Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem Jennings nem marad, de ebből a hármasból sztem nem is ő lesz a prioritás.Bazzani
Gyanús. A jelenleginél olyan 3-4 millióval kéne neki többet adni, de kb. 7-8-al kéne többet adni Rajinak és CM-nek, nekik még az újonc konktrakt van érvényben ugyebár. Igaz az 5 éves, de eléggé alacsony pénzekkel bonuszok nélül idén Clay 800k, Raji 3.3m.

Az idei teljesítmény alapján viszont Finley 7.5m/év kicsit sok... Rodgers pénze "csak" 8m...

Finley, ha nem javul lehetne rajta "spórolni" : jövöre 4.45m + 3.5m roster lenne...LN
Finley szerintem is pótolható lenne. Clayen most ledöbbentem, hogy milyen "kevés", de ha valakitől, akkor tőle nem sajnálom a pénzt. Rajinak mondjuk egy olyan 5-6 milla lenne szerintem reális, de ha Finleyt így elhalmoztuk, akkor ő is kapni fog. Jennings meg valszeg FA, viszont akkor várnék egy 2./3. körös WR picket. én bízom TT-ben, Jordyval is valami hihetetlen szerződést összehozott. meg ugye Woodson is kérdéses, ha jól olvasom 9 milla lenne a fizuja jövőre, simán el tudom képzelni, hogy neki is búcsút mondunk, hacsak nem vonul vissza. DD hasonló (csak jóval kevesebb pénz)..brk
Elképzelhetőnek tartom, hogy TT úgy kalkulált, hogy meglátjuk mit alkot Finley idén, ha semmit, akkor mehet, mivel a pénze nem fix (azért az sem rossz, hogy egy 2év/14m szerződésben nincs fix tétel). Igaz idén is 950k+3.5m roster bonus volt. Kitenni már nem nagyon érdemes, hiszen a bonus is megvan már.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha már Woodson:
A jó Charlie megint jótékonykodott és nem, nem a mezét ajánlotta fel árverésre, ahogy mifelénk szokás :/ hanem 100.000 $-t ajánlott a Sandy károsultjainak.
Nagyon remélem, hogy ha jövőre vissza is vonul, marad a Packers kötelékében.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szerintem Jennings nem marad, de ebből a hármasból sztem nem is ő lesz a prioritás.Bazzani
Gyanús. A jelenleginél olyan 3-4 millióval kéne neki többet adni, de kb. 7-8-al kéne többet adni Rajinak és CM-nek, nekik még az újonc konktrakt van érvényben ugyebár. Igaz az 5 éves, de eléggé alacsony pénzekkel bonuszok nélül idén Clay 800k, Raji 3.3m.

Az idei teljesítmény alapján viszont Finley 7.5m/év kicsit sok... Rodgers pénze "csak" 8m...

Finley, ha nem javul lehetne rajta "spórolni" : jövöre 4.45m + 3.5m roster lenne...LN
Finley szerintem is pótolható lenne. Clayen most ledöbbentem, hogy milyen "kevés", de ha valakitől, akkor tőle nem sajnálom a pénzt. Rajinak mondjuk egy olyan 5-6 milla lenne szerintem reális, de ha Finleyt így elhalmoztuk, akkor ő is kapni fog. Jennings meg valszeg FA, viszont akkor várnék egy 2./3. körös WR picket. én bízom TT-ben, Jordyval is valami hihetetlen szerződést összehozott. meg ugye Woodson is kérdéses, ha jól olvasom 9 milla lenne a fizuja jövőre, simán el tudom képzelni, hogy neki is búcsút mondunk, hacsak nem vonul vissza. DD hasonló (csak jóval kevesebb pénz).
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem Jennings nem marad, de ebből a hármasból sztem nem is ő lesz a prioritás.Bazzani
Gyanús. A jelenleginél olyan 3-4 millióval kéne neki többet adni, de kb. 7-8-al kéne többet adni Rajinak és CM-nek, nekik még az újonc konktrakt van érvényben ugyebár. Igaz az 5 éves, de eléggé alacsony pénzekkel bonuszok nélül idén Clay 800k, Raji 3.3m.

Az idei teljesítmény alapján viszont Finley 7.5m/év kicsit sok... Rodgers pénze "csak" 8m...

Finley, ha nem javul lehetne rajta "spórolni" : jövöre 4.45m + 3.5m roster lenne...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Jennings nem marad, de ebből a hármasból sztem nem is ő lesz a prioritás.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mivel már arrafelé is bőven péntek van, elmondhatjuk, hogy trade az nem volt.

S most légy okos TT..
7.5m-al vagyunk a cap alatt. Kéne új szerződés Rajinak és CMIII-nek...
Jennings meg ugye FA lesz.

Ötletek? 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Shields és Perry doubtful erre a hétre.gamerkr
Driver, Donald WR Neck/Thumb LP FP - -
Finley, Jermichael TE Shoulder LP LP - -
Jennings, Greg WR Groin/Abdomen Out Out - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP DNP - -
Lang, T.J. G Elbow/Wrist LP LP - -
Neal, Mike DE Ankle DNP LP - -
Nelson, Jordy WR Hamstring DNP DNP - -
Perry, Nick LB Knee/Wrist DNP DNP - -
Raji, B.J. DT Ankle LP LP - -
Rodgers, Aaron QB Calf FP FP - -
Shields, Sam CB Ankle DNP DNP - -
Woodson, Charles DB Collarbone Out Out - -
Worthy, Jerel DE Concussion DNP DNP - -


Vannak itt többen is, akik nem lesznek ott a pályán..
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jennings
 mobile.twitter.com/GregJennings/status/264062752224575488/photo/1Bazzani
én el is hiszem neki! 😀

Shields és Perry doubtful erre a hétre.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jennings
 mobile.twitter.com/GregJennings/status/264062752224575488/photo/1

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem vele van itt a baj, hanem a fallal.
Az a vicc, hogy Benson is hasonló arányokkal fut balra-jobbra.. Sőt, van amikor ekkora számokkal sem.LN
most nem azért ,de felmerült akárkiben is, hogy vele van? ezért nem sok értelme lenne idehozni akárkit, blokkok nélkül StevenJacksonok sem fognak 100 yardos meccseket termelniSzobi22
Bennem nem. Mindig védem csórikámat, mindenki leszólja. Ebben a zone blocking rendszerben majdhogynem ez a max, amit ki lehet hozni szerintem. Amit sajnálok, hogy nem kap elég passzt, alig vannak screen playek. Direkt figyelem, blokkol, utána át a falon, nemegyszer van üresen, de nem kapja meg a lasztit. Tudom, hogy nem 20-25 yard, csak 5-6, de az is elég, ha a másik 3-4-5 védő közé megy (főleg, mint múlt héten Finley felé, ahol még a védő is jobb helyzetben volt).LN
azt hiszem pont akkor volt ilyen szitu, amikor benyeltünk egy sack-et. Bár még nem néztem meg a meccset újra.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
khm..

Newhouse - Lang - Saturday - Sitton - Bulaga a fal.
Szerintem főleg Newhouse. Többnyire akkor hal meg a futás (néha már a LOS előtt), ha balra, kívül futnánk. Figyeld meg, Jax ellen is volt, elindul a fal balra, de nem előrefelé, hanem vonalban, vagy már tolják is vissza őket.

Azért jobbra sem könnyű az élet. Amikor a fal mellett Finley-nek kellett volna blokkolni Greennek, simán átment az embere, és csak értetlenül mutogatott utána. Bulaga még segíteni sem tudott, neki megvolt a saját embere. Ha jól rémlik -3 yard. 1 sikeres blokkra jut nála 2-3 sikertelen.LN
hopsz, azt hittem Sitton az LG 😊. Finley meg lassan semmire nem lesz jó, ha még blokkolásban is gyenge, nálam egy katagória lesz lassan Jerome Simpson volt Cinci-most vikes WR-rel, aki néha nagyot tud villanni, de amúgy meccsekre tűnik el.
most nem azért ,de felmerült akárkiben is, hogy vele van? ezért nem sok értelme lenne idehozni akárkit, blokkok nélkül StevenJacksonok sem fognak 100 yardos meccseket termelniSzobi22
én (mint a fórum legnagyobb Benson fanja már Bengáliába kerülése óta) is azt mondom, hogy Benson nem egy sztár futó, viszont nagyon meg tud élni egy jól blokkoló falból. Itt viszont lóf*sz van, nem run block. DeAngelo jól jött volna ide, ő kevésbé jól falnál is tudna hatékony lenni imho.MarioAna
Benson szerintem a körülményekhez képest hibátlan jó volt, kőkeményen fejezte be mindig a playt és nem egyszer brusztult ki extra 1-2-3 yardokat. Greenben én ezt nem látom, őt teljes mértékben meghatározza a run block.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
khm..

Newhouse - Lang - Saturday - Sitton - Bulaga a fal.
Szerintem főleg Newhouse. Többnyire akkor hal meg a futás (néha már a LOS előtt), ha balra, kívül futnánk. Figyeld meg, Jax ellen is volt, elindul a fal balra, de nem előrefelé, hanem vonalban, vagy már tolják is vissza őket.

Azért jobbra sem könnyű az élet. Amikor a fal mellett Finley-nek kellett volna blokkolni Greennek, simán átment az embere, és csak értetlenül mutogatott utána. Bulaga még segíteni sem tudott, neki megvolt a saját embere. Ha jól rémlik -3 yard. 1 sikeres blokkra jut nála 2-3 sikertelen.LN
hopsz, azt hittem Sitton az LG 😊. Finley meg lassan semmire nem lesz jó, ha még blokkolásban is gyenge, nálam egy katagória lesz lassan Jerome Simpson volt Cinci-most vikes WR-rel, aki néha nagyot tud villanni, de amúgy meccsekre tűnik el.
most nem azért ,de felmerült akárkiben is, hogy vele van? ezért nem sok értelme lenne idehozni akárkit, blokkok nélkül StevenJacksonok sem fognak 100 yardos meccseket termelniSzobi22
én (mint a fórum legnagyobb Benson fanja már Bengáliába kerülése óta) is azt mondom, hogy Benson nem egy sztár futó, viszont nagyon meg tud élni egy jól blokkoló falból. Itt viszont lóf*sz van, nem run block. DeAngelo jól jött volna ide, ő kevésbé jól falnál is tudna hatékony lenni imho.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem vele van itt a baj, hanem a fallal.
Az a vicc, hogy Benson is hasonló arányokkal fut balra-jobbra.. Sőt, van amikor ekkora számokkal sem.LN
most nem azért ,de felmerült akárkiben is, hogy vele van? ezért nem sok értelme lenne idehozni akárkit, blokkok nélkül StevenJacksonok sem fognak 100 yardos meccseket termelniSzobi22
Bennem nem. Mindig védem csórikámat, mindenki leszólja. Ebben a zone blocking rendszerben majdhogynem ez a max, amit ki lehet hozni szerintem. Amit sajnálok, hogy nem kap elég passzt, alig vannak screen playek. Direkt figyelem, blokkol, utána át a falon, nemegyszer van üresen, de nem kapja meg a lasztit. Tudom, hogy nem 20-25 yard, csak 5-6, de az is elég, ha a másik 3-4-5 védő közé megy (főleg, mint múlt héten Finley felé, ahol még a védő is jobb helyzetben volt).
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem vele van itt a baj, hanem a fallal.
Az a vicc, hogy Benson is hasonló arányokkal fut balra-jobbra.. Sőt, van amikor ekkora számokkal sem.LN
most nem azért ,de felmerült akárkiben is, hogy vele van? ezért nem sok értelme lenne idehozni akárkit, blokkok nélkül StevenJacksonok sem fognak 100 yardos meccseket termelni

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver, Donald WR Neck/Thumb LP - - -
Finley, Jermichael TE Shoulder LP - - -
Jennings, Greg WR Groin/Abdomen Out - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lang, T.J. G Elbow/Wrist LP - - -
Neal, Mike DE Ankle DNP - - -
Nelson, Jordy WR Hamstring DNP - - -
Perry, Nick LB Knee/Wrist DNP - - -
Raji, B.J. DT Ankle LP - - -
Rodgers, Aaron QB Calf FP - - -
Shields, Sam CB Ankle DNP - - -
Woodson, Charles DB Collarbone Out - - -
Worthy, Jerel DE Concussion DNP - - -

Lesz egyáltalán DL? Neal és Worthy gyanusan nem lesz ott. Raji sem 100%-os, rotálni kell majd, lesz erre 4 ember..
Na és persze Jordy sem edzett megint...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Green.

"He cannot gain yardage when running to the left. On 32 attempts, Green has gained only 44 yards. That’s an average of 1.38 per carry. In two games, he actually averaged less than a yard per carry when running to the left.

Yet, when Green isn’t running to the left he’s much better. Up the middle he averages 5.29 yards per carry and to the right he averages 2.63. Combined, when not running to the left, Green averages 3.73 yards per carry, and has gained 153 yards."

Nem vele van itt a baj, hanem a fallal.
Az a vicc, hogy Benson is hasonló arányokkal fut balra-jobbra.. Sőt, van amikor ekkora számokkal sem.

"Cedric Benson had more luck than Green when running to the left, but not consistently. In week 3 versus the Seahawks, Benson averaged .75 yards per carry to the left. And in week 5 versus the Colts, before getting hurt, Benson averaged 1.6 when running to the left."LN
ergo Newhouse-Sitton (a fal bal oldala) a rém szar futásblokkolók? Vagy csak a run-block séma nem működik nálunk.MarioAna
khm..

Newhouse - Lang - Saturday - Sitton - Bulaga a fal.
Szerintem főleg Newhouse. Többnyire akkor hal meg a futás (néha már a LOS előtt), ha balra, kívül futnánk. Figyeld meg, Jax ellen is volt, elindul a fal balra, de nem előrefelé, hanem vonalban, vagy már tolják is vissza őket.

Azért jobbra sem könnyű az élet. Amikor a fal mellett Finley-nek kellett volna blokkolni Greennek, simán átment az embere, és csak értetlenül mutogatott utána. Bulaga még segíteni sem tudott, neki megvolt a saját embere. Ha jól rémlik -3 yard. 1 sikeres blokkra jut nála 2-3 sikertelen.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Green.

"He cannot gain yardage when running to the left. On 32 attempts, Green has gained only 44 yards. That’s an average of 1.38 per carry. In two games, he actually averaged less than a yard per carry when running to the left.

Yet, when Green isn’t running to the left he’s much better. Up the middle he averages 5.29 yards per carry and to the right he averages 2.63. Combined, when not running to the left, Green averages 3.73 yards per carry, and has gained 153 yards."

Nem vele van itt a baj, hanem a fallal.
Az a vicc, hogy Benson is hasonló arányokkal fut balra-jobbra.. Sőt, van amikor ekkora számokkal sem.

"Cedric Benson had more luck than Green when running to the left, but not consistently. In week 3 versus the Seahawks, Benson averaged .75 yards per carry to the left. And in week 5 versus the Colts, before getting hurt, Benson averaged 1.6 when running to the left."LN
ergo Newhouse-Sitton (a fal bal oldala) a rém szar futásblokkolók? Vagy csak a run-block séma nem működik nálunk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Green.

"He cannot gain yardage when running to the left. On 32 attempts, Green has gained only 44 yards. That’s an average of 1.38 per carry. In two games, he actually averaged less than a yard per carry when running to the left.

Yet, when Green isn’t running to the left he’s much better. Up the middle he averages 5.29 yards per carry and to the right he averages 2.63. Combined, when not running to the left, Green averages 3.73 yards per carry, and has gained 153 yards."

Nem vele van itt a baj, hanem a fallal.
Az a vicc, hogy Benson is hasonló arányokkal fut balra-jobbra.. Sőt, van amikor ekkora számokkal sem.

"Cedric Benson had more luck than Green when running to the left, but not consistently. In week 3 versus the Seahawks, Benson averaged .75 yards per carry to the left. And in week 5 versus the Colts, before getting hurt, Benson averaged 1.6 when running to the left."
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mike Spofford szép kis videót rittyentett abból, amit észrevettem a Jax ellen.
EDS fent volt pár play erejéig, segíteni a futójátékot. Többnyire sikeresen.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aaron Rodgers has 25 pass TD & 0 Int in red zone in 4th qtr since '08, most 4th-qtr red-zone pass TD w/o Int over that span.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
gamerkr
😀
Van ami nem változik.. vagy aki? 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Új cikk a blogon: Visszaköszön 2010, Sok sérült, Előretekintés. Mindez a mai cikkben!  ow.ly/eTkiP
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Jennings-t csütörtökön műtötték volna Phillyben, de a Sandy miatt elhalasztották.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jackson is jó lenne de már eléggé el van használva, stílusa hasonló mint Blountnak. Utóbbival évekre meg lenne oldva a poszt. JayB
Akármelyik jön, adjuk oda érte Finleyt 😀