Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
https://twitter.com/?photo_id=1#!/packers/status/134337986040041472/photo/1

Lehet hóban játszunk hétfőn. 😀 Én nem bánnám. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Spike-ok, droppok és throwayek nélkül Rodgers 81.3%-al passzol. Epic.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/09/franchise-tag-fight-could-be-coming-between-finley-packers/
Ezt a hülyeséget... TT-ék remélem nem olyan hülyék, hogy azzal spórolnak, hogy folyamatosan az o-line mellett tartják.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The plan is for Neal to begin practicing this week.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát, ha meglesz Finley és Wells szerződése, akkor remélem a drafton egyetlen pick sem megy a támadókra, mondhatni rendben vannak.
Ellenben szerintem kéne egy OLB, egy DE, egy CB és egy S is. Ez ami biztos.
Zombo nem egészséges (szinte sosem), Walden meg eléggé halovány. Jones már csak ST, So'oto meg nincs keretben sem.LN
Azért ha Collins felépül, safetyben elég jól állunk, szóval azzal várjunk még. a többivel viszont egyetértek

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Collins nagyon hiányzik, Peprah ügyes srác, szép megmozdulásai vannak de szellemileg messze nem tesz hozzá annyit a védelemhez mint Nick mester. Olyan káosz volt néha hátul amit itthon látni egy-egy meccsen és ez nem a pass rush hiánya miatt volt persze továbbra is az a legnagyobb gond. A vicc kategóriától a zseniális egyéni megmozdulások/turnoverek mentik meg ezt a D-t, mint egység nagyon nagyon gyenge. Azért örüljünk, Rodgers = MVP! 😊 Nelson meg kezdi megtalálni azt a következő lépcsőfokot amire oly régóta várunk 😊JayB
Hát, ha meglesz Finley és Wells szerződése, akkor remélem a drafton egyetlen pick sem megy a támadókra, mondhatni rendben vannak.
Ellenben szerintem kéne egy OLB, egy DE, egy CB és egy S is. Ez ami biztos.
Zombo nem egészséges (szinte sosem), Walden meg eléggé halovány. Jones már csak ST, So'oto meg nincs keretben sem.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Zombo has hamstring strain, early prognosis is he will not play this week vs. Minnesota

Áh... 😕MaG1Xx
Eléggé peches szezonja van.
Tavaly sem volt sokkal jobb, akkor is kihagyott vagy 6 meccset, miután kezdő lett.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Zombo has hamstring strain, early prognosis is he will not play this week vs. Minnesota

Áh... 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Collins nagyon hiányzik, Peprah ügyes srác, szép megmozdulásai vannak de szellemileg messze nem tesz hozzá annyit a védelemhez mint Nick mester. Olyan káosz volt néha hátul amit itthon látni egy-egy meccsen és ez nem a pass rush hiánya miatt volt persze továbbra is az a legnagyobb gond. A vicc kategóriától a zseniális egyéni megmozdulások/turnoverek mentik meg ezt a D-t, mint egység nagyon nagyon gyenge. Azért örüljünk, Rodgers = MVP! 😊 Nelson meg kezdi megtalálni azt a következő lépcsőfokot amire oly régóta várunk 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azért valahogy még mindig nem sikerült lecsúszni a 32. helyre pass D rangsorban.

Emlékeim szerint, amikor utoljára ilyen volt a D, sémát váltottunk... 😀 Jövőre 4-3?


Najó, viccet félretéve, amíg nem lesz rendes nyomás az irányítókon, addig ezt fogjuk nézni. Stafford vagy Eli szétkapja a bagázst, mint foxi a lábtörlőt
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Kinevettetek, aztán igencsak izzadni kellett, hogy ne legyen OT a végén. 😀 A D-vel valamit tényleg kezdeni kellene mostmár mert iszonyatos nagy homályok voltak egyénenként is és mint csapategység is...

defense = kés a vajonJayB
mármint defense = vaj

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
defense = kés a vajon
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Min, TB és @DET, szép kis sor...gamerkr
Innen már csak nehezebb lesz....
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és én kis naiv, 21 pontos előnyben már elhittem, hogy zsebben van, a nagy lóf*szt. Remélem megkapják a srácok a fejmosást Caperstől, rengeteg big playt, Rivers majd 400 yardja... V-Jax ha labdához jutott TD-t csinált belőle. Azért ha Burnett 100%-os lesz, javul a helyzet.

Szebb lett volna, ha sikerül 3&2 Starks futásával, csak magunknak köszönhetjük. A kijózanító/ébresztő/figyelmeztető vereség elmaradt (pedig nem sok kellett volna hozzá), na nem baj, Min, TB és @DET, szép kis sor...

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az utolsó 7-8 percet felejtsük el 😊Kampman
Inkább ne... elrettentő tananyag is kell
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Az utolsó 7-8 percet felejtsük el 😊
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
tikk-takk..hamarosan kezdünk 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én OT szagot érzek...MaG1Xx
beb*szna...szaba
Ma biztos nem fürdött még 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Én kb 7-10 pontos, sokszor döcögős győzelmet várok. Esik egyébként az eső kint.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
én OT szagot érzek...MaG1Xx
beb*szna...
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
én OT szagot érzek...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tippelek egy merészet:

30-28 ide,
Rodgers 270 yard, 2 TD, 1 INT
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
GÉMDÉJ 😊 És a végre a Packers is játszik :cool:

Akin sok fog múlni, és a szemem sarkából figyelni fogok az Zombo, a héten végig (fullosan) edzett, a pass rush kelleni fog. Rivers nincs élete formájában, az O-line hibáit könyörtelenül ki kell használni, pláne idegenben.

Shields visszatér, vagyis Bush pályán töltött snapjeinek száma rohamosan csökkenni fog, villogjon csak az ST-ben Jarrett. 😊 Amitől félek, hogy a futásainkat megölik (amit azért nem olyan nehéz), aztán Áron dobáljon csak, persze reméljük ezt nagy hatékonysággal fogja tenni, ahogy eddig is. Azt vettem észre, hogy ebben évben sokkal több a big-play passz játékunk, mint előző évben. Tavaly összesen 10 passz volt 40+ yardért, idén már most 8 van. 2009-ben 17(!) volt.

A SportTV volt szíves a mi meccsünket választani, utolsó lossunk amit közvetíttek, a tavalyi 3. heti MNF volt a Macik ellen...gamerkr
Zombo rotálva lesz szerintem Waldennel megint, mint legutóbb. Aaron dobálhat, de most egy jobb passzvédelem ellen kell, mint eddig. Szóval csak ésszel. Futni pedig akkor is kell, ha nem megy. Egyszer csak bejön 1-2 jobb play is.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GÉMDÉJ 😊 És a végre a Packers is játszik :cool:

Akin sok fog múlni, és a szemem sarkából figyelni fogok az Zombo, a héten végig (fullosan) edzett, a pass rush kelleni fog. Rivers nincs élete formájában, az O-line hibáit könyörtelenül ki kell használni, pláne idegenben.

Shields visszatér, vagyis Bush pályán töltött snapjeinek száma rohamosan csökkenni fog, villogjon csak az ST-ben Jarrett. 😊 Amitől félek, hogy a futásainkat megölik (amit azért nem olyan nehéz), aztán Áron dobáljon csak, persze reméljük ezt nagy hatékonysággal fogja tenni, ahogy eddig is. Azt vettem észre, hogy ebben évben sokkal több a big-play passz játékunk, mint előző évben. Tavaly összesen 10 passz volt 40+ yardért, idén már most 8 van. 2009-ben 17(!) volt.

A SportTV volt szíves a mi meccsünket választani, utolsó lossunk amit közvetíttek, a tavalyi 3. heti MNF volt a Macik ellen...

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
😀
1. direkt volt szerintem az elírás (lásd videózós ügy)
2. a Packers nagy előnynél, főleg negyedik negyedben sosem passzol (lásd Vikes ellen), ezzel hozza ránk MM a szívbajt.

3. tényleg zárjátok már le 😀 vagy menjetek privátba 😉