Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
MarioAna
Ezt kifejtenéd? 😀 A D úgy nyelte a yardokat mint a huzat, az offense részéről meg egyelőre futás nincs. Persze ez még csak egy meccs volt, de azért ne legyél olyan biztos ebben a Bears játékban. Annyi biztos, hogy az NFC North idén is kőkemény lesz... 😊
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Korai még, de a D megér egy misét. Nem képes egy stabil alapot hozni a játék minden szegmensében. Páros évben futás ellen, páratlanban meg passz ellen gyatra.LN
Azért tavaly sem volt épp a topon a passz elleni védekezés. Szinte az összes underdog irányító Montana-féle statisztikákat produkált ellenünk. Főleg a hosszú passzokat ettük nagykanállal. A 49-es ellen idegenben ez még akár bele is férhetne, de majd ha a Ponder (Cassel) is így szétdobál minket, akkor kezdjünk el aggódni.
A futás elleni játék viszont nagyon biztató, főleg a tavalyi szenvedéshez képest.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett nagyon kell vissza. Sajnos Hayward is hiányzott nagyon. Ha ilyen "ügyes" marad Jennings és McMillian akkor amint Hayward visszatér, szerintem el lehet azon gondolkozni, hogy Hyde milyen S lenne.
Korai még, de a D megér egy misét. Nem képes egy stabil alapot hozni a játék minden szegmensében. Páros évben futás ellen, páratlanban meg passz ellen gyatra.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Ezt a meccset lehetett volna hozni. Túl sok volt az elején a szabálytalanság, emiatt nagyon nehéz helyzetekből kellett indítani a drive-okat. A vége az már lutri volt és nekik jött ki jobban a lépés.
Áron igazi vezér volt, amikor kellett, akkor szerelt, amikor meg a yardokra volt nagy szükség, akkor nem csúszkált, hanem keményen beleállt a pofonba.
A csapat is nagyon egységesnek és erősnek tűnt, csak a sec nem változott tavaly óta semmit.
Jó lesz ez!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
majd kb egy het mulva utazom haza, akkor ismet aktiv leszek, de a mai elmenyemet muszaj megosztanom itt. ugyan kikapott a csapat de ezt a vereseget volt szerencsem new yorkban megtekinteni egy packersos kocsmaban (kettle of fish). leirhatatlan elmny volt, folyamatosan mnt a go pack go, illtve a the bears still suck cimu dalt is lejatszottak azert a biztonsag kedveert. fun fact, az amcsik is szivinfarktust kaptak kis hijjan bush latvanyatol a palyan. beszelgettem par emberrel, az eddigi almom, hogy megnezzek a lambeaun egy meccset uj ertelmet nyert, oda menni kell! amit elkepzeltem eddig a szurkolokrol es a franchiserol megerositest nyert, ez tenyleg a legszerethetobb csapat es a legjobb szurkolok (akik kivetel nelkul megkereeztek, hogy megis hogy az istenbe lettem packers szurkolo magyaorszagon)
csinaltam kepet es videot is, majd felteszem ha hazaertem.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
undorító volt, hogy első félidőben minden blokkot J.Smith-en holdingnak fújtak, ahogy megadták Williams elkapását ami földről pattant vissza, és persze ahogy odaadták nekik az ajándék 3rd down amin a meccs múlott.
Pici bírói segítség kellett, de a 49ers megérdemelte, teljesen komplett csapat.
Nincs kezdő kaliberű safetynk, nem tudnak szerelni hátul, ez így nagyon veszélyes. Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
Finley a szokásos, nagyot villan vagy elejti a kötelezőt...konzisztencia nincs.
Összességében nem voltunk rosszak, Lacy alakulgat.

Btw, ha a Kaepernick nem nyer ilyen (segge alá rakott) csapattal SB-t akkor sosem fog!
Eric Reid pedig DRoY (ha nem Honey Badger kapja 😀 ) !

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát, a döntő nem véletlenül jött össze nekik tavaly, minden rövid szituációnál éreztem, hogy ezt akkor is lenyomják. Igen a D#-nek voltak szép jelenetei, a fal javul, futás ellen jobbak vagyunk. A sec lyukas, Burnett mielőbb gyere vissza! Az, hogy ennyi bekapott passzolt yarddal csak 6 ponttal kaptunk ki, még hízelgő is.

Nincs ezzel gond, tavaly ugye sokkal egyértelműbb meccsen vertek.

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
A név ismerős volt, de ezt elolvasni nagy trip.

 www.rotoworld.com/recent/nfl/3983/johnny-jolly

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Pedig NFL.com szerint úgy volt, hogy valószínűleg játszik. Burnett nagyon fontos eleme a védelemnek, biztos megérzi a D a hiányát.
Mi vagyunk az underdogok de ez nem feltétlenül rossz dolog 😊 ha a fal megtudja védeni Rodgerst bármelyik meccsen van esélyünk. Fel lesz adva a lecke nekik az biztos, ez a legjobb front 7 a ligábanHall Of Green
Főleg Bakhtiarinak lesz feladva a lecke, neki jutottak a Smith tesók... Remélem besegítenek neki.LN
biztos vagyok benne, hogy fognak. bár az lenne a legjobb ha menne a futás, az lelassítaná a pass rusht

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pedig NFL.com szerint úgy volt, hogy valószínűleg játszik. Burnett nagyon fontos eleme a védelemnek, biztos megérzi a D a hiányát.
Mi vagyunk az underdogok de ez nem feltétlenül rossz dolog 😊 ha a fal megtudja védeni Rodgerst bármelyik meccsen van esélyünk. Fel lesz adva a lecke nekik az biztos, ez a legjobb front 7 a ligábanHall Of Green
Főleg Bakhtiarinak lesz feladva a lecke, neki jutottak a Smith tesók... Remélem besegítenek neki.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.Kampman
én a tavalyi Houston elleni előtt, 😊 akkor nagyon nyertünk.gamerkr
muszáj nyerni, holnap az új pólómban megyek melózni, nem nagyon szeretnék zrikákat hallgatni, bár ahogy jelenleg áll osztani akár tudok majd 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.Kampman
én a tavalyi Houston elleni előtt, 😊 akkor nagyon nyertünk.

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Pedig NFL.com szerint úgy volt, hogy valószínűleg játszik. Burnett nagyon fontos eleme a védelemnek, biztos megérzi a D a hiányát.
Mi vagyunk az underdogok de ez nem feltétlenül rossz dolog 😊 ha a fal megtudja védeni Rodgerst bármelyik meccsen van esélyünk. Fel lesz adva a lecke nekik az biztos, ez a legjobb front 7 a ligában

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
az eredménykövető még zárva

mai inaktívok:


The following players have been declared as inactive for this afternoon’s Green Bay Packers vs. San Francisco 49ers game.
Green Bay PackersGreen Bay Packers
29 CB Casey Hayward
42 S Morgan Burnett
51 LB Nate Palmer
58 LB Sam Barrington
65 G Lane Taylor
86 TE Brandon Bostick
93 DE Josh Boyd
With Burnett out, 22 S Jerron McMillian and 43 S M.D. Jennings will be the two starting safeties.


San Francisco 49ers
5 QB B.J. Daniels
13 WR Chris Harper
23 RB LaMichael James
48 FB/DT Will Tukuafu
56 LB Nate Stupar
78 G Joe Looney
84 WR Jon Baldwin
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.Kampman
Én kicsit bizakodom. Megjött a héten 2 új pólóm (egy sima, egy acme), úgyhogy baj már nem lehet 😊
Eddig 2 szezonkezdetre rendeltem cuccot, akkor nyertünk, éljen a babona! 😀
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Gameday 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jól van inkább legyen 1 hónap, épüljön fel teljesen utána térjen vissza. én Hyde-ot sem féltem, felveszi az alapszakasz ritmusát is. A futás elleni védelem pedig más tészta, ott a faltól (is) lehet várni a javulást.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...LN
Mondjuk questionable minősítéssel játszottak már páran, sztem Burnett is fog egy ilyen fontos meccsen.

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Hayward 1 hónapra out (JSOnline), szóval Hyde timeLN
SF ellen nem akkora baj, hogy több játékidőt kap szerintem (persze nem sérülés árán kéne). Attól nem félek, hogy szétpasszolnak majd minket rajta, viszont futás ellen és blitzeknél jól jöhet, hogy biztosan szerel.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward 1 hónapra out (JSOnline), szóval Hyde time
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...LN
a run D# megfogja ezt érezni sajnos, ha tényleg kimaradnak vasárnap, főleg Burnett.gamerkr
szerintem run D a hagyományos értelemben talán kevésbé, mert így McMilliannak kell játszania, ő meg futás ellen kimondottan jó. persze option más kérdés

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...LN
a run D# megfogja ezt érezni sajnos, ha tényleg kimaradnak vasárnap, főleg Burnett.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Itt google map ami megmutatja honnan jöttek a srácaink.
 www.packersnews.com/article/20130905/PKR0101/130905025/Interactive-map-Where-year-s-Packers-from-JayB
nagyon király ez a térkép, sok californiai születésű 😊