Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sitton háta nincs rendben. Az lenne még érdekes, ha nem játszana. Newhouse a helyettes elvileg, úgy, hogy kimegy RT-be, Barclay meg átmegy LG-be, legalábbis az elsődleges tervek szerint. Nagyon remélem, hogy rendben lesz.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Hayward nem játszik, Burnet ma limitálan edzett.
több mint 11 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Megmondom őszintén Én nagyobb zakóra számítottam a 49ers ellen főleg Friscoban. Ez mindenképp pozitív előjel. Kíváncsi leszek mire mennek Keapernickék a Seahawks ellen, Bár Russel Wilsonék sem remekeltek az első fordulóban. Nekünk pedig otthon kötelező lesz nyerni a Washington ellen.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Perry sem tűnt ki igazán.
Gergőbácsi
Perry-vel kapcsolatban mondták valahol, hogy azokon meccseken amiken pályára lép, akkor Matthews lényegesen jobb statokat tud csinálni. A SF ellen is nagyot tudott villantani a Claymaker. Lehet, hogy Perry-től nem is érdemes nagy játékokat várni, csak a puszta jelenléte is elég, hogy rakni kelljen rá egy embert, így Matthews-ra ne két ember jusson.GNG
Azért ha egy kis passrusht generálna az nem lenne egy hátrány 😛 De az option ellen, illetve arra, hogy a zsebben tartsuk a futásra hajlamos irányítókat nagyon kell. SF ellen is volt hogy Kaep futni akarta de Perry elég atletikus volt hogy bent tartsa a zsebben. Nagyon jó OLB edzőnk van, bőven fejlődhet még, neki ez szinte az "újonc" éve, a tavalyi 3-4 meccse valljuk be túl sokra nem elég

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egész héten nézegetem az összefoglalókat, találgatom hogy hogy fogunk kezdeni főleg a Sec-ben... Nagyon várom már a Vas. 7órát. Talán nem is baj hogy ilyen erős sorsolásunk van (49ers id, Redskins o, Bengals id aztán pihi) és még utána is egy csoportrangadó Steffordékkal O, Hollók Id. És ekkor a 7. héten jön szerintem az első olyan meccs ami nem tartozik a nehezek közé a Browns ellen. Ebből az 5 meccsből a szezon előtt úgy gondoltam ha 3-at hozunk már nem rossz (idén remélem olyan Packerst látunk mint a SB győzelem évében, ne az alapszakaszban hozzuk az összes kemény és nehéz meccset, hanem a rájátszásban. Akkora álljon össze a csapat úgy, hogy a kiélezett meccseket is hozni tudjuk.) És bár a Ravens-t és Griffinéket is elverték elég szépen az első héten én nem gondolom hogy félvállról kellene vennünk azokat a meccset. Kemény meccsek lesznek. Szóval ha a 7. fordulóra nekimegyünk 3-2es mérleggel se temessük a csapatot szerintem de még 2-3 se vészes... A végére jöjjünk bele!


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Skins ellen jön a no-huddleJames007
Hát ha már az up-tempoval bemelegítettek 😛
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
A Skins ellen jön a no-huddle
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Perry sem tűnt ki igazán.
Gergőbácsi
Perry-vel kapcsolatban mondták valahol, hogy azokon meccseken amiken pályára lép, akkor Matthews lényegesen jobb statokat tud csinálni. A SF ellen is nagyot tudott villantani a Claymaker. Lehet, hogy Perry-től nem is érdemes nagy játékokat várni, csak a puszta jelenléte is elég, hogy rakni kelljen rá egy embert, így Matthews-ra ne két ember jusson.GNG
Ha jól rémlik az első 6 meccsen, amikor volt, Perry csinált 2 sacket, CM pedig 8-at, míg a 10 meccsen, amikor Perry nem volt, akkor a maradékot, ami talán 5
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem is tudom viszont, hogy Sittont mikor láttam ilyen indiszponáltan játszani, Gergőbácsi
Sitton a főiskola óta RG ha jól tudom, talán neki a legnehezebb az átállás.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha jól rémlik, Áronnal még nem nyertünk a Redskins ellen, egyedüliként az NFC-ben.

több mint 11 éve
GNG Green Bay Packers 241
Perry sem tűnt ki igazán.
Gergőbácsi
Perry-vel kapcsolatban mondták valahol, hogy azokon meccseken amiken pályára lép, akkor Matthews lényegesen jobb statokat tud csinálni. A SF ellen is nagyot tudott villantani a Claymaker. Lehet, hogy Perry-től nem is érdemes nagy játékokat várni, csak a puszta jelenléte is elég, hogy rakni kelljen rá egy embert, így Matthews-ra ne két ember jusson.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
A lényeget (foghíjas secondary, javuló run D, turnoverek, stb.) már sokan leírtátok előttem. Ami számomra nagyon kellemes meglepetés, az Bakhtiari jó szereplése, Finley és Lacy felülemelkedése a szar kezdeteken. Jó csapat ez, eddig is tudtuk, bárkivel meccsben tudunk lenni, és ezt is hozni lehetett, kellett volna. Nem is tudom viszont, hogy Sittont mikor láttam ilyen indiszponáltan játszani, Perry sem tűnt ki igazán. Remélem Jolly és Pickett egészségesek.
Matthews szabálytalansága Kap-pel szemben hülyeség volt, ki kellett volna zárni, de marhára tetszett 😊 (nem az, hogy esetleg sérülést okozhatott volna, hanem maga az energikus, kemény hozzáállás. Harbaugh viszont már kicsit sok kezd lenni nekem 😊 ). Remélem ezt az agresszív hozzáállást látjuk végig a D-től.
Természetesen óriási grat a 49ersnek, ők a legjobbak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ezt a meccset lehetett volna hozni. Túl sok volt az elején a szabálytalanság, emiatt nagyon nehéz helyzetekből kellett indítani a drive-okat. A vége az már lutri volt és nekik jött ki jobban a lépés.
Áron igazi vezér volt, amikor kellett, akkor szerelt, amikor meg a yardokra volt nagy szükség, akkor nem csúszkált, hanem keményen beleállt a pofonba.
A csapat is nagyon egységesnek és erősnek tűnt, csak a sec nem változott tavaly óta semmit.
Jó lesz ez!James007
igen, le a kalappal Rodgers elött, szerintem a legnyugodtabb arc a pályán akire nem lehet készülni, tehát Gb ellen 2 pass TD-vel kalkulálhat bárki... viszont a kellett szereltnél mire gondolsz? amikor elnyalt és Reid átesett rajta? 😀Josszi
Legtöbb irányító csak a látszat kedvéért kocog ilyenkor hátra, Rodgers végigsprintelt 70 yardot és kőkeményen vállalta az ütközést, ez respect!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ezt a meccset lehetett volna hozni. Túl sok volt az elején a szabálytalanság, emiatt nagyon nehéz helyzetekből kellett indítani a drive-okat. A vége az már lutri volt és nekik jött ki jobban a lépés.
Áron igazi vezér volt, amikor kellett, akkor szerelt, amikor meg a yardokra volt nagy szükség, akkor nem csúszkált, hanem keményen beleállt a pofonba.
A csapat is nagyon egységesnek és erősnek tűnt, csak a sec nem változott tavaly óta semmit.
Jó lesz ez!James007
igen, le a kalappal Rodgers elött, szerintem a legnyugodtabb arc a pályán akire nem lehet készülni, tehát Gb ellen 2 pass TD-vel kalkulálhat bárki... viszont a kellett szereltnél mire gondolsz? amikor elnyalt és Reid átesett rajta? 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most azt játsszuk, ki a rosszabb?füligjimmy
nem látom, ez mennyiben volt itt releváns, de persze innen lehet tudni, hogy elkezdődött a szezon, egy jó kis random komment füligjimmytől 😊

Amúgy én is azt gondolom, hogy nincs min pánikolni. A secondaryben két nagyon fontos kezdő nem tudott játszani. A siralmas futás elleni D javulni látszik, Matthews ott folytatja, ahol a sérülés előtt abbahagyta. Aaron és az elkapók dettó. Finleynek megvolt a hibája (nagy), de kimondottan összeszedettnek tűnt nekem, nagy szerepe lehet.
Bakhitiari meg reményt keltő volt így első meccsén. Lacy darál, csak jó lenne már egy futóplayt látni holding nélkül..
Összességében szerintem egyáltalán nem rossz a helyzet, ami tavaly működött, az nem romlott el, és mellé látszottak jelek javulásra. Persze ez egy meccs volt, de temetni a csoportelsőséget azért elég merésznek érzem..

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Azért komolyan finomítani kéne a personal fault büntiket.füligjimmy
az NCAA-ben az ütés (már maga a szándék is) automatikus kizárás, egyszerűen érthetetlen volt számomra, hogy ez miért nincs így az NFL-ben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
49ers funként gratulálni szeretnék a tegnapi ellenfélnek. Szép munka volt , izgalmas meccs , és egy labdabirtokláson belüli különbség. Olvasgattam itt a kommenteket , szerintem nincs okotok panaszra. A secondery-ben voltak hibák ez tény , de a szezon első meccse volt. Futást szépen megölte a Green Bay , lesz ez még jobb is. A Lacy gyerek nagy nyereség , érdemes lesz figyelni. Mégegyszer grat a csapatnak , és sok sikert a továbbiakban.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Most azt játsszuk, ki a rosszabb?

füligjimmy
Nyertetek!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
MarioAna
Ezt kifejtenéd? 😀 A D úgy nyelte a yardokat mint a huzat, az offense részéről meg egyelőre futás nincs. Persze ez még csak egy meccs volt, de azért ne legyél olyan biztos ebben a Bears játékban. Annyi biztos, hogy az NFC North idén is kőkemény lesz... 😊dcsicsak
egy nagyon erős Bengalst sikerült megvernetek, kis szerencsével. Cutler nem volt a szokásos pánikolós, a védelem elég jó volt (még így is!). Futás ellen igen jó volt a D-tek, bár a pass rush még nem állt össze nálatok sem, és vagy a Cinci DL teljesítménye esett nagyon vissza, vagy a ti OL-etek fejlődött 😊. Jeffery úgy nézett ki mint egy igazi WR, Bennett sem volt rossz, Marshall meg elit továbbra is. Ha a futójátékotok is beindul, nem tudom ki állíthat meg benneteket. 😊MarioAna
Most azt játsszuk, ki a rosszabb?

Mivel vagy hatszor mutatták az ominózus elrontott ítéletet, már nagyon böki a csőrömet. Egy védő vállon löki Geno Smitht, akinek a bal lába még a pályán van, a jobb lába még a levegőben, 15 yard. Matthews a nyakánál fogva leviszi az irányítót, a falember megfogja a mezénél, erre ő könyökkel/alkarral arcon üti. Ez nemhogy piros zászló, offsetting bünti. És még ezt is meg tudták a bírók fejelni. Amit Matthews művelt, az leléptetés, és 1 meccses eltiltás. Mindenki az elrontott ítéletet mantrázza, a csávó arcon ütött valakit!!! A dulakodás, lökdösődés minden meccsen tucatszámba megy, de az ütés? Azért komolyan finomítani kéne a personal fault büntiket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Szerintem jó volt ez. Nem vártam győzelmet, a 49ers brutál erős, abszolút #1. Teljesen paliban voltunk velük idegenben két fontos sérülttel (ez meg is látszott, főleg Burnett). Az Offense továbbra is működik, Bakhthiari egész jól elvolt Kovácsékkal, ennél szinte csak könnyebb Front 7 lesz. Passz D idén sem lesz top de minden nem működhet. Összeségében szerintem jobb csapat vagyunk mint tavaly
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 558 — Csodabogár
grat srácok, sokkal lyukasabb védelemre számítottam futás ellen, de amikor ment a snap a run blitz betömte a gapeket, és nem tudtunk futni. kicsit ilyen régi szovjet filmekre emlékeztetett a meccs, nem töltünk csak lövünk 😊
Lacika jó kis back lesz, ha megmarad egészségesben.

ezt a bírói segédletet meg felejtsük el gyorsan 😊 ne mvolt egy top vezetett meccs, de ordas hibák nem voltak. sok sikert a továbbiakban!

több mint 11 éve
GNG Green Bay Packers 241
Az a szomorú, hogy igazából 1db bravúros elkapása volt Boldinnak (legalábbis én egyre emlékszem), és sokszor teljesen üresen állt(!), amikor kapta a labdát. Az pedig nem tehetség és ügyesség kérdése.Sanco
Lemaradtak, elváltottak, mozgásban megverte őket Boldin. El se jutottak addig, hogy bravúrra kellett volna kényszeríteni. Reméljük igazad lesz és lehet ezt az összhang javításával lehet fejleszteni.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
MarioAna
Ezt kifejtenéd? 😀 A D úgy nyelte a yardokat mint a huzat, az offense részéről meg egyelőre futás nincs. Persze ez még csak egy meccs volt, de azért ne legyél olyan biztos ebben a Bears játékban. Annyi biztos, hogy az NFC North idén is kőkemény lesz... 😊dcsicsak
egy nagyon erős Bengalst sikerült megvernetek, kis szerencsével. Cutler nem volt a szokásos pánikolós, a védelem elég jó volt (még így is!). Futás ellen igen jó volt a D-tek, bár a pass rush még nem állt össze nálatok sem, és vagy a Cinci DL teljesítménye esett nagyon vissza, vagy a ti OL-etek fejlődött 😊. Jeffery úgy nézett ki mint egy igazi WR, Bennett sem volt rossz, Marshall meg elit továbbra is. Ha a futójátékotok is beindul, nem tudom ki állíthat meg benneteket. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Meghallgattam a nyilatkozatokat. Sajnos McMillan szavaiból nekem az jött le, amit a meccs közben éreztem. Ők tehetségben nem ütik meg azt a szintet, ami ahhoz kell, hogy egy Boldint megfogjanak. Szerencsére azért nincs minden csapatban egy Boldin. Hayward kell nagyon.
Bakhtiarihoz mit szóltatok? Én szerintem Newhouse után megváltás. Szerintem akár elit LT is lehet belőle.GNG
Az a szomorú, hogy igazából 1db bravúros elkapása volt Boldinnak (legalábbis én egyre emlékszem), és sokszor teljesen üresen állt(!), amikor kapta a labdát. Az pedig nem tehetség és ügyesség kérdése.
több mint 11 éve
GNG Green Bay Packers 241
Meghallgattam a nyilatkozatokat. Sajnos McMillan szavaiból nekem az jött le, amit a meccs közben éreztem. Ők tehetségben nem ütik meg azt a szintet, ami ahhoz kell, hogy egy Boldint megfogjanak. Szerencsére azért nincs minden csapatban egy Boldin. Hayward kell nagyon.
Bakhtiarihoz mit szóltatok? Én szerintem Newhouse után megváltás. Szerintem akár elit LT is lehet belőle.