Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
NAME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
Driver, Donald WR Thumb LP - - -
Jennings, Greg WR Groin / Abdomen Out - - -
Kuhn, John FB Hamstring LP - - -
Lang, T.J. G/T Elbow / Wrist FP - - -
Manning, Terrell LB Shoulder LP - - -
Matthews, Clay LB Hamstring Out - - -
Neal, Mike DE Ankle DNP - - -
Nelson, Jordy WR Hamstring / Foot LP - - -
Quarless, Andrew TE Knee LP - - -
Shields, Sam CB Ankle LP - - -
Taylor, Ryan TE Chest LP - - -
Williams, D.J. TE Hamstring FP - - -
Woodson, Charles DB Collarbone Out - - -
Worthy, Jerel DE Concussion FP -


Worthy igen, de hogy Neal? Ha péntekig nem edz, akkor tuti nem.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Neal, Worthy lesz? Nagy szerep hárul CM3 kiesésével a tapasztalatlanabbakra, hogy megkergessék-ütögessék Staffordot.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Akkor nem értem az ESPN-t. De csak nem légből kapott infókat közöl. Elvégre világelső a sportban.totomario
Félig igazat, mert aktiválva van, de nem a rosteren, csak PUP-on edzésre.
Az a baj, hogy mivel tényleg nem régóta edz (és itt most nem csak erre a hétre gondolok, hanem a sérülése után egyáltalán), kisebb csoda kellene, hogy olyan állapotba kerüljön, hogy ne IR-en fejezze be a szezont.
Mindkét csont eltört tavaly a lábában, szóval nem kis sérülésről van szó.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egészen pontosan innen:
 espn.go.com/nfl/injuries/_/team/gb/green-bay-packers
Az oldalon pedig a Packers.com -ra hivatkoznak!totomario
A packers.com pedig sehol nem írja, hogy aktiválva lenne, sőt:
Reserve/Physically Unable to Perform

# NAME POS. HT. WT. AGE EXP. COLLEGE
78 Sherrod, Derek T 6-6 321 23 2 Mississippi State

ez pedig a tranzakciók listája:
11/12/2012 LB Vic So'oto signed; T Bryan Bulaga (hip) placed on injured reserve
11/07/2012 TE Andrew Quarless activated from reserve/physically unable to perform; LB Nick Perry placed on injured reserve
11/03/2012 LB Frank Zombo activated from reserve/physically unable to perform

A helyzet pontos leírása pedig:
"Also, T Derek Sherrod, who has been on PUP since the start of the season, has begun practicing. The Packers activated a three-week practice window for Sherrod during the bye week and will now have two weeks to decide whether to add him to the active roster or place him on injured reserve."LN
Akkor nem értem az ESPN-t. De csak nem légből kapott infókat közöl. Elvégre világelső a sportban.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Matthews out.
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/11/14/clay-matthews-ruled-out-for-sunday/kobalu91
várható volt.
Szerintem Moses-Walden kettős kezd, kisebb valószínűséggel So'oto-Walden.
Zombo még nem volt pályán idén, gondolom néhány snapet kap.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egészen pontosan innen:
 espn.go.com/nfl/injuries/_/team/gb/green-bay-packers
Az oldalon pedig a Packers.com -ra hivatkoznak!totomario
A packers.com pedig sehol nem írja, hogy aktiválva lenne, sőt:
Reserve/Physically Unable to Perform

# NAME POS. HT. WT. AGE EXP. COLLEGE
78 Sherrod, Derek T 6-6 321 23 2 Mississippi State

ez pedig a tranzakciók listája:
11/12/2012 LB Vic So'oto signed; T Bryan Bulaga (hip) placed on injured reserve
11/07/2012 TE Andrew Quarless activated from reserve/physically unable to perform; LB Nick Perry placed on injured reserve
11/03/2012 LB Frank Zombo activated from reserve/physically unable to perform

A helyzet pontos leírása pedig:
"Also, T Derek Sherrod, who has been on PUP since the start of the season, has begun practicing. The Packers activated a three-week practice window for Sherrod during the bye week and will now have two weeks to decide whether to add him to the active roster or place him on injured reserve."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Matthews out.
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/11/14/clay-matthews-ruled-out-for-sunday/kobalu91
Idén nagyon sok lábsérülés van. Boka, térd, térdín... Ahogy elnéztem talán ezekből volt eddig talán a legtöbb.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Matthews out.
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/11/14/clay-matthews-ruled-out-for-sunday/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egészen pontosan innen:
 espn.go.com/nfl/injuries/_/team/gb/green-bay-packers
Az oldalon pedig a Packers.com -ra hivatkoznak!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rengeteg sérült, nehéz helyzet. Ezzel indult meg számunkra a „Bye Week”. A Packers fan-ek legtöbbet kibeszélt játékosává vált Greg Jennings. Felépült játékosok, illetve egy, aki teljes szezonra kidőlt. Valamint egy új tag a rosterben. Mindez a szünet alatt, amiről most olvashatsz.
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/11/bye-week-utan.htmltotomario
Hol találtad, hogy Sherrod aktiválva van?
52-en voltak rosteren, aktiválva lett Zombo, ezzel lett 53.
Perry IR, helyette Quarless.
Bulaga IR, helyette So'oto.
Sherrod még PUP, nincs bevethető állapotban, hiába edz.
Annál érdekesebb lesz a helyzet, hogy amikor 2-3 hét múlva Benson visszajön, ki megy? White ST player is, de gondolom Zombo majd játszik ott is.

Még mindig azt mondom, hogy 6 WR, 5 TE luxus....LN
Minden info ESPN-ről van!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rengeteg sérült, nehéz helyzet. Ezzel indult meg számunkra a „Bye Week”. A Packers fan-ek legtöbbet kibeszélt játékosává vált Greg Jennings. Felépült játékosok, illetve egy, aki teljes szezonra kidőlt. Valamint egy új tag a rosterben. Mindez a szünet alatt, amiről most olvashatsz.
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/11/bye-week-utan.htmltotomario
Hol találtad, hogy Sherrod aktiválva van?
52-en voltak rosteren, aktiválva lett Zombo, ezzel lett 53.
Perry IR, helyette Quarless.
Bulaga IR, helyette So'oto.
Sherrod még PUP, nincs bevethető állapotban, hiába edz.
Annál érdekesebb lesz a helyzet, hogy amikor 2-3 hét múlva Benson visszajön, ki megy? White ST player is, de gondolom Zombo majd játszik ott is.

Még mindig azt mondom, hogy 6 WR, 5 TE luxus....
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igazából köszi! 😊 felhasználhatom a Facebook oldalra a fordításodat?totomario
nyugodtan.brk
köszi
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Igazából köszi! 😊 felhasználhatom a Facebook oldalra a fordításodat?totomario
nyugodtan
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igazából köszi! 😊 felhasználhatom a Facebook oldalra a fordításodat?
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Az egyik online sportfogadó szerint (BetOnline.com):

"Igaz, hogy a Lions tud majd nagy nyomást generálni Aaron Rodgers-ra, de a Lions védelemben túl következetlen, ahhoz, hogy keressenek valamit ilyen tekintetben. A Green Bay fog majd utat találni, hogy sok pontot szerezzen... és nyerjen!"totomario
tyű, ezt magyarul legközelebb, vagy inkább jöhet csak angolul, szerintem a topicban mindenki érti 😊.brk
bajlódtam vele rendesen, mert nem lehetett normálisan megfogalmazni magyarba 😀 totomario
Igaz, hogy a Detroit nagy nyomás alá tudja helyezni Aaron Rogerst, de a Lions védelme túl hektikus (inkonzisztens/megbízhatatlan) ahhoz, hogy komoly problémát okozzanak. A Green Bay megtalálja majd a módját, hogy szerezzen pontokat és így a győzelmet. (bár ez csak simán annyi lehetne, hogy "sok pontos Green Bay siker várható" )

nem akarok kötözködni tényleg, csak nem szeretem a magyartalan fordításokat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az egyik online sportfogadó szerint (BetOnline.com):

"Igaz, hogy a Lions tud majd nagy nyomást generálni Aaron Rodgers-ra, de a Lions védelemben túl következetlen, ahhoz, hogy keressenek valamit ilyen tekintetben. A Green Bay fog majd utat találni, hogy sok pontot szerezzen... és nyerjen!"totomario
tyű, ezt magyarul legközelebb, vagy inkább jöhet csak angolul, szerintem a topicban mindenki érti 😊.brk
bajlódtam vele rendesen, mert nem lehetett normálisan megfogalmazni magyarba 😀

Itt az original (az utolsó bekezdést fordítottam le):
 www.betonline.ag/sports-betting/football/nfl/betting-packers-lions-0784
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Az egyik online sportfogadó szerint (BetOnline.com):

"Igaz, hogy a Lions tud majd nagy nyomást generálni Aaron Rodgers-ra, de a Lions védelemben túl következetlen, ahhoz, hogy keressenek valamit ilyen tekintetben. A Green Bay fog majd utat találni, hogy sok pontot szerezzen... és nyerjen!"totomario
tyű, ezt magyarul legközelebb, vagy inkább jöhet csak angolul, szerintem a topicban mindenki érti 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az egyik online sportfogadó szerint (BetOnline.com):

"Igaz, hogy a Lions tud majd nagy nyomást generálni Aaron Rodgers-ra, de a Lions védelemben túl következetlen, ahhoz, hogy keressenek valamit ilyen tekintetben. A Green Bay fog majd utat találni, hogy sok pontot szerezzen... és nyerjen!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újabb hírek jöttek ki a sérültekkel kapcsolatban!

Azt írtuk/írták korábban, hogy John Kuhn, térdin sérülése miatt nem edzhetett hétfőn. Azonban, mint kiderült, a hétfői edzés azon része mely megtekinthető volt a médiának is, ott részt vett az edzésen. Tehát edzőképes volt tegnap!

Andrew Quarless: a térdével bajlódik, ám a tegnapi edzésen ő is részt vett!

forrás: ESPN
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rengeteg sérült, nehéz helyzet. Ezzel indult meg számunkra a „Bye Week”. A Packers fan-ek legtöbbet kibeszélt játékosává vált Greg Jennings. Felépült játékosok, illetve egy, aki teljes szezonra kidőlt. Valamint egy új tag a rosterben. Mindez a szünet alatt, amiről most olvashatsz.
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/11/bye-week-utan.htmltotomario
Szerintem mi sokkal többet beszélünk Finleyről...de remélem már nem sokáig lesz beszédtéma nálunk, az ő szerződésében lévő pénzt inkább CM3nak vagy Rajinak adjuk.MarioAna
Valóban, itt a fórumon nagyobb téma volt Finley helyzete. De ha körbenéztem Packers oldalakon a neten, akkor Greg volt a fő téma 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Rengeteg sérült, nehéz helyzet. Ezzel indult meg számunkra a „Bye Week”. A Packers fan-ek legtöbbet kibeszélt játékosává vált Greg Jennings. Felépült játékosok, illetve egy, aki teljes szezonra kidőlt. Valamint egy új tag a rosterben. Mindez a szünet alatt, amiről most olvashatsz.
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/11/bye-week-utan.htmltotomario
Szerintem mi sokkal többet beszélünk Finleyről...de remélem már nem sokáig lesz beszédtéma nálunk, az ő szerződésében lévő pénzt inkább CM3nak vagy Rajinak adjuk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rengeteg sérült, nehéz helyzet. Ezzel indult meg számunkra a „Bye Week”. A Packers fan-ek legtöbbet kibeszélt játékosává vált Greg Jennings. Felépült játékosok, illetve egy, aki teljes szezonra kidőlt. Valamint egy új tag a rosterben. Mindez a szünet alatt, amiről most olvashatsz.
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/11/bye-week-utan.html
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Ha minden jól megy, Bulaga-t nem kell műteni...

Az elkövetkező 2-3 hétben eldől a sorsunk, és pont az OL, ami eddig sérülésmentes volt, és amúgy is voltak szar meccsei a srácoknak.

Elnézve a sok qb sérülést a héten, következő ellenfél Detroit, idegenben. Nincsen jó előérzetem.gamerkr
A sérülésektől eltekintve azért annyira nem tűnik kritikusnak a következő 3 hét. Az ellenfeleinknek is megvan a maga baja. A Lions kiszámíthatatlan,a Vikings is a Giants... ők is 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha minden jól megy, Bulaga-t nem kell műteni...

Az elkövetkező 2-3 hétben eldől a sorsunk, és pont az OL, ami eddig sérülésmentes volt, és amúgy is voltak szar meccsei a srácoknak.

Elnézve a sok qb sérülést a héten, következő ellenfél Detroit, idegenben. Nincsen jó előérzetem.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem látok annyira bele de ez az évek óta tartó kórház csapat vagy hatalmas pech vagy valahol máshol lehet ennek oka? Melegítés, felkészülés stb. Ez már kezd abnormális lenni. JayB
Passz, idén mindenhol több a sérült, mint szokott. Illetve az utóbbi 2 évben.
Nem vagyok biztos, benne, majd visszanézem, de mintha Bulaga a saját lábában megbotolva ment előre, aminek a sérülés lett a vége.

Megnéztem, D.J. Williams lábában botlott meg, amikor keresztben lépett mögötte, beakadt a lába.