Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jolly egyre jobb, azt hiszem nagy verseny lesz a rosterért, ha így folytatja ott lesz.LN
az a spin move... 😊

deyell
97 vagy 27, mindegy a spin move hasonló 😀
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért nagyon remélem, hogy Jollynak nem a rosterért, hanem kezdő pozícióért kell küzdenie. Hyde meg nagy steal lehet, neki nagyon örültem a drafton. Shields, Hayward, House, Hyde. Nekem tetszik! 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Jolly egyre jobb, azt hiszem nagy verseny lesz a rosterért, ha így folytatja ott lesz.LN
az a spin move... 😊


choose life
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Úgy néz ki hogy Cobb, D.Jones, EDS, D.Harris nem öltözik be, szóval Van Roten kezd mint center, Barclay lesz az RT. Lacy elvileg játszik, már kíváncsi vagyok milyen. Akire még kíváncsi vagyok Neal, állítólag egyre jobban érzi ezt a hibrid témát, és a secondary azon belül is House és Hyde, szerintem utóbbi fogja majd Austint. Meg persze jó lenne már látni valamit a rúgóktól, úgy még talán pontot is szerzünk 😛Hall Of Green
EDS kezdett.
Lacy tegnapi produkciója után (igaz ez csak 1 meccs volt), azt tudnám mondani, hogy megvan a No.1 RB.
Remekül kezdett, volt elkapása is és jó volt blokkolásban is.
A támadófal tűrhető volt, Bakhtiari 1 sack, 1 false start. Ami biztató, hogy nem megkerülték kívülről. Quinn egy hirtelen irányváltással kibillentette, szóval ezen lehet javítani. Tegnapi után nálam Barclay az RT, mind passz, mint futásblokkolásban elfogadható volt.
Neal fent volt a pályán mint OLB. Még nagyon nem az igazi, amikor visszalépett zónázni, nem volt meg a sebessége, elmentek mellette. Meglátjuk mi lesz belőle. Mulumba viszont tetszett.
Jolly egyre jobb, azt hiszem nagy verseny lesz a rosterért, ha így folytatja ott lesz.
A secondary vállalható volt. Hyde tegnap már-már a tavalyi PS-beli House-t idézte. Talán 1x maradt le, akkor egy keresztnél összeakadt egy párossal (a labda hosszú volt szerencsére).
Finley villantott valamit végre, így kéne mindig. Bostick sem volt rossz.
WR-eknél White kapott tegnap több labdát. Szoros lesz ott a verseny azért az 1-2-3 helyért.

Crosby összekapta magát, még 48-ról is bevágta. Tavecchio a hosszút kihagyta.

Így emlékezetből ennyit. Várom a 10yardost visszanézni.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Úgy néz ki hogy Cobb, D.Jones, EDS, D.Harris nem öltözik be, szóval Van Roten kezd mint center, Barclay lesz az RT. Lacy elvileg játszik, már kíváncsi vagyok milyen. Akire még kíváncsi vagyok Neal, állítólag egyre jobban érzi ezt a hibrid témát, és a secondary azon belül is House és Hyde, szerintem utóbbi fogja majd Austint. Meg persze jó lenne már látni valamit a rúgóktól, úgy még talán pontot is szerzünk 😛

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem tudom, de remélem az alapszakasz kezdetéig mindenki elmondja a magáét ez ügyben, és aztán tényleg a focié lehet a főszerep. Kicsit kezd már sok lesz ebből.

több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000230132/article/donald-driver-sheds-light-on-aaron-rodgers-leadership
Kit kéne még kifaggatni Rodgers-ügyben?

Finley? Persze ő még aktív.Old Green Bay
Favre-t még nem kérdezték 😀
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g4kw47hvpsovt6misrzg
Donald Driver sheds light on Aaron Rodgers' leadership
Donald Driver has unique insight into the ins and outs of the Green Bay Packers. His comments about Greg Jennings' critique of Aaron Rodgers offer a different perspective.

Kit kéne még kifaggatni Rodgers-ügyben?

Finley? Persze ő még aktív.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Walker és Hyde a héten az "első csapattal" készülnek.
Harris visszatért, szóval jelenleg ő az első számú futó, Lacy továbbra sem edz.
Datone Jones sem edz pár napig.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Köszi az összefoglalót!

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
a tegnapi meccs: őszintén szólva nem hinném, hogy megnézem, de örülnék, ha valaki írna főleg a kérdéses posztokról (OL, DL, sec, WR) egy rövid összefoglalót.JayB
OL: a fal egész jól szuperált, egyedül az RT kétséges, tényleg lesz harc Barclay és Newhouse között. Utóbbinak volt 1-2 jó blokkolása futáshoz, de volt róla sima sack is. Bakhtiari elég jó volt, talán 1-2 gyengébb blokkolása volt, de abból is max hurry lett, talán QB hit sem volt balról. 2 negyedet kapott, mint LT. Igaz talán 2 drive-ot voltak fent a kezdők mindkét oldalon (Rodgers csak 1-et).
A csere OL-ben ami tetszett, az Van Rotten, mint C. Egész jól ment neki, a snapek pontosak voltak, csak kicsit lassúak a levegőben. Gyanítom G/C csere lesz belőle.
DL (egybevéve a front7) elég vegyes, futás ellen a kezdők elég jók voltak, de több nyomás kell az irányítóra. Datone Jones megsérült az első negyedben (sprained ankle, ha igaz), de úgy tűnt annyira nem komoly. Jolly sokat volt fent, nem nagyon látszott mennyit hagyott ki.

WR: Jones egy 50 yardos nagy elkapás, aztán kb le is ült. Vic-nek igaza van, Walkerre (83) oda kell figyelni, ügyes volt, és jól cikázott a védők között. Ez a Gillett talán még reménykedhet, hogy a PS meglesz.
Franklin, Ross, Boykin aki ismerős és még volt elkapása.
TE: Dj Williams előbb elkap egy bravúrt, majd 2 drop... grrr.. Finley egy elkapás, egy drop (a védő keze ott volt, szóval lehet inkább szerelés). Nekik kb. ennyi jutott.
RB: Starks kezdett, sokat mond, hogy egyik futónknak sincs 3.2 yardnál jobb átlaga. Ebben a fal is ludas azért. Volt pár negatív yard is, és 1 yardról nem lett meg az első támadás végén a TD...
DBk: Hááát.. Williams és Hayward úgy kell, mint egy falat kenyér. House nem volt a helyzet magaslatán, a TD mellette sima volt, és volt még 1-2 elnézett labda felé. Tavaly szárnyalt, most sehol sincs ahhoz képest, egyelőre. Hyde még nincs kész, a TD-nél lemaradt rendesen, nem is nézte a labdát. Volt pár szerelése is azért.

Így hirtelen.
2-3 negyedet még nem néztem meg, ahhoz lelkierő kell 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ez nem egy egy fantasy reklám 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-fan-pass/0ap2000000227720/NFL-Fan-Pass-Wow-Aaron-Rodgers?campaign=Facebook_videos_arod
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/JayB
azért ez megalol 😀 ha jó lértem arra panaszkodik, hogy egy csapatnál azt mondják a játékosoknak, hogy ők a legjobbak. fúj

a tegnapi meccs: őszintén szólva nem hinném, hogy megnézem, de örülnék, ha valaki írna főleg a kérdéses posztokról (OL, DL, sec, WR) egy rövid összefoglalót.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én nem varrnám Harrell nyakába a két TO-t, csak az első félidőt láttam ugyan, de azért annyira nem volt rossz. Viszont Boykin játéka tényleg tetszett, Finleynek volt egy csúnya dropja(?), ugye abból lett volna az esetleges TD-nk.

Jolly rengeteg snapet kapott az első félidőben, emberét szépen tologatta, ebben a d-lineban szerintem juthat neki hely. Az viszont lejött, hogy Williams/Hayward hiányát igencsak megéreznénk.gamerkr
Az elsőnél összefutott Ross és Walkert örző CB, azért volt pontatlan a labda Rossnak, a fumble pedig a sack "eredménye" volt, ha jól emlékszem, amit meg Newhouse engedett. Ott mondjuk kapaszkodhatott volna jobban a lasztiba, de benne van.

Finley dropjában azért benne volt azért a védő keze is.
Williams volt érdekes, előbb egy zseniális elkapás, majd 2 drop.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én nem varrnám Harrell nyakába a két TO-t, csak az első félidőt láttam ugyan, de azért annyira nem volt rossz. Viszont Boykin játéka tényleg tetszett, Finleynek volt egy csúnya dropja(?), ugye abból lett volna az esetleges TD-nk.

Jolly rengeteg snapet kapott az első félidőben, emberét szépen tologatta, ebben a d-lineban szerintem juthat neki hely. Az viszont lejött, hogy Williams/Hayward hiányát igencsak megéreznénk.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hengereltünk 😛JayB
Mint a szél 😀
Most jött le 10 yardról. Este néztem, valamivel több, mint egy negyedet, ma melóban megnézem az egészet.
Bakthiari nekem tetszett az első negyedben, Newhouse és Barclay csatájára kíváncsi vagyok RT-ért.
Ha jól rémlik Newhouse engedett sacket, 1-2 futás viszont sikeres volt felé.
Meglátjuk
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Hengereltünk 😛
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Majd a pályán meglátjuk, hogy fog menni... Remélem idén (is) jó éve lesz a CB-sornak, szép számú int, jó játékosfogás. A Tramon, Shields, Hayward, (House) 4esből remélem esélyes is... és akkor Jennings is rájön majd. Sérülést én sem kívánok neki, de legalább 2 olyan meccset igen amikor a labdát még csak érinteni se tudja.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Remélhetőleg eléri a pofázók átka, és a pályán szív rendesen. Azok után, hogy Frazier is nemtetszését fejezte ki az ilyen megnyilvánulásai miatt, elég hülyeség ilyeneket nyilatkozni szvsz. Érdekes, pár éve még a Super Bowl egyik hőse volt, most meg... No mindegy, ha úgy érzi, ennyire szar volt itt, jobb is, hogy már nem tartozik ide.Gergőbácsi
Ha egy játékos nem "teljes békében" távozott el, hanem egyéb okok is közrejátszottak az elmenetelében - cutolták, vagy csak nem kapta meg az áhított pénzt, visszaesett a depth charton, személyes konfliktusa lett valamelyik edzővel, stb. - akkor természetes, hogy marad tüske a játékosban. Welker is "visszaszólt" a minap Bostonba, Dumervil meg korábban Denverbe, Hughes a napokban nyilatkozta, hogy "nem kapta meg a fair chance-t" a bizonyításra Indy-ben, és a sor folytatható, minden csapatnál előfordulnak ilyen esetek. Az amerikai média nagyon profi abban, hogy kierőszakolja a játékosokból az ilyen kiszólásokat. Kár ezeket komolyan venni. Rosszat kívánni neki meg végképp az.peterk2005
Ha maradt is tüske, szerintem egy egész franchise-t leoltani hülyeség, de hát azt tesz, amit akar. Én pedig, mint szurkoló, azt kívánom, csődöljön be a pályán (sérülést természetesen nem kívántam neki). Vagy megtörténik, vagy nem, de voltaképp mindegy is, szinte kár ez a három sor is rá. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Remélhetőleg eléri a pofázók átka, és a pályán szív rendesen. Azok után, hogy Frazier is nemtetszését fejezte ki az ilyen megnyilvánulásai miatt, elég hülyeség ilyeneket nyilatkozni szvsz. Érdekes, pár éve még a Super Bowl egyik hőse volt, most meg... No mindegy, ha úgy érzi, ennyire szar volt itt, jobb is, hogy már nem tartozik ide.Gergőbácsi
Ha egy játékos nem "teljes békében" távozott el, hanem egyéb okok is közrejátszottak az elmenetelében - cutolták, vagy csak nem kapta meg az áhított pénzt, visszaesett a depth charton, személyes konfliktusa lett valamelyik edzővel, stb. - akkor természetes, hogy marad tüske a játékosban. Welker is "visszaszólt" a minap Bostonba, Dumervil meg korábban Denverbe, Hughes a napokban nyilatkozta, hogy "nem kapta meg a fair chance-t" a bizonyításra Indy-ben, és a sor folytatható, minden csapatnál előfordulnak ilyen esetek. Az amerikai média nagyon profi abban, hogy kierőszakolja a játékosokból az ilyen kiszólásokat. Kár ezeket komolyan venni. Rosszat kívánni neki meg végképp az.peterk2005
nyilván, sok lehet benne a keserűség, az utolsó két évébe belekavartak sérülések is, de azért nagy összegeket tennék rá, hogy Woodsonból valahogy nem tudnának ilyen nyilatkozatokat kierőszakolni...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélhetőleg eléri a pofázók átka, és a pályán szív rendesen. Azok után, hogy Frazier is nemtetszését fejezte ki az ilyen megnyilvánulásai miatt, elég hülyeség ilyeneket nyilatkozni szvsz. Érdekes, pár éve még a Super Bowl egyik hőse volt, most meg... No mindegy, ha úgy érzi, ennyire szar volt itt, jobb is, hogy már nem tartozik ide.Gergőbácsi
Ha egy játékos nem "teljes békében" távozott el, hanem egyéb okok is közrejátszottak az elmenetelében - cutolták, vagy csak nem kapta meg az áhított pénzt, visszaesett a depth charton, személyes konfliktusa lett valamelyik edzővel, stb. - akkor természetes, hogy marad tüske a játékosban. Welker is "visszaszólt" a minap Bostonba, Dumervil meg korábban Denverbe, Hughes a napokban nyilatkozta, hogy "nem kapta meg a fair chance-t" a bizonyításra Indy-ben, és a sor folytatható, minden csapatnál előfordulnak ilyen esetek. Az amerikai média nagyon profi abban, hogy kierőszakolja a játékosokból az ilyen kiszólásokat. Kár ezeket komolyan venni. Rosszat kívánni neki meg végképp az.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
TC, most mindenki 16-0-ás alapszakaszt nyom és mindenki kurva boldog és a létező legjobb helyen van, szeptembertől kezdődnek a koppanások, jó eséllyel a Vikesnál is 😛
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/JayB
kemény fogadtatása lesz a Lambeau-n, ez nem kérdés. Inkább csak az, hogy miért nyilatkozik ilyeneket, először Áron, most az egész franchise..gamerkr
Remélhetőleg eléri a pofázók átka, és a pályán szív rendesen. Azok után, hogy Frazier is nemtetszését fejezte ki az ilyen megnyilvánulásai miatt, elég hülyeség ilyeneket nyilatkozni szvsz. Érdekes, pár éve még a Super Bowl egyik hőse volt, most meg... No mindegy, ha úgy érzi, ennyire szar volt itt, jobb is, hogy már nem tartozik ide.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/JayB
kemény fogadtatása lesz a Lambeau-n, ez nem kérdés. Inkább csak az, hogy miért nyilatkozik ilyeneket, először Áron, most az egész franchise..

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/