Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
szerintem a szokásos 2. körös WR pick lesz a drafton, remélhetőleg olyan eredménnyel, mint az eddigiek 😊
első körben viszont sec-be húzunk (persze 1/32-vel más lenne a helyzet 😊 ), Woodson már nem megoldás, CB poszt pedig finoman szólva nem elég mély.brk
CB poszt szerintem most kimondottan jó: Williams, Hayward, House, Shields. a Burnett, Jennings McMillian sor sem tűnik rossznak, és ne felejtsük el, hogy mind rettenetesen fiatalok még
szvsz jelenleg az OL lényegesen nagyobb kérdőjelSzobi22
Ha van olyan helyzet, hogy Busht pályára kell küldeni, akkor az egyértelműen azt jelenti, hogy a poszt nem elég mély. 😛
Komolyra fordítva a szót a Hayward-House duó (főleg Hayward, ezúton is üdv Bostonba) kifejezetten jó benyomást kelt. Williams ugyan hajszállal jobb, mint tavaly, de idén is elég harmatos, fényévekre van a SB évben nyújtott teljesítményétől. Shields idén - a sok befújt DPI (láttuk milyenek voltak) ellenére elég megbízható, ha konzisztens tudna maradni, akkor hosszú időre kibérelhetné a helyét kezdőként.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
szerintem meg egy első körös ILB is simán kinéz, oké hogy Brad Jones átképezve meg DJ Smith sem rossz, de lényegében mindenki kényszermegoldás. Perry és CM3 adott a két szélen, belülre kellene még Bishop mellé egy tackle-gyár 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szerintem a szokásos 2. körös WR pick lesz a drafton, remélhetőleg olyan eredménnyel, mint az eddigiek 😊
első körben viszont sec-be húzunk (persze 1/32-vel más lenne a helyzet 😊 ), Woodson már nem megoldás, CB poszt pedig finoman szólva nem elég mély.brk
CB poszt szerintem most kimondottan jó: Williams, Hayward, House, Shields. a Burnett, Jennings McMillian sor sem tűnik rossznak, és ne felejtsük el, hogy mind rettenetesen fiatalok még
szvsz jelenleg az OL lényegesen nagyobb kérdőjel

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szerintem a szokásos 2. körös WR pick lesz a drafton, remélhetőleg olyan eredménnyel, mint az eddigiek 😊
első körben viszont sec-be húzunk (persze 1/32-vel más lenne a helyzet 😊 ), Woodson már nem megoldás, CB poszt pedig finoman szólva nem elég mély
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nem emlékszem, Green inaktív volt, vagy csak pihenésképpen rakták be egy-két playre?Gergőbácsi
Packers inaktívok:

11 WR Jarrett Boykin
21 DB Charles Woodson
37 CB Sam Shields
52 LB Clay Matthews
56 LB Terrell Manning
81 TE Andrew Quarless
85 WR Greg Jennings

Boykin kivételével aki inaktív volt, az sérült.

CM jövő héten talán már lesz.
Woodson már edz, jelenleg a tarcsival WR edzésgyakorlatokat csinál.


Szerintem a D alakul, még a D-line, illetve a front6 (szinte sose front7 😀 ) játékán kell csiszolni, több nyomás kellene az irányítókra.
Valamint az OL még a kérdés. Nem tudom, a playerek nem megfelelőek, vagy a séma nem megfelelő. Passzblokkolás még csak-csak, de futásblokkolás bortányos.
Esetleg megint OL az első körben?LN
Erre mérget vennék... aztán TT jön és a levédetett szemrebbenés nélküli arckifejezéssel húz mást (pl. WR).
Jó lenne, ha Sherrod rendesen felépülne, aztán Bulaga, Sherrod, egy 1-2. körös O-lineman és Newhouse vetélkedne a tackle helyekért. Lang, Sitton, EDS biztos, hogy marad. C és G elkelne a jövőre nézve, no de lehet, hogy EDS-t nevelik ki.
Mindegy, jön egy WR draft, magas, biztos kezű, jó route runner, 1. kör vége, 2-3. körös prospect. College-ban járatosak, ki lehet ilyen?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem emlékszem, Green inaktív volt, vagy csak pihenésképpen rakták be egy-két playre?Gergőbácsi
Packers inaktívok:

11 WR Jarrett Boykin
21 DB Charles Woodson
37 CB Sam Shields
52 LB Clay Matthews
56 LB Terrell Manning
81 TE Andrew Quarless
85 WR Greg Jennings

Boykin kivételével aki inaktív volt, az sérült.

CM jövő héten talán már lesz.
Woodson már edz, jelenleg a tarcsival WR edzésgyakorlatokat csinál.


Szerintem a D alakul, még a D-line, illetve a front6 (szinte sose front7 😀 ) játékán kell csiszolni, több nyomás kellene az irányítókra.
Valamint az OL még a kérdés. Nem tudom, a playerek nem megfelelőek, vagy a séma nem megfelelő. Passzblokkolás még csak-csak, de futásblokkolás bortányos.
Esetleg megint OL az első körben?
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
7-3Old Green Bay
És ez számít.
Jövő héten is nagyon meleg lesz, remélem a Giants kissé lebecsül minket (persze ez nem így lesz). Ja és nem kéne mindenféle buzi robotos beszólogatás, nehogy Cruz salsázzon kárörömködve a nyakunkon.
Másrészt jó lenne, ha egy-két kulcs playa visszatérne a maródiak táborából.Gergőbácsi
meglepődnék, ha az több mint 3-4 ponttal dőlne el. A védelem előtt le a kalappal, a végén amikor Megathron 40 yardnál elkapta a labdát és teljes sebességgel száguldott, hát nem voltam azért teljesen nyugodt...

Starks és a fal összerakott 74 yardot, hosszú meccse volt szegénynek.gamerkr
én is így voltam, valaki szerelje... 😊 most szar meccse volt Tramonnak, de azért nem mondanám, hogy ligaszinten vicc a srác. SB év playoffban és előtte is már bizonyított. Azért jól nézünk ki secondaryben hosszútávon.
Nem emlékszem, Green inaktív volt, vagy csak pihenésképpen rakták be egy-két playre?Gergőbácsi
Green papíron aktív volt, most Starks kapta a terhelést. Kuhn egyetlen carry-je nem sikerült túl jól.

Hayward fantasztikus, Jennings int/TD-nél őrjöngtem, nagyon megérdemelte a Hawks elleni események után.

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
A védelem tartott életben minket, ilyen is kell.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
7-3Old Green Bay
És ez számít.
Jövő héten is nagyon meleg lesz, remélem a Giants kissé lebecsül minket (persze ez nem így lesz). Ja és nem kéne mindenféle buzi robotos beszólogatás, nehogy Cruz salsázzon kárörömködve a nyakunkon.
Másrészt jó lenne, ha egy-két kulcs playa visszatérne a maródiak táborából.Gergőbácsi
meglepődnék, ha az több mint 3-4 ponttal dőlne el. A védelem előtt le a kalappal, a végén amikor Megathron 40 yardnál elkapta a labdát és teljes sebességgel száguldott, hát nem voltam azért teljesen nyugodt...

Starks és a fal összerakott 74 yardot, hosszú meccse volt szegénynek.gamerkr
én is így voltam, valaki szerelje... 😊 most szar meccse volt Tramonnak, de azért nem mondanám, hogy ligaszinten vicc a srác. SB év playoffban és előtte is már bizonyított. Azért jól nézünk ki secondaryben hosszútávon.
Nem emlékszem, Green inaktív volt, vagy csak pihenésképpen rakták be egy-két playre?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
7-3Old Green Bay
És ez számít.
Jövő héten is nagyon meleg lesz, remélem a Giants kissé lebecsül minket (persze ez nem így lesz). Ja és nem kéne mindenféle buzi robotos beszólogatás, nehogy Cruz salsázzon kárörömködve a nyakunkon.
Másrészt jó lenne, ha egy-két kulcs playa visszatérne a maródiak táborából.Gergőbácsi
meglepődnék, ha az több mint 3-4 ponttal dőlne el. A védelem előtt le a kalappal, a végén amikor Megathron 40 yardnál elkapta a labdát és teljes sebességgel száguldott, hát nem voltam azért teljesen nyugodt...

Starks és a fal összerakott 74 yardot, hosszú meccse volt szegénynek.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
7-3Old Green Bay
És ez számít.
Jövő héten is nagyon meleg lesz, remélem a Giants kissé lebecsül minket (persze ez nem így lesz). Ja és nem kéne mindenféle buzi robotos beszólogatás, nehogy Cruz salsázzon kárörömködve a nyakunkon.
Másrészt jó lenne, ha egy-két kulcs playa visszatérne a maródiak táborából.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
7-3

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
totomario: itt egy cikk Sherrod jelenlegi helyzetéről.
Messze nem aktív, halvány esélye van, hogy rosteren legyen, de...
" If Sherrod shows enough progress, the Packers could put him on the 53-man roster but carry him as a gameday inactive until he’s available to play. If the roster spot is needed, though, he may have to go on IR. That decision will be coming soon."

 blog.packers.com/2012/11/16/mccarthy-doesnt-want-to-give-up-on-sherrod/
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amit ma este várok:
Wilson, Worthy, Neal, Daniels - valaknek nagyot kell alkotnia a falban, hogy Staffordot megszorongassuk. Matthews nélkül kíváncsi vagyok, Walden, Moses és So'oto mit hoznak majd.
Tartok attól, hogy rendesen kapjuk majd a pontokat...
A falra kíváncsi leszek, hogy a kritizált Lions D-falat, pláne Suh-t hogy tartják meg. Biztos hogy most vért szagolnak, ki kell tartani ellenük. Kell(ene) a jó futójáték is.
Remélem most változik a trend, és Stafford nem a negyedik negyedben éled, hanem akkora csendesül el. 😊Gergőbácsi
Worthy és Daniels lesz a joker szerintem. Mindkettő meglehetősen robbanékony.
Zombot se hagyd ki 😊 Szerintem mindenkinek lesz legalább 10-15 snapje, pláne ha az O mondjuk gyorsan megy át a pályán (lásd Lions sec hiányzói).
A fal érdekes lesz, szerintem életképes futójáték lesz (ujjak keresztben). A Cards ellen működött a futásblokkolás, és akkor már EDS volt az LG. Meglátjuk, de szerintem jobb, mint Lang.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Amit ma este várok:
Wilson, Worthy, Neal, Daniels - valaknek nagyot kell alkotnia a falban, hogy Staffordot megszorongassuk. Matthews nélkül kíváncsi vagyok, Walden, Moses és So'oto mit hoznak majd.
Tartok attól, hogy rendesen kapjuk majd a pontokat...
A falra kíváncsi leszek, hogy a kritizált Lions D-falat, pláne Suh-t hogy tartják meg. Biztos hogy most vért szagolnak, ki kell tartani ellenük. Kell(ene) a jó futójáték is.
Remélem most változik a trend, és Stafford nem a negyedik negyedben éled, hanem akkora csendesül el. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Benson talán már december 16-án játszhat.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The full list:

Probable: WR Donald Driver, RB Alex Green, FB John Kuhn, T T.J. Lang, DE Mike Neal, WR Jordy Nelson, TE Ryan Taylor, RB Johnny White, TE D.J. Williams, DE Jerel Worthy.

Questionable: ILB Terrell Manning, CB Sam Shields.

Out: OLB Clay Matthews, TE Andrew Quarless, CB Charles Woodson.

 www.jsonline.com/blogs/sports/179703751.html
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
NAME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
Driver, Donald WR Thumb LP LP - -
Jennings, Greg WR Groin / Abdomen Out Out - -
Kuhn, John FB Hamstring LP LP - -
Lang, T.J. G/T Elbow / Wrist FP FP - -
Manning, Terrell LB Shoulder LP LP - -
Matthews, Clay LB Hamstring Out Out - -
Neal, Mike DE Ankle DNP LP - -
Nelson, Jordy WR Hamstring / Foot LP LP - -
Quarless, Andrew TE Knee LP DNP - -
Shields, Sam CB Ankle LP LP - -
Taylor, Ryan TE Chest LP LP - -
White, Johnny RB Illness - DNP - -
Williams, D.J. TE Hamstring FP FP - -
Woodson, Charles DB Collarbone Out Out - -
Worthy, Jerel DE Concussion FP FP - -


Quarless, ahhoz képest, hogy aktiválva lett, máris sérüléssel küzd. Legalább Worthy játszhat.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Clifton visszatérhet ? oh van itt minden gyerekek. gamerkr
Nem nagy valószínűséget látok neki, szegény már annyira öreg, és sérült, hogy nem véletlenül lett elküldve. Lehet hogy Aaron és a srácok nagyon szívesen látnák őt, de sajnos nem hiszem hogy tudna valamilyen megoldást a problémákra, lehet csak kidobott pénz lenne.
TT-éknek sokkal inkább egy fiatal FA falember után kellene nézniük, ha minden kötél szakadna.kobalu91
Esetleg Datko? Annyit szerintem tudna, mint Newhouse, ha a válla oké.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Clifton visszatérhet ? oh van itt minden gyerekek. gamerkr
Nem nagy valószínűséget látok neki, szegény már annyira öreg, és sérült, hogy nem véletlenül lett elküldve. Lehet hogy Aaron és a srácok nagyon szívesen látnák őt, de sajnos nem hiszem hogy tudna valamilyen megoldást a problémákra, lehet csak kidobott pénz lenne.
TT-éknek sokkal inkább egy fiatal FA falember után kellene nézniük, ha minden kötél szakadna.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tramon Williams of Packers: I'm Optimus Prime 😊

Clifton visszatérhet ? oh van itt minden gyerekek. Csak a meccset nyerjük meg valahogyan. Ha Kuhn, Shields, Neal játszhat, az növelné az esélyeinket. Nelsonról nem is beszélve.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pro Bowl szavazatok megvoltak?
NFC-ben jelenleg, a posztján Rodgers, Kuhn, Saturday, Matthews, Woodson és Masthay első.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem Stafford sokat veszi majd célba Haywardot 😊

"Hayward has held opposing quarterbacks to an incredible 38.3 passer rating on throws into his coverage."
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Köszi. Kuhn jól jönne. Nehéz meccsre számítok - mondjuk mikor nem 😊Gergőbácsi
Ha belegondosz az OL-be, ami Newhouse - EDS - Staurday - Sitton - Lang lesz, elkél majd a segítség blokkolásnál bőven.
Bár, mintha EDS a futást jobban segítené, mint Lang.
Ki tudja, majd meglátjuk.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
NAME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
Driver, Donald WR Thumb LP - - -
Jennings, Greg WR Groin / Abdomen Out - - -
Kuhn, John FB Hamstring LP - - -
Lang, T.J. G/T Elbow / Wrist FP - - -
Manning, Terrell LB Shoulder LP - - -
Matthews, Clay LB Hamstring Out - - -
Neal, Mike DE Ankle DNP - - -
Nelson, Jordy WR Hamstring / Foot LP - - -
Quarless, Andrew TE Knee LP - - -
Shields, Sam CB Ankle LP - - -
Taylor, Ryan TE Chest LP - - -
Williams, D.J. TE Hamstring FP - - -
Woodson, Charles DB Collarbone Out - - -
Worthy, Jerel DE Concussion FP -


Worthy igen, de hogy Neal? Ha péntekig nem edz, akkor tudi nem.LN
Köszi. Kuhn jól jönne. Nehéz meccsre számítok - mondjuk mikor nem 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.