Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyedül Newhouse miatt aggódom :S Sherrud egyébként aktiválva lett 1 hete a PUP-ról, talán lassan ő is visszatérhetne. RT-be most nagyon nagy szükség lenne rá.balazs799
Azt olvastam, hogy Sherrod már 4 hete edz, én - ha a meccs állása olyan - adnék neki snapeket RT-ben.Gergőbácsi
Mit értesz olyan a "meccs állása" alatt? Annyira jó vagy annyira sz@r? 😊

Ha felveszi a ritmust, szerintem jobb lesz, mint Newhouse, az tuti. Ki tudja, ha rendesen sikerül a műtét, mi lett volna belőle. Most lehet, hogy csórikám backup lesz jövőre is Bakhtiari és Bulaga mögött.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A vasárnapi meccsen Seneca jobb lesz, mint a MNF-on. Talán többet futhatna. Előny lenne ha mennének a rövid passzos játékok (+15y-okra én nem merek gondolni). AR a "photobomb"-jaival összezavarja a Philly-t. Minden adott a győzelemhez.
Ami viszont abszolút megnyugtat:
James Jones szerint Seneca nem rookie, hanem pro. Én már nem is izgulok annyira. Meglesz a 6-3.Old Green Bay
Valószínűleg le volt tiltva a futásról, mert ha még ő is megsérül, akkor aztán irányíthatott volna Crosby, vagy Goode. Gondolom, most több szabadsága lesz ebből a szempontból.
Nekem nagyon nem tetszett a produkciója, de egyrészt MM nem lehet ennyire vak, másrészt egy ilyen meccsre mentálisan fel kell készülni rendesen, és ez a vonal mellett 1-2 perc alatt nem megy. Úgyhogy lássuk a vasárnapi produkciót, az valószínűleg közelebb lesz az igazsághoz.James007
Inkább Starks esetleg Nelson. Utóbbit Vic mondta egy kérdésre, előbbi az én véleményem, mivel volt QB fősulin.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Egyedül Newhouse miatt aggódom :S Sherrud egyébként aktiválva lett 1 hete a PUP-ról, talán lassan ő is visszatérhetne. RT-be most nagyon nagy szükség lenne rá.balazs799
Azt olvastam, hogy Sherrod már 4 hete edz, én - ha a meccs állása olyan - adnék neki snapeket RT-ben.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A vasárnapi meccsen Seneca jobb lesz, mint a MNF-on. Talán többet futhatna. Előny lenne ha mennének a rövid passzos játékok (+15y-okra én nem merek gondolni). AR a "photobomb"-jaival összezavarja a Philly-t. Minden adott a győzelemhez.
Ami viszont abszolút megnyugtat:
James Jones szerint Seneca nem rookie, hanem pro. Én már nem is izgulok annyira. Meglesz a 6-3.Old Green Bay
Valószínűleg le volt tiltva a futásról, mert ha még ő is megsérül, akkor aztán irányíthatott volna Crosby, vagy Goode. Gondolom, most több szabadsága lesz ebből a szempontból.
Nekem nagyon nem tetszett a produkciója, de egyrészt MM nem lehet ennyire vak, másrészt egy ilyen meccsre mentálisan fel kell készülni rendesen, és ez a vonal mellett 1-2 perc alatt nem megy. Úgyhogy lássuk a vasárnapi produkciót, az valószínűleg közelebb lesz az igazsághoz.James007
hozzátéve, hogy kedd óta csak gyakoroltatják gyakoroltatják a srácot, hogy a OL-al, elkapókkal, RB-kel összeszokjon. Gondolom Rodgers is tevékenyen részt vesz a dologban. Én bízom McCarthy-ban, nem szokott nagyon mellényúlni. Ha ő bízik Wallace-ban akkor szerintem mi is megtehetjük. Flynn-t már ismertük azért vártuk vissza ennyire (én is) de lehet hogy Wallace-nek 1hét elég volt hogy elmanagelje a csapatot vasárnap. Egyenlőre több nem várható el, elkapói azért akadnak, 2 kiváló RB is. Egyedül Newhouse miatt aggódom :S Sherrud egyébként aktiválva lett 1 hete a PUP-ról, talán lassan ő is visszatérhetne. RT-be most nagyon nagy szükség lenne rá.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
A vasárnapi meccsen Seneca jobb lesz, mint a MNF-on. Talán többet futhatna. Előny lenne ha mennének a rövid passzos játékok (+15y-okra én nem merek gondolni). AR a "photobomb"-jaival összezavarja a Philly-t. Minden adott a győzelemhez.
Ami viszont abszolút megnyugtat:
James Jones szerint Seneca nem rookie, hanem pro. Én már nem is izgulok annyira. Meglesz a 6-3.Old Green Bay
Valószínűleg le volt tiltva a futásról, mert ha még ő is megsérül, akkor aztán irányíthatott volna Crosby, vagy Goode. Gondolom, most több szabadsága lesz ebből a szempontból.
Nekem nagyon nem tetszett a produkciója, de egyrészt MM nem lehet ennyire vak, másrészt egy ilyen meccsre mentálisan fel kell készülni rendesen, és ez a vonal mellett 1-2 perc alatt nem megy. Úgyhogy lássuk a vasárnapi produkciót, az valószínűleg közelebb lesz az igazsághoz.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
A vasárnapi meccsen Seneca jobb lesz, mint a MNF-on. Talán többet futhatna. Előny lenne ha mennének a rövid passzos játékok (+15y-okra én nem merek gondolni). AR a "photobomb"-jaival összezavarja a Philly-t. Minden adott a győzelemhez.
Ami viszont abszolút megnyugtat:
James Jones szerint Seneca nem rookie, hanem pro. Én már nem is izgulok annyira. Meglesz a 6-3.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az Injury Report szokatlanul rövig ("hála" a sok IR-re pakolt játékosnak), ami viszont nem jó, az Lang agyrázkódása. Newhouse lesz gondolom a kezdő RT..
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon vároma Flynn hírt...JayB
Bármilyet, ami megerősíthető.
A TDmagazin szerint Tolzien aktiválva lett, de sehol máshol nem találtam megerősítést, szóval ez eddig pletykaLN
Hivatalos...JayB
Tegnap láttam twitteren...

Ebből max akkor lesz 10-6-nál jobb, ha Wallace nagyot alakít és felturbózzuk a futójátékot
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nagyon vároma Flynn hírt...JayB
Bármilyet, ami megerősíthető.
A TDmagazin szerint Tolzien aktiválva lett, de sehol máshol nem találtam megerősítést, szóval ez eddig pletykaLN
Hivatalos...
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon vároma Flynn hírt...JayB
Bármilyet, ami megerősíthető.
A TDmagazin szerint Tolzien aktiválva lett, de sehol máshol nem találtam megerősítést, szóval ez eddig pletyka
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nagyon vároma Flynn hírt...
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kedvenc pletykalapunk (bleacherreport) szerint "Rodgers' timetable 4-6 weeks after additional tests"

már csak valami hiteles helyről kéne az infóLN
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc

Aaron Rodgers is expected to miss 4-6 weeks, via @MikeGarafolo  wp.me/p14QSB-9keHBeki
Kösz
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kedvenc pletykalapunk (bleacherreport) szerint "Rodgers' timetable 4-6 weeks after additional tests"

már csak valami hiteles helyről kéne az infóLN
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc

Aaron Rodgers is expected to miss 4-6 weeks, via @MikeGarafolo  wp.me/p14QSB-9keH
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kedvenc pletykalapunk (bleacherreport) szerint "Rodgers' timetable 4-6 weeks after additional tests"

már csak valami hiteles helyről kéne az infó
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Verjétek má meg a Phillyt valahogy, mit bánom én, ha a szertáros bácsi lesz a QB akár 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Packers will sign free agent QB Matt Flynn if convinced he's healthy." több fórumon olvastam ezt, állítólag espn-es forrás. hogy mennyire megbízható, más tészta.
Tolzien még nincs az 53-banGergőbácsi
órák kérdése és kiderül.
Ha Flynnt akarja idehozni, netán kezdetni, nem ártana ha legalább 2-3 tréninget lenyomna a srácokkal, akármennyire is ismeri őket vagy a playbook bizonyos részeit
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
"Packers will sign free agent QB Matt Flynn if convinced he's healthy." több fórumon olvastam ezt, állítólag espn-es forrás. hogy mennyire megbízható, más tészta.
Tolzien még nincs az 53-ban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Breaking News: Bencsics Márkot kereste meg a Packers az irányító kérdés megoldására! balazs799
ő is IR-en van sajnos 😕

így a hírek után egyrészt a változatosság kedvéért egyetértek JayB-vel abban, hogy MM egy hét alatt azért csodákat tud művelni, tényleg egy hihetetlenül jó edző. másrészt viszont ha Flynn egészséges, én visszahoznám. értem, hogy Seneca gyorsan tanul, de Flynnek lényegesen több tpaasztalata van ebben az O-ban, jobban ismeri a társakat stb. én szívesen látnám.
és nagyon nem szeretném, hogy Aaron siessen vissza, gyógyuljon csak meg, inkább legyen kuka ez a szezon, mint őSzobi22
igen egyértelmű, ez az év úgyis a sérülésektől volt hangos eddig is, persze teljesen más sérülés de nem akarja senki hogy úgy járjunk mint a Washington, RGIII-el. Kockáztatták és még mindig nem ugyan az aki volt a sérülés előtt. DE úgy gondolom Flynnel meglehetne a PO-is akár, én teljes bizalmat helyeznék belé. Ha meg mégse jön össze sincs semmi probléma, megpróbáltuk. Bármi is lesz, Wallace, Flynn, vagy esetleg más, bízni kell MM-ban. Nagyon nagy edző, tudja mit csinál.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Finley és Barrington IR, Sherrod pedig felkerült, egy hely még kiadó, gondolom oda jön a QB


Viccnek nem rossz, egyébként meg hülyeség, de most léptünk elő SB esélyessé 😀
Akármilyen jó volt a csapat az elmúlt 4-5 évben, csak akkor nyertünk, ha szegény Finley IR-en volt, szóval...LN
a hétfői meccs után, a telefon az első random számnak is jót választott:

Paul Kelly - Peace

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Szerencsére ezt nem kell műteni csak szimplán megvárni míg a csont meggyógyul.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley és Barrington IR, Sherrod pedig felkerült, egy hely még kiadó, gondolom oda jön a QB


Viccnek nem rossz, egyébként meg hülyeség, de most léptünk elő SB esélyessé 😀
Akármilyen jó volt a csapat az elmúlt 4-5 évben, csak akkor nyertünk, ha szegény Finley IR-en volt, szóval...
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Breaking News: Bencsics Márkot kereste meg a Packers az irányító kérdés megoldására! balazs799
ő is IR-en van sajnos 😕

így a hírek után egyrészt a változatosság kedvéért egyetértek JayB-vel abban, hogy MM egy hét alatt azért csodákat tud művelni, tényleg egy hihetetlenül jó edző. másrészt viszont ha Flynn egészséges, én visszahoznám. értem, hogy Seneca gyorsan tanul, de Flynnek lényegesen több tpaasztalata van ebben az O-ban, jobban ismeri a társakat stb. én szívesen látnám.
és nagyon nem szeretném, hogy Aaron siessen vissza, gyógyuljon csak meg, inkább legyen kuka ez a szezon, mint ő

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
A nyilatkozatokból eddig úgy tűnik Seneca lesz a kezdő. Hát lehet vele dolgozni a héten aztán majd meglátjuk. Evidens, hogy kellenek a TO-k, meg a a nyomás. Futásra készül az Eagles. Kemény lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Finley idén már biztosan nemrtér vissza. Kívánom neki a legjobbakat, és a hogy jövő szezonra vissza tudjon jönni. Szükségünk lenne egy ilyen TE-re. Mondhat bárki bármit, a liga legjobb TE között van.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ha a vezetőség a Flynn-es megoldás mellett döntene, szerintem legkésőbb ma meg kell jöjjön a hír. Remélem, hogy érkezni is fog.


Liverpool Fc fan