Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Én tovább büntetem magam és megnézem Seneca sajtótájékoztatóját.Old Green Bay
Hát érdemes volt. Annyit volt fent mint a pályán.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Én tovább büntetem magam és megnézem Seneca sajtótájékoztatóját.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
@Donald_Driver80

Hey! Matt Flynn is available. Go get him

😊gamerkr
Oké, de akkor DD is öltözzön be.Old Green Bay
Tánchoz? Azért elég tré bejegyzés DD-től...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Védelem ide-vagy oda 27 pontot engedtünk a Bears-nek ami okés. Rodgers-t meg nem lehet pótolni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
@Donald_Driver80

Hey! Matt Flynn is available. Go get him

😊gamerkr
Oké, de akkor DD is öltözzön be.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Védelem kifáradt, nyomás abszolút hiányzott. Flynn szerintem sem jön, de Seneca is max. a csere QB papírjait viheti. Szörnyű volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Két következő vereséggel számolok, aztán - ha minden összejön - 6-ból 5, vagy 4. 10-6, 9-7 nem tudom mire lesz elég. A végén a Bears elleni sorsdöntő lehet, remélem, az is lesz (ha mi szopóágom leszünk, üssük el őket a PO-tól 😊 )
A D miatt kicsit csalódott vagyok, de összességében egy két hete ellenünk készülő Bearstől a sérülés után csak 7-tel kikapni, nem olyan rossz.Gergőbácsi
Elfáradtak, nem csoda, egy értelmes first down nemvolt. A pontok egy-egy nagy playből születtek.JayB
igazad van, ezért vagyok csak kicsit csalódott.
mindent egybevetve, ennyi sérüléssel a labda mindkét oldalán, azért bámulatos, mennyire ott vagyunk a meccsekben.
Remélem upset lesz a Philly ellen, bármilyen kicsi az esély rá.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@Donald_Driver80

Hey! Matt Flynn is available. Go get him

😊

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Nem hiszem, hogy

rámenne Flynnre.
Mondjuk ilyen vigyor sem ül a képén.
Nem szarunk be, szezon közepe van, ki tudja, mi lesz még itt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Woodson mikor kulcscsonttörést szenvedett ilyennel ment vissza a pálya szélére, Rodgers biztatóbban nézett ki. És legalább nem dobó váll...
JayB
ha nem is törés. nehezen tudom elképzelni hogy már vasárnapra 100%-os legyen, bár ne lenne igazam 😊
csereirányító: én Flynn visszatérését elképzelhetetlennek tartom.

védelem: le a kalappal a srácok előtt, persze ha Tramon kicsivel jobban pályán lenne, elkapta volna azt az INT-et.. de most már mindegy. A fal - az utolsó negyedet leszámítva dominált, viszont tényleg tiszta volt McCown zsebe.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Két következő vereséggel számolok, aztán - ha minden összejön - 6-ból 5, vagy 4. 10-6, 9-7 nem tudom mire lesz elég. A végén a Bears elleni sorsdöntő lehet, remélem, az is lesz (ha mi szopóágom leszünk, üssük el őket a PO-tól 😊 )
A D miatt kicsit csalódott vagyok, de összességében egy két hete ellenünk készülő Bearstől a sérülés után csak 7-tel kikapni, nem olyan rossz.Gergőbácsi
Elfáradtak, nem csoda, egy értelmes first down nemvolt. A pontok egy-egy nagy playből születtek.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Flynn szarul játszott más csapatban, de a Patriots ellen jó volt a Lions ellen meg kivételes. Bizakodjunk. Ha nem ő lesz akkor meg megláttjuk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Két következő vereséggel számolok, aztán - ha minden összejön - 6-ból 5, vagy 4. 10-6, 9-7 nem tudom mire lesz elég. A végén a Bears elleni sorsdöntő lehet, remélem, az is lesz (ha mi szopóágom leszünk, üssük el őket a PO-tól 😊 )
A D miatt kicsit csalódott vagyok, de összességében egy két hete ellenünk készülő Bearstől a sérülés után csak 7-tel kikapni, nem olyan rossz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Ha nem lesz nyomás Foles-on akkor 5-4. A jövő hét az új csere iránytó felkészítéséről fog szólni. Flynn sokaknak bejön nálunk, de nem biztos hogy ő lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Woodson mikor kulcscsonttörést szenvedett ilyennel ment vissza a pálya szélére, Rodgers biztatóbban nézett ki. És legalább nem dobó váll...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Na most van baj.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bizarr meccs, Áron kiválása utáni 17 pont szerintem csodának számít.

Maci irányítót így lubickolni a zsebben viszont rég nem láttam ellenünk. Vasárnap Lang-Rodgers nélkül nem lesz annyira vicces...

Foles 400+ yard?

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Foles tegnapi teljesítménye előtt le a kalappal. Azért a LF-en csak nem dobálja szét majd a secondary-t. Mindegy előtte itt a MNF. A legtöbben sima W-t jósolnak. Szerintem nem lesz olyan egyszerű de megoldjuk. vs Bears, MNF, mi kell még?Old Green Bay
a dupla vé 😊gamerkr
más nem is számít, főleg a Bears ellen! 😊

Brad Jones úgy néz ki visszatér, bár szerintem még osztozni fog Barringtonnal a snapeken. Ha minden jól megy Starks is kapni fog Lacy snapjeiből, amúgy is tervezik, hogy kb 20 labdaérintése legyen meccsenként, itt az idő elkezdeni a 25. futás elleni védelem ellen. Én leginkább a Marshall-Shields párharcra leszek kíváncsi, de azért a szokásos safety help meglesz rajta szvsz, így viszont Jefferynek lehet egy jó meccse, meglátjuk.Hall Of Green
Lattimorre-ra gondoltál szerintem.
mindkét (vagyis mindhárom) Jones aktív lesz ma
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Foles tegnapi teljesítménye előtt le a kalappal. Azért a LF-en csak nem dobálja szét majd a secondary-t. Mindegy előtte itt a MNF. A legtöbben sima W-t jósolnak. Szerintem nem lesz olyan egyszerű de megoldjuk. vs Bears, MNF, mi kell még?Old Green Bay
a dupla vé 😊gamerkr
más nem is számít, főleg a Bears ellen! 😊

Brad Jones úgy néz ki visszatér, bár szerintem még osztozni fog Barringtonnal a snapeken. Ha minden jól megy Starks is kapni fog Lacy snapjeiből, amúgy is tervezik, hogy kb 20 labdaérintése legyen meccsenként, itt az idő elkezdeni a 25. futás elleni védelem ellen. Én leginkább a Marshall-Shields párharcra leszek kíváncsi, de azért a szokásos safety help meglesz rajta szvsz, így viszont Jefferynek lehet egy jó meccse, meglátjuk.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Foles tegnapi teljesítménye előtt le a kalappal. Azért a LF-en csak nem dobálja szét majd a secondary-t. Mindegy előtte itt a MNF. A legtöbben sima W-t jósolnak. Szerintem nem lesz olyan egyszerű de megoldjuk. vs Bears, MNF, mi kell még?Old Green Bay
a dupla vé 😊

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Foles tegnapi teljesítménye előtt le a kalappal. Azért a LF-en csak nem dobálja szét majd a secondary-t. Mindegy előtte itt a MNF. A legtöbben sima W-t jósolnak. Szerintem nem lesz olyan egyszerű de megoldjuk. vs Bears, MNF, mi kell még?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
úgy néz ki, hogy Jones játszani fog csütörtökön a Bears ellen. Kell is nagyon.MarioAna
Nomármost Brad vagy James?
Nem lennék ellenére annak sem, ha James Jonest még pihentetnénk egy-két hétig, ha addig elkarcolunk Jordyval és a Boinkkal, White-tal, no meg a futóinkkal.Gergőbácsi
James Jones. Jordy mellé kell valaki érzésem szerint, a macik mind2 CB-je nagyon rutinos, tuti kihasználnák a kis újonc WR-eink hibáit 😊. Ha a rásérülés fennállna akkor nem hiszem, hogy engednék a játékát. A csoportot így is nyernünk kell, tartalékoljunk PO-ra 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
úgy néz ki, hogy Jones játszani fog csütörtökön a Bears ellen. Kell is nagyon.MarioAna
Nomármost Brad vagy James?
Nem lennék ellenére annak sem, ha James Jonest még pihentetnénk egy-két hétig, ha addig elkarcolunk Jordyval és a Boinkkal, White-tal, no meg a futóinkkal.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
úgy néz ki, hogy Jones játszani fog csütörtökön a Bears ellen. Kell is nagyon.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari vs. Allen
 www.packers.com/news-and-events/article-1/What-You-Mightve-Missed-Bakhtiari-blocks-the-blind-side/5d8b09f9-59eb-4a84-8473-69924f45d69f
Úgy fest elég nagy steal lesz (ha már nem az) a srác.LN
Óriásit játszik a srác, 4. körösként, meccsről meccsre nézem és nem csalódok benne és ami fontosabb Aaron se. És persze ott van Bulaga, Sherrod mind ketten első körös T-ként, ha Bakhtiari így folytatja, kétlem, hogy veszélybe kerülne a kezdő pozíciója, ha egészséges lenne mind a 3 T, úgy hiszem talán még a blanc side is megmaradna neki, jobbon meg G-T felállásba állna be Bulaga meg Sherrod, bár Lang is jó idén G-ként. Mindenesetre a bőség zavarában az ember mégiscsak kellemesebben érzi magát. 😊 reméljük jövőre mind hárman egészségesek lesznek majd szezonkezdetre.
Én nagyon megszerettem ezt a Colorado-ról jött srácot, GB-ben kezd épülni az OFAL! 😊


Liverpool Fc fan