Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sziasztok!
Közvetiti valaki a mai GB meccset? ha igen, akkor hol és mikor?Celtic
Most péntek hajnalban a Giants fog játszani a Bears-el. Elvileg 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Sziasztok!
Közvetiti valaki a mai GB meccset? ha igen, akkor hol és mikor?
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalékLN
Akkor cserepadon lesz 3 LB csere mind a 3 újonc, és bár nemtudom milyen teljesítményt nyújtottak tavaly az NCAA-ben főleg nem hogy eddig nálunk az edzéseken, de egy 6. egy 7. körös és egy draftolatlan LB-nk van.
Ha valaki kidől a kezdőből veszélyes lehet, bár vannak a hátsó körökben is jó játékosok, akik az NFL-ben dobbantanak igazán. Remélem ha kell közülük is az egyik ilyen lesz.balazs799
Palmer és Mulumba OLB, ha valaki kidőlne még középről, akkor szerintem +1 S lesz fent a boxban, gondolom McMillian, esetleg jönnek a variációk Caperstől. Tuti, hogy erre is lesz 2-3 forgatókönyve
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalékLN
Akkor cserepadon lesz 3 LB csere mind a 3 újonc, és bár nemtudom milyen teljesítményt nyújtottak tavaly az NCAA-ben főleg nem hogy eddig nálunk az edzéseken, de egy 6. egy 7. körös és egy draftolatlan LB-nk van.
Ha valaki kidől a kezdőből veszélyes lehet, bár vannak a hátsó körökben is jó játékosok, akik az NFL-ben dobbantanak igazán. Remélem ha kell közülük is az egyik ilyen lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalék
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, gondoltam köszönök 😊
Kb 3 éve ismerkedem ezzel a sportággal, aztán tavaly előtt volt szerencsém eltölteni néhány hetet Wisconsin-ban, ez meg is pecsételte a sorsom, teljesen beszippantott ez nagyszerű játék.
Lenne is mindjárt egy kérdésem. Van olyan oldal ahol minden meccsünk követhető stream-en? Milyen programok telepítése szükséges hogy stream-en tudjam nézni? Sajnos néhány hete ami link megvolt adva itt a meccskibeszélőnél az csak akkor akart működni ha mindenféle sz*rt telepít az ember, ezt meg is tettem, aztán fél napig törölgettem a gépemről a különböző malware programokat.brakedown
Üdv a fórumon !
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hol és hogyan nézzünk meccseket? | Bowl.hu
Az ESPN America megszűnésével jókora űr keletkezett a hazai NFL és NCAA közvetítéseknél, de opciókból így sincs hiány, akár az interneten, akár a tévén szeretnénk a profi és/vagy az egyetemi liga mérkőzéseit követni
szerintem segíteni fog 😊

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
8.legjobb az OL-ünk a PFF szerint!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/4/MarioAna
7?James007
my bad, lapozásnál bennem maradt a 8-as szám. De mikor volt nekünk utoljára top10 falunk? 😀
Még szerintem a Tauscher-Clifton OT páros fénykorában.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, gondoltam köszönök 😊
Kb 3 éve ismerkedem ezzel a sportággal, aztán tavaly előtt volt szerencsém eltölteni néhány hetet Wisconsin-ban, ez meg is pecsételte a sorsom, teljesen beszippantott ez nagyszerű játék.
Lenne is mindjárt egy kérdésem. Van olyan oldal ahol minden meccsünk követhető stream-en? Milyen programok telepítése szükséges hogy stream-en tudjam nézni? Sajnos néhány hete ami link megvolt adva itt a meccskibeszélőnél az csak akkor akart működni ha mindenféle sz*rt telepít az ember, ezt meg is tettem, aztán fél napig törölgettem a gépemről a különböző malware programokat.brakedown
Üdv a klubban! 😀

szerintem elég egy flash player amit az Adobe oldaláról leszedsz, és a firstrow oldalon látható linkeknek működnie kell.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
8.legjobb az OL-ünk a PFF szerint!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/4/MarioAna
7?
több mint 10 éve
brakedown Green Bay Packers 1
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, gondoltam köszönök 😊
Kb 3 éve ismerkedem ezzel a sportággal, aztán tavaly előtt volt szerencsém eltölteni néhány hetet Wisconsin-ban, ez meg is pecsételte a sorsom, teljesen beszippantott ez nagyszerű játék.
Lenne is mindjárt egy kérdésem. Van olyan oldal ahol minden meccsünk követhető stream-en? Milyen programok telepítése szükséges hogy stream-en tudjam nézni? Sajnos néhány hete ami link megvolt adva itt a meccskibeszélőnél az csak akkor akart működni ha mindenféle sz*rt telepít az ember, ezt meg is tettem, aztán fél napig törölgettem a gépemről a különböző malware programokat.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Brad Jones out a hétvégére. Mi más lenne, mint Hamstring...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
8.legjobb az OL-ünk a PFF szerint!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/4/

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Előbb utóbb mi is sorra kerülünk, de kizárólag csak road game jöhet szóba valami "kis" csapat ellen, a Lambeau-ról nem fognak meccset elvinni az ziher.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
De jó lenne egy Packers meccs Londonban.Old Green Bay
With today's announcement of 3 more London games next year -- which the Packers will NOT play in -- here are their home and road opponents for 2014.

Home: Bears, Lions, Vikings, Falcons, Panthers, Patriots, Jets, NFC East opponent to be determined by division finish.

Road: Bears, Lions, Vikings, Saints, Bucs, Bills, Dolphins, NFC West opponent to be determined by division finish.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
De jó lenne egy Packers meccs Londonban.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ahogy LN korábban írta, Williams megy a slotba, lehet, hogy ez az utolsó éve itt?Gergőbácsi
Nem oylan nagyon régen olvasta megy cikket (most biztos, hogy nem fogom megtalálni) talán Haywarddal kapcsolatban, hogy a slot corner már nem feltétlenül jelent harmadik számút. Szóval ez igazából rendszer kérdése, belülre lényegesen sokoldalúbb játékos kell (ld Woodson). Szóval (bár sajnos lényegesen kevesebb meccset tudok nézni, mint ezut szeretném, tehát nem látom, hogyan játszik) ez nem feltétlenül jelent lefokozást, sőt.Szobi22
Értem.
Az utolsó évvel kapcsolatban az is kérdéses, hogy a játéka megér-e 9,5 M-t jövőre.
Szvsz Shields már jobb, Hayward jobb lesz nála, House és Hyde még nem, de van bennük potenciál.Gergőbácsi
Ilyenkor mi lehet a probléma egyébként? Fut egy szuper szezont. Kap egy zsíros szerződést és belekényelmesedik. Nem koncentrál? Pedig azért már kapott elég sok kritikát, bizonyítania kéne megint.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy LN korábban írta, Williams megy a slotba, lehet, hogy ez az utolsó éve itt?Gergőbácsi
Nem oylan nagyon régen olvasta megy cikket (most biztos, hogy nem fogom megtalálni) talán Haywarddal kapcsolatban, hogy a slot corner már nem feltétlenül jelent harmadik számút. Szóval ez igazából rendszer kérdése, belülre lényegesen sokoldalúbb játékos kell (ld Woodson). Szóval (bár sajnos lényegesen kevesebb meccset tudok nézni, mint ezut szeretném, tehát nem látom, hogyan játszik) ez nem feltétlenül jelent lefokozást, sőt.Szobi22
Az volt a másik, amin gondolkoztam, hogy vajon nem azért került e be, mert futás ellen, és TE ellen jobb. Az biztos, hogy vonal mellett sokszor verik/verték meg az utóbbi években.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Matthews underwent successful surgery on the thumb Monday night, according to Fox Sports’ Jay Glazer.
 tracking.si.com/2013/10/07/packers-clay-matthews-broken-thumb/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Ahogy LN korábban írta, Williams megy a slotba, lehet, hogy ez az utolsó éve itt?Gergőbácsi
Nem oylan nagyon régen olvasta megy cikket (most biztos, hogy nem fogom megtalálni) talán Haywarddal kapcsolatban, hogy a slot corner már nem feltétlenül jelent harmadik számút. Szóval ez igazából rendszer kérdése, belülre lényegesen sokoldalúbb játékos kell (ld Woodson). Szóval (bár sajnos lényegesen kevesebb meccset tudok nézni, mint ezut szeretném, tehát nem látom, hogyan játszik) ez nem feltétlenül jelent lefokozást, sőt.Szobi22
Értem.
Az utolsó évvel kapcsolatban az is kérdéses, hogy a játéka megér-e 9,5 M-t jövőre.
Szvsz Shields már jobb, Hayward jobb lesz nála, House és Hyde még nem, de van bennük potenciál.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ahogy LN korábban írta, Williams megy a slotba, lehet, hogy ez az utolsó éve itt?Gergőbácsi
Nem oylan nagyon régen olvasta megy cikket (most biztos, hogy nem fogom megtalálni) talán Haywarddal kapcsolatban, hogy a slot corner már nem feltétlenül jelent harmadik számút. Szóval ez igazából rendszer kérdése, belülre lényegesen sokoldalúbb játékos kell (ld Woodson). Szóval (bár sajnos lényegesen kevesebb meccset tudok nézni, mint ezut szeretném, tehát nem látom, hogyan játszik) ez nem feltétlenül jelent lefokozást, sőt.

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Sajnálatos CM3 sérülése, de azt mondom, és nyilván így is fognak tenni: menjenek tutira. Túl értékes játékos, nehezebb lesz nélküle; de egyrészt a szezon közepe-vége felé jó lenne ha egészségesen térne vissza, másrészt a feladat adott, a többiek villanthatnak.
Hullunk, mint 2010-ben (vagy akár 2011-ben is).
Remélhetőleg a nyomás megfelelő lesz Flaccon, a D-line pedig tart a futás ellen. Haywardot volna jó már játszani látni. Ahogy LN korábban írta, Williams megy a slotba, lehet, hogy ez az utolsó éve itt?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....soma80
gáz..valaki említette eredménykövetőben hogy Perry amíg CM oldalán játszott nem volt rossz. kíváncsi vagyok oldalt vált-e.Hall Of Green
A sackek és a FF is CM oldalán jött neki össze, ha jól rémlik. Érdekes lesz látni, ahogy Neal-Mulumba rotáció lesz a másik oldalon. Még az is lehet, hogy Palmer is felkerül majd a pályára, nem csak ST-ben.LN
Tavaly azt hiszem Walden-Moses párossal rohamoztunk, amikor Clay sérüléssel bajlódott.gamerkr
Walden már Colts ugyebár, Moses meg cut volt.

Francois helyett Nixon (CB) került a rosterre. Ezek szerint Jones sérülése nem súlyos. Nixonnak is van KR múltja, ki tudja... a sebességével mindenesetre nincs gond, az biztos.LN
tudom , hogy már mindketten elmentek 😊, csak azért írtam, hogy a mostani Perry-Neal páros azért ütősebb lehet. Persze amíg a pályán lehetnek...

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nehogymár ezért egy hónap?? Bírom Matthewst de akkora üveg a csávó hogy nem igaz...JayB
“I’m hopeful it’s not season-ending,” McCarthy said. “We’re all hopeful. But you have to get all the opinions and make sure you always do right by the player.”

The worst-case scenario for the Packers is if Matthews’ thumb requires surgery, because that would likely end his season. The best case would be for Matthews to be able to continue playing with his hand wrapped in a “club,” which defenders Morgan Burnett and Cullen Jenkins have done for the Packers in recent years. There’s also the possibility the prognosis is something in between, requiring rest for now with the potential for playing with a protective club later.

“They’re all a little different,” McCarthy said. “We’ve had guys that have played with them and didn’t miss any time, without a club. We’ve had guys play with clubs, and we’ve had guys that have had to go to season-ending surgery. That’s why you go about it the way we do.”
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
- Green Bay improved to 33-10 (.767) in NFC North games under Head Coach Mike McCarthy and 19-3 (.864) at home in divisional contests. The Packers have won 13 of their last 14 games in the division. – The Packers have now won their first game after the bye in each of the last five seasons. Green Bay improved to 7-1 under McCarthy in the first game following the bye.

Ez egész jó arány és minimum 5-1 kell szerintem a csoportban akár a második helyhez is, ahogy most áll a helyzet.