NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
varju96 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy mikor volt utoljára Pro Bowl Packers játékos nélkül?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb hivatalosan questionable.gamerkr
Ha már visszahozták IR-ről, elég fura lenne, ha nem játszana.Kampman
Cobb lába, Áron válla, Lacy bokája. 😊 Épségükért Imádkozunk.

Clifton térde helyett vannak ezek.

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 847
Cobb hivatalosan questionable.gamerkr
Ha már visszahozták IR-ről, elég fura lenne, ha nem játszana.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb hivatalosan questionable.

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Csak ne a futás elleni védekezésünkön dőljön el, illetve azon is eldőlhet ha annyira feljavulunk benne.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Cobb aktiválva.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
valósznűleg megint hóban toljuk majd

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nelson előtt le a kalappal, ő szerintem jó évet nyomott nagyon, nagyon kevés elejtett passza volt, és cserében sok nehéz elkapása, jöttek a TD, yardok tőle, úgy hogy 4 QB is dobált neki.
Lacy-t meg nagyon hiányolom belőle, de valóban örülnénk, ha nem lehetne ott senkink 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Lacy-n kívül tényleg nem tudok kiemelkedőt mondani akinek ott lenne a helye. Talán még Nelson, illetve Sitton sem nyomott rosszabb évet mint mikor kerettag volt. Van azért pár alternate még (Rodgers, Kuhn, Nelson, Sitton, Shields, Williams) szoval a trendet ismerve biztos hogy lesz pár sárga sisak a pályán.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Pro Bowl keretben nincs játékosunk, pedig Lacy és Shields is jelölt volt többek mellett. Érdekes, de azért ne dőljünk a kardunkba.Old Green Bay
Amúgy se tudtak volna menni, más elfoglaltságuk lesz akkor, meccselemzés, edzés stb... a szokásos.

Go Packers!!!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
A Pro Bowl keretben nincs játékosunk, pedig Lacy és Shields is jelölt volt többek mellett. Érdekes, de azért ne dőljünk a kardunkba.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
1 éve Jones mesterhármassal rukkolt elő, kíváncsi vagyok Áron hogy találja meg újra a régi cimborákat, Boykinnal ugye nyomta Cobb kidőlése után, de most lehet visszatér #18. A védelem meg pass-rush terén mutathatna valamit, ugye egy hete írtam, hogy a pisztolypárbajt aligha nyerjük meg BigBenék ellen, de ezen a héten is esélyes egy 50+ pontos meccs. Kérdés, kié lesz az utolsó labdabirtoklás? 😊 A Steelers ellen szinte nem használtunk TE-ket passzoknál.

CMIII-t megint műtötték, őszre épüljön fel valahogy. Perry, Neal, Mulumba, Lattimore ki lép elő ?

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Jövőre is lesz néhány csemege az NFC North küzdelmek mellett😊

Otthon: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, New England Patriots, New York Jets, +1 NFC East csapat
Idegenben: New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Buffalo Bills, Miami Dolphins + 1 NFC West csapat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Rodgers a 2011-es alapszakasz utolsó meccsét kihagyta, utána meg tudjuk mi lett. Ez nyilván teljesen más helyzet. 8 meccs kihagyás, de folyamatos meló, kis csüggedés is nyilván, most meg mindenki tőle várja a csodát. Hiába próbálják levenni róla a nyomást a nyilatkozatokkal.
Valahogy meg kéne védeni ez alap. Bakhtiarinak voltak szép pillanatai, most már ne rontsa le a mutatóit. Újházi nyugodtan pihenjen.
A speciális(an szar) egységgel valami kezdeni kell. Secondary? Nagy talány. Shut Down megint villanthatna, Shields meg hozza a jó mutatóit.
CM kiesésével most megint Hawk kerülhet elő. Ebben az idényben amúgy eléggé jól tolja.
Az injury report megint hosszú, de gondolom CM-en kívül mindenki bevethető lesz.
Nagyon várom a meccset, jó lenne gyorsan lepörgetni a szombatot és a vasárnapot, legjobb lesz ha addig no huddle-ben nyomom.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzeldavemayer
nálam 50-50 körül vanGergőbácsi
az oddsok engem igazolnak,ugyanis máris megfordították őket: 2.50-1,48-ról indult, aztán még a döntés előtt 2.40-1.57 lett, aztán most utána egyből 1.65-2.30-ra változott. Ez a döntés pont így fordította meg az esélyeket, ezen jól lemérhető miért is volt ésszerű ez a döntés (sajnos). Ennél a Bears D-nél jobb machupot keresve sem találhattak volna ahhoz hogy biztosítsanak még egy PO részvételt.davemayer
ezért is írtam, hogy nálam 😊
Amellett, hogy a D nálunk sem ligaelit, plusz kulcssérülések vannak (Jolly, Matthews), Forte és Marshall, Jeffery, Bennett kiváló esély a védelmünk ellen. Támadóoldalon kíváncsi leszek, mennyire lesz "rozsdás" Rodgers, majdnem nyolc meccset hagyott ki (még jó, hogy ott van Flynn, a comeback "mágus"), az OL azért nem a leghíresebb pass prot terén. Lacyben nagyon bízom. Special teamünk meg ugye nincs (azaz csak néha-néha, egy-egy pillanatra). Egyik csapatnak sem adnék jelentős esélybeli előnyt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzeldavemayer
nálam 50-50 körül vanGergőbácsi
az oddsok engem igazolnak,ugyanis máris megfordították őket: 2.50-1,48-ról indult, aztán még a döntés előtt 2.40-1.57 lett, aztán most utána egyből 1.65-2.30-ra változott. Ez a döntés pont így fordította meg az esélyeket, ezen jól lemérhető miért is volt ésszerű ez a döntés (sajnos). Ennél a Bears D-nél jobb machupot keresve sem találhattak volna ahhoz hogy biztosítsanak még egy PO részvételt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzeldavemayer
nálam 50-50 körül van

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzel

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Közben látom, hogy Cobbról holnap lesz döntés.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
MM Lacyvwl is számol vasárnapra. CM3 out.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hát akkor AR.

az elején nem figyeltem Cobb limited?
CMIII out nyilvánvalóan

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Rodgers kezd, ahogy hallom.
Rekedt, mint az állat, lehet hogy üvöltözött valakivel? 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
hm lehet 😊 már kezdtem azt hinni hogy az én készülékemben van a hiba de ezekszerint akkor nem

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Mindjárt kezdődik (vagyis 7:15-kor kellett volna) MM sajtótájékoztató, ott kiderül mi a tényálladék.MaG1Xx
MI lehet a késés oka? Lehet hogy most fenyegetik meg életveszélyesen McKenzie-t?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mindjárt kezdődik (vagyis 7:15-kor kellett volna) MM sajtótájékoztató, ott kiderül mi a tényálladék.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi