Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
először SF, aztán Dolphins

több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
kivel volt a trade??

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
harmadik körben kit húztunk??am sztem Baccary Rambo jó lenne s-nek..buci98
letrade 4.-be
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
harmadik körben kit húztunk??am sztem Baccary Rambo jó lenne s-nek..

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ebben a classban szerintem nagyon jó taktika, amit TT csinált, jól alakulnak a dolgok 😊

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
wow, ez meglepett 😊 futó a második körben!

előtte kaptunk egy hatodik köröst egyébként.gamerkr
Akkor most OLB, C és S kellene.

Chase Thomas, Philip Thomas, Zeke Motta, Brian Scwenke?
Esetleg valamelyik bentmaradt OT, mint lehetséges RT jelölt (Wagner, Aboushi)?
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Így a második nap után azt kell mondjam, hogy a tegnapi Datone Jones húzás zseniális volt. :rolleyes:
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
hoppáré, Lacy.brk
hát erre nem számíthattunk. azért arra kíváncsi lennék miért mehetett ki előtte Bell többek között. lehetséges hogy az a sérülés, de bízzunk benne hogy nem lesz faktor nála. pozitívum hogy pass protban fasza

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
wow, ez meglepett 😊 futó a második körben!

előtte kaptunk egy hatodik köröst egyébként.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hoppáré, Lacy
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
"Aaron Rodgers will be 36 in 2019, when this deal expires. He has said he wanted to sign one final contract and retire."
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Aaron Rodgers new contract: 5 years, $110M. That's $22M per. $40M in the first year (wow). Over $62M in the first three years.Ian Rapoport
aprópénz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem ma kicsit gyorsabbak lesznek az események, 6ig melózom, addigra csak meglesz a 3. körös pick is, vagy feltrade 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Albert Breer ‏@AlbertBreer 3p
Packers announced they've agreed to an extension with Aaron Rodgers.Beki
Ez is megszületett végre.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flacco nem sokáig élvezte ezt a titulust.
Packers QB Aaron Rodgers now will become the new highest paid player in NFL history.Schefter
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 3p
Packers announced they've agreed to an extension with Aaron Rodgers.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Különben nekünk a hátsó körösökre kéne csak koncentrálni, nagyjából a 6. héttől úgy is ők alkotják a kezdőt ahogy itt megy... 😊JayB
Miért, mi a bajod az utcáról jövő free agentekkel? 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Különben nekünk a hátsó körösökre kéne csak koncentrálni, nagyjából a 6. héttől úgy is ők alkotják a kezdőt ahogy itt megy... 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?LN
Megmondom őszintén, safetyt 😀 Gőzöm sincs senkiről, valahogy ebbe a draftba nem tudok beleszerelmesedni, mindenki marha lelkes, minden játékos future hof aztán a fele rövid időn belül mekiben végzi. Ez azoknak jó buli akik ismerik a srácokat és követték őket egyetemen. Én posztokat várok a többi meg eldől szeptembertől.JayB
Jogos. Én sem ismerem őket, csak amikor az ember fia (legalábbis én) végiggondolja mi is a need, utánaolvas 😊
Thomast inkább ballhawk safetynek írják le, míg Cyprien inkább ütközik, amolyan "box safety", hogy a bowl.hu prospect ismertetőt idézzem. Szerintem nekünk előbbire van szükségünk, mert Burnett jól ütközik, boxban is jó, nem véletlenül volt tavaly 123 szerelése (talán a legtöbb a csapatban).
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?LN
Megmondom őszintén, safetyt 😀 Gőzöm sincs senkiről, valahogy ebbe a draftba nem tudok beleszerelmesedni, mindenki marha lelkes, minden játékos future hof aztán a fele rövid időn belül mekiben végzi. Ez azoknak jó buli akik ismerik a srácokat és követték őket egyetemen. Én posztokat várok a többi meg eldől szeptembertől.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
(az új Reggie White??)S.Ricsi
Ezt azért hagyjuk, főleg draft után egyből.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sztem jó pick volt! Raji mellé kellenek emberek és remélem Worthy-val ez a fiatal DL megállja majd a helyét. Következő körben jól jönne valaki aki Rodgers védelmét szolgálja a OL-ben. C nem tudom, hogy lesz a 2 körben aki megéri...balazs799
Talán Schwenke? Bár lehet, hogy Ő is inkább 3. kör. Barrett Jones nagyon lecsúszott.
Akkor viszont 2. körös S? Thomas?
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sztem jó pick volt! Raji mellé kellenek emberek és remélem Worthy-val ez a fiatal DL megállja majd a helyét. Következő körben jól jönne valaki aki Rodgers védelmét szolgálja a OL-ben. C nem tudom, hogy lesz a 2 körben aki megéri...


Liverpool Fc fan