Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.kobalu91
Ameddig ébren voltam (31-10), addig nem is annyira CM3 hiányzott, mint inkább az OL....
Newhouse annyira szar volt, hogy inkább Datko legyen az LT, ennyire nem lenne rossz.
Osi például úgy verte meg, mintha csak gyakorlóbábú lett volna az edzésen. Blackburn is érintés nélkül ment át közte és EDS között..LN
akkor már sejted hogy mit érzünk mi az OL tekintetében... bár Webb tegnap nem is volt annyira gyenge. Jó meccs lesz ellenetek a Soldieren, már most várom 😊davemayer
egy kinti Packers fórumon pont ezt írták, hogy most érzik/érezni vélik, mit érezhetnek a Bears drukkerek ilyenkor. Csak a két D között óriási különbség van a javatokra. Mindenesetre megpróbáljuk, hátha lesz még tétje számunkra 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.kobalu91
Ameddig ébren voltam (31-10), addig nem is annyira CM3 hiányzott, mint inkább az OL....
Newhouse annyira szar volt, hogy inkább Datko legyen az LT, ennyire nem lenne rossz.
Osi például úgy verte meg, mintha csak gyakorlóbábú lett volna az edzésen. Blackburn is érintés nélkül ment át közte és EDS között..LN
akkor már sejted hogy mit érzünk mi az OL tekintetében... bár Webb tegnap nem is volt annyira gyenge. Jó meccs lesz ellenetek a Soldieren, már most várom 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nekem nem az fájt hogy vereséget szenvedtünk,hanem az hogy SZENVEDTÜNK...
Úgy álltunk ki ,hogy nem is akartunk nyerni😕😕

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.kobalu91
Ameddig ébren voltam (31-10), addig nem is annyira CM3 hiányzott, mint inkább az OL....
Newhouse annyira szar volt, hogy inkább Datko legyen az LT, ennyire nem lenne rossz.
Osi például úgy verte meg, mintha csak gyakorlóbábú lett volna az edzésen. Blackburn is érintés nélkül ment át közte és EDS között..
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.
több mint 11 éve
geg Green Bay Packers 5
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?LN
 play.google.com/store/apps/details?id=com.gotv.nflgamecenter.us.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb3R2Lm5mbGdhbWVjZW50ZXIudXMubGl0ZSJd
Én ezt szoktam használni. Igaz nem túl gyakran, mert legtöbbször nem telefonon követem az eredményeket, de sztem egész jó 😊geg
hm, egyetlen eszközömmel sem kompatibilis a play store szerint. (3 telefon, tablet)
nem eredménykövetésre gondoltam egyébként, hanem a csapat körüli hírek, stb.

LN
Igaz, félrenéztem, eredményeknek olvastam az eseményeket. 😀 Sajnos abban nem tudok segíteni. Amúgy nekem is azt írja hogy nem kompatibilis a telefonommal, mégis le tudtam tölteni és fut is rendesen. 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Macik nyerték a csopirangadót.gamerkr
akkor nyerni kell, nincs meseLN
jó is lenne, bár én pesszimista vagyok most. de kit érdekel? 😊Gergőbácsi
a Texans ellen én is pesszimista voltam, az is SNF volt.... 😊

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Macik nyerték a csopirangadót.gamerkr
akkor nyerni kell, nincs meseLN
jó is lenne, bár én pesszimista vagyok most. de kit érdekel? 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Macik nyerték a csopirangadót.gamerkr
akkor nyerni kell, nincs mese
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?LN
 play.google.com/store/apps/details?id=com.gotv.nflgamecenter.us.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb3R2Lm5mbGdhbWVjZW50ZXIudXMubGl0ZSJd
Én ezt szoktam használni. Igaz nem túl gyakran, mert legtöbbször nem telefonon követem az eredményeket, de sztem egész jó 😊geg
hm, egyetlen eszközömmel sem kompatibilis a play store szerint. (3 telefon, tablet)
nem eredménykövetésre gondoltam egyébként, hanem a csapat körüli hírek, stb.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Macik nyerték a csopirangadót.

több mint 11 éve
geg Green Bay Packers 5
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?LN
 play.google.com/store/apps/details?id=com.gotv.nflgamecenter.us.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb3R2Lm5mbGdhbWVjZW50ZXIudXMubGl0ZSJd
Én ezt szoktam használni. Igaz nem túl gyakran, mert legtöbbször nem telefonon követem az eredményeket, de sztem egész jó 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon jó kis írás Haywardról, és érintőlegesen a secondaryről:  www.packersnews.com/article/20121123/PKR07/311230326/Pete-Dougherty-column-Hayward-s-time-now?odyssey=tab|topnews|text|FRONTPAGE&nclick_check=1Gergőbácsi
For the season, he’s tied for second in the NFL in interceptions (five) and second in passes defended (16) despite playing a relatively limited role for the first five games. And he’s committed no penalties this season.

Azért ez úgy ahogy van nem gyenge.
Ami pedig tömören leírható, hogy nem Ő a legjobb valamiben (lásd a cikkben említetteket), hanem mindenben ott van a legjobbak között.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nagyon jó kis írás Haywardról, és érintőlegesen a secondaryről:  www.packersnews.com/article/20121123/PKR07/311230326/Pete-Dougherty-column-Hayward-s-time-now?odyssey=tab|topnews|text|FRONTPAGE&nclick_check=1

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Úgy érzem, egy vereségnek nézünk elébe.

Claymaker out. O-line? Newhouse/Lang JPP és a többiek ellen.
Rodgers az életéért fog futni, 5+ sack, még több hitre számítok. Eli azért nem hinném, hogy folytatná a nagyon rossz sorozatát.

2 dolgot remélek azért: nem lesz dropfest, valamint a fiatal sec jól állja a sarat a Giants WR-ek ellen.Gergőbácsi
Az OL tényleg cinkes lesz.
Ha lehetne, ne Williams fogja Cruzt. Láttuk a múlt héten, hogy mi van, ha top elkapót őriz (5 elkapás 143 yard...)
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Úgy érzem, egy vereségnek nézünk elébe.

Claymaker out. O-line? Newhouse/Lang JPP és a többiek ellen.
Rodgers az életéért fog futni, 5+ sack, még több hitre számítok. Eli azért nem hinném, hogy folytatná a nagyon rossz sorozatát.

2 dolgot remélek azért: nem lesz dropfest, valamint a fiatal sec jól állja a sarat a Giants WR-ek ellen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Last Sunday’s win was a first for McCarthy. He had been 0-16 in games he trailed after the 1st, 2nd and 3rd quarters.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Shields out, Matthews doubtful.Gergőbácsi
és Nelson neve nincs az injury reporton.gamerkr
kell is, mint egy falat kenyér
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Shields out, Matthews doubtful.Gergőbácsi
és Nelson neve nincs az injury reporton.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Shields out, Matthews doubtful.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Illetve most nézem, hogy mi vagyunk az egyetlen csapat, aki nem engedett pontot az ellenfél első drive-jából a szezonban (Bears volt a másik a forduló előtt)Szobi22
ezen én is alaposan meglepődtem az MNF alatt.

Raji viszont fullosan edzett, G. Jennings limited.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Illetve most nézem, hogy mi vagyunk az egyetlen csapat, aki nem engedett pontot az ellenfél első drive-jából a szezonban (Bears volt a másik a forduló előtt)

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Vic Finleyről:
Q : I think Jermichael Finley had his best game for the Packers in a long time. Do you think it’s a sign of things to come from him down the stretch?

A: I think we might be witnessing a great talent coming to maturity.

reméljükSzobi22
így legyen. Kelleni fog, minthogy a félelmetes Giants D-line ellen, ahogy gammerkr is utalt rá, falunk nagy gondban lesz (bár szvsz a szezon uccsó két-három meccsére összerázódnak, ha nincs sérülés).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Vic Finleyről:
Q : I think Jermichael Finley had his best game for the Packers in a long time. Do you think it’s a sign of things to come from him down the stretch?

A: I think we might be witnessing a great talent coming to maturity.

reméljük