Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Erre a sajtótájékoztatóra nagyon kíváncsi vagyok. A D kiemelkedőt nyújtott. Az O nem annyira.
Ross az anyád, Franklin jó volt. Kik jönnek most. Detroit? Mondjatok valami biztatót.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Hogy szarhattuk el ezt 30-0-ás menetelésről?Old Green Bay
Én vagyok a hibás! A 3. negyedben elmentem borotválkozni. Még mindig sík ideg vagyok amiatt, hogy nem tudtam kivárni vele a meccs végét.
Soha nem tettem ilyet régebben a meccs napján.. 😕
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Hogy szarhattuk el ezt 30-0-ás menetelésről?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Ross és Franklin egy-egy hibáján ment el sajnos. 😕JayB
Szerintem Rodgers se volt a toppon.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ross és Franklin egy-egy hibáján ment el sajnos. 😕
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
jobbkor nem is jöhetne a bye week.gamerkr
ahogy haladunk a 8.héten is kéne egy bye
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jobbkor nem is jöhetne a bye week.

több mint 11 éve
könyvkötő úr 16
Köszi. 😊 Akkor Lang 100%?

A két secet én is néztem, légiháború is lehet. Ők egy Leon Hallnyival előrébb járnak... Futni ma sem fogunk, csak a Cincy-játékosokba bele. Az viszont biztos hogy Antwan Odom nem fogja ötször lenyomni Rodgerst 😀😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?könyvkötő úr
Tudtommal rendben vagyunk, Bakhtiari-Lang-EDS-Sitton-BarclaySzobi22
Tán visszamegy Sitton a jobb oldalra? vagy a megszokás urak? 😊

Ami érdekesebb lesz, az az, hogy a 2 sec mit fog művelni. Tőlünk Hayward és Burnett hiányzik, odaát pedig Kirkpatrik és Ghee, valamint Jones sincs 100% rendben.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?könyvkötő úr
Tudtommal rendben vagyunk, Bakhtiari-Lang-EDS-Sitton-Barclay

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?könyvkötő úr
balról jobba, elvileg
Bakhtiari, Sitton, EDS, Lang, Barclay

több mint 11 éve
könyvkötő úr 16
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊James007
idő kérdése minden 😊 plusz nem árt visszanézni a meccset, ha ilyen apróságokat keresel.gamerkr
ott a pont.
2007 óta minden szezon meccs megvan, plusz rájátszások.LN
Hát ez szuper. Neki is állok azonnal, de kb jövő december lesz, mire elérek a vasárnapi meccsig, mert vannak egyéb kötelezettségeim is...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊James007
idő kérdése minden 😊 plusz nem árt visszanézni a meccset, ha ilyen apróságokat keresel.gamerkr
ott a pont.
2007 óta minden szezon meccs megvan, plusz rájátszások.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.Sanco
Azt hittem azon kívül. 9:14-től már a pályán volt, ketten Neal-el voltak a fal közepén 2 play erejéig, aztán bejött helyette Daniels. No és persze később is fent volt a kétpontosnál.LN
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊James007
idő kérdése minden 😊 plusz nem árt visszanézni a meccset, ha ilyen apróságokat keresel.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom James007
majd átlátod te is, ne félj 😊

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.Sanco
Azt hittem azon kívül. 9:14-től már a pályán volt, ketten Neal-el voltak a fal közepén 2 play erejéig, aztán bejött helyette Daniels. No és persze később is fent volt a kétpontosnál.LN
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.Sanco
Azt hittem azon kívül. 9:14-től már a pályán volt, ketten Neal-el voltak a fal közepén 2 play erejéig, aztán bejött helyette Daniels. No és persze később is fent volt a kétpontosnál.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.

A Bengals ellen kicsit agresszívebb D kell, a falban szerintem nem 3 nagy ember lesz, próbálunk több nyomást helyezni majd Daltonra. Amit az elmúlt 2 meccsen játszottunk az talán az Eagles és a Vikings ellen lesz még bevetve, esetleg a Lions ellen. Idén az alapszakaszban már csak Vick lesz ilyen jellegű QB,
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -LN
Szerintem semmi újdonság, Burnett pihenje csak ki, Bush mindegy, Finley múlt héten is alig edzett, aztán láttuk mi volt. Kuhn nem sok szerepet kap úgyse, Lacy is hadd pihenjen, Haywardról is tudtuk, hogy nem játszik. Szóval ugyanúgy tudunk kiállni, minta Skins ellen, aztán lesz két hetük felépülni.Szobi22
Még így is jobban állunk, mint a Bengals, bár még sok idő van hátra a meccsig. Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Lang is csatlakozott a listához, limitáltan edzett a háta miatt.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -LN
Szerintem semmi újdonság, Burnett pihenje csak ki, Bush mindegy, Finley múlt héten is alig edzett, aztán láttuk mi volt. Kuhn nem sok szerepet kap úgyse, Lacy is hadd pihenjen, Haywardról is tudtuk, hogy nem játszik. Szóval ugyanúgy tudunk kiállni, minta Skins ellen, aztán lesz két hetük felépülni.Szobi22
Még így is jobban állunk, mint a Bengals, bár még sok idő van hátra a meccsig. Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Szobi22
MM-ék sem érzik 100% biztosan, hogy EDS lenne a tökéletes megoldás.LN
Hát most hétvégén bizonyíthat. Ennél jobb front 4-al talán csak a Detrioit ellen fogunk találkozni (velük viszont kétszer is). "Főpróbának" jó lesz, azért írtam idézőjelben mert a meccsnek is nagy tétje van, a Detroiti viszont csoportmeccs, az talán fontosabb lesz. Amellett meg hogy Atkins egy állat, Zimmer szívesen blitzel középen linebackerekkel, szóval EDS-éknek belül fel lesz adva a lecke.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -LN
Szerintem semmi újdonság, Burnett pihenje csak ki, Bush mindegy, Finley múlt héten is alig edzett, aztán láttuk mi volt. Kuhn nem sok szerepet kap úgyse, Lacy is hadd pihenjen, Haywardról is tudtuk, hogy nem játszik. Szóval ugyanúgy tudunk kiállni, minta Skins ellen, aztán lesz két hetük felépülni.