Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A vasárnapiról kevés szó esett, röviden a véleményem (bár sajnos nem tudtam végig nézni):
A legnagyobb pozitívumok Barcley, és hogy Jennings így tudott visszatérni. Ha ő jó formában van, nem nagyon lehet megállítani. Ráadsul Finley is azt hozta, amit várunk tőle, ott volt, amikor nagyon kellett.
D alapvetően nem volt rossz, 3 nagy playt engedtek el (az a fránya tackle..), azon túl elég szépen megfogtuk őket, ráadásul kimondottan jókor jöttek a pickek is. Persze a secondary tesztje nem Ponder lesz, de jól helyt álltak, ahogy szerintem az egész D.

Barcleyról most olvastam, hogy könnyen lehet, hogy marad ő az RT akkor is, ha Lang játszhat, akkor utóbbi megy vissza LG-ba.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Mondjátok, ha nagyon optimista vagyok, de szvsz ha a macikat verjük, szerintem még egy vereség is beleférne..brk
Néztem olyan kimenetelt, melyben még két vereség is belefért.
A Falcons már utolérhetetlen, a 49ersnek előnye van velünk szemben, csakúgy mint a Seattle-nek (egymás elleniben persze). Úgy érzem a Bears megfog minket, úgyhogy azt mondom, 2 vereséggel, egy Maci - egy Lions/Vikings, még talán meglehet a wildcard. Továbbjutásunk és esetleges sikeres első kör esetén abban bízom, hogy az NFC Eastben a kedvezőbbnek tűnő Boyz és Skins bekavar a Giantsnek.
Azt olvasni, talán Lang és Nelson sérülése sem súlyos. Ha visszatérnének, Lang mehetne vissza LG-ba. Matthews hab lenne a tortán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mondjátok, ha nagyon optimista vagyok, de szvsz ha a macikat verjük, szerintem még egy vereség is beleférne..brk
ez nem optimizmus kérdése, mivel egy győzelemmel ellenük ugye egy meccsel előttük vagyunk, majd utána egy vereséggel ugyanott, csak éppen kétszer megvertük őket 😛

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mondjátok, ha nagyon optimista vagyok, de szvsz ha a macikat verjük, szerintem még egy vereség is beleférne.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rodgers - Can't say there are a lot of Seahawks fans in the locker room, but appreciate the help with them beating the Bears. 😊gamerkr
most akkor egál a Seahawks elleni meccs mindkét csapatnak, csak visszaadtuk amit a sporik elvettek. Remélem jövő héten mindkét csapat nyer (vagy legalább mi 😛 ) és akkor minden a Soldieren dől el. 2 hét múlva már sokan egészségesek lehetnek nálatok nem (pl Matthews)?davemayer
Clay még 1 meccset pihen szerintem, Woodson már nehezebb kérdés. Nelson és Lang párosról nem tudunk még semmit.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Rodgers - Can't say there are a lot of Seahawks fans in the locker room, but appreciate the help with them beating the Bears. 😊gamerkr
most akkor egál a Seahawks elleni meccs mindkét csapatnak, csak visszaadtuk amit a sporik elvettek. Remélem jövő héten mindkét csapat nyer (vagy legalább mi 😛 ) és akkor minden a Soldieren dől el. 2 hét múlva már sokan egészségesek lehetnek nálatok nem (pl Matthews)?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
2 sack-et engedtünk, ami rendben van, CM viszont már visszatérhetne, mert mi viszont 0 sack-nél maradtunk. Mondjuk Ponder gyorsan szabadult a labdáktól.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Jordyval mi a helyzet?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rodgers - Can't say there are a lot of Seahawks fans in the locker room, but appreciate the help with them beating the Bears. 😊

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Milyen izgalmas meccsek voltak ma.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ezeket a 11 perces driveokat rendszeresíthetnénk 😀 House tetszett, de Burnett volt ma vezér. 200+ yardot kaptunk földön és nyertünk, erre nem gondoltam volna...

Starks futott TD-nél meg legalább ordíthattam egyet! 😊

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Bears vereség, elsők vagyunk!(?) Nelson és Lang sérülése viszont aggasztó..Barclay viszont jól ugrott be, jól ment a futójáték az oldalára ami pozitív ha esetleg Lang sérülése súlyosabb

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jobban belegondolva, ma nem hiszem, hogy sokat lesz fent akár csak dime-ban a D. A legfontosabb Petersont megfogni.
Ahhoz meg inkább jó front7 és McMillian játéka kell, esetleg Burnett. Gondolom sokat lesznek fent LOS közelben a fal közelében.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Andrew Quarless and Sean Richardson heading to injured reserve for the #Packers.empty taxi
Helyettük a keretben:
Jeremy Ross WR, DuJuan Harris RB.LN
Datko ennyire reménytelen vagy ennyire sérült?
Lesz még idő IR-re 😊
Harvin sem lesz.Gergőbácsi
Nem tudom, szerintem csak aggódnak a válla miatt. A teljes előszezonban ahhoz hasonló rögzítést hordott, az egyetemen is hagyott ki miatta nem keveset, de még mindig nincs IR-en, csak számít ez is valamit.

Gyanítom az új fiúknak majd ST-ben kell domborítani, nem nagyon kerülhetnek máshogy pályára.

Az meg remélem mindenkinél bevillant, hogy mivel Richardson IR, ha véletlenül megint a 7 DB-s felállást választjuk, Bush pályán lesz....LN
Charles gyere vissza minél hamarabb! 😊 Már ha persze teljesen egészséges lesz.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Andrew Quarless and Sean Richardson heading to injured reserve for the #Packers.empty taxi
Helyettük a keretben:
Jeremy Ross WR, DuJuan Harris RB.LN
Datko ennyire reménytelen vagy ennyire sérült?
Lesz még idő IR-re 😊
Harvin sem lesz.Gergőbácsi
Nem tudom, szerintem csak aggódnak a válla miatt. A teljes előszezonban ahhoz hasonló rögzítést hordott, az egyetemen is hagyott ki miatta nem keveset, de még mindig nincs IR-en, csak számít ez is valamit.

Gyanítom az új fiúknak majd ST-ben kell domborítani, nem nagyon kerülhetnek máshogy pályára.

Az meg remélem mindenkinél bevillant, hogy mivel Richardson IR, ha véletlenül megint a 7 DB-s felállást választjuk, Bush pályán lesz....
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Andrew Quarless and Sean Richardson heading to injured reserve for the #Packers.empty taxi
Helyettük a keretben:
Jeremy Ross WR, DuJuan Harris RB.LN
Datko ennyire reménytelen vagy ennyire sérült?
Lesz még idő IR-re 😊
Harvin sem lesz.Gergőbácsi
Ahogy közeledik a szezonvég, egyre könnyebb IR-re kerülni, akár egy pár hetes sérüléssel is. 😉
Szóval ne adjuk még föl! 😊
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Andrew Quarless and Sean Richardson heading to injured reserve for the #Packers.empty taxi
Helyettük a keretben:
Jeremy Ross WR, DuJuan Harris RB.LN
Datko ennyire reménytelen vagy ennyire sérült?
Lesz még idő IR-re 😊
Harvin sem lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szólni kéne valami gyógyítónak vagy sámánnak.Gergőbácsi
mivel még csak 10en vannak IR-en, idén sem leszünk bajnokok.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Andrew Quarless and Sean Richardson heading to injured reserve for the #Packers.empty taxi
Helyettük a keretben:
Jeremy Ross WR, DuJuan Harris RB.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Szólni kéne valami gyógyítónak vagy sámánnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Andrew Quarless and Sean Richardson heading to injured reserve for the #Packers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver, Donald WR Thumb DNP DNP DNP Questionable
Jennings, M.D. S Rib LP FP FP Probable
Jennings, Greg WR Groin / Abdomen FP FP FP Probable
Manning, Terrell LB Shoulder LP LP LP Doubtful
Matthews, Clay LB Hamstring DNP DNP DNP Out
Newhouse, Marshall T Wrist LP LP FP Probable
Pickett, Ryan DT Quadricep DNP LP FP Probable
Quarless, Andrew TE Knee LP DNP DNP Out
Richardson, Sean S Back - LP LP Questionable
Shields, Sam CB Ankle Out Out Out Out
White, Johnny RB Concussion DNP DNP DNP Out
Wilson, C.J. DE Knee DNP DNP DNP Out
Woodson, Charles DB Collarbone Out Out Out Out

Aki egészséges, az aktív is lesz.
Szegéyn Quarless, amióta aktiválva van, folyamatosan out a térde miatt.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Persze igaz, a másik fal ingatagabb, csak ahogy látom, mintha kicsit ki lennének fulladva a runstufferek. Green meg lehet hogy azóta élete formájába lendült 😊
Gergőbácsi
Szerintem a 2010 volt élete formája.LN
Természetesen csak vicceltem. A falról olvastam valahol, hogy a sackek közel felét a Seattle-Indy-New York hármasnak engedték, a többi "szépen" elosztva. Remélem a kritikák összerántják annyira őket, hogy futás/passz blokkban elfogadhatót nyújtanak majd. A sackrekord szerintem meglesz, de ha emellett bejutnánk a PO-ba, valószínűleg átmenetileg nem b@szogatná őket senki. Aztán jövőre el kell gondolkozni. Nem tudni, hogy Sherrod és Bulaga hogy gyógyul majd, aztán középen sem vagyunk rendben.
No de azért örüljünk, hogy kissé talán leírtak minket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-linemen-know-QB-must-be-protected/02cfcdff-6680-4f24-9d4e-5e06f0994b42

Örülünk neki, hogy tudják, de tenni is kéne, nem csak mondani 😊
Nem tudom hol láttam, de mintha már csak 8 sack-re lenne az éves negatív rekord, ami simán meglehet....
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Persze igaz, a másik fal ingatagabb, csak ahogy látom, mintha kicsit ki lennének fulladva a runstufferek. Green meg lehet hogy azóta élete formájába lendült 😊
Gergőbácsi
Szerintem a 2010 volt élete formája.