Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Kórházválogatott..
LN
Remélem a doktorok harcrakész állapotba hozzák sebesültjeinket.

Talán So'oto is játszhat, ki tudja, talán (kellemes) meglepetést is okozhat...

Kérdeztem már korábban, szerintetek Allen kontra Newhouse -> over/under 3 sacks?Gergőbácsi
Biztos hogy nem hagyják egyedül a szarban, szerintem under.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Kórházválogatott..
LN
Remélem a doktorok harcrakész állapotba hozzák sebesültjeinket.

Talán So'oto is játszhat, ki tudja, talán (kellemes) meglepetést is okozhat...

Kérdeztem már korábban, szerintetek Allen kontra Newhouse -> over/under 3 sacks?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kórházválogatott..

Burnett, Morgan S Hand LP LP - -
Clifton, Chad T Knee / Hamstring Out Out - -
Lattimore, Jamari LB Shoulder DNP DNP - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP LP - -
Neal, Mike DE Knee Out Out - -
Quarless, Andrew TE Knee FP FP - -
Shields, Sam CB Concussion DNP DNP - -
Sitton, Josh G Knee DNP LP - -
Woodson, Charles CB Foot / Knee LP LP - -
Zombo, Frank LB Knee Out Out - -
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Legutóbb mikor év közben ellenünk kezdett egy első körös tehetség csúnya szopó lett belőle. Ismét ott a példa hogy miért kell komolyan venni 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Ahogy így olvasom a packers.comon a Tuesdays with McCarthy rovatot, el kell mondanom, hogy kurva jó. A SB győzelemtől függetlenül hihetetlenül szimpatikus.

Egyetértek gamerkr-rel, az igazi teszt most jön el, a Vikes szurkolótábor mindig pokoli hangulatot csinál, nem lényeg, hogy most milyen a mérlegük. Rajtunk áll, hogy lecsendesítsük őket. Minél kevesebb kürtöt akarok hallani :cool:

Newhouse vs. Allen - over/under 3 sacks?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
5. helyen van a D# futás ellen, DE az igazi teszt az hétvégén jön AP személyében. Sajnos 1 fantasy ligában ellenem fogja nyomni, félek is rendesen. Csak a LB-eink ne féljenek, meg persze Rajiék se 😛

És ott van Jared Allen ugyebár, na szerintem ott fog eldőlni a meccs.

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ponder kezd ellenünk vasárnap.gamerkr
Épp akartam írni...

7-0??? :cool:
Na jó, nem iszok a Ponder bőrére...
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ponder kezd ellenünk vasárnap.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hawk a mutogatódsiról


"I guess it was on TV," Hawk said after being informed by a public relations official of the hoo-ha. "I definitely wasn't mad or upset with anybody. It was kind of a running joke with a couple of my teammates. I got caught up in the emotion of the game."

"Sometimes you forget that it's on TV. I definitely want to apologize to anyone whose kids were watching and got offended or anything. I understand. I'm sorry that got out there."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
fasza 😕MaG1Xx
Shields ezzel hivatalosan is gyökér 😕. azért én szeretemSzobi22
Hülyegyerek mindig visszaakarja hordani TD-re, nem tudom mit akart ezzel... Az end zone-t körbefutva akar TD-t vinni???kobalu91
Biztos felrémlett neki, hogy milyen TD-t vitt vissza egyetemen kickoff után.

Zombo meg csak nem bír egészséges maradni
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Shields suffered concussion, will go through testing process this week. Zombo hyper-extended his knee. Will know more Wed.
fasza 😕MaG1Xx
Shields ezzel hivatalosan is gyökér 😕. azért én szeretemSzobi22
Hülyegyerek mindig visszaakarja hordani TD-re, nem tudom mit akart ezzel... Az end zone-t körbefutva akar TD-t vinni???
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Shields suffered concussion, will go through testing process this week. Zombo hyper-extended his knee. Will know more Wed.
fasza 😕MaG1Xx
Shields ezzel hivatalosan is gyökér 😕. azért én szeretem

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Shields suffered concussion, will go through testing process this week. Zombo hyper-extended his knee. Will know more Wed.
fasza 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Al Harris azért egy Packers szurkoló szemében több mint egy srác 😛 😊MarioAna
nagy +1
viszont zseniálisan kihasználtuk, hogy ismerjük. az a play rá lett tervezve, az agresszivitására

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Mekkora meccs volt skacok! Nelson futása mikor a két srác egymáson elesett hát az kemény test csel volt. Gyönyörűen haladunk előre! YES YES YES 😊)Zoletti
Al Harris azért egy Packers szurkoló szemében több mint egy srác 😛 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mekkora meccs volt skacok! Nelson futása mikor a két srác egymáson elesett hát az kemény test csel volt. Gyönyörűen haladunk előre! YES YES YES 😊)
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Pici összehasonlítás:

Zombo 3-1
Walden 1-0

remélem hamar visszaveszi a kezdő helyetLN
lehetne Waldennél 2-0 1.0 0 1, de helyette egy -10yardos holding lett 😉
mondjuk abból baj nem lehet, ha Zombo is egészséges 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pici összehasonlítás:

Zombo 3-1
Walden 1-0

remélem hamar visszaveszi a kezdő helyet
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ennek majdnem jobban örülök, mint a győzelemnek 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article_spofford/article-1/Game-notes-Collins-returns-to-sideline/e89a35af-ef48-4f04-aaa5-6543c2a5270aLN
Jó látni őt a csapattal. Az az érzésem, tapasztalata kelleni fog még, remélem minél többet ad át Burnettnek és Peprah-nak. Remélem a D pontok terén még javulni fog, és ahogy eddig, odateszi magát, amikor igazán kell. Ha még egy jó D teljesítménnyel (a függetlenül attól, hogy W vagy L) mehetnénk a bye-ra, akkor szerintem az egy kis extra erőt adhatna a schedule erősebb második feléhez.Gergőbácsi
Peprah is azt mondta, hogy jó, hogy ott van, mint harmadik szem a pálya mellett 😊
Szerintem, ha egészséges lesz (és nagyon bízom benne, hogy igen), az egyik legjobb S párost fogja alkotni Burnettel. Hihetetlenül jó játékos.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Ennek majdnem jobban örülök, mint a győzelemnek 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article_spofford/article-1/Game-notes-Collins-returns-to-sideline/e89a35af-ef48-4f04-aaa5-6543c2a5270aLN
Jó látni őt a csapattal. Az az érzésem, tapasztalata kelleni fog még, remélem minél többet ad át Burnettnek és Peprah-nak. Remélem a D pontok terén még javulni fog, és ahogy eddig, odateszi magát, amikor igazán kell. Ha még egy jó D teljesítménnyel (a függetlenül attól, hogy W vagy L) mehetnénk a bye-ra, akkor szerintem az egy kis extra erőt adhatna a schedule erősebb második feléhez.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
No, lejött a meccs, megkerestem..
Az bizony Hawk középső ujja volt....LN
ja, nfl.comos videóban már tegnap is kitakarták

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
No, lejött a meccs, megkerestem..
Az bizony Hawk középső ujja volt....
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ennek majdnem jobban örülök, mint a győzelemnek 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article_spofford/article-1/Game-notes-Collins-returns-to-sideline/e89a35af-ef48-4f04-aaa5-6543c2a5270a
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
valamit lehet tudni Hawk középső ujjas akciójának jelentéséről?
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
A lényeg a W, remélhetőleg a feltehetően sebzett vadkan módjára küzdő Minny ellen nem lesz ilyen hosszú üresjárat

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.