Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....soma80
gáz..valaki említette eredménykövetőben hogy Perry amíg CM oldalán játszott nem volt rossz. kíváncsi vagyok oldalt vált-e.Hall Of Green
A sackek és a FF is CM oldalán jött neki össze, ha jól rémlik. Érdekes lesz látni, ahogy Neal-Mulumba rotáció lesz a másik oldalon. Még az is lehet, hogy Palmer is felkerül majd a pályára, nem csak ST-ben.LN
Tavaly azt hiszem Walden-Moses párossal rohamoztunk, amikor Clay sérüléssel bajlódott.gamerkr
Walden már Colts ugyebár, Moses meg cut volt.

Francois helyett Nixon (CB) került a rosterre. Ezek szerint Jones sérülése nem súlyos. Nixonnak is van KR múltja, ki tudja... a sebességével mindenesetre nincs gond, az biztos.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nehogymár ezért egy hónap?? Bírom Matthewst de akkora üveg a csávó hogy nem igaz...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....soma80
gáz..valaki említette eredménykövetőben hogy Perry amíg CM oldalán játszott nem volt rossz. kíváncsi vagyok oldalt vált-e.Hall Of Green
A sackek és a FF is CM oldalán jött neki össze, ha jól rémlik. Érdekes lesz látni, ahogy Neal-Mulumba rotáció lesz a másik oldalon. Még az is lehet, hogy Palmer is felkerül majd a pályára, nem csak ST-ben.LN
Tavaly azt hiszem Walden-Moses párossal rohamoztunk, amikor Clay sérüléssel bajlódott.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....soma80
gáz..valaki említette eredménykövetőben hogy Perry amíg CM oldalán játszott nem volt rossz. kíváncsi vagyok oldalt vált-e.Hall Of Green
A sackek és a FF is CM oldalán jött neki össze, ha jól rémlik. Érdekes lesz látni, ahogy Neal-Mulumba rotáció lesz a másik oldalon. Még az is lehet, hogy Palmer is felkerül majd a pályára, nem csak ST-ben.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
remélem Flynn-t visszahozzuk backupnak! 😊MarioAna
Megy kint is a hype, de MM nem úgy nyilatkozott, mint aki csak erre várt volna.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....soma80
Nem jó hír, bár hozzátok képest még így is istenesen állunk.

Szerintem az egy hónap kicsit sok. Én focikapusként hüvelykujj törés után 4 héttel meccset védtem. Előtte 3 nappal már labdás edzést végeztem. És nem volt semmiféle forradás segítő csodaszerem. Remélem max 2 meccset hagy csak ki.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....soma80
gáz..valaki említette eredménykövetőben hogy Perry amíg CM oldalán játszott nem volt rossz. kíváncsi vagyok oldalt vált-e.

több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
THIS JUST IN: Packers Clay Matthews expected to miss at least a month with a broken thumb. (via @AdamSchefter)

ez kemény érvágás nálatok. Nálunk is hullanak a D-ből az emberkék, nálatok... érdekes kis csoport ez így....
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
remélem Flynn-t visszahozzuk backupnak! 😊MarioAna
Jó lenne. Bár én meg voltam győződve, hogy ő is egy lesz azok közül, akik itt nem kaptak elég lehetőséget, de máshol dobbantani fognak, mint pl Warner, Hasselbeck vagy Brunell. Sajnálom, hogy így alakult neki.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
remélem Flynn-t visszahozzuk backupnak! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
jól hangzik:

Cobb joins Pro Football Hall of Famer GALE SAYERS as the only players in NFL history with a 60+ yard run, 60+ yard reception, 100+ yard kickoff return and 80+ yard punt return in his first three seasons


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratula így utólag.
Hálaadás napján visszavágunk! 😊

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem néztem mégegyszer újra a meccset, csak belenéztem.
Feltűnt másnak is, hogy a vonal mellett a 2 CB az Shields és House? Ha jól rémlik így volt ez már az előző meccsen is a 2. félidőben. Tramon mintha "csak" nickel lenne. Ha Hayward visszajön, akkor majd vajon leültetik a padra? Esetleg nem 3 S lesz fent egyes formációknál, hanem 4 CB. Ki tudja.....
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
clay-nek eltörött a hüvelykujja 😕zolten
az ujjak közül talan a legrosszabb, de szerintem összekotozik a mutatóval majd, meg 1-2szuri, és játszani fog. Lehalabbis remelem. Kell ebbe az Lb sorba. Jonesról valami hír?balazs799
Jones-ról semmi, Francois viszont out for the season :/ Hirtelen nagyon vékonyak lettünk (leszünk) ILB poszton.gamerkr
Ha minden igaz, akkor Hawk, Barrington és Lattimore maradt, no és persze Jones (egyelőre). Reméljük nem súlyos.


 www.nfl.com/stats/team
Egy hihetetlen stat... jelenleg az 5. legjobban futó gárda vagyunk a ligában....(3. össz és 4. passz offense statban)!
A D-n van még mit csiszolni, összesen 18. passz ellen pedig csak a 25.. de legalább futás ellen 5..
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
clay-nek eltörött a hüvelykujja 😕zolten
az ujjak közül talan a legrosszabb, de szerintem összekotozik a mutatóval majd, meg 1-2szuri, és játszani fog. Lehalabbis remelem. Kell ebbe az Lb sorba. Jonesról valami hír?balazs799
Jones-ról semmi, Francois viszont out for the season :/ Hirtelen nagyon vékonyak lettünk (leszünk) ILB poszton.

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagyon kellett már egy ilyen viszonylag fölényes győzelem. Tetszettek Lacy-nek az erő futásai, nagyon hiányzott ez a dimenzió a játékból. Ha Lacy és a fal megszerzi hozzá a kellő tapasztalatot, akkor remélem a 3 és rövid yardos szituációkban is lehet majd rá hívni. Jones is tetszett a támadásból, bár a Lambeau leapje kritikán aluli, de ez legyen a legnagyobb probléma 😊 Datone Jones és Perry is mutatott most szép dolgokat. Burnett visszatérésének én úgy éreztem, hogy azonnali hatása volt. Bár biztos lettek volna kellemetlen percek, ha Megatron is ott van a pályán. Én most úgy érzem, hogy a jövőévi drafton egyértelműen a secondery-be kell húzni korán embereket. A falban Bakhtiari (remélem jól írom 😊) véleményem szerint óriási javulást hozott. Amilyen emberek tesztelik hétről hétre, ahhoz képest tisztességesen helyt áll.
A többi csapatot nem követem annyira, de elképzelhető, hogy a miénk fog a legerősebb draftnak bizonyulni a 2013-mas osztályban? Azonnal kezdő RB, LT és DT érkezett, akik eddig úgy néz ki felnőttek a feladathoz. Van máshol ilyen? vagy csak elfogult vagyok?
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
clay-nek eltörött a hüvelykujja 😕zolten
az ujjak közül talan a legrosszabb, de szerintem összekotozik a mutatóval majd, meg 1-2szuri, és játszani fog. Lehalabbis remelem. Kell ebbe az Lb sorba. Jonesról valami hír?


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
clay-nek eltörött a hüvelykujja 😕
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megatron will not play az Green bay!
Az egyik szemem sír a másik örül! Igazi csata akkor lett volna ezen a meccsen ha Staffordnak is játszik a legbiztosabb pontja. Így is oda kell figyelnünk nagyon, de ha a hír igaz és C. Johnson nem lesz az egy nagy megkönnyebbülés lehet a Sec.-nek.
(a hírt a Lions-os csapatfórumon láttam, nem hivatalos oldalon)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Injury Report

Burnett, Morgan S Hamstring FP FP FP Probable
Bush, Jarrett CB Hamstring FP FP FP Probable
Finley, Jermichael TE Concussion FP FP FP Probable
Franklin, Johnathan RB Foot FP FP FP Probable
Hayward, Casey CB Hamstring Out Out Out Out
Kuhn, John FB Hamstring FP FP FP Probable
Lacy, Eddie RB Concussion FP FP FP Probable
Matthews, Clay LB Hamstring LP FP FP Probable
Starks, James RB Knee Out Out Out Out
Van Roten, Greg G/C Foot Out Out Out OutLN
Remélem a sok talánból legalább Clay, Eddie, Johnathan tud játszatni, és Morgan! Nélkülük piszok nehéz meccs lenne. Főleg a 2 RB és CMIII! Burnett ha játszik is csak remélni tudjuk hogy jó formával tér vissza, de nagyon kellene a jó játéka!
Finley is kellene, csak hogy még jobban főhessen az oroszlánok secondary-jének a feje!balazs799
Ilyen meccsre szerintem a "probable" státuszúakat fél lábbal is felküldik a pályára.könyvkötő úr
Csak pályán legyenek! és PASS RUSH!!! Az oroszlánok megállítása ezen fog múlni! Matthews, Perry, és a DL tagoktól ma valami nagy kell! És pár jó CB/SS blitz hívás!
Remélem a mi támadó oldalunkra nem lesz panasz!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Probable=írjunk be mindenkit az IR reportba akinek fáj a haja
több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
Injury Report

Burnett, Morgan S Hamstring FP FP FP Probable
Bush, Jarrett CB Hamstring FP FP FP Probable
Finley, Jermichael TE Concussion FP FP FP Probable
Franklin, Johnathan RB Foot FP FP FP Probable
Hayward, Casey CB Hamstring Out Out Out Out
Kuhn, John FB Hamstring FP FP FP Probable
Lacy, Eddie RB Concussion FP FP FP Probable
Matthews, Clay LB Hamstring LP FP FP Probable
Starks, James RB Knee Out Out Out Out
Van Roten, Greg G/C Foot Out Out Out OutLN
Remélem a sok talánból legalább Clay, Eddie, Johnathan tud játszatni, és Morgan! Nélkülük piszok nehéz meccs lenne. Főleg a 2 RB és CMIII! Burnett ha játszik is csak remélni tudjuk hogy jó formával tér vissza, de nagyon kellene a jó játéka!
Finley is kellene, csak hogy még jobban főhessen az oroszlánok secondary-jének a feje!balazs799
Ilyen meccsre szerintem a "probable" státuszúakat fél lábbal is felküldik a pályára.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Injury Report

Burnett, Morgan S Hamstring FP FP FP Probable
Bush, Jarrett CB Hamstring FP FP FP Probable
Finley, Jermichael TE Concussion FP FP FP Probable
Franklin, Johnathan RB Foot FP FP FP Probable
Hayward, Casey CB Hamstring Out Out Out Out
Kuhn, John FB Hamstring FP FP FP Probable
Lacy, Eddie RB Concussion FP FP FP Probable
Matthews, Clay LB Hamstring LP FP FP Probable
Starks, James RB Knee Out Out Out Out
Van Roten, Greg G/C Foot Out Out Out OutLN
Remélem a sok talánból legalább Clay, Eddie, Johnathan tud játszatni, és Morgan! Nélkülük piszok nehéz meccs lenne. Főleg a 2 RB és CMIII! Burnett ha játszik is csak remélni tudjuk hogy jó formával tér vissza, de nagyon kellene a jó játéka!
Finley is kellene, csak hogy még jobban főhessen az oroszlánok secondary-jének a feje!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Injury Report

Burnett, Morgan S Hamstring FP FP FP Probable
Bush, Jarrett CB Hamstring FP FP FP Probable
Finley, Jermichael TE Concussion FP FP FP Probable
Franklin, Johnathan RB Foot FP FP FP Probable
Hayward, Casey CB Hamstring Out Out Out Out
Kuhn, John FB Hamstring FP FP FP Probable
Lacy, Eddie RB Concussion FP FP FP Probable
Matthews, Clay LB Hamstring LP FP FP Probable
Starks, James RB Knee Out Out Out Out
Van Roten, Greg G/C Foot Out Out Out Out
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
McCarthy:

Lacy "full go"

Jermichael Finley looks good. Practiced very hard and it was good to have him back.

Clay Matthews was limited today, he's getting better, hopefully he will do more tomorrow.

+ Starks "pár hétig" biztos nem leszHall Of Green
Ez utóbbit már külön a magyar rajongók kedvéért tette hozzá 😉James007
persze, bár kicsit törte a magyart de kezdetnek nem rossz 😊