Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Mi több, Kickalicious is volt tegnap a csapatnál. Érdekesek ezek a youtube-arcok, most ő, előbb Ramirez. Meg se szorítják Masont.
Fogadjunk hogy Crosby tud valami terhelőt MM vagy TT múltjából...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Joe McKnight érkezhet miután kirakta a Jets. Én meglepődnék ha beférne az 53ba

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Sziasztok!

Régóta rajongója vagyok a Green Bay Packers-nek és "olvasási üzemmódban" 😊 tagja a fórumnak is!

Egy mondat azért most kikívánkozik belőlem: " Az idei előszezonban talán az a legjobb, hogy ..... véget ért! "

Remélem az alapszakaszban markánsan jobb teljesítményeket látunk, mert ez szerintem kevés lesz!
Mit gondoltok, nem volt/nem lesz kevés az a játékidő, melyet ARod és az első számú csapat együtt játszott az előszezonban?Pierre
Üdv itt!

Rodgers és a hasonló kaliberű srácok tudják mikor állnak készen, PS-ben ő dönti el mennyit akar játszani. Már "game-ready".
több mint 11 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Én már az éles meccseket várom, az előszezon meccsei kb nézhetetlenek..... Nem voltunk pontgyárosok és csak remélni merem, hogy élvezetes, jó támadójátékunk lesz, olyan amit GB-ben megszoktunk.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kicsit viccesnek tartom, hogy az egész PS-ben nem tudtunk hozni átlagban 3 yardot futásonként.
Lehet ide hozni bármilyen futót, ha a fal nem képes segíteni neki......LN
Cserébe viszont Áront sackelik a legtöbbször. (Y)
több mint 11 éve
Pierre Green Bay Packers 8 — Packers Fan
Sziasztok!

Régóta rajongója vagyok a Green Bay Packers-nek és "olvasási üzemmódban" 😊 tagja a fórumnak is!

Egy mondat azért most kikívánkozik belőlem: " Az idei előszezonban talán az a legjobb, hogy ..... véget ért! "

Remélem az alapszakaszban markánsan jobb teljesítményeket látunk, mert ez szerintem kevés lesz!
Mit gondoltok, nem volt/nem lesz kevés az a játékidő, melyet ARod és az első számú csapat együtt játszott az előszezonban?
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kicsit viccesnek tartom, hogy az egész PS-ben nem tudtunk hozni átlagban 3 yardot futásonként.
Lehet ide hozni bármilyen futót, ha a fal nem képes segíteni neki......
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Crosby szerződését módosították, 2,4 millióból lett 800k.

Dicséretes.gamerkr
Akár lehet önkritikaként is értelmezni.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Crosby szerződését módosították, 2,4 millióból lett 800k.

Dicséretes.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A Jets erősített, Harrell nálukLN
Ha ugyanannyi időt és türelmet kapna, szerintem tudná hozni Sanchez szintjét. 😀 De ezt sosem fogjuk megtudni...
Közben a holnapi meccsünk előtt, a Kansas kivágta helyettünk Hawk-ot. 😕
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Jets erősített, Harrell nálukLN
Ki is rángatja őket a szarból

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Jets erősített, Harrell náluk
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
egy kis fény az éjszakában:
 www.jsonline.com/blogs/sports/221344721.htmlJames007
Úgy tűnik a Kansas ellen nem kell erőltetni a TD-ket. Crosby gyakoroljon még. Majd berúg mindent, akár 50-60 yardról is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
egy kis fény az éjszakában:
 www.jsonline.com/blogs/sports/221344721.html
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Lions kitette a norvég rúgót, ki kéne próbálni 😊 Még az időjárás is ismerős lenne neki télen 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
😀
Reméljük hamar egészséges lesz mindenki. Bár érdekes lesz látni az 53-at, hogy ki lehet az, aki helyére mondjuk Worthy bekerülhet, ha egészséges (és persze egészséges marad mindenki..)
.LN
Ezen nem aggódnék o_o
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy fasza, hogy Tretter IR, az idei draft classból ő volt a titkos favoritom :/
Azért remélem, hogy Datone és Lacy rám cáfolnak mert anno mind a 2-nél húztam a számatDrip
Tretter nem IR, PUP-on kezd mint Worthy és Sherrod.
Hall Of Green
Reméljük hamar egészséges lesz mindenki. Bár érdekes lesz látni az 53-at, hogy ki lehet az, aki helyére mondjuk Worthy bekerülhet, ha egészséges (és persze egészséges marad mindenki..)

Tretter nem bokatörés? Annak könnyen IR lehet a vége.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Amúgy fasza, hogy Tretter IR, az idei draft classból ő volt a titkos favoritom :/
Azért remélem, hogy Datone és Lacy rám cáfolnak mert anno mind a 2-nél húztam a számatDrip
Tretter nem IR, PUP-on kezd mint Worthy és Sherrod.


Üdv minden "fiatalnak"!
Szerintem Starks cut lesz, Kuhnnal lesz meg a 4 RB, máshol lesz a szokásosnál több ember. Ha megint 7 O-linemannel állunk fel, az agyam eldurran. Amennyiben meg gáz lesz futófronton, kukázunk.

Hajrá Jolly és Ramirez.Gergőbácsi
Lehetséges. Green marad szerintem, mert ST-ben is elvan és kell is. Ha Starks cut, akkor Green lenne a No. 2 RB? Franklin nagyot nem villantott eddig, még az is lehet, hogy ha Ross nem éri meg az 53-at, akkor KR lesz. Legalábbis próbálkozások már voltak erre.LN
Olyan verzió is lehetséges hogy marad Starks is. Green ST, Starks a 3rd down back/pár snap meccsenkét amíg Lacy pihen, Franklin KR ha Ross cut, bár Hyde is kapott lehetőséget mint visszahordó. Az biztos hogy Starks vékony jégen táncol 😊

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy fasza, hogy Tretter IR, az idei draft classból ő volt a titkos favoritom :/
Azért remélem, hogy Datone és Lacy rám cáfolnak mert anno mind a 2-nél húztam a számat

több mint 11 éve
geg Green Bay Packers 5
Wow, a témaválasztások alapján 74 Packers fan van az oldalon. Annak alapján, hányan vagyunk itt aktívak, feltenném a kérdést, hogy az a hiányzó 60-65? 😊LN
Én gyakran járok ide olvasni, meg sokszor elhatározom hogy elkezdek írni is, de aztán sose jutok el odáig 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Üdv minden "fiatalnak"!
Szerintem Starks cut lesz, Kuhnnal lesz meg a 4 RB, máshol lesz a szokásosnál több ember. Ha megint 7 O-linemannel állunk fel, az agyam eldurran. Amennyiben meg gáz lesz futófronton, kukázunk.

Hajrá Jolly és Ramirez.Gergőbácsi
Lehetséges. Green marad szerintem, mert ST-ben is elvan és kell is. Ha Starks cut, akkor Green lenne a No. 2 RB? Franklin nagyot nem villantott eddig, még az is lehet, hogy ha Ross nem éri meg az 53-at, akkor KR lesz. Legalábbis próbálkozások már voltak erre.


Ha engem kérdezel, 8 OL lesz, valahogy így lesz a depth chart: Bakthiari (Newhouse) - Sitton (Van Roten) - EDS (Van Roten) - Lang (Taylor) - Barclay (Newhouse).
PS-ben meg Lewis és Datko, Sherrod PUP, Tretter meg IR.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Szevasztok Fórumosok!

Sok évi eredménykövetés és fórum olvasásután úgy gondoltam én is regisztrálok. Néha jó lesz véleményt cserélni.
Szerintem nagyon kemény év elé nézünk! A bye week-ig lejátszandó három meccsen eldőlhet az idei évünk. Akár a 3 zakó is benne lehet ..... Remélem nem így lesz! A csoport ellenfeleink is egyre jönnek fel, szóval kemény lesz. Mondjuk a Vikingset szerintem nagyon hátráltatja majd a Felton elmeszelése.

Bízom az új futóinkban és abban, hogy megfelelő blokkokat kapnak. Lacey őrületesen robbanékony!!! Datone Jones is impackt player lesz, úgy mint Hyde.
Úgy érzem azonban vékonyak vagyunk jónéhány pozícióban és ismerve az "szerencsénket" minden bizonnyal pont ezeken a posztokon lesz majd sérülés (Burnett)
Nos nem szeretnék negatív hullámokat gerjeszteni 😉
Kívánik sok és látványos támadást, kőkemény védekezést (szerintem futás ellen jók leszünk), rengeteg turnovert és minél kevesebb kihagyott FG-t Crosbytól. (mert maradni fog, számomra ez nem kérdés......)woland77
Üdv köztünk!

Ha igaz, akkor eldőlt, hogy Lacy lesz a No.1 RB, mivel az NBCSport szerint "Packers' DuJuan Harris out for season with knee injury"..
Ezzel szerintem az is megvan, hogy a 4 RB az Lacy, Franklin, Starks és Green lesz.LN
Üdv minden "fiatalnak"!
Szerintem Starks cut lesz, Kuhnnal lesz meg a 4 RB, máshol lesz a szokásosnál több ember. Ha megint 7 O-linemannel állunk fel, az agyam eldurran. Amennyiben meg gáz lesz futófronton, kukázunk.

Hajrá Jolly és Ramirez.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szevasztok Fórumosok!

Sok évi eredménykövetés és fórum olvasásután úgy gondoltam én is regisztrálok. Néha jó lesz véleményt cserélni.
Szerintem nagyon kemény év elé nézünk! A bye week-ig lejátszandó három meccsen eldőlhet az idei évünk. Akár a 3 zakó is benne lehet ..... Remélem nem így lesz! A csoport ellenfeleink is egyre jönnek fel, szóval kemény lesz. Mondjuk a Vikingset szerintem nagyon hátráltatja majd a Felton elmeszelése.

Bízom az új futóinkban és abban, hogy megfelelő blokkokat kapnak. Lacey őrületesen robbanékony!!! Datone Jones is impackt player lesz, úgy mint Hyde.
Úgy érzem azonban vékonyak vagyunk jónéhány pozícióban és ismerve az "szerencsénket" minden bizonnyal pont ezeken a posztokon lesz majd sérülés (Burnett)
Nos nem szeretnék negatív hullámokat gerjeszteni 😉
Kívánik sok és látványos támadást, kőkemény védekezést (szerintem futás ellen jók leszünk), rengeteg turnovert és minél kevesebb kihagyott FG-t Crosbytól. (mert maradni fog, számomra ez nem kérdés......)woland77
Üdv köztünk!

Ha igaz, akkor eldőlt, hogy Lacy lesz a No.1 RB, mivel az NBCSport szerint "Packers' DuJuan Harris out for season with knee injury"..
Ezzel szerintem az is megvan, hogy a 4 RB az Lacy, Franklin, Starks és Green lesz.
több mint 11 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Szevasztok Fórumosok!

Sok évi eredménykövetés és fórum olvasásután úgy gondoltam én is regisztrálok. Néha jó lesz véleményt cserélni.
Szerintem nagyon kemény év elé nézünk! A bye week-ig lejátszandó három meccsen eldőlhet az idei évünk. Akár a 3 zakó is benne lehet ..... Remélem nem így lesz! A csoport ellenfeleink is egyre jönnek fel, szóval kemény lesz. Mondjuk a Vikingset szerintem nagyon hátráltatja majd a Felton elmeszelése.

Bízom az új futóinkban és abban, hogy megfelelő blokkokat kapnak. Lacey őrületesen robbanékony!!! Datone Jones is impackt player lesz, úgy mint Hyde.
Úgy érzem azonban vékonyak vagyunk jónéhány pozícióban és ismerve az "szerencsénket" minden bizonnyal pont ezeken a posztokon lesz majd sérülés (Burnett)
Nos nem szeretnék negatív hullámokat gerjeszteni 😉
Kívánik sok és látványos támadást, kőkemény védekezést (szerintem futás ellen jók leszünk), rengeteg turnovert és minél kevesebb kihagyott FG-t Crosbytól. (mert maradni fog, számomra ez nem kérdés......)
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Csekkoltam Harrell mit alkotott, semmi rosszat, semmi jót. Volt egy szép drive-ja Finely droppolt TD-vel negyedikre. Young egyszerűen veszélyesebb játékos, na meg tapasztaltabb, nyugodtabb szívvel lehet bedobni a játékba. Edzésen is hasznos lehet a futkározásaival.