Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Kezdek "bizseregni", pedig ez még csak felvételről megy. De legalább van minta arra, hogyan kell kicsinálni a 49-est.. 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Itt google map ami megmutatja honnan jöttek a srácaink.
 www.packersnews.com/article/20130905/PKR0101/130905025/Interactive-map-Where-year-s-Packers-from-JayB
Hm, ki született Kanadában? 😊

szerk:
ráklikk és Mulumba 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Itt google map ami megmutatja honnan jöttek a srácaink.
 www.packersnews.com/article/20130905/PKR0101/130905025/Interactive-map-Where-year-s-Packers-from-
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward ma sem edz, így könnyen lehet hogy Hyde hamar szóhoz fog jutni.gamerkr
Annál is inkább, mert ahol olvastam ugyanezt, ott azt mondták, az első hétre out.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hayward ma sem edz, így könnyen lehet hogy Hyde hamar szóhoz fog jutni.

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintetek a Címvédő (Baltimore Ravens)-nek milyen esélyei lehetnek az új Szezonban ? 😊 Mert számomra meglepő volt a NFL-győzelmük.Birkaa
Még ha együtt is maradt volna a győztes csapat magja úgy gondolom akkor se lennének egyértelmű esélyesek, ám úgy hogy a új építkezésbe kezdtek (ami egyébiránt nem rossz ötlet látva a győztes csapat húzóembereinek korát) úgy gondolom messze nem ők az esélyesek. Bár a régi csapatból ígyis úgy gondolom hogy túl sok embert engedtek el...


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az "Ask Vic" első sora megválaszolja, hogy miért is hozhattuk SW-t, és lehet is benne valami. Ha TT válaszotta, akkor gondolom tudja mire lehet képes.

"Seneca Wallace was originally drafted by Ted Thompson in Seattle. Thompson knows Wallace as well as anybody, therefore, he’s likely comfortable with Wallace’s talent and his ability to learn the offense quickly and fit into the backup role."LN
Illetve egy másik cikkben ott van, hogy egyrészt West Coastban játszott, tehát a terminológia ugyanaz, mint Seattleben volt, másrészt hozzá van szokva, hogy folyamatosan új playbookokat kell megtanulnia.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az "Ask Vic" első sora megválaszolja, hogy miért is hozhattuk SW-t, és lehet is benne valami. Ha TT válaszotta, akkor gondolom tudja mire lehet képes.

"Seneca Wallace was originally drafted by Ted Thompson in Seattle. Thompson knows Wallace as well as anybody, therefore, he’s likely comfortable with Wallace’s talent and his ability to learn the offense quickly and fit into the backup role."
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Wallace-t szánjuk backupnak, nem csak az SF miatt jött. Ki érti ezt.JayB
Reméljük teljesen lényegtelen lesz egész szezonban, hogy ki a backup. De ez az egész tényleg kicsit gáz. Szerintem még mindig úgy jártunk volna jobban ha VY-ot megtartjuk, legalább nem kellene a 0ról kezdenie így 6 nappal W1 előtt.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Wallace-t szánjuk backupnak, nem csak az SF miatt jött. Ki érti ezt.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ki ismeri az elérhető backup szintű QB-k közül? Legalább van némi kezdő rutinja.LN
Szerinted komolyan ez az alapja annak, hogy kit hozunk ide cserének? Mert akkor tényleg gond van a szervezettel..
Amúgy meg így továbbra sincs bevethető csere az első pár meccsre, ha történne valami. VY-nak nem sikerült megtanulnia a rendszert, neki sem fog addigra.Szobi22
Nem értettél. Úgy értettem, ha TT szerint VY nem volt képes megtanulni a rendszert, akkor mindegy ki a backup. De az elküldést én sem értem, mert legalább pár hetet együtt dolgozott már a csapattal. SW kezdheti ezt a melót az elejéről.


Nekem Ross-szal kapcsolatban nagyon kellemes előérzeteim vannak. Nem tudom, mi miatt, de azt érzem, hogy nála benne van kiugrás lehetősége. (Mondjuk remélem ha bejön, akkor nem valamelyik "elit" elkapónk sérülése miatt..)

Szerintetek ki lehet az év meglepetés embere?James007
Ross főleg visszahordani fog. Futásnál szinte biztosan nem lesz fent sokat, mert nem blokkol valami jól. 5. WR, ha a szükség úgy hozza. Sőt szerintem a KR posztért is Franklinnal versenyez.

A meglepetésember? Nagyon remélem, hogy Bakhtiari lesz az. De inkább Datone Jones vagy Hyde lesz.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Nekem Ross-szal kapcsolatban nagyon kellemes előérzeteim vannak. Nem tudom, mi miatt, de azt érzem, hogy nála benne van kiugrás lehetősége. (Mondjuk remélem ha bejön, akkor nem valamelyik "elit" elkapónk sérülése miatt..)

Szerintetek ki lehet az év meglepetés embere?
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sziasztok! A szerkesztőség eléggé előre rangsorolt minket. Pedig a Preseason alapján nem sok jót jósolna egy épeszű ember! Már az előző idényben is gyengén muzsikált az OL ami sokszor Rodgers vesztét jelentette és hát egy jól megvédett Rodegrs nélkül aligha lesz keresni valónk a bajnokságban.FrozNTundRa

Üdv a Packers-szurkolók között!

Az előszezon meccseiből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, az első három meccs után viszont sok kérdésre választ kaphatunk. Aztán ugye bye week. Ha kicsivel jobban menne a futás, nem lenne ennyi sack. Meggyőzőbb futásokkal azért Rodgers játékát is lehetne segíteni 😀 Lacey reméljük válasz az elhúzódó futó kérdésekre, illetve Rodgers célpontjai sem sérülnek meg annyit, mint tavaly. Jennings-t meg pótoljuk (Boykin+Ross), bár - ahogy LN írta - aligha lesz annyit a pályán 5 WR egyszerre.

több mint 11 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Sziasztok! A szerkesztőség eléggé előre rangsorolt minket. Pedig a Preseason alapján nem sok jót jósolna egy épeszű ember! Már az előző idényben is gyengén muzsikált az OL ami sokszor Rodgers vesztét jelentette és hát egy jól megvédett Rodegrs nélkül aligha lesz keresni valónk a bajnokságban.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Harrellt vagy Flynnt akartuk visszahozni, előbbit egyelőre meglepetésként még nem rakta ki a Jets utóbbinak pedig magas a fizuja/nem engedi el a Raiders. Mást nem tudok elképzelni. Young-ot azért tettük ki mert nem ismerte a rendszert (amit Thompson a saját hibájának a tart a kései igazolás miatt). Nincs más aki ismeri a rendszert csak ők ketten a többiek meg nem jobbak mint Young.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ki ismeri az elérhető backup szintű QB-k közül? Legalább van némi kezdő rutinja.LN
Szerinted komolyan ez az alapja annak, hogy kit hozunk ide cserének? Mert akkor tényleg gond van a szervezettel..
Amúgy meg így továbbra sincs bevethető csere az első pár meccsre, ha történne valami. VY-nak nem sikerült megtanulnia a rendszert, neki sem fog addigra.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Szerintem jön vissza Favre.somoskovig
Azt hiszem a kinti sportújságírók nyalogatnák a 10 ujjukat. Elég dühítő, hogy MM, mint QB guru vezetésével nem voltunk képesek egy normálisnak tűnő backup QB szituációt létrehozni Flynn óta.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Szerintem jön vissza Favre.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na ez igen érdekes:

Wes Hodkiewicz ‏@WesHod
Breaking news this AM: #Packers have released QB B.J. Coleman. No word on who backup QB will be but evidently not Coleman per NFL source
Pierre
Seneca Wallace jön helyéredeyell
Pont akartam írni. Az érdekes nem a Coleman cut volt (az simán várható volt, esetleg PS-be befér), hanem ahogy ő maradt egyedül. de nem világos egészen, hogy Wallace>VYSzobi22
Az is érdekes lehet, hogy mind Wallace, mind Tolzien a múlt hétig a 49ers játékosa volt...LN
Ez megvan, de ha emiatt hoztuk, akkor továbbra sincs backup. Meg amúgy is egy olyan, aki egyáltalán nem ismeri a rendszert. Fura ez nekem nagyonSzobi22
Ki ismeri az elérhető backup szintű QB-k közül? Legalább van némi kezdő rutinja.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na ez igen érdekes:

Wes Hodkiewicz ‏@WesHod
Breaking news this AM: #Packers have released QB B.J. Coleman. No word on who backup QB will be but evidently not Coleman per NFL source
Pierre
Seneca Wallace jön helyéredeyell
Pont akartam írni. Az érdekes nem a Coleman cut volt (az simán várható volt, esetleg PS-be befér), hanem ahogy ő maradt egyedül. de nem világos egészen, hogy Wallace>VYSzobi22
Az is érdekes lehet, hogy mind Wallace, mind Tolzien a múlt hétig a 49ers játékosa volt...LN
Ez megvan, de ha emiatt hoztuk, akkor továbbra sincs backup. Meg amúgy is egy olyan, aki egyáltalán nem ismeri a rendszert. Fura ez nekem nagyon

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na ez igen érdekes:

Wes Hodkiewicz ‏@WesHod
Breaking news this AM: #Packers have released QB B.J. Coleman. No word on who backup QB will be but evidently not Coleman per NFL source
Pierre
Seneca Wallace jön helyéredeyell
Pont akartam írni. Az érdekes nem a Coleman cut volt (az simán várható volt, esetleg PS-be befér), hanem ahogy ő maradt egyedül. de nem világos egészen, hogy Wallace>VYSzobi22
Az is érdekes lehet, hogy mind Wallace, mind Tolzien a múlt hétig a 49ers játékosa volt...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na ez igen érdekes:

Wes Hodkiewicz ‏@WesHod
Breaking news this AM: #Packers have released QB B.J. Coleman. No word on who backup QB will be but evidently not Coleman per NFL source
Pierre
Seneca Wallace jön helyéredeyell
Pont akartam írni. Az érdekes nem a Coleman cut volt (az simán várható volt, esetleg PS-be befér), hanem ahogy ő maradt egyedül. de nem világos egészen, hogy Wallace>VY

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Na ez igen érdekes:

Wes Hodkiewicz ‏@WesHod
Breaking news this AM: #Packers have released QB B.J. Coleman. No word on who backup QB will be but evidently not Coleman per NFL source
Pierre
Seneca Wallace jön helyére

choose life
több mint 11 éve
Pierre Green Bay Packers 8 — Packers Fan
Na ez igen érdekes:

Wes Hodkiewicz ‏@WesHod
Breaking news this AM: #Packers have released QB B.J. Coleman. No word on who backup QB will be but evidently not Coleman per NFL source
több mint 11 éve
Boltin Cheese Head Green Bay Packers 5
Tippek az alapszakaszra?
Kiegyeznék egy 11-5-tel.Old Green Bay
Azzal én is kiegyeznék de nálam 10-6 az alsó határ. 😊