Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Az offense igen átlagos volt, de ha az átlagos ilyen, akkor a labda ezen oldalán nincs mit aggódni. Kivéve persze Starks esetét. A D-nek viszont most már tényleg fejlődnie kell. Pokol lesz a Ford Fielden, remélhetőleg nem olyan eredménnyel, mint tavaly.Gergőbácsi
Pedig simán kiegyeznék vele. 😀MacPhisto
Azt meghiszem. 😀 OK, a vereség belefér 😀 (na ezt most nem komolyan), de A-Rod ne sérüljön meg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az offense igen átlagos volt, de ha az átlagos ilyen, akkor a labda ezen oldalán nincs mit aggódni. Kivéve persze Starks esetét. A D-nek viszont most már tényleg fejlődnie kell. Pokol lesz a Ford Fielden, remélhetőleg nem olyan eredménnyel, mint tavaly.Gergőbácsi
Pedig simán kiegyeznék vele. 😀MacPhisto
ahogy jelenleg az NFC áll, a wildcard elég könnyen meglehet nektek is meg a Bears-nek is.LN
Szerintem nem, de erre nézvést ld. Lions topic.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az offense igen átlagos volt, de ha az átlagos ilyen, akkor a labda ezen oldalán nincs mit aggódni. Kivéve persze Starks esetét. A D-nek viszont most már tényleg fejlődnie kell. Pokol lesz a Ford Fielden, remélhetőleg nem olyan eredménnyel, mint tavaly.Gergőbácsi
Pedig simán kiegyeznék vele. 😀MacPhisto
ahogy jelenleg az NFC áll, a wildcard elég könnyen meglehet nektek is meg a Bears-nek is.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az offense igen átlagos volt, de ha az átlagos ilyen, akkor a labda ezen oldalán nincs mit aggódni. Kivéve persze Starks esetét. A D-nek viszont most már tényleg fejlődnie kell. Pokol lesz a Ford Fielden, remélhetőleg nem olyan eredménnyel, mint tavaly.Gergőbácsi
Pedig simán kiegyeznék vele. 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Az offense igen átlagos volt, de ha az átlagos ilyen, akkor a labda ezen oldalán nincs mit aggódni. Kivéve persze Starks esetét. A D-nek viszont most már tényleg fejlődnie kell. Pokol lesz a Ford Fielden, remélhetőleg nem olyan eredménnyel, mint tavaly.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hm, ha már a tegnapi meccsen szóba került..
Ezek az amcsik mindenről vezetnek statot... hány olyan csapat volt a ligában, amelyikből 15+ játékos szerzett TD-t egy idényben?

A másik, már 38 játékos csinált tackle-t 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks mindenképp kell a Lions ellen. Tavaly láttuk, hogy mi lesz ha zéró futójátékunk van ellenük, ez a fránya rövid hét se kedvez nagyon.

Stafford a Vikes ellen dobta a legtöbb yardját (378), ellenünk fog 400 fölé kerülni?😊gamerkr
csak jobb egy picit a sec, mint a Winfield nélküli Vikes sec
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Starks mindenképp kell a Lions ellen. Tavaly láttuk, hogy mi lesz ha zéró futójátékunk van ellenük, ez a fránya rövid hét se kedvez nagyon.

Stafford a Vikes ellen dobta a legtöbb yardját (378), ellenünk fog 400 fölé kerülni?😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
D-nek azért néha kéne szólni hogy nem flag focit játszunk. Driver 10,000 total yard fölé került Rodgers pedig továbbra sem adta alább a 110-es passer ratignet 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
erről a meccsről elég egy mondat:

Jordy Nelson a legnagyobb király 😊
na jó, még egy: 10-0
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
GAMEDAAAAAAAAY! 😊
Végre 7 órás kezdési időpont, a win természetesen kötelező
remélem leszünk páran eredménykövetőben is 😊Hurka
mint a szél
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
GAMEDAAAAAAAAY! 😊
Végre 7 órás kezdési időpont, a win természetesen kötelező
remélem leszünk páran eredménykövetőben is 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
haverom erre mondja, hogy OTULN
összefoglalnád két mondatban? 😀 csak hogy rövidítésbeli ismereteim növekedjenekGergőbácsi
Ez nem rövidítés. Csak szimplán azt jelenti, hogy idiótább az idiótánál is 😀LN
Értem 😊 Akármekkora segghülye, egykezes Cutler pickjére mindig szívesen emlékezem.

Neallel kapcsolatban egyetértek, jöjjön vissza amikor a legjobban fog kelleni, a Lions, Giants ellen, meg a remény szerint minél hosszabb playoffban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Zombo Clifton out, Neal questionable.gamerkr
Neal nem baj, ha most még nem játszik, a Lions és a Giants ellen legyen egészséges
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Zombo Clifton out, Neal questionable.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley ünnepléséről.

The first-down celebration that Finley does is called “The Big Fin.” It’s supposed to look like a shark swimming in the water. According to Finley, some younger players were doing that gesture to him in camp and Finley didn't understand it. He finally broke down and asked them what it was. After finding out they called him “Big Fin,” he implemented it into an on-the-field gesture. All this is according to Finley and his wife on a local TV segment they have where they interview each other. When Finley scores a touchdown, he does what some people think is the “YMCA” gesture. He is actually spelling out his own acronym, “YOTTO,” which stands for “Year of the takeover.”
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
haverom erre mondja, hogy OTULN
összefoglalnád két mondatban? 😀 csak hogy rövidítésbeli ismereteim növekedjenekGergőbácsi
Ez nem rövidítés. Csak szimplán azt jelenti, hogy idiótább az idiótánál is 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Houston TV report: Former Packers DE Johnny Jolly gets 6 years in prison on drug charges. Could be eligible for parole in 14 months. Szerensétlen idióta 😕

Komolyan nemértem, már úgymond befutott focista volt, milliókat keresett, elkapták egyszer oké de hogy ebből nem tanult és nem mérlegelte a dolgokat az felfoghatatlan. Akik kilátástalanul csórók azokat még megértem de ő nem szorult rá. Dollármilliókat, Super Bowl gyűrűt és legalább 14 hónapot vett el az életétől. Grat.JayB
Egy fasz. Korábban "sajnáltam", de most... no comment.Gergőbácsi
haverom erre mondja, hogy OTULN
összefoglalnád két mondatban? 😀 csak hogy rövidítésbeli ismereteim növekedjenek

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Sose csináltam még ilyet, de Áron "tiszteletére" megpróbáltam 😊
http://cheezburger.com/View/5448427520
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop, Desmond LB Not Inj. Related DNP - - -
Burnett, Morgan S Hand FP FP - -
Clifton, Chad T Hamstring Out Out - -
Grant, Ryan RB Knee DNP FP - -
Lang, T.J. G Not Inj. Related DNP - - -
Matthews, Clay LB Ankle LP LP - -
Neal, Mike DE Knee LP LP - -
Sitton, Josh G Knee LP LP - -
Zombo, Frank LB Hamstring DNP DNP - -

Gondolom Bishop és Lang már edzettek, azért van a kis vonal
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Houston TV report: Former Packers DE Johnny Jolly gets 6 years in prison on drug charges. Could be eligible for parole in 14 months. Szerensétlen idióta 😕

Komolyan nemértem, már úgymond befutott focista volt, milliókat keresett, elkapták egyszer oké de hogy ebből nem tanult és nem mérlegelte a dolgokat az felfoghatatlan. Akik kilátástalanul csórók azokat még megértem de ő nem szorult rá. Dollármilliókat, Super Bowl gyűrűt és legalább 14 hónapot vett el az életétől. Grat.JayB
Egy fasz. Korábban "sajnáltam", de most... no comment.Gergőbácsi
haverom erre mondja, hogy OTU
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Houston TV report: Former Packers DE Johnny Jolly gets 6 years in prison on drug charges. Could be eligible for parole in 14 months. Szerensétlen idióta 😕

Komolyan nemértem, már úgymond befutott focista volt, milliókat keresett, elkapták egyszer oké de hogy ebből nem tanult és nem mérlegelte a dolgokat az felfoghatatlan. Akik kilátástalanul csórók azokat még megértem de ő nem szorult rá. Dollármilliókat, Super Bowl gyűrűt és legalább 14 hónapot vett el az életétől. Grat.JayB
Egy fasz. Korábban "sajnáltam", de most... no comment.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Houston TV report: Former Packers DE Johnny Jolly gets 6 years in prison on drug charges. Could be eligible for parole in 14 months. Szerensétlen idióta 😕

Komolyan nemértem, már úgymond befutott focista volt, milliókat keresett, elkapták egyszer oké de hogy ebből nem tanult és nem mérlegelte a dolgokat az felfoghatatlan. Akik kilátástalanul csórók azokat még megértem de ő nem szorult rá. Dollármilliókat, Super Bowl gyűrűt és legalább 14 hónapot vett el az életétől. Grat.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Bishop, Desmond LB Not Inj. Related DNP - - -
Burnett, Morgan S Hand FP - - -
Clifton, Chad T Hamstring Out - - -
Grant, Ryan RB Knee DNP - - -
Lang, T.J. G Not Inj. Related DNP - - -
Matthews, Clay LB Ankle LP - - -
Neal, Mike DE Knee LP - - -
Sitton, Josh G Knee LP - - -
Zombo, Frank LB Hamstring DNP -


alakul :oLN
A Packnél ez már alapértelmezett. 😊 Szvsz Clifton, Neal, Zombo és talán Grant nem fog játszani. A többiek meg remélem vért isznak, hogy elverjék a Tampát. Vagy ha minden rosszul alakul, jöjjön egy jó helyrerakó vereség (no nem mintha el lennének szállva). Azért látszik, hogy az O nagyon koncentrált, a D-nek meg remélhetőleg megindul a szekér.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
remélem D odateszi magát ismét, ha már Freeman ellen van fantasyben 😀