Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jackson is jó lenne de már eléggé el van használva, stílusa hasonló mint Blountnak. Utóbbival évekre meg lenne oldva a poszt.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Blount? Steven Jackson!

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/48548/two-more-days-for-packers-steven-jacksonLN
engem nagyon meglepne ha érkezne, nagyon nem TT-re vall..Benson érkezése is meglepőnek mondható, na de még egy? nemsokára kiderül 😊

Finley tényleg csinálhatna magával valamit, nem elég hogy a játéka finoman szólva hagy kivánni valót maga után, de megy a hiszti és a bomlasztás is..amit kap pénzt meg simán megkaphatná Jennings és akkor senki sem bánná ha elmenne szépen. Ha összeszedné magát viszont akkor ligaelit TE lehetne, ami azért nem lenne éppenséggel rossz 😛

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Blount? Steven Jackson!

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/48548/two-more-days-for-packers-steven-jacksonLN
no ez érdekes lenne... mi lenne amikor Benson is felépül, itt van Jackson, Green és Starks is javulna, urambocsá' a fal is elkezdene dózerolni? 😊

Érdekes véletlen, hogy Cutler és Rodgers ugyanannyi yardot passzolt és futott az elmúlt meccsen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Blount? Steven Jackson!

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/48548/two-more-days-for-packers-steven-jackson
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én sem emlékszem ilyen megnyilvánulásokra, főleg Finley-nek kellene kicsit csendesebben, inkább a játékára összpontosítson, ne ilyen hülyeségekre.

gamerkr
Megmondom őszintén, én kivágnám. Eleinte hiszti a pénzért, majd nincs meg a "kémia" Rodgerssel, most meg jár a szája.
Amilyen szimpi volt az első évben, annyira tesz azért, hogy ne kedveljem.
Őszintén, ennyit bármelyik srác tud a keretben, amit nyújt. Hogy mire képes, azt tudjuk/láttuk, ez pedig nem az.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na a végét elkaptam a meccsnek, a nyögvenyelős finom jelző lenne. A fal nem az igazi, de azért Newhouse-nak adnék még egy kis esélyt. Sherrod zsákbamacska, remélem nem Harrell 2 lesz belőle. Az látszik, hogy center kell majd, remélem erről gondoskodnak. Blount nem lenne rossz, ha ésszerű feltételek mellett lehetne leboltolni.
Más:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000087301/article/jermichael-finley-finds-packers-win-disappointing.
Sajna nem tudok mást mondani, de egy nagy fasz Jermichael, ráadásul rég nem játszik megfelelően. Ekézi a saját csapattársait királyi többesben, majd finoman (vagy nem is annyira finoman) fikázza a Jaguarst. Elnézést kérhetne a Jax fanoktól, de a saját szurkolóitól is. Lehet, hogy már a korral jár, de nem nagyon emlékszem, hogy a Northban így leszólnának egy másik csapatot. A "szeretet" persze létezik, érezni is pl. a Bears elleni meccseken, de nem emlékszem, hogy egy meccs után pl. Urlacher leszólta volna a Packerst mint csapatot. Respect van, ezért is csípem többek között a csoportmeccseket. Amit Finley nyilatkozgat, szerintem nem megengedhető.Gergőbácsi
holnap megnézem a meccset mégegyszer, lesz időm melóhelyen is 😀
Newhouse esetében nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz. Egy szintet hoz, ami azt mondom, első évesnek jó lenne, de nem sokat javult. Sherrod meg olyan sérülésből jön vissza, ami nem könnyű, hiszem mind2 csont eltört a lábszárában, nemrég kezdhetett edzeni. Nem hinném, hogy Harrell lesz, a csonttörés talán más, mint Harrell háta volt.
C bizony kell, hacsak nem EDS lesz.
Azt sem tudom Lang e a legjobb választás, mint G, bár ha jó C és LT lenne mellette, szerintem nem lenne gond.
Na és ki tudja, Datko mire lenne/lesz képes... csak a válla miatt maradt bent eddig, ha 100%-os lesz, lehet bármi.

Blount.. szerintem nem hozzuk, megvárjuk amíg Benson visszajön.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én sem emlékszem ilyen megnyilvánulásokra, főleg Finley-nek kellene kicsit csendesebben, inkább a játékára összpontosítson, ne ilyen hülyeségekre.

Szerintem hozhatunk ide bármilyen futót, kiugró teljesítmény nem várható. Green-nek írnak 2,4 yard/cipelés-t, hát elég gyatra, akárhonnan nézem.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Na a végét elkaptam a meccsnek, a nyögvenyelős finom jelző lenne. A fal nem az igazi, de azért Newhouse-nak adnék még egy kis esélyt. Sherrod zsákbamacska, remélem nem Harrell 2 lesz belőle. Az látszik, hogy center kell majd, remélem erről gondoskodnak. Blount nem lenne rossz, ha ésszerű feltételek mellett lehetne leboltolni.
Más:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000087301/article/jermichael-finley-finds-packers-win-disappointing.
Sajna nem tudok mást mondani, de egy nagy fasz Jermichael, ráadásul rég nem játszik megfelelően. Ekézi a saját csapattársait királyi többesben, majd finoman (vagy nem is annyira finoman) fikázza a Jaguarst. Elnézést kérhetne a Jax fanoktól, de a saját szurkolóitól is. Lehet, hogy már a korral jár, de nem nagyon emlékszem, hogy a Northban így leszólnának egy másik csapatot. A "szeretet" persze létezik, érezni is pl. a Bears elleni meccseken, de nem emlékszem, hogy egy meccs után pl. Urlacher leszólta volna a Packerst mint csapatot. Respect van, ezért is csípem többek között a csoportmeccseket. Amit Finley nyilatkozgat, szerintem nem megengedhető.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
tampában pletykálják, hogy Blountot eltradeelnék, oké, hogy szerecsétlenkedik a fal, de nem lenne csodaszép, ha TT magából teljesen kifordulva rámozdulna így utolsó pillanatban?.brk
Mégegy RB? Oké, hogy Benson minimumért van, de Blount nem hiszem, hogy annyiért jönne. LT nincs valahol raktáron?


Szerintem a legjobb kép a hétvégéről:
 www.nfl.com/photos/0ap1000000086592/0ap2000000086909LN
Óriási hiba volt azt a srácot a balhéi mellőzni a drafton, én szívesen láttam volna annó UDFA-ként is és most is. Bár itt az atyaúristen sem csinálna futójátékot...

Egyébént ez egy teljesen megszokott "esélytelen az ellenfél itt mészárlás lesz" meccs volt a részünkről 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tampában pletykálják, hogy Blountot eltradeelnék, oké, hogy szerecsétlenkedik a fal, de nem lenne csodaszép, ha TT magából teljesen kifordulva rámozdulna így utolsó pillanatban?.brk
Mégegy RB? Oké, hogy Benson minimumért van, de Blount nem hiszem, hogy annyiért jönne. LT nincs valahol raktáron?


Szerintem a legjobb kép a hétvégéről:
 www.nfl.com/photos/0ap1000000086592/0ap2000000086909
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
tampában pletykálják, hogy Blountot eltradeelnék, oké, hogy szerecsétlenkedik a fal, de nem lenne csodaszép, ha TT magából teljesen kifordulva rámozdulna így utolsó pillanatban?
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 www.nfl.com/videos/green-bay-packers/0ap2000000087189/QB-Rodgers-to-WR-Driver-4-yd-pass-TD
I fuckin' love the old man.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Davon House punt blockja, majd Dezman Moses Toucdhown szerzése!!! Great Job Guys!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt hiszem, a legnagyobb bajunk a fal. A D kezd valamivé formálódni, majd meglátjuk mivé. Run D jelenleg úgy fest van...
Ellenben a fal.. Az egyik sack van a szemem előtt, amit középről kaptunk. Sittont befelé kerülte meg az embere, Saturday meg sehol. Majd vissza kell nézni, mert nem zárom ki, hogy Lang kisegített balra, neki meg Saturday, de mint a jófajta svájci (wisconsini?) sajt, olyan lyukas ez a bagázs.
Bár lassan ott tartok, jöjjön Barclay, kapjon egy esélyt, annyival gyengébb nem lehet. Vagy Datko.
Ugye olyat nem illik kívánni, hogy egy meccsre essen ki Newhouse, hogy meglássuk, mit tud a többi?
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
igazi ugly win.

tényleg egy jó dolog volt benne, a vége. Worthy-nak agyrázkódása van elvileg.

Behúzta a Lions és a Chicago is.gamerkr
Jövő héten gondolom drukkoltok nekünk (Jaguars - Lions). iktriad
mint a szél
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igazi ugly win.

tényleg egy jó dolog volt benne, a vége. Worthy-nak agyrázkódása van elvileg.

Behúzta a Lions és a Chicago is.gamerkr
Jövő héten gondolom drukkoltok nekünk (Jaguars - Lions).
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
igazi ugly win.

tényleg egy jó dolog volt benne, a vége. Worthy-nak agyrázkódása van elvileg.

Behúzta a Lions és a Chicago is.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Packers! Nem sikerült elbalfaszkodni a meccset, mert mi mindenkit képesek vagyunk alulmúlni. Vigyázzatok Vicre, és sok sikert a maradék 8 meccsre (+ playoff).
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jól rápacsáltam.
6-ig melózom, dörzsöltem a tenyerem, hogy 7-re pont szépen hazaérek, elhelyezkedek és go pack!
Remélem azért félidőre hazaérek.LN
Peched van, mert az óraátállítás miatt 6kor kezdődik a meccs. Lehet mire megérkezel, már el is dőlt minden... iktriad
Legyen tiétek az első labdabirtoklás. 😀LN
Sokra megyünk vele. A legjobb CBnk, Derek Cox is inaktív. Kapunk vagy 40 pontot. Minimum.iktriad
Najó, de ha 4-5 tiszta játékpercig meg tudjátok tartani a lasztit, az lehet úgy 10-15 perc is, minden felvezetővel meg punttal, meg stb-vel. Akkor talán csak 1 Packers drive-ról maradnék le, ha előbb jön a váltás.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól rápacsáltam.
6-ig melózom, dörzsöltem a tenyerem, hogy 7-re pont szépen hazaérek, elhelyezkedek és go pack!
Remélem azért félidőre hazaérek.LN
Peched van, mert az óraátállítás miatt 6kor kezdődik a meccs. Lehet mire megérkezel, már el is dőlt minden... iktriad
Legyen tiétek az első labdabirtoklás. 😀LN
Sokra megyünk vele. A legjobb CBnk, Derek Cox is inaktív. Kapunk vagy 40 pontot. Minimum.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jól rápacsáltam.
6-ig melózom, dörzsöltem a tenyerem, hogy 7-re pont szépen hazaérek, elhelyezkedek és go pack!
Remélem azért félidőre hazaérek.LN
Peched van, mert az óraátállítás miatt 6kor kezdődik a meccs. Lehet mire megérkezel, már el is dőlt minden... iktriad
Legyen tiétek az első labdabirtoklás. 😀
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
21 DB Charles Woodson
30 FB John Kuhn
37 CB Sam Shields
53 LB Nick Perry
85 WR Greg Jennings
87 WR Jordy Nelson

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Inaktívok:
Green Bay Packers
21 DB Charles Woodson
30 FB John Kuhn
37 CB Sam Shields
53 LB Nick Perry
85 WR Greg Jennings
87 WR Jordy Nelson



Starting lineup changes: On offense, #18 Randall Cobb will start in place of #87 Jordy Nelson. On defense, #93 Erik Walden will start at left outside linebacker in place of #53 Nick Perry. #29 Casey Hayward will start at right cornerback in place of #37 Sam Shields.

DD TIME! 😀

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Még nincs inaktív lista, de úgy néz ki Nelson outHall Of Green
enterrr DD and Boy the kin
azt írták, hogy kb 10 perc múlva lesz lista

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még nincs inaktív lista, de úgy néz ki Nelson out