Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
@AdamSchefter
Packers coach Mike McCarthy said QB Scott Tolzien will start next Sunday against the Giants.gamerkr
Nem vagyunk meglepve. Mindent bele!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@AdamSchefter
Packers coach Mike McCarthy said QB Scott Tolzien will start next Sunday against the Giants.

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Tudom nem sokat szoktam ide írni, de néhány észrevétel.
Tolziennel semmi gond nincs, ahhoz képest h 3. számú QB. Persze voltak hibái mind 2 int bővel elkerülhető lett volna, de remélhetőleg a jövő hétre már kicsit belerázkódik a dolgokba.
A Pass rush teljes hiánya azonban nagyon aggasztó. Perry a pályán volt ? nem úgy tűnt ... Datone Jones egyetlen sackjét leszámítva szintén semmi. oké sérülések, de bakker ugyan olyan fontos a depth is, kell a rotációhoz, vagy pont ilyen esetekben ha beüt a krach akkor legyen kit beküldeni. Foles azt csinált a zsebben amit akart. Fáj kimondani de ismét kell egy DE/OLB a draftról. Ugyanúgy a secondary is foltozgatásra szorul, Cooper mind 2 TD-je nagyon nagy hibából sikerült.
Valamint visszatérve az O#-re Lacy jó meg minden de Franklint is használjuk már könyörgöm. 1-2 handoff 1-2 screen és máris változatosabb az O#, ráadásul lacy is tud pihenni,Drip
Ja Franklin-nel mi volt?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
1 hete még úgy okoskodtam, hogy a Macik meg a Sasok elleni meccseket behúzzuk és a mumus Giants elleni vereség belefér. Hát most kéne egy minimum 5-2-es végjáték a PO-hoz. Ezt Manningék ellen kell elkezdeni, nem lesz egyszerű. Eddig el voltunk kényeztetve, most szívunk egy ideje. Egy idő után nem lesz aki megsérüljön.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tudom nem sokat szoktam ide írni, de néhány észrevétel.
Tolziennel semmi gond nincs, ahhoz képest h 3. számú QB. Persze voltak hibái mind 2 int bővel elkerülhető lett volna, de remélhetőleg a jövő hétre már kicsit belerázkódik a dolgokba.
A Pass rush teljes hiánya azonban nagyon aggasztó. Perry a pályán volt ? nem úgy tűnt ... Datone Jones egyetlen sackjét leszámítva szintén semmi. oké sérülések, de bakker ugyan olyan fontos a depth is, kell a rotációhoz, vagy pont ilyen esetekben ha beüt a krach akkor legyen kit beküldeni. Foles azt csinált a zsebben amit akart. Fáj kimondani de ismét kell egy DE/OLB a draftról. Ugyanúgy a secondary is foltozgatásra szorul, Cooper mind 2 TD-je nagyon nagy hibából sikerült.
Valamint visszatérve az O#-re Lacy jó meg minden de Franklint is használjuk már könyörgöm. 1-2 handoff 1-2 screen és máris változatosabb az O#, ráadásul lacy is tud pihenni,

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Valahogy egyszerre halványult el az O és a D. Nyilván ezt nem bírtuk ki. Én egyébként győzelmet vártam. A RZ szitukat elbasztuk. CM-t kár volt még erőltetni. Meg kell várni, hogy ki mennyire sérült és meglátjuk, hogyan tovább. Én JRR-t dolgoztatnám, még ha Seneca fel is gyógyul.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Két egymás utáni vereség a LF-en.Old Green Bay
sajna nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy elfogyunk teljesen... ez már tényleg kriminális.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Ja és még valami, majd a 6 és fél éves fiamat kell még megvigasztalnom aki csuda tudja miért de a "G" csapatnak szurkol. Az apja kedvéért persze a sasokat is szereti de azért ti vagytok az igaziak. Ő döntetlent szeretett volna mi mindent megtettünk érte sajnos nem 2009-t írunk.
Szerintetek ezt Ricsinek beírjam. Na pá 😛 😉dande
Mindenképpen, de rímekbe szedve.😉

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Félretéve minden zebrázást és sérültezést, addig nem leszünk igazi nagy csapat, amíg a pass rush, valamint a secondary kérdést nem oldjuk meg. Főleg ez utóbbi szörnyű, már 3 éve ligautolsók környékén vagyunk passzok ellen.
Sajnos, csak ugyanazt tudom írni, mint a múlt héten, hogy ha a sec csak egy picit játszik jobban (nem jól, csak jobban), akkor ezt a meccset (is) hozhattuk volna.....
És Rodgers mellé kell egy viszonylag jó game manager backup. Tolzien ma nem volt rossz, az int-eket is ideértve, de akkor neveljük ki rendesen. Wallace szerintem innentől felejtős.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Két egymás utáni vereség a LF-en.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és még valami, majd a 6 és fél éves fiamat kell még megvigasztalnom aki csuda tudja miért de a "G" csapatnak szurkol. Az apja kedvéért persze a sasokat is szereti de azért ti vagytok az igaziak. Ő döntetlent szeretett volna mi mindent megtettünk érte sajnos nem 2009-t írunk.
Szerintetek ezt Ricsinek beírjam. Na pá 😛 😉
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a meccsek után - vereségek után főleg - írni szoktam hogy ki(k)nek a játéka tetszett, kiknek nem stb.

Ez alkalommal azonban kivételt teszek. Le a kalappal a srácok előtt, csak ennyi.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük fiúk tudom nem vigasztal de Rodgers-l esélyünk nem lett volna. A bírókra egy szavam sincs 😉

Sok sikert és felépülést csak két kérésünk maradt ha lehet ennyi ajándék után: verjáétek meg léci a Giantst és a Boyst köszi 😀
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Emlékezetes alkalom, érdekesség, az egyik Ask Vic-ben volt:
Seneca az első afro-amerikai QB, aki kezdő Titletownban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Matthews, Perry, Lang aktív.

Green Bay Packers
10 WR Chris Harper
12 QB Aaron Rodgers
25 CB James Nixon
55 LB Andy Mulumba
78 T Derek Sherrod
93 DE Josh Boyd
98 DE C.J. Wilson

Philadelphia Eagles
7 QB Michael Vick
24 CB Bradley Fletcher
39 RB Matthew Tucker
54 LB Jake Knott
64 T Matt Tobin
67 T Dennis Kelly
89 WR B.J. Cunningham
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
reméljük nem akadájozza majd a kibontakozásban 😊

egyébként holnap hét órától a meccsünk nézhető NFL.com GamePasson ingyé, ha valaki nem vette volna még észre.MaG1Xx
Nem tudnátok valami linket adni hozzá, nekem 2 hete hibát jelez a Game Pass FGOTW része, nálam van a baj akkor?? :Szsoltvanya
Szóval egy kis segítség? 😊 köszi! 😊zsoltvanya
Sajnos ebben nem tudok segíteni (nekem eddig mindig működött a gamepass), de nekem a sopcast a múltkor nagyon bejött. Igaz, csúszott a közvetítés, de tökéletes minőségben láthattam a Vikingek elleni meccset. Próbáld ki, hátha...James007
ok, megnézem mi ott a helyzet, köszi!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
reméljük nem akadájozza majd a kibontakozásban 😊

egyébként holnap hét órától a meccsünk nézhető NFL.com GamePasson ingyé, ha valaki nem vette volna még észre.MaG1Xx
Nem tudnátok valami linket adni hozzá, nekem 2 hete hibát jelez a Game Pass FGOTW része, nálam van a baj akkor?? :Szsoltvanya
Szóval egy kis segítség? 😊 köszi! 😊zsoltvanya
Sajnos ebben nem tudok segíteni (nekem eddig mindig működött a gamepass), de nekem a sopcast a múltkor nagyon bejött. Igaz, csúszott a közvetítés, de tökéletes minőségben láthattam a Vikingek elleni meccset. Próbáld ki, hátha...
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
reméljük nem akadájozza majd a kibontakozásban 😊

egyébként holnap hét órától a meccsünk nézhető NFL.com GamePasson ingyé, ha valaki nem vette volna még észre.MaG1Xx
Nem tudnátok valami linket adni hozzá, nekem 2 hete hibát jelez a Game Pass FGOTW része, nálam van a baj akkor?? :Szsoltvanya
Szóval egy kis segítség? 😊 köszi! 😊
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Remélem MM-nek jól sikerül a mai szülinapi party!!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
SBNationön Coxot vitték volna.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Köszi LN:
 philly.blog.hu/2013/11/08/ellenseges_vonalak_mogott_packersBébé
Király lett, de hogy én Folest vinném az biztos 😛JayB
Kösz. Pardon, péntek óta nem voltam gépnél.
Foles esetében megvárnám, hogy nem ült e fel megint a hullámvasútra. Hosszú távon pedig Celek lenne a jobb megoldás, lásd PO 😛
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Gameday.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
reméljük nem akadájozza majd a kibontakozásban 😊

egyébként holnap hét órától a meccsünk nézhető NFL.com GamePasson ingyé, ha valaki nem vette volna még észre.MaG1Xx
Csak jönnek a jó hírek 😀 Clay, Lang állapota, és végre jó minőségben lehet nézni a meccset. Remélem a jó hír szériája kitart vasárnap a meccs végéig.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
reméljük nem akadájozza majd a kibontakozásban 😊

egyébként holnap hét órától a meccsünk nézhető NFL.com GamePasson ingyé, ha valaki nem vette volna még észre.MaG1Xx
Nem tudnátok valami linket adni hozzá, nekem 2 hete hibát jelez a Game Pass FGOTW része, nálam van a baj akkor?? :S
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
reméljük nem akadájozza majd a kibontakozásban 😊

egyébként holnap hét órától a meccsünk nézhető NFL.com GamePasson ingyé, ha valaki nem vette volna még észre.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi