Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
GAMEDAAAY!
10 ponttal nyerünk.kobalu91
Legyen úgy 😀

A magazin oldalán van egy script, amit egyik böngészőm sem tud megemészteni. Csak szólok. 😊
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
GAMEDAAAY!
10 ponttal nyerünk.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett, Morgan S Hand FP FP FP probable
Clifton, Chad T Hamstring Out Out Out Out
Matthews, Clay LB Knee DNP LP LP probable
Neal, Mike DE Knee LP LP LP Out
Sitton, Josh G Knee LP LP LP probable
Zombo, Frank LB Hamstring Out Out Out Out


Neal még nem lesz. Remélem lassan tényleg visszatérhet
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha jól rémlik Jennings a hétvégén megszerezheti az 50. TD-jét (alapszakaszban 46-nál jár).
Azt hiszem ezzel a 11. player lesz a csapat történetében, akinek 50 TD-je van
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett, Morgan S Hand FP FP - -
Clifton, Chad T Hamstring Out Out - -
Matthews, Clay LB Knee DNP LP - -
Neal, Mike DE Knee LP LP - -
Sitton, Josh G Knee LP LP - -
Zombo, Frank LB Hamstring Out Out - -
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Úgy néz ki, nem fognak megfagyni, hó sem lesz, 8-10 fokban fog elkezdődni a meccs. Hó ebből következik, hogy nem lesz
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Így féltávnál megnézegettem hol is tartanak a rookiejaink, még nagyon nagyon korán van ítélkezni de egyelőre mondjuk úgy nem tolnak nagyot a szekéren 😊

Sherrod: 2 meccsen jutott szóhoz, 1 sacket engedélyezett, nemtudta kiverni a tavalyi 5. körös guardot Newhosuet LT pozícióban.

Cobb: 11 elkapás, 1 drop. Inkább visszahordásokban jeleskedik, receiverként még nem nagy impact. Talán eddig még ő a legjobb.

Alex Green: 4 meccsen jutott szóhoz, 3 carry-t kapott, Grant sérülésénél sem használtuk csak ST-ben, IR-en kötött ki

Davon House: 1 meccsen volt aktív, ST-ben, semmi stat.

DJ Williams: 1 elkapása van, ST játékos semmi több.

Caleb Schlauderaff: 53-as rostert nem élte meg, Jets kerettag, 1 meccsen kedzett.

D.J. Smith: Defenseben nem kap szerepet de ST-ben 6 tackle-el vezeti a versenyt.

Ricky Elmore: free agent...

Ryan Taylor: 0 elkapás, ST játékos

Lawrence Guy: 0 stat, IR
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Szevasztok!
Az elmúlt jó pár napban Skóciában tengettem napjaimat, a Chargers elleni meccset (többé-kevésbé) sikerült nyomon követni.
Olvasom a topikot, Collins karrierjének lehetséges végével az egyik legjobb, legokosabb safetyvel lennénk szegényebbek. 😕 Bízzunk abban, hogy bármilyen kicsi esély van, de felépül. Ha pedig nem, jó edző váljon belőle, lehetőleg nálunk.
A D igaz, hogy nem muzsikált valami jól, és még finoman fogalmaztam, de a pont/meccs, mint legfontosabb mutatóban a középmezőnyben vagyunk. Innen bőven lehet még javulni. Szerintem fogunk is.
A hétvégén pedig legyen hó, AP hadd futkározzon, ha a levegőben meg tudjuk verni őket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Schlauderaff-ért milyen picket kaptunk? Úgy látom már játszott a Jets-ben 3 meccsen.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett, Morgan S Hand FP - - -
Clifton, Chad T Hamstring Out - - -
Matthews, Clay LB Knee DNP - - -
Neal, Mike DE Knee LP - - -
Sitton, Josh G Knee LP - - -
Zombo, Frank LB Hamstring Out - - -
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
OMG Mike Neal edzett! TC óta először.JayB
Rettegnek az ellenfelek 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
OMG Mike Neal edzett! TC óta először.
több mint 12 éve
gsn 3 548
A jövő héten kezdődhet a részvénykibocsátás a Bloomberg News szerint. A kezükbe került egy dokumentum, amely a részvények november 15-e körüli kibocsátását kérvényezte.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Csak simán 2 ok... DL és Collins.
A DL nem képes elég nyomást gyakorolni (mondjuk általában a 4. negyedben kb 3 emberes a passrush 1-2 kivételtől eltekintve) Peprah meg nem rossz, de nem Collins. Igaz, hogy már 4. INT volt a hétvégén, de sokat van közel a LOS-hoz, mögé meg be lehet passzolni. Nameg volt 1-2 elváltás is.
Szerintem Burnetten is érezhető, hogy nem teljesen mozog otthonosan a mostani posztján.LN
Most olvasom, hogy míg tavaly 3. helyen voltunk sackek tekintetében idén a huszonkettedikek vagyonk. Ez sem túl fényes mutató.
Burnetten tényleg érezhető, ez a törés nagyon visszavetette a teljesítményét.

Más:
Lehet volt már de azért belinkelem:
http://www.jsonline.com/sports/packers/119635674.html
😀 😀

110 TD / 34 int Godlike! 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gondolom olvastátok ti is, hogy a hétvégén a kommunikáció volt az elsőszámú probléma, azért voltak rendszeresen ilyen üresen WR-ek, ezen javítani fognak. Amíg a D nem veszíti el az önbizalmát, nincs baj. elég, ha a PO-ra összekapják magukat
De Ketchman és Spofford ezúttal a D-t vették elő, vélemények következnek: http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Point-counterpoint-Is-it-time-to-worry-about-the-defense/22297af9-de4d-46fa-af94-6db50daa3ad9

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.JayB
A defense is az...
A Saints, Panthers, Vikings és Chargers elleni meccsek negyedik negyedében összesen 624 yardot nyelt be. Többynire passzolt...

Főleg ezek a negyedek tornázzák fel a mutatót.

Oké, hogy majd mindegyik meccsek volt 1-2 TD előny, vagy mégtöbb, de akkor is... inkább aggasztó ez a szezon második felére nézve.LN
Ennyire nagy érvágás Collins kiesése? Vagy valami más oka lehet? Most ütne vissza a CBA hercehurca?MaG1Xx
Csak simán 2 ok... DL és Collins.
A DL nem képes elég nyomást gyakorolni (mondjuk általában a 4. negyedben kb 3 emberes a passrush 1-2 kivételtől eltekintve) Peprah meg nem rossz, de nem Collins. Igaz, hogy már 4. INT volt a hétvégén, de sokat van közel a LOS-hoz, mögé meg be lehet passzolni. Nameg volt 1-2 elváltás is.
Szerintem Burnetten is érezhető, hogy nem teljesen mozog otthonosan a mostani posztján.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
https://twitter.com/?photo_id=1#!/packers/status/134337986040041472/photo/1

Lehet hóban játszunk hétfőn. 😀 Én nem bánnám. 😀MaG1Xx
jaja 😊
https://p.twimg.com/Ad1mC_pCQAEw9IP.jpg
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hatalmas hülyeségnek tartom, amit írnak. Értem én, hogy spekuláció szintjén felmerül, meg írni kell valamiről, de kizártnak tartom, hogy MM az alapján hívja az offenset, hogy ki milyen szerződést kapjon majd, illetve hogy TT részéről lenne ilyen nyomásgyakorlás. Finley azért van eleget WR-ben. Inkább az az oka sztem, hogy Nelson is egyre inkább top, és ezzel pl beljebb lehet húzni a safetyket. ráadásul a futást is jobban segíti így

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Azért nincs rossz éve Finleynek 😊 Rodgers pont azért olyan gecijó idén mert mindig megtalálja az éppen legjobb célpontot, nem dobja oda csak úgy teszem azt Finleynek hogy na kapd el öreg úgy is nagyobb vagy. Borzasztóan (jól) szét vannak szórva a passzok.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛Sanco
Ricsi szerint csak jegelik hogy aztán majd playoffban elővegyük 😀Hall Of Green
Legyen igaza! 😊
Bár szerencsére Finley nélkül sem szenved célpont hiányban Rodgers.Sanco
Ő a mi befőttünk, majd ínséges időkben a tél közepén elővesszük 😀
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.kobalu91
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛Sanco
Ricsi szerint csak jegelik hogy aztán majd playoffban elővegyük 😀Hall Of Green
Legyen igaza! 😊
Bár szerencsére Finley nélkül sem szenved célpont hiányban Rodgers.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.kobalu91
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛Sanco
Ricsi szerint csak jegelik hogy aztán majd playoffban elővegyük 😀

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.JayB
A defense is az...
A Saints, Panthers, Vikings és Chargers elleni meccsek negyedik negyedében összesen 624 yardot nyelt be. Többynire passzolt...

Főleg ezek a negyedek tornázzák fel a mutatót.

Oké, hogy majd mindegyik meccsek volt 1-2 TD előny, vagy mégtöbb, de akkor is... inkább aggasztó ez a szezon második felére nézve.LN
Ennyire nagy érvágás Collins kiesése? Vagy valami más oka lehet? Most ütne vissza a CBA hercehurca?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.kobalu91
Hülyeség, vagy nem, de ez bennem is felmerült. Persze nem ebben a WR-TE viszonylatban, de egyfajta nyomásgyakorlásképpen a közelgő szerződéshosszabbításhoz. Tavaly Rodgers kedvenc célpontja volt, a 4 lejátszott meccséből kettőt 100+ yarddal zárt, ehhez képest idén látványosan hanyagolva volt. Gondoltam, hogy ez nem lehet véletlen, viszont Finley folyamatos dropjai (~3 az end zoneban) után elvetettem az elméletemet. 😛
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.JayB
A defense is az...
A Saints, Panthers, Vikings és Chargers elleni meccsek negyedik negyedében összesen 624 yardot nyelt be. Többynire passzolt...

Főleg ezek a negyedek tornázzák fel a mutatót.

Oké, hogy majd mindegyik meccsek volt 1-2 TD előny, vagy mégtöbb, de akkor is... inkább aggasztó ez a szezon második felére nézve.