NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb TD-nél Kuhn blokkja Peppers-en, érdemes megnézni. Anélkül valószínűleg mentünk volna a levesbe

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Gratula skacok! Idén nektek is nyögvenyelős, döcögős évetek volt a sok sérült miatt, mint nekünk,s mégis meglett a PO..Bármi összejöhet!! Kívánom, hogy sokáig jussatok! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊Kampman
idén az első 😀

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ez a szezon ki lett maxolva, innentől már csak a PO rutinszerzés.
ilyen GW drive, ahol majdnem 3x kaptam infarktust tökéletes befejezése ennek az alapszakasznak. a nyitófordulóban amit volt szerencsém official packers kocsmában nézni new yorkban mondtam a mellettem álló wisconsini faszinak, hogy oké, szoptunk, de majd a PO-ban visszaadjuk ám. minden ez ellen szól kb, de a Lambeau hangulata egyenlít.
el se hiszem, hogy bejutottunk, GO PACK GO.brk
2010ben is ezt mondtuk, aztán mi lett belőle. 😛

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 847
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ez a szezon ki lett maxolva, innentől már csak a PO rutinszerzés.
ilyen GW drive, ahol majdnem 3x kaptam infarktust tökéletes befejezése ennek az alapszakasznak. a nyitófordulóban amit volt szerencsém official packers kocsmában nézni new yorkban mondtam a mellettem álló wisconsini faszinak, hogy oké, szoptunk, de majd a PO-ban visszaadjuk ám. minden ez ellen szól kb, de a Lambeau hangulata egyenlít.
el se hiszem, hogy bejutottunk, GO PACK GO
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jön a Frisco? ez az ami teljesen hidegen hagy most azt hiszem.
micsoda alapszakasz, mekkora meccsek, hullámvölgyek, ez a meccs tökéletesen bemutatta az idényünket. Forte ihletett formában, de amit a védelem művelt néha az igen dühítő volt. Kellett a Bears D által produkált érthetetlen jelenetek, de meeegvan.

A hail marynél okosan ütötték a labdát a fiúk, megy ez.
Jövőhéten Frisco, reméljük más kimenetellel mint 1 éve.

több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
Jó derbi volt, nagy W és megvan a PO, de kíváncsi leszek mire megyünk a Ninerssel, kicsit tartok, hogy megint a tavalyi fog ismétlődni

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Frisco jön hozzánk, bár ők a #2 csapatom a hideg velünk kell hogy legyen 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat srácok, azért egy ilyen idény után megérdemeltétek, hogy a végén jól jöjjenek ki a dolgok.
Én jövök NFC North drukkolni, még ha kicsit nehéz is lesz 😀Toca
köszi! AP megtartásához pedig sok sikert, rivalizálás ide vagy oda, a jó kis összecsapásokból hiányozna, ahogy Allan is 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Bent vagyunk, ahogy szoktuk...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Grat srácok, azért egy ilyen idény után megérdemeltétek, hogy a végén jól jöjjenek ki a dolgok.
Én jövök NFC North drukkolni, még ha kicsit nehéz is lesz 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
El se akarom hinni! 😊 Óriási érzés, hogy bent vagyunk a Playoff-ba egy ilyen szezon után! De hát láthatjuk annyira nem vagyunk jó csapat hogy pro bowl-behívót kapjon bárki is, de baszunk mi oda, és meg se állunk a SB-ig.
Legyen bármi is a csapat nálam idén már nyert egy mini SB-t hogy ÍGY be tudott jutni. Finley-ért!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
ez a meccs még spanyol nyelven is el lesz rakva!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
remélem a(z újabb) keserves Browns meccs (szezon) után kárpótolnak a srácok 😊Drip
valamennyire sikerült 😀

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Ez klasszikus volt nemde???

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
egy medvetalp rendel!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
remélem a(z újabb) keserves Browns meccs (szezon) után kárpótolnak a srácok 😊

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Medvevadászatra fel!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Brad Jones inaktív, Lattimore kezd!

Továbbiak:
CB Jumal Rolle
LB Clay Matthews
G Lane Taylor
G/C JC Tretter
DE C.J. Wilson
WR Chris Harper

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A 2010/11-es PO-óta nem vártam ennyire meccset. Nincs is mit ragozni le kell zúzni a Bérzt!
Akit csak lehetett összefoltoztak:

Cobb, Randall -- questionable
Jones, Brad -- probable
Lacy, Eddie -- probable
Matthews, Clay -- Out
Neal, Mike -- probable
Perry, Nick -- probable
Pickett, Ryan -- probable
Quarless, Andrew -- probable
Rodgers, Aaron -- probable
Stoneburner, Jake -- probable
Taylor, Ryan -- probable

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Nemsokára jön a legfontosabb, legnehezebb meccsünk. Annyiszor temettek már minket (sokszor mi magunk is), jó lenne, ha ma (akárhogyan is) nyernénk, csak hogy legyen még egy meccs.
Sérülés ne legyen, szívják fel magukat és így menjenek a medvebarlangba.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Kezd jönni az izgulszasz, felvezetek egy Dolphins-Jets-szel, aztán jöhet a nemulass 😊
Félek kicsit Rodgers formájától, de Flynn a legtökéletesebb backup QB, ha a védelem kicsit is összekapja magát, akkor ez megvan, ha nem akkor belemehetünk egy adok kapokba és lesz vagy 60+ pont megint, onnan meg csak a mákfaktor jöhet...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy mikor volt utoljára Pro Bowl Packers játékos nélkül?varju96
jsonline 2005-öt ír.
 www.jsonline.com/blogs/sports/237694581.html