Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
McCarthy:

Lacy "full go"

Jermichael Finley looks good. Practiced very hard and it was good to have him back.

Clay Matthews was limited today, he's getting better, hopefully he will do more tomorrow.

+ Starks "pár hétig" biztos nem leszHall Of Green
Ez utóbbit már külön a magyar rajongók kedvéért tette hozzá 😉
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy a fiam szokta mondani: Tádám! 😊
Clay Matthews will play vs. DetroitSanco
Nagyon jó hír, remélhetőleg a védelem többi tagja is feljavul, fontos lesz ez a meccs.
Finleyről, a visszahordó személyéről (ha nem Cobb) tudni valamit?Gergőbácsi
Finley edz, hogy ki hord vissza, az passz
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Ahogy a fiam szokta mondani: Tádám! 😊
Clay Matthews will play vs. DetroitSanco
Nagyon jó hír, remélhetőleg a védelem többi tagja is feljavul, fontos lesz ez a meccs.
Finleyről, a visszahordó személyéről (ha nem Cobb) tudni valamit?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ahogy a fiam szokta mondani: Tádám! 😊
Clay Matthews will play vs. Detroit
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
McCarthy:

Lacy "full go"

Jermichael Finley looks good. Practiced very hard and it was good to have him back.

Clay Matthews was limited today, he's getting better, hopefully he will do more tomorrow.

+ Starks "pár hétig" biztos nem lesz

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Suh valószinűleg extra motivált lesz Dietrich-Smith ellen. A taposásos meccsen a folyamatos duma miatt szállt el az agya. Gondolom most nagyon oda fogja tenni magát és akkor helyet csinál Fairleynek is.
Amúgy Suh a PFF értékelése szerint a második legjobb falember a ligában Watt mögött, nem lesz egyszerű dolog megfogni, Longnak sem sikerült a múlt héten.Bazzani
Ha túl pörög az nekünk csak jó, akkor én még nemigen láttam jól játszani.JayB
Extra motivált az nem egyenlő a túlpörgöttel.
Long is odaszólt finoman Suh-nak a meccs előtti napokban twitteren és láthatod mi lett az eredmény. szerintem nagyot fog játszani, remélhetőleg butaságok nélkül.Bazzani
De vékony a határ 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh valószinűleg extra motivált lesz Dietrich-Smith ellen. A taposásos meccsen a folyamatos duma miatt szállt el az agya. Gondolom most nagyon oda fogja tenni magát és akkor helyet csinál Fairleynek is.
Amúgy Suh a PFF értékelése szerint a második legjobb falember a ligában Watt mögött, nem lesz egyszerű dolog megfogni, Longnak sem sikerült a múlt héten.Bazzani
Ha túl pörög az nekünk csak jó, akkor én még nemigen láttam jól játszani.JayB
Extra motivált az nem egyenlő a túlpörgöttel.
Long is odaszólt finoman Suh-nak a meccs előtti napokban twitteren és láthatod mi lett az eredmény. szerintem nagyot fog játszani, remélhetőleg butaságok nélkül.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Suh valószinűleg extra motivált lesz Dietrich-Smith ellen. A taposásos meccsen a folyamatos duma miatt szállt el az agya. Gondolom most nagyon oda fogja tenni magát és akkor helyet csinál Fairleynek is.
Amúgy Suh a PFF értékelése szerint a második legjobb falember a ligában Watt mögött, nem lesz egyszerű dolog megfogni, Longnak sem sikerült a múlt héten.Bazzani
Ha túl pörög az nekünk csak jó, akkor én még nemigen láttam jól játszani.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh valószinűleg extra motivált lesz Dietrich-Smith ellen. A taposásos meccsen a folyamatos duma miatt szállt el az agya. Gondolom most nagyon oda fogja tenni magát és akkor helyet csinál Fairleynek is.
Amúgy Suh a PFF értékelése szerint a második legjobb falember a ligában Watt mögött, nem lesz egyszerű dolog megfogni, Longnak sem sikerült a múlt héten.

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Futás ellen (eddig és viszonylag) jók vagyunk, a passz ellen azért nem eléggé. Igaz, a támadófalnak egy ilyen formában lévő D-line ellen piszok nehéz lesz, remélem a laszti hamar repül a célpontokhoz és lesz valamirevaló futójáték is. A jelen helyzetben 50-50 % közelire adnám az esélyt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én már a Bears meccs előtt is leírtam (jé igazam lett), hogy a Lions offense megállitásának a kulcsa idén Bush (és Bell) megállítása és nem Megatroné.
A másik legnagyobb feladat a Suh vezette attack megállítása, ami sztem most nehéz falat lesz a falatoknak és Rodgersnek nehéz napja lesz.
Ahol nyerhettek az szokás szerint a GB elkapósor vs. Lions secondary párharc, illetve ha sikerül valamiféle futójátékot felmutatni.
Egy szóval nem mondom, hogy nem a GB a meccs esélyese, de remélem nem a szokásos megalázó vereségben lesz részünk. Legalább idén nem a legnagyobb télben játszunk a Lambeau-n.Bazzani
Sajnos! 😀 a NFC North csoportmeccsek -5C fölött nem az igaziak... 😊
Stafford jó irányító, amiben bizonytalan ha jön a nyomás, az egész meccsen nyomást kell rá helyezni, zavarba hozni playről playre...
Sajnos a GB OL még mindig nem az igazi, Bakhtiari jól játszik R-ként a blind side-on de Suh valószínűleg a leggyengébb helyen fog támadni, Dietrich-Smith (C)-nél.. átlagos DL emberek ellen is van általában egy meccsen 3-4 olyan play amikor simán átengedi a DL játékost, féltem is most hogy Suh ellen mit fog csinálni, szerintem sokszor fog RB-block menni pluszba rá. Talán Lacy fizikálisan aki inkább feltudja venni vele a versenyt mert Franklint felemeli és odébb rakja.
A futásunkban bízom mert idén nagyon jól menetelnek eddig a futóink, remélem Lacy, Franklin jók lesznek vasárnap is ha már Starks valszeg out marad.
Megatron ellen meg Shieldset kell felküldeni, és a ti legjobb WR-ek a mi legjobb CB ellenünk ellen izgalmas csatát eredményezhet. 😊 Várom!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már a Bears meccs előtt is leírtam (jé igazam lett), hogy a Lions offense megállitásának a kulcsa idén Bush (és Bell) megállítása és nem Megatroné.
A másik legnagyobb feladat a Suh vezette attack megállítása, ami sztem most nehéz falat lesz a falatoknak és Rodgersnek nehéz napja lesz.
Ahol nyerhettek az szokás szerint a GB elkapósor vs. Lions secondary párharc, illetve ha sikerül valamiféle futójátékot felmutatni.
Egy szóval nem mondom, hogy nem a GB a meccs esélyese, de remélem nem a szokásos megalázó vereségben lesz részünk. Legalább idén nem a legnagyobb télben játszunk a Lambeau-n.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hill (RB) aktiválva lett, de remélem nem kell bevetni sérülés miatt.Old Green Bay
szerintem ez egy jel, hogy Starks térde biztos nem lesz még jó.

Érdekes meccs lehet a Detroit elleni. Megatronnak ha jó napja lesz, plusz Bush és Stafford is jól muzsikál, akkor vért izzadhatunk. Shieldsre és a pass rushra égető szükség lesz. No meg kb. 30 pontra.Gergőbácsi
Végre egy hullámhosszon! 😊 Ha nem tud játszani a Green Bay-i szörnyeteg a pass rush-unk nagyon gyenge lesz... Perry-nek kéne egy nagyon nagy mecset hozni akkor. De bízunk benne, hogy vissza tud térni.
Shields meg ha úgy folytatja ahogy eddig C. Johnsonnak kemény meccse lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Hill (RB) aktiválva lett, de remélem nem kell bevetni sérülés miatt.Old Green Bay
szerintem ez egy jel, hogy Starks térde biztos nem lesz még jó.

Érdekes meccs lehet a Detroit elleni. Megatronnak ha jó napja lesz, plusz Bush és Stafford is jól muzsikál, akkor vért izzadhatunk. Shieldsre és a pass rushra égető szükség lesz. No meg kb. 30 pontra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Hill (RB) aktiválva lett, de remélem nem kell bevetni sérülés miatt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
jövőhéten Ravens-Packers a Sporttv-n 7-kor!!

CMIII játszott már úgy, hogy alig edzett a héten, én bizakodok. Burnett visszatér, de elkellene egy jó Hayward is ám.gamerkr
Végre legalább nem a gép előtt kell majd nézni 😀 Burnettre nagyon nagy szükség lesz! CMIII pedig remélem tényleg tud játszani.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jövőhéten Ravens-Packers a Sporttv-n 7-kor!!

CMIII játszott már úgy, hogy alig edzett a héten, én bizakodok. Burnett visszatér, de elkellene egy jó Hayward is ám.

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Nos igen, én nem kérdeztem elég rendesen 😊

Szóval, a válaszból, ha jól sejtem, Lacy jön vissza sérülésből. Starks < Franklin, így a futók várhatóan - ahogy Te is írtad Gergőbácsi - Lacy és Franklin lesznek.

Stark < Franklin igaz feltevés, vagy Starks sérült és azért nem játszik. Mi most nálatok a futók helyzete?!Collapo
Lacira és a polgármesterre tennék; ahogy olvastam, Starks még nem edzett.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerencse, hogy a Lambeaun lesz a Lions-meccs... Talán belefér négynél több L, mert a csoportban tuti lesz valami körbeverdesés (és a csoportellenfeleink is birtokában vannak a Hogyan verjük meg magunkat-kézikönyvnek).
Az ofisöl honlap alapján gyógyulgatnak az emberkék, nem annyira kórház a város szélén a dolog (a Packershez képest persze 😀 ). Matthews viszont still out.
Amit JayB ír, hogy "volt már ilyen szezonunk és mi lett belőle" - volt, de ez nem megy a végtelenségig szvsz (persze cáfoljanak rám 😀). Ordas közhely, de idén tényleg bármi lehet. Nagyon kell a vasárnapi duplavé.könyvkötő úr
Still OUT?! :S fenébe pedig ha valaki ő nagyon kellene... a pass rush lenne az egyik legfontosabb dolog amit Stafford ellen az egész meccsen jól kellene csinálni. CMIII pedig a csapat legjobb pass rush-ere.
A másik, pedig megfogni Calvin Johnsontk, remélem Shields fogja majd és úgy ahogy A.J. Greent is. Ha ez a 2 jól működik majd szerintem otthon meglesz a meccs! De erre oda kell figyelni nagyon.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nos igen, én nem kérdeztem elég rendesen 😊

Szóval, a válaszból, ha jól sejtem, Lacy jön vissza sérülésből. Starks < Franklin, így a futók várhatóan - ahogy Te is írtad Gergőbácsi - Lacy és Franklin lesznek.

Stark < Franklin igaz feltevés, vagy Starks sérült és azért nem játszik. Mi most nálatok a futók helyzete?!Collapo
Jelenleg az hogy aki egészséges az hoz 100yard fölött vagy közel 100 yardot. Idény előtt Lacy-Starks-Franklin volt. Hogy most mi a helyzet nem nagyon lehet tudni. Aki lehetőséget kapott eddig élt is vele!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nos igen, én nem kérdeztem elég rendesen 😊

Szóval, a válaszból, ha jól sejtem, Lacy jön vissza sérülésből. Starks < Franklin, így a futók várhatóan - ahogy Te is írtad Gergőbácsi - Lacy és Franklin lesznek.

Stark < Franklin igaz feltevés, vagy Starks sérült és azért nem játszik. Mi most nálatok a futók helyzete?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Starks vagy Franklin? (Lacy?!)Collapo
Lacy és Franklin.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Starks vagy Franklin? (Lacy?!)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
Szerencse, hogy a Lambeaun lesz a Lions-meccs... Talán belefér négynél több L, mert a csoportban tuti lesz valami körbeverdesés (és a csoportellenfeleink is birtokában vannak a Hogyan verjük meg magunkat-kézikönyvnek).
Az ofisöl honlap alapján gyógyulgatnak az emberkék, nem annyira kórház a város szélén a dolog (a Packershez képest persze 😀 ). Matthews viszont still out.
Amit JayB ír, hogy "volt már ilyen szezonunk és mi lett belőle" - volt, de ez nem megy a végtelenségig szvsz (persze cáfoljanak rám 😀). Ordas közhely, de idén tényleg bármi lehet. Nagyon kell a vasárnapi duplavé.
több mint 11 éve
GNG Green Bay Packers 241
Látva a tegnapi eredményeket (DET W, CLE W, MIN W) igencsak oda kell figyelni a jövőben. A "könnyebb" meccsek is nagyon nehezek lesznek és bárki ellen benne van a vereség lehetősége. Az oroszlánok elleni következő meccs sorsdöntő lesz úgy érzem. Ott egy magabiztos győzelmet kéne aratni, mert nem lehet végig csinálni egy ilyen naptárat, úgy, hogy na akkor jövőhéttől minden meccset meg kell nyerni. Van egy olyan érzésem, hogy 4 vereségtől több nem biztos, hogy belefér idén.