Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ma száz éve született Vince mester.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.packers.com/media-center/videos/Video_Ask_Vic_Leastliked_questions/e7221656-245e-49ed-b7c3-4869e577fc92 Vic fanyar stílusából néha sok, de ezen nagyot nevettem 😀kobalu91
harmadik kérdés... 😊

zseniális.

Rodgers - aki túl sokáig tartja a labdát magánál- még hét évet akar nyomni az NFL-ben.
itt a teljes interjú:
 www.greenbaypressgazette.com/article/20130608/PKR01/306070494/?gcheck=1&nclick_check=1

mondjuk fura lehet összefutni vele a közértben. 😀

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 www.packers.com/media-center/videos/Video_Ask_Vic_Leastliked_questions/e7221656-245e-49ed-b7c3-4869e577fc92 Vic fanyar stílusából néha sok, de ezen nagyot nevettem 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Don Barclay, who replaced an injured Bulaga at right tackle for the final six games of last season, is making a move to center and is running with the two’s behind Evan Dietrich-Smith.

“He’s adjusting to it. It’s a process with him,” Offensive Line Coach James Campen said of Barclay’s move from tackle to center. “He hasn’t done this in a while. He started six games last year. It’s going to give us a chance to create as many opportunities for guys who’ve shown ability.”

Kiből lesz a center még a végén? 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jolly is ott volt, roster-re kerülni kevés esélye van szerintem, de én azért szorítok neki!

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
live blog a minicampből
 www.jsonline.com/blogs/sports/210094431.html

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
az ILB-helyzetről
 www.jsonline.com/blogs/sports/209590601.html

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shields aláírta az RFA tendert, utolsó előttiként a mezőnyből.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Experienced-youth-leading-revival-on-Packers-defense/56ccaec6-6cc2-4a44-81bc-806a3bccc49fLN
McCarthy said the depth at inside linebacker is the best he’s seen in his time at Green Bay,
hmmmm...

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasgattam az OTA-s cikkeket mindenfelé. Valami tipp, hogy mi a terve Capers-nek azzal, hogy Nealt mint LB próbálgatja?LN
valószínűleg a variációk mennyiségét szeretné növelni. pl néha el tudja küldeni zónázni, lehetőséget teremtve zone blitzre stb. de nagyon tippSzobi22
Kíváncsi leszek, hogy látjuk e így a pályán. No és hogy melyik oldalon.LN
azért egy majd' 300fontos OLB elég viccesen nézne ki 😀. Valószínűleg csak álló helyzetből fog indulni inkább,
Perryről egyébként nincs semmi hír mostanában? Kicsit eltűnni látszik szegény, pedig neki villognia kéne nagyon már idén.MarioAna
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Experienced-youth-leading-revival-on-Packers-defense/56ccaec6-6cc2-4a44-81bc-806a3bccc49f
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Olvasgattam az OTA-s cikkeket mindenfelé. Valami tipp, hogy mi a terve Capers-nek azzal, hogy Nealt mint LB próbálgatja?LN
valószínűleg a variációk mennyiségét szeretné növelni. pl néha el tudja küldeni zónázni, lehetőséget teremtve zone blitzre stb. de nagyon tippSzobi22
Kíváncsi leszek, hogy látjuk e így a pályán. No és hogy melyik oldalon.LN
azért egy majd' 300fontos OLB elég viccesen nézne ki 😀. Valószínűleg csak álló helyzetből fog indulni inkább,
Perryről egyébként nincs semmi hír mostanában? Kicsit eltűnni látszik szegény, pedig neki villognia kéne nagyon már idén.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lacy-vel megegyeztünk.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 presnapreads.com/2013/05/27/casey-hayward-the-numbers-the-tape-the-verdict/

Egy kis elemzés Hayward--ról
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasgattam az OTA-s cikkeket mindenfelé. Valami tipp, hogy mi a terve Capers-nek azzal, hogy Nealt mint LB próbálgatja?LN
valószínűleg a variációk mennyiségét szeretné növelni. pl néha el tudja küldeni zónázni, lehetőséget teremtve zone blitzre stb. de nagyon tippSzobi22
Kíváncsi leszek, hogy látjuk e így a pályán. No és hogy melyik oldalon.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Olvasgattam az OTA-s cikkeket mindenfelé. Valami tipp, hogy mi a terve Capers-nek azzal, hogy Nealt mint LB próbálgatja?LN
valószínűleg a variációk mennyiségét szeretné növelni. pl néha el tudja küldeni zónázni, lehetőséget teremtve zone blitzre stb. de nagyon tipp

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasgattam az OTA-s cikkeket mindenfelé. Valami tipp, hogy mi a terve Capers-nek azzal, hogy Nealt mint LB próbálgatja?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem kicsit olvasgasd vissza a fórumot, hogy milyen stílus itt a megszokott (elfogadott). Csak azért, hogy nehogy túl rövid legyen a pályafutásod.
És ezzel most szerinted sokat segítettél magadon?? 😊James007

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
És ezzel most szerinted sokat segítettél magadon?? 😊

Tatabányai és viking fan is egyben.. Mit is várhatna tőle az ember...??

Az Eaglesnek szurkolok 😊 James007
Rataxes
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Így védje majd meg mindig Bradyt a fala.. 😊
De a szándékot köszi 😊

Na, a másik négydioptriás nethuszár is megérkezett..
Ha valakinek még szüksége van pénisznövelése, az írja csak. Nagyon nem tud meghatni, de valakinek biztos jót tesz egy ideig..

Kicsit lemaradt a szentem, de hát én se nagyon voltam az elmúlt napokban 😊
Legalább, ha máshogy nem, már képben van, és végül is az a legfontosabb, hogy ne maradjon le semmi lényegesről, szal már volt értelme 😊Wyatt
James007
Én mondjuk „védeni próbáltalak”, de ezek szerint nem volt egyértelmű 😊Wyatt
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a másik négydioptriás nethuszár is megérkezett..
Ha valakinek még szüksége van pénisznövelése, az írja csak. Nagyon nem tud meghatni, de valakinek biztos jót tesz egy ideig..

Kicsit lemaradt a szentem, de hát én se nagyon voltam az elmúlt napokban 😊
Legalább, ha máshogy nem, már képben van, és végül is az a legfontosabb, hogy ne maradjon le semmi lényegesről, szal már volt értelme 😊Wyatt
James007
Én mondjuk „védeni próbáltalak”, de ezek szerint nem volt egyértelmű 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tatabányai és viking fan is egyben.. Mit is várhatna tőle az ember...??

Nem néztem a fórumot napok óta, és nem kértem kioktatást.
Na jó, hagyjuk...James007
Ez itt off, de tudtad hogy a Ravens nyerte az SB-t és Ray Lewis visszavonult? 😊Rataxes
James007
Az Eaglesnek szurkolok 😊 Az aláírásomban lévő képek értelmezése már megy, most az olvasáson/szövegértelmezésen kéne dolgozni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Na, a másik négydioptriás nethuszár is megérkezett..
Ha valakinek még szüksége van pénisznövelése, az írja csak. Nagyon nem tud meghatni, de valakinek biztos jót tesz egy ideig..

Kicsit lemaradt a szentem, de hát én se nagyon voltam az elmúlt napokban 😊
Legalább, ha máshogy nem, már képben van, és végül is az a legfontosabb, hogy ne maradjon le semmi lényegesről, szal már volt értelme 😊Wyatt
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Tatabányai és viking fan is egyben.. Mit is várhatna tőle az ember...??

Nem néztem a fórumot napok óta, és nem kértem kioktatást.
Na jó, hagyjuk...James007
Ez itt off, de tudtad hogy a Ravens nyerte az SB-t és Ray Lewis visszavonult? 😊Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit lemaradt a szentem, de hát én se nagyon voltam az elmúlt napokban 😊
Legalább, ha máshogy nem, már képben van, és végül is az a legfontosabb, hogy ne maradjon le semmi lényegesről, szal már volt értelme 😊