Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVRJoker_99
Ha amerikai 2XL, akkor ahhoz egy 180+cm és 120+kg embert kell találnod 😀LN
hát ausztriában reebok üzletben vásárolt hivatalos nfles logó van benne hát nemkell akkora ember ahhoz hogy jó legyen nem egy Rajinak való feleakkora embernek is jó 😀Joker_99
Csak azért mondtam, mert ami nekem van, az amerikából jött anno, detto reebok, XXL és nekem a 180/120-al kb bele kellett volna nőni. De azóta inkább összementem.
több mint 10 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
tehát európai méretezésű 😊
több mint 10 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVRJoker_99
Ha amerikai 2XL, akkor ahhoz egy 180+cm és 120+kg embert kell találnod 😀LN
hát ausztriában reebok üzletben vásárolt hivatalos nfles logó van benne hát nemkell akkora ember ahhoz hogy jó legyen nem egy Rajinak való feleakkora embernek is jó 😀
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward, Perry minden bizonnyal játszani fog, Starks is visszatérhet, bár ha Lacy ilyen jól játszik szerintem nem fogjuk megkockáztatni értelmetlenül a visszatérését, főleg hogy ott van még Franklin is, hacsak nem WR-ként 😀 Érdekes lenne. B. és J. Jones játéka kérdéses.
Packers.com szerint.
A hivatalos info a játékoskerettől nem tudom mikor fog kijönni.balazs799
Másfél órával a meccskezdet előtt érdemes keresni a hivatalos inaktív listát.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVRJoker_99
Ha amerikai 2XL, akkor ahhoz egy 180+cm és 120+kg embert kell találnod 😀
több mint 10 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVR
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hayward, Perry minden bizonnyal játszani fog, Starks is visszatérhet, bár ha Lacy ilyen jól játszik szerintem nem fogjuk megkockáztatni értelmetlenül a visszatérését, főleg hogy ott van még Franklin is, hacsak nem WR-ként 😀 Érdekes lenne. B. és J. Jones játéka kérdéses.
Packers.com szerint.
A hivatalos info a játékoskerettől nem tudom mikor fog kijönni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Meg is jatszik AD!!! 8-)

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Perry visszatérése nem lesz kicsit korai? A LB sorral amúgy sem voltak problémák, úgy is hogy Hawk maradt egyedül a helyén.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Big surprise at Packers practice: OLB Nick Perry (foot) returned less than 2 weeks after his injury.

Gergőbácsi: igen

choose life
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Packers.com-on egy pletyka: 😀 én nevettem rajta egy nagyot:
Larry Fitzgerald for Jordy Nelson, Jonathan Franklin and a second-round pick.
Habár a kedvenc nem Packers-es játékosom a srác Lynch-el együtt, valóban eléggé pletykaszagú. Ki is fejtik ott a legfontosabb tényt a dologgal kapcsolatban. Nelson valószínűleg most jobb játékos is mint LF, de ha Nelsont esetleg kivennénk az üzletből én nagyon szívesen látnám itt a Cardinals elkapóját!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP valószínűleg nem is fog játszani.... 😕ZoliZoltán
ezt sajnálattal hallom. :S


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
AP valószínűleg nem is fog játszani.... 😕

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???ZoliZoltán
Ha nyerünk is, akkor sem lesz közte 3 td-nyi különbség szerintem. Tartok tőle, hogy AP-nek nagy napja lesz. Valahogy túl szép és jó a run D eddig 😊
A lényeg, hogy nyerjünk valahogy.Gergőbácsi
Nem lenézve a AP-t, a Vikingeket vagy Pondert, de ez max szoros lehet, ha nem pörög fel a csapat. A futást kell megfogni, a passzjáték szinte visszafelé fejlődik szegényeknél.
Simán fel fogjuk tölteni a boxot, a WR-ek pedig 1-1-ben lesznek, főleg ha Hayward is visszatér.LN
Pedig szerintem jó célpontok vannak a vikingeknél, ha nem is most jövőre ha sikerül egy jó QB-t szerezni lehet ott még fantázia. Illetve ha Ponder elkapja a fonalat. Szerintem jelenleg még mindig benne van a legtöbb potenciál. De Jennings, Patterson, Rudolph, Simpson (ha nem épül fel J. Jones több célpont lesz a liiláknál mint nálunk). A célpontok adottak, és a secondary-nak figyelni kell majd, hogy ne tudjanak elszakadni tőlünk. Hawknak pedig folytatni kell a jelenlegi jó játékát, hisz idén nagyon jó a futás ellen D, amiben kimagasló szerepe van (meccsenként 79y, ez a 3. legjobb a ligában), de AP már többször megmutatta hogy képes szétfutni a védelmünket.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???ZoliZoltán
Ha nyerünk is, akkor sem lesz közte 3 td-nyi különbség szerintem. Tartok tőle, hogy AP-nek nagy napja lesz. Valahogy túl szép és jó a run D eddig 😊
A lényeg, hogy nyerjünk valahogy.Gergőbácsi
Nem lenézve a AP-t, a Vikingeket vagy Pondert, de ez max szoros lehet, ha nem pörög fel a csapat. A futást kell megfogni, a passzjáték szinte visszafelé fejlődik szegényeknél.
Simán fel fogjuk tölteni a boxot, a WR-ek pedig 1-1-ben lesznek, főleg ha Hayward is visszatér.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???ZoliZoltán
Ha nyerünk is, akkor sem lesz közte 3 td-nyi különbség szerintem. Tartok tőle, hogy AP-nek nagy napja lesz. Valahogy túl szép és jó a run D eddig 😊
A lényeg, hogy nyerjünk valahogy.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
Annyira lényegtelen hogy hihetetlen 😀
Alapjába van egy szar rendszerünk, 3 nem jó QB-val. Mondjuk picivel jobb QBval is ugyanolyan fos lenne a rendszer.
Nektek egy dologra kell figyelni AP ne hozza le a meccset(10-15 carryből nehéz 😀), tekintve hogy idén ez 1 meccsen sikerult csak nagyon nem aggódok miattatok. Magunkat meg már teljes érdektelenséggelnézem.Toca
Úgy láttam, hogy AP nem edzett tegnap (hamstring). 😕
Ezt mikor szedte össze és mennyire komoly? Mert nálunk egy ilyen sérülés 3-4 meccses pihit szokott jelenteni. Ha ő sem játszana, azt nagyon sajnálnám!
Pedig már a szabit is kivettem hétfőre.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Starksról van valami?
És jól számolom jelenleg Nelson+Boykin elkapópárosunk van, és ezzel ki is merült a dolog? 😊zsoltvanya
Starks már edzett tegnap. 2 WR valóban kevés, de majd a TE csapat besegít. Örülök, hogy Finley rendben lesz, remélem a gyerekre hallgat és megmarad a seggén, bár nehéz ezt így leírni.
Ha AP-t úgy fogjuk (és eddig minden erre mutat) mint a Wild Card meccsen, akkor nem lehet gond.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
Trükköznek, hogy 2 vagy 3 TD-vel szeretnének-e kikapni..... :p 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
Annyira lényegtelen hogy hihetetlen 😀
Alapjába van egy szar rendszerünk, 3 nem jó QB-val. Mondjuk picivel jobb QBval is ugyanolyan fos lenne a rendszer.
Nektek egy dologra kell figyelni AP ne hozza le a meccset(10-15 carryből nehéz 😀), tekintve hogy idén ez 1 meccsen sikerult csak nagyon nem aggódok miattatok. Magunkat meg már teljes érdektelenséggelnézem.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
minden bizonnyal, de nem teljesen mindegy?Szobi22
na ez mindent elmond mennyire komoly SNF lesz a mostani 😊davemayer
azért mi sem vagyunk túl jó állapotban, bár a forma nagyon jó. 😊
Írták egy helyen, hogy ez most nem a Black and Blue Division, hanem a Broken Bones and Torn Ligaments.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
minden bizonnyal, de nem teljesen mindegy?Szobi22
na ez mindent elmond mennyire komoly SNF lesz a mostani 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
minden bizonnyal, de nem teljesen mindegy?

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???