Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Feribali New England Patriots 48
...nem az a Bears-nál ...balazs799
Tényleg, a végén kérték ki az időket.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha nem jön Flynn vagy Young. még az is lehet, hogy Tolzien felkerül és elkezdjük "game manager"-ként használni a QB-kat.
Elvileg a futójáték már-már adott hozzá. Szerintem Lacy-Starks-Franklin trió erre megfelelne, csak az a kérdés, hogy a fal tud blokkolni, vagy hogy Wallace/Tolzien képes e arra, hogy stabilan hozzon egy 5-6 yardos átlagot passzonként.

LN
Wallace nem képes, ezt láthattuk éjszaka is, Tolzien meg gyakorlatilag ezt csinálta egyetemen: átadta a labdát a futóknak, vagy passzolt a TE-nek. Persze más szinten, de tőle ott sem várta senki, hogy megnyerje a meccset.Sanco
Ezért lenne a legjobb opció Flynn. Remélem MM is erre jut holnapra.LN
Én is azt gondolom, hogy ha valakit hozunk, az csak Flynn lehet, mást kizártnak tartok. Viszont ha ezt meglépnék MM-ék, az érdekes lenne, mert egyfelől beismernék, hogy hibáztak, amikor Flynn helyett Seneca kapott bizalmat, másrészt nyilván volt valami nyomós oka, hogy Wallace mellett döntöttek egy olyan QB-val szemben, aki ismeri és szerepelt a rendszerében és ez az ok nyilván továbbra is fenn áll. Crosby esetéből azt is tudjuk, hogy ha valaki bekerül a "bizalom körébe" 😊 , akkor onnan nem esik ki egykönnyen, szóval szerintem minden marad úgy, ahogy most van.Sanco
Flynnt nem hozhatták, az év elején a Raiders tagja volt, a holtszezonban nem volt szabadügynök.
Az első alkalom kb most van, amikor rájöhettek, hogy Wallace erre nem képes. Főleg, ha tényleg hetekig nem lesz ARLN
De a Raiders már egy hónappal ezelőtt kirakta és akkor már túl voltunk Youngon, Harrellen és Colemanon, mégis kitartottak a mindössze 1 hónapot a Packers-szel töltő Wallace mellett.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha nem jön Flynn vagy Young. még az is lehet, hogy Tolzien felkerül és elkezdjük "game manager"-ként használni a QB-kat.
Elvileg a futójáték már-már adott hozzá. Szerintem Lacy-Starks-Franklin trió erre megfelelne, csak az a kérdés, hogy a fal tud blokkolni, vagy hogy Wallace/Tolzien képes e arra, hogy stabilan hozzon egy 5-6 yardos átlagot passzonként.

LN
Wallace nem képes, ezt láthattuk éjszaka is, Tolzien meg gyakorlatilag ezt csinálta egyetemen: átadta a labdát a futóknak, vagy passzolt a TE-nek. Persze más szinten, de tőle ott sem várta senki, hogy megnyerje a meccset.Sanco
Ezért lenne a legjobb opció Flynn. Remélem MM is erre jut holnapra.LN
Én is azt gondolom, hogy ha valakit hozunk, az csak Flynn lehet, mást kizártnak tartok. Viszont ha ezt meglépnék MM-ék, az érdekes lenne, mert egyfelől beismernék, hogy hibáztak, amikor Flynn helyett Seneca kapott bizalmat, másrészt nyilván volt valami nyomós oka, hogy Wallace mellett döntöttek egy olyan QB-val szemben, aki ismeri és szerepelt a rendszerében és ez az ok nyilván továbbra is fenn áll. Crosby esetéből azt is tudjuk, hogy ha valaki bekerül a "bizalom körébe" 😊 , akkor onnan nem esik ki egykönnyen, szóval szerintem minden marad úgy, ahogy most van.Sanco
Flynnt nem hozhatták, az év elején a Raiders tagja volt, a holtszezonban nem volt szabadügynök.
Az első alkalom kb most van, amikor rájöhettek, hogy Wallace erre nem képes. Főleg, ha tényleg hetekig nem lesz AR
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha nem jön Flynn vagy Young. még az is lehet, hogy Tolzien felkerül és elkezdjük "game manager"-ként használni a QB-kat.
Elvileg a futójáték már-már adott hozzá. Szerintem Lacy-Starks-Franklin trió erre megfelelne, csak az a kérdés, hogy a fal tud blokkolni, vagy hogy Wallace/Tolzien képes e arra, hogy stabilan hozzon egy 5-6 yardos átlagot passzonként.

LN
Wallace nem képes, ezt láthattuk éjszaka is, Tolzien meg gyakorlatilag ezt csinálta egyetemen: átadta a labdát a futóknak, vagy passzolt a TE-nek. Persze más szinten, de tőle ott sem várta senki, hogy megnyerje a meccset.Sanco
Ezért lenne a legjobb opció Flynn. Remélem MM is erre jut holnapra.LN
Én is azt gondolom, hogy ha valakit hozunk, az csak Flynn lehet, mást kizártnak tartok. Viszont ha ezt meglépnék MM-ék, az érdekes lenne, mert egyfelől beismernék, hogy hibáztak, amikor Flynn helyett Seneca kapott bizalmat, másrészt nyilván volt valami nyomós oka, hogy Wallace mellett döntöttek egy olyan QB-val szemben, aki ismeri és szerepelt a rendszerében és ez az ok nyilván továbbra is fenn áll. Crosby esetéből azt is tudjuk, hogy ha valaki bekerül a "bizalom körébe" 😊 , akkor onnan nem esik ki egykönnyen, szóval szerintem minden marad úgy, ahogy most van.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha nem jön Flynn vagy Young. még az is lehet, hogy Tolzien felkerül és elkezdjük "game manager"-ként használni a QB-kat.
Elvileg a futójáték már-már adott hozzá. Szerintem Lacy-Starks-Franklin trió erre megfelelne, csak az a kérdés, hogy a fal tud blokkolni, vagy hogy Wallace/Tolzien képes e arra, hogy stabilan hozzon egy 5-6 yardos átlagot passzonként.

LN
Wallace nem képes, ezt láthattuk éjszaka is, Tolzien meg gyakorlatilag ezt csinálta egyetemen: átadta a labdát a futóknak, vagy passzolt a TE-nek. Persze más szinten, de tőle ott sem várta senki, hogy megnyerje a meccset.Sanco
Ezért lenne a legjobb opció Flynn. Remélem MM is erre jut holnapra.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha nem jön Flynn vagy Young. még az is lehet, hogy Tolzien felkerül és elkezdjük "game manager"-ként használni a QB-kat.
Elvileg a futójáték már-már adott hozzá. Szerintem Lacy-Starks-Franklin trió erre megfelelne, csak az a kérdés, hogy a fal tud blokkolni, vagy hogy Wallace/Tolzien képes e arra, hogy stabilan hozzon egy 5-6 yardos átlagot passzonként.

LN
Wallace nem képes, ezt láthattuk éjszaka is, Tolzien meg gyakorlatilag ezt csinálta egyetemen: átadta a labdát a futóknak, vagy passzolt a TE-nek. Persze más szinten, de tőle ott sem várta senki, hogy megnyerje a meccset.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Mi a pontos Aronnal?
Lemernem fogadni,hogy mar vasarnapra osszedrotozzak....ZoliZoltán
De szép lenne. Egyelőre pontos diagnózist még nem írtak.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Philly ellen jó kis meccs lesz. Fel kell pörgetni a pass rusht, a secondary-t és Senecát.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Mi a pontos Aronnal?
Lemernem fogadni,hogy mar vasarnapra osszedrotozzak....

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én nem látom ilyen borúlátóan a dolgokat. Rodgers sérüléstől tartunk 5 éve, most eljött ez is. Vele simán nyertünk volna, így szoros volt ami szerintem már nagy dolog. Egy átlagos csapat sem élne túl ennyi sérülést Rodgerssel se, nélküle meg nincs miről beszélni. Nem arról van szó hogy ez egy egy személyes csapat de a liga legjobb irányítójának elvesztését egy csapat sem tolerálná jobban. Egy jó Flynn ilyenkor aranyat érne de McCarthy elmondta hogy nem terveznek mást hozni, Wallace-re fókuszálnak. Eredménykövetőben már írtam hogy az lett pofázva egész TC alatt hogy olyan backup kell aki neadjisten megtud nyerni meccset. Young dobott volna 3 INT-et meg 15 homályat de benne megvan ez, Wallace-ban én nem látom.JayB
Szerintem AR sérülésének súlyosságán múlik mi lesz most. Ha 2-3-4 hétnél többet kell kihagynia, ebből nem lesz PO.
Mondjuk előnye is van, jövőre előbb lehet húzni WR/S/CB/TE kérdéskörben valakit.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Btw, azért az kiderült tegnap, hogy Barclay G-nak akár jobb, mint T-nek, valamint az is, hogy Newhouse gyengébb, mint Barclay. Ahogy kinézett tegnap, jövőre lehet egy Bakhtiari-Sitton-EDS (ha marad)-Barclay-Bulaga fal, és még működhet is. Lang sem rossz persze, plusz ott van még Sherrod és Tretter (azt elmond valamit, hogy nem Taylor került fel G-nek, hanem Newhouse)
Korábban valakinek volt egy megjegyzése, hogy Sherrod lehetne C. Szerintem nem, túl magas, már-már akadályozná snap közben.LN
Szvsz akkor már sokkal inkább Lang centernek. Felépítésre is lényegesen jobban passzol, rádásul kár lenne egy ilyen játékost a padon tartani.

Amúgy meg én sem látom azt, hogy hatalmas dráma lenne. Most meg látjuk, milyen Aaron nélkül a csapat (szvsz jó), viszont Wallaceban nem bízom kicsit sem, pedig a tegnapi játékát nem is láttam. Egyszerűen ha game manager kell, akkor arra van jobb (elérhető), ha meg olyan, aki ad valami pluszt, ott van Young. Ez az, ami nem tetszik nekem, de nagy para nincs, Rodgers gyógyuljon csak meg szépen, addig meg megoldjuk valahogy.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Én nem látom ilyen borúlátóan a dolgokat. Rodgers sérüléstől tartunk 5 éve, most eljött ez is. Vele simán nyertünk volna, így szoros volt ami szerintem már nagy dolog. Egy átlagos csapat sem élne túl ennyi sérülést Rodgerssel se, nélküle meg nincs miről beszélni. Nem arról van szó hogy ez egy egy személyes csapat de a liga legjobb irányítójának elvesztését egy csapat sem tolerálná jobban. Egy jó Flynn ilyenkor aranyat érne de McCarthy elmondta hogy nem terveznek mást hozni, Wallace-re fókuszálnak. Eredménykövetőben már írtam hogy az lett pofázva egész TC alatt hogy olyan backup kell aki neadjisten megtud nyerni meccset. Young dobott volna 3 INT-et meg 15 homályat de benne megvan ez, Wallace-ban én nem látom.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagy szomorú volt látni hogy mit is jelent GB-ben Aaron, az egész liga tudja hogy a top irányítók közül is a legjobbak egyike. Pótolni valljuk be nem lehet. Itt az volt a frusztráló, hogy vártuk hogy a csere QB legalább dobni tudjon, nem kell nekünk túlon-túl mobilis QB, max annyira mint AR. De ha már mégis annak harangozták be akkor legalább 1 futása lett volna amiből elérünk valamit. A Packersbe dobó QB kell, még sérülten is megvannak a célpontok, akiknek lehetne hajigálni. Wallace óriási kontraszt AR-hez képest. Az egész meccsen egyetlen egyszer volt hogy 2 jót dobása volt egymás után... a követésben már újongtunk is. Ha így megyünk neki a Philinek, lehet hogy kicsivel több lesz a complete passz a gyakorlás miatt, de sajnos akkor dőlt ki AR, amikor amúgy is nehéz lett volna még vele, hisz pass rush-unk egyáltalán nincs, a DL ha erőből néha rátolja a falat a QB-re annyi... LB sorból meg hiába játszik jól Hawk, tért vissza Jones a 2 szélén nincs meg a kellő játék.
Kiváncsian várom, hogy hogy dönt a vezetőség, hozunk-e gyorsan valami QB-t vagy marad Szuper Seneca. És csak remélni tudjuk, hogy mivel tényleg nem dobóváll, talán nem is tört el, 2-3héten belül vissza tud térni. Mert ha csak a PO-ra tudna, akkor egészséges vállal nézheti a TV-jén sajnos!balazs799
Ha nem jön Flynn vagy Young. még az is lehet, hogy Tolzien felkerül és elkezdjük "game manager"-ként használni a QB-kat.
Elvileg a futójáték már-már adott hozzá. Szerintem Lacy-Starks-Franklin trió erre megfelelne, csak az a kérdés, hogy a fal tud blokkolni, vagy hogy Wallace/Tolzien képes e arra, hogy stabilan hozzon egy 5-6 yardos átlagot passzonként.

Btw, azért az kiderült tegnap, hogy Barclay G-nak akár jobb, mint T-nek, valamint az is, hogy Newhouse gyengébb, mint Barclay. Ahogy kinézett tegnap, jövőre lehet egy Bakhtiari-Sitton-EDS (ha marad)-Barclay-Bulaga fal, és még működhet is. Lang sem rossz persze, plusz ott van még Sherrod és Tretter (azt elmond valamit, hogy nem Taylor került fel G-nek, hanem Newhouse)
Korábban valakinek volt egy megjegyzése, hogy Sherrod lehetne C. Szerintem nem, túl magas, már-már akadályozná snap közben.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Kicsit még kótyagos vagyok, de egy biztos Senecát el kell felejteni. Nyilván senki sem várt tőle TD-ket de ez valóban impotens előadás volt. Hogyan tovább?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
(egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)Sanco
Azzal az elkapással nemcsak FG távolság, hanem 1st down is lett volna, amiből meg akármi is lehetett volna.LN
Igen, erre próbáltam utalni amikor a 3rd downok sikertelenségét említettem, hogy ott meg lett volna 1st down és ráadásul már FG-távon belülre is kerültünk volna.
Sanco
Azt nem értem, hogy minden marhaságra megy a piros, most meg nem. Nincs benne sok következetességLN
Pláne, hogy amúgy is időt kértek, ha jól emlékszem, tehát még ha rossz is a challenge, akkor sem lett volna semmi változás.Feribali
nem az a Bears-nál volt egy ilyen és 4. és rövidre neki is mentek és Forté futott meg a 1st downt.balazs799
ja, két misstackle-lel -3yardon :-/
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valaki tudja Favre számát ? 😊Drip
#4
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy szomorú volt látni hogy mit is jelent GB-ben Aaron, az egész liga tudja hogy a top irányítók közül is a legjobbak egyike. Pótolni valljuk be nem lehet. Itt az volt a frusztráló, hogy vártuk hogy a csere QB legalább dobni tudjon, nem kell nekünk túlon-túl mobilis QB, max annyira mint AR. De ha már mégis annak harangozták be akkor legalább 1 futása lett volna amiből elérünk valamit. A Packersbe dobó QB kell, még sérülten is megvannak a célpontok, akiknek lehetne hajigálni. Wallace óriási kontraszt AR-hez képest. Az egész meccsen egyetlen egyszer volt hogy 2 jót dobása volt egymás után... a követésben már újongtunk is. Ha így megyünk neki a Philinek, lehet hogy kicsivel több lesz a complete passz a gyakorlás miatt, de sajnos akkor dőlt ki AR, amikor amúgy is nehéz lett volna még vele, hisz pass rush-unk egyáltalán nincs, a DL ha erőből néha rátolja a falat a QB-re annyi... LB sorból meg hiába játszik jól Hawk, tért vissza Jones a 2 szélén nincs meg a kellő játék.
Kiváncsian várom, hogy hogy dönt a vezetőség, hozunk-e gyorsan valami QB-t vagy marad Szuper Seneca. És csak remélni tudjuk, hogy mivel tényleg nem dobóváll, talán nem is tört el, 2-3héten belül vissza tud térni. Mert ha csak a PO-ra tudna, akkor egészséges vállal nézheti a TV-jén sajnos!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
(egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)Sanco
Azzal az elkapással nemcsak FG távolság, hanem 1st down is lett volna, amiből meg akármi is lehetett volna.LN
Igen, erre próbáltam utalni amikor a 3rd downok sikertelenségét említettem, hogy ott meg lett volna 1st down és ráadásul már FG-távon belülre is kerültünk volna.
Sanco
Azt nem értem, hogy minden marhaságra megy a piros, most meg nem. Nincs benne sok következetességLN
Pláne, hogy amúgy is időt kértek, ha jól emlékszem, tehát még ha rossz is a challenge, akkor sem lett volna semmi változás.Feribali
nem az a Bears-nál volt egy ilyen és 4. és rövidre neki is mentek és Forté futott meg a 1st downt.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Feribali New England Patriots 48
(egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)Sanco
Azzal az elkapással nemcsak FG távolság, hanem 1st down is lett volna, amiből meg akármi is lehetett volna.LN
Igen, erre próbáltam utalni amikor a 3rd downok sikertelenségét említettem, hogy ott meg lett volna 1st down és ráadásul már FG-távon belülre is kerültünk volna.
Sanco
Azt nem értem, hogy minden marhaságra megy a piros, most meg nem. Nincs benne sok következetességLN
Pláne, hogy amúgy is időt kértek, ha jól emlékszem, tehát még ha rossz is a challenge, akkor sem lett volna semmi változás.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki tudja Favre számát ? 😊

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
(egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)Sanco
Azzal az elkapással nemcsak FG távolság, hanem 1st down is lett volna, amiből meg akármi is lehetett volna.LN
Igen, erre próbáltam utalni amikor a 3rd downok sikertelenségét említettem, hogy ott meg lett volna 1st down és ráadásul már FG-távon belülre is kerültünk volna.
Sanco
Azt nem értem, hogy minden marhaságra megy a piros, most meg nem. Nincs benne sok következetesség
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
(egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)Sanco
Azzal az elkapással nemcsak FG távolság, hanem 1st down is lett volna, amiből meg akármi is lehetett volna.LN
Igen, erre próbáltam utalni amikor a 3rd downok sikertelenségét említettem, hogy ott meg lett volna 1st down és ráadásul már FG-távon belülre is kerültünk volna.

A védelem sem állt a helyzet magaslatán, sajnos nagyon hiányzott a pass-rush, ennek hiányában McCown élt, mint hal a vízben. Nem számoltam, de Neal és Hayward vagy 6-8 misstackle-t összehozott, ami sajnos nagyon sokba került. Az hogy a shutup cornerünknek nem igazán sikerült megfognia senkit, az nem lepett meg (kíváncsian várom tőle a pontos adatokat a felé dobott passzok/jó elkapások, TD-k témakörben, gondolom hamarosan kiposztolja),Sanco
Tramon engedte a TD-t ugyebár, meg úgy 3-4x vált le róla, vagy kapott el az embere cca. 100 yardért.LN
Csak eldicsekszik majd a pontos adatokkal. 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
@Donald_Driver80

Hey! Matt Flynn is available. Go get him

😊gamerkr
Az a vicc, hogy ha AR nem lesz egészséges, még ennek van a legtöbb értelme. Lehet, hogy máshol nem megy neki, de a rendszert ismeri, Max Boykinnal és White-al kell megbarátkoznia, hand-offot meg csak tud adni.


(egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)

A védelem sem állt a helyzet magaslatán, sajnos nagyon hiányzott a pass-rush, ennek hiányában McCown élt, mint hal a vízben. Nem számoltam, de Neal és Hayward vagy 6-8 misstackle-t összehozott, ami sajnos nagyon sokba került. Az hogy a shutup cornerünknek nem igazán sikerült megfognia senkit, az nem lepett meg (kíváncsian várom tőle a pontos adatokat a felé dobott passzok/jó elkapások, TD-k témakörben, gondolom hamarosan kiposztolja),Sanco
Azzal az elkapással nemcsak FG távolság, hanem 1st down is lett volna, amiből meg akármi is lehetett volna.

Tramon engedte a TD-t ugyebár, meg úgy 3-4x vált le róla, vagy kapott el az embere cca. 100 yardért.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Hát ez borzasztó volt, de Rodgers és a többi kezdő sérülése miatt sajnos egyáltalán nem meglepő.
Azt viszont fel nem foghatom, hogy mit láttak a vezetők Wallaceban, mert azonkívül, hogy (állítólag) gyorsan tanul, sok pozitívumot nem mutatott, sőt... Sorozatosan hibás döntéseket hozott, olyanokat mint egy közepes rookie. (pl. inkább kifut -3yardnál, semhogy kipasszolná a pályáról 0 yardért, vagy többször is 3 és hosszúnál rövid passzok double coverageba esélyt sem adva a 1st downra, a meccs végéről már nem is beszélve). Az is igaz, hogy néhányszor MM playhívása (fut, fut, passz) sem segített neki - no meg Newhouse -, de az NFL-ben ne legyen már megoldhatatlan feladat legalább néha megcsinálni egy 3rd downt, mert 1/8-as mutatóval nem szoktak meccset nyerni. (egy challenge-t nagyon hiányoltam Quarless elkapásánál, ha jól emlékszem 3&11-nél, mert azzal legalább FG távra jutottunk volna)
A védelem sem állt a helyzet magaslatán, sajnos nagyon hiányzott a pass-rush, ennek hiányában McCown élt, mint hal a vízben. Nem számoltam, de Neal és Hayward vagy 6-8 misstackle-t összehozott, ami sajnos nagyon sokba került. Az hogy a shutup cornerünknek nem igazán sikerült megfognia senkit, az nem lepett meg (kíváncsian várom tőle a pontos adatokat a felé dobott passzok/jó elkapások, TD-k témakörben, gondolom hamarosan kiposztolja), viszont, hogy hosszú idő után (és megint a Bears o_o ), a 2. félidőben megint a screenekkel szívatták szét a D-t, arra nem számítottam az elmúlt meccsek alapján.
Nem akarom egy meccs után temetni a szezont, mert vannak pozitívumok is (futás, Hawk idei játéka, Hyde), de sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a kulcsjátékosok folyamatos kiesése miatt, 2013 "lehetett volna" év lesz, mert egészségesen a kezdősorunk az egyik legerősebb a ligában. Remélem Rodgers és a pass-rush duo mihamarabb felépül és alaposan rámcáfol! (Y)
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Most van nagy baj sajnos, úgy feküdtem le, hogy reggelre 6-2 és irány a PO, erre meg beütött a ménykű, úgy érzem sajnos, hogy ezt az amúgy is tizedelt támadósort csak Áron tartotta életben, nagyon remélem, minél hamarabb a pályára kerül!