Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valaki Matthews mezben ma a ringen esetleg? 😊JayB
Ring stimmel, Matthews mez sajna nem 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Valaki Matthews mezben ma a ringen esetleg? 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért ne már Newhouse legyen akinek rosterért kell küzdeni 😀 A tucatnyi hátsó körös "óriási potenciál" T-k közűl eddig csak ő vitte valamire, senki más nincs aki jelen állás szerint jobb opció/többet tett le az asztalra ezáltal jobban megérdemelné a posztot.JayB
+1
én sem értem ezt a nagy Newhouse-ellenességet. én is láttam, hogyan játszott, de nyilvánvalóan megvan az oka, hogy ő az, aki pályára került ebből a groupból

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én nem mondom hogy jó helyen van ott, de biztos nem véletlen hogy ő van ott. Ez a rosteren lévő T-k szegénységi bizonyítványa. 😊JayB
Hát ja sajnos.
Hidd el, én is örülnék legalább egy olyan jó falnak, ami Daltont védi 😀 Hát még Rodgers. Ha az 51 sack helyett mondjuk 30 alatt maradnának, már az is nagy eredmény lenne.
Mondjuk ebben segíthet majd Lacy és Franklin is. Azt hiszem picit változni fog a játék is, többet lesznek fent a futók, több futás lesz mindenféle 2-3TE meg FB felállásokban. Lehet ezért sem kapálóztak a drafton a végéig WR után. Idő van kinevelni.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Én nem mondom hogy jó helyen van ott, de biztos nem véletlen hogy ő van ott. Ez a rosteren lévő T-k szegénységi bizonyítványa. 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azért ne már Newhouse legyen akinek rosterért kell küzdeni 😀 A tucatnyi hátsó körös "óriási potenciál" T-k közűl eddig csak ő vitte valamire, senki más nincs aki jelen állás szerint jobb opció/többet tett le az asztalra ezáltal jobban megérdemelné a posztot.JayB
A gatyát akkor is fel kell kötnie, az övé az egyetlen bizonytalan pont a falban. Akik meg vele versenyben vannak jelenleg azok gondolom be akarnak kerülni a csapatba.
Sherrod: megvolt a szezon végén a második műtét, állítólag OTA-ra rendben lesz
Barclay: pass protectben van hova fejlődni, futáshoz jól blokkolt
Datko: PS volt, a válla nem volt rendben, kérdés mennyit fejlődött, illetve rendben van e a válla
Hughes: Rams majd Chargers érintésével jött, UDFA, nem hiszem, hogy sok vizet zavar
És mellettük az új fiúk. Verseny az lesz 😊

Egyébként Newhouse produktuma: 9 sack, 37 QB siettetés és 7 büntetés. Emellett pedig amikor LT-n kívül futott a csapat, 56 kísérlet, 166 yard, nem valami acélos.
Meglátjuk.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Azért ne már Newhouse legyen akinek rosterért kell küzdeni 😀 A tucatnyi hátsó körös "óriási potenciál" T-k közűl eddig csak ő vitte valamire, senki más nincs aki jelen állás szerint jobb opció/többet tett le az asztalra ezáltal jobban megérdemelné a posztot.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
és C ki lesz??buci98
jelen állás szerint Evan Dietrich-Smith aka EDS.
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
és C ki lesz??

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulaga LT, Lang és Sitton oldalt vált, RT-ben szabad a verseny:  www.jsonline.com/sports/packers/packers-offensive-line-undergoes-a-makeover-4u9q9at-205911961.html
Érdekes húzás, remélem bejön.Gergőbácsi
Beválhat, ha Newhouse még RT-ben sem megy közel a falhoz. Akkor már inkább Barclay, vagy remélem Bakthiari beválik. Sőt, ha jobban belegondolunk akkor egy jó kis 5-ös verseny lesz azért a helyért. (Barclay, Bakthiari, Datko, Sherrod, Newhouse). Remélem elég jelentősen sikerül redukálni majd a sack/hit számokat.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Bulaga LT, Lang és Sitton oldalt vált, RT-ben szabad a verseny:  www.jsonline.com/sports/packers/packers-offensive-line-undergoes-a-makeover-4u9q9at-205911961.html
Érdekes húzás, remélem bejön.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.jsonline.com/sports/packers/sherrod-making-progress-in-rehab-gn9n97g-205050281.html

Hyde mint CB lesz számításba véve, egyelőre úgy tűnik.
Ha Sherrod tényleg egészséges lesz, akkor kemény meló lesz bárkinek a rosterre kerülni, mint T. Reméljük Newhouse nem is ugorja meg a szintet. Ha Sherrod nem lesz 100%, szerintem egy Bulaga LT, Bakthiari RT is kinézhet. Nem hinném, hogy azért húztuk be, hogy G legyen, akkor Tretternek semmi értelme. Sok helyen lehet olvasni, hogy nincsenek meg a méretei hozzá. A karja alig rövidebb, mint Bulaga (1/4"), és súlyban csak 5 font minusz Barclay-hoz képest. Azt meg simán ráteszik.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
amikor 2010-ben távozott GB-ből.



+ ne feledjük, ő is kapott gyűrűt az SB után!

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 www.packers.com/news-and-events/article-1/CB-Al-Harris-retires-as-a-Packer/e6da63a0-0eeb-4da8-91fe-e79b19da8bc2?campaign=fb_harris_130501
Legenda!MarioAna

Ennél jobb emlék nem is kell róla.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
TT a mágus.
"Rodgers will count $12 million against the 2013 salary cap, an increase of only $2.25 million more than what he was due to count under his previous deal. That leaves the Packers with $13.5 million in salary-cap space remaining in 2013.

So what will the Packers do with that money?

Silverstein estimates it will cost the Packers between $5 million and $6 million to sign their draft class, leaving about $7 million in surplus. NFL rules allow teams to push any leftover cap space into next season, which would give them a $7 million head start on 2014. It could also be used to sign other players to extensions. Cornerback Sam Shields and/or defensive tackle B.J. Raji could be squeezed in this year as well if the Packers want to.

This season, Rodgers and linebacker Clay Matthews, who signed a five-year extension earlier this month, will count $18.71 million against the Packers' salary cap. "

Eszerint még marad pénz Rajira is akár idén.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Elég jónak tűnik ez a draft, azok alapján, amiket eddig olvastam.
Az Illinois State meg valami farmcsapatunk 😊 ?Gergőbácsi
Ki tudja 😊 Tudod, hogy TT szívesen válogat kisebb sulikból. 😊
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Elég jónak tűnik ez a draft, azok alapján, amiket eddig olvastam.
Az Illinois State meg valami farmcsapatunk 😊 ?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Itt vannak Rodgers szerződésének a számai. Újabb hatalmas gratuláció TT-nek
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000165242/article/aaron-rodgers-got-35m-signing-bonus-from-packersSzobi22
Ügyesen keveri a lapokat, mint mindig.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Safetyt szerettünk volna, labdaérzékkel
Megkaptuk 😀
 greendale.patch.com/articles/former-panthers-star-ben-erickson-signed-by-green-bay-packers
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Itt vannak Rodgers szerződésének a számai. Újabb hatalmas gratuláció TT-nek
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nkpyy4la3sqpvaxehosg
Aaron Rodgers got $35M signing bonus from Packers
Aaron Rodgers' record-setting, five-year contract extension with the Green Bay Packers isn't cheap, but at least the contract won't hurt the Packers too much under the salary cap.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
na megérkeztek a WR-ek is a 7. körben. Úgy tűnik TT-ék bíznak McMillian-Jennings söprögetőkben, ugye Burnett helye adott 😊 Tretteről azt írják, hogy inkább guard,

Bishopról a híreszteléseket én alaptalannak gondolom, ha meg annyira lassan megy a rehab, akkor aligha érdekelne bárkit is.
Lesz sok pozíció amit a camp alatt érdemes lesz figyelni: két tackle, safety, futók, a d-lineről nem is beszélve 😊

Raji szerződésével lesz valami?gamerkr
Bush-al mi a helyzet, ő is bevethető Safety poszton még nem?
Mert CB-nek van Hayward, House, Shields, és talán idén megint a 2 évvel ezelőtti Tramont látjuk...
Nagyjából elégedett vagyok énis a drafttal, bár én csak posztokat néztem, mert Lacy-n kívül senkit se tudok h hogy játszott 1-2 utólag megnézett összefoglalón kívül. De remélem Tretterből mégiscsak C lesz mert hiány van ott.balazs799
Bush? Isten ments. Amúgy is CB, de annak is a keret alja. Gunnernek jó, ennyi.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
na megérkeztek a WR-ek is a 7. körben. Úgy tűnik TT-ék bíznak McMillian-Jennings söprögetőkben, ugye Burnett helye adott 😊 Tretteről azt írják, hogy inkább guard,

Bishopról a híreszteléseket én alaptalannak gondolom, ha meg annyira lassan megy a rehab, akkor aligha érdekelne bárkit is.
Lesz sok pozíció amit a camp alatt érdemes lesz figyelni: két tackle, safety, futók, a d-lineről nem is beszélve 😊

Raji szerződésével lesz valami?gamerkr
Bush-al mi a helyzet, ő is bevethető Safety poszton még nem?
Mert CB-nek van Hayward, House, Shields, és talán idén megint a 2 évvel ezelőtti Tramont látjuk...
Nagyjából elégedett vagyok énis a drafttal, bár én csak posztokat néztem, mert Lacy-n kívül senkit se tudok h hogy játszott 1-2 utólag megnézett összefoglalón kívül. De remélem Tretterből mégiscsak C lesz mert hiány van ott.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na megérkeztek a WR-ek is a 7. körben. Úgy tűnik TT-ék bíznak McMillian-Jennings söprögetőkben, ugye Burnett helye adott 😊 Tretteről azt írják, hogy inkább guard,

Bishopról a híreszteléseket én alaptalannak gondolom, ha meg annyira lassan megy a rehab, akkor aligha érdekelne bárkit is.
Lesz sok pozíció amit a camp alatt érdemes lesz figyelni: két tackle, safety, futók, a d-lineről nem is beszélve 😊

Raji szerződésével lesz valami?gamerkr
Ezt a söprögető szót légyszi hanyagoljuk, nagyon béna fordítás.kobalu91
oks, továbbiakban nem erőltetem. A draft műsorban hallottam, azt hiszem JJ-től, aztán kellett valami a szóismétlések ellen is 😀

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hétvégén nem voltam gépközelben, de szerintem nem rossz egyáltalán ez a draft. húztunk két jó eséllyel akár hosszú távon meghatározó RB-t, és szinte minden hiányposztra érkezett valaki.

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
na megérkeztek a WR-ek is a 7. körben. Úgy tűnik TT-ék bíznak McMillian-Jennings söprögetőkben, ugye Burnett helye adott 😊 Tretteről azt írják, hogy inkább guard,

Bishopról a híreszteléseket én alaptalannak gondolom, ha meg annyira lassan megy a rehab, akkor aligha érdekelne bárkit is.
Lesz sok pozíció amit a camp alatt érdemes lesz figyelni: két tackle, safety, futók, a d-lineről nem is beszélve 😊

Raji szerződésével lesz valami?gamerkr
Ezt a söprögető szót légyszi hanyagoljuk, nagyon béna fordítás.