Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
pestiek közül valakinek nincs kedve összeugrani meccsnézésre egy kocsmába? sporttv-s meccs, szóval kb akárhova mehetnénk.brk
nem vagyok pesti, szívesen is mennék, de sajnos melóban leszek (de pesten) 😕 De legalább nézhetem 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
pestiek közül valakinek nincs kedve összeugrani meccsnézésre egy kocsmába? sporttv-s meccs, szóval kb akárhova mehetnénk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó meccs lesz a mai, de úgy érzem nem ma fog megszűnni a Packs 100%-os mutatója... 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyébként én is nemrég találtam magamról fotót 5 éves koromból amin Dolphins sapkában feszítek 😊JayB
Én kb egy éve találtam egy képet, amin kb 10 évesen egy Steelers-ös "mackónadrágban" feszítek. Más focis "ereklyém" nem volt, inkább NHL-es cuccokkal voltam tele 😀kobalu91
Hiába no, a major sportok bomlasztották a rendszert 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egyébként én is nemrég találtam magamról fotót 5 éves koromból amin Dolphins sapkában feszítek 😊JayB
Én kb egy éve találtam egy képet, amin kb 10 évesen egy Steelers-ös "mackónadrágban" feszítek. Más focis "ereklyém" nem volt, inkább NHL-es cuccokkal voltam tele 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Szerintem most simán nyerünk, kellően utáljuk őket ahoz hogy ne lazázzuk el és azért jelenleg elég komoly különbség van a két csapat között aminek ki kell jönnie.

Egyébként én is nemrég találtam magamról fotót 5 éves koromból amin Dolphins sapkában feszítek 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A sapi megvan vagy 20 éves, 49ers.
LN
Baseball sapi? Olyanom nekem is volt. 😀 Az is a 90-es évek elején történt. Jézus, de öregszünk 😕
MaG1Xx
Jajám. 94 előtti :rolleyes:
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én egy hamisítatlan Packer-meccset várok, utolsó pillanatig nyílt, a szurkolók majd szívrohamot kapnak fajtából, mindezt a SportTv-n, Ricsi kommentálásában. gamerkr
tökéletesen leírtad, milyen is ez. és ráadásul Márk lesz 😊Szobi22
Ha Gyula lenne, tőle már önmagában szívrohamot kapnék 😀kobalu91
Hát, idén akkor még nem volt hamisítatlan Packers meccs 😀
Szerintem akkor lesz szoros, ha Peterson tud futni, Allen meg odaér Rodgershez sokszor. Kb. 7 pontos győzelmet várok, de sok pont lesz. Shields ugye nincs, Bush lesz gondolom a nickel, szóval....
Ráadásul ha Pickett sem lesz (esélyes), akkor sokat lesz Bush, meg akár Lee is.
Viszont ha futás ellen lesz 2 emberes DL, akkor lehet, hogy D.J. Smith is felkerül végre, megnézhetjük mit tud.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én egy hamisítatlan Packer-meccset várok, utolsó pillanatig nyílt, a szurkolók majd szívrohamot kapnak fajtából, mindezt a SportTv-n, Ricsi kommentálásában. gamerkr
tökéletesen leírtad, milyen is ez. és ráadásul Márk lesz 😊Szobi22
Ha Gyula lenne, tőle már önmagában szívrohamot kapnék 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én egy hamisítatlan Packer-meccset várok, utolsó pillanatig nyílt, a szurkolók majd szívrohamot kapnak fajtából, mindezt a SportTv-n, Ricsi kommentálásában. gamerkr
tökéletesen leírtad, milyen is ez. és ráadásul Márk lesz 😊

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ON: Néhány hete kérdeztem nincs-e deja-vu érzésetek. Most megint megteszem. 😀 Nagyon kutyául állunk sérülések terén, remélem behuzzuk a holnapi meccset valahogy.MaG1Xx
Én egy hamisítatlan Packer-meccset várok, utolsó pillanatig nyílt, a szurkolók majd szívrohamot kapnak fajtából, mindezt a SportTv-n, Ricsi kommentálásában. Legalább a streamekkel nem kell szarakodni.

Végeredményre egy 3 pont különbségűt tippelek, olyanunk még úgy se volt idén, csak 7 és a fölötti W. Valahogy be kell húzni, és lehet pihenni egy hetet, az azutáni menetrend kegyetlen lesz!

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A sapi megvan vagy 20 éves, 49ers.
LN
Baseball sapi? Olyanom nekem is volt. 😀 Az is a 90-es évek elején történt. Jézus, de öregszünk 😕

ON: Néhány hete kérdeztem nincs-e deja-vu érzésetek. Most megint megteszem. 😀 Nagyon kutyául állunk sérülések terén, remélem behuzzuk a holnapi meccset valahogy.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A minap találtam a padláson egy sapit, ennek alkalmából elgondolkoztam, milyen "jeleivel" találkoztam az amerikai focinak, korai éveim alatt. 😊

A sapi megvan vagy 20 éves, 49ers.
Réges régen volt egy Notre Dame pólóm, nagyjából 14 éves korom körül (nem tegnap volt), valamint a Bengals-os pólóm is, valamivel később (az sem tegnap volt).
Na és persze akkoriban fogalmam sem volt mik is azok, csak jól néztek ki, a kor cuccaihoz képest 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most csak én érzek úgy, hogy ebből kib###ott nagy meltdown lehet következő pár meccsen?kobalu91
nem tudom, emlékszel-e a tavalyi szezonra 😀

amúgy Newhouse-al mi van? mert elvileg non injury relatedSzobi22
Azt hiszem most igencsak jókor jön majd a byeweek. Picit kezd lekettyenni a társaság, még Sitton is sérüléssel bajlódik, ez rá nem volt jellemző. Valahogy hozni kell a Vikes elleni meccset, aztán pihi, lehet nyalogatni a sebeket.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Salary..
http://www.jsonline.com/sports/packers/130325418.html
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most csak én érzek úgy, hogy ebből kib###ott nagy meltdown lehet következő pár meccsen?kobalu91
nem tudom, emlékszel-e a tavalyi szezonra 😀

amúgy Newhouse-al mi van? mert elvileg non injury relatedSzobi22
personal matter...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most csak én érzek úgy, hogy ebből kib###ott nagy meltdown lehet következő pár meccsen?kobalu91
nem tudom, emlékszel-e a tavalyi szezonra 😀

amúgy Newhouse-al mi van? mert elvileg non injury related

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Most csak én érzek úgy, hogy ebből kib###ott nagy meltdown lehet következő pár meccsen?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A kórházteam

Burnett, Morgan S Hand LP LP LP probable
Clifton, Chad T Knee / Hamstring Out Out Out Out
Dominguez, Ray G/T Not Inj. Related - - DNP probable
Lattimore, Jamari LB Shoulder DNP DNP DNP Out
Matthews, Clay LB Quadricep DNP LP DNP probable
Neal, Mike DE Knee Out Out Out Out
Newhouse, Marshall T Not Inj. Related - - DNP probable
Pickett, Ryan DE Concussion - - DNP questionable
Quarless, Andrew TE Knee FP FP FP probable
Shields, Sam CB Concussion DNP DNP DNP doubtful
Sitton, Josh G Knee DNP LP DNP probable
Woodson, Charles CB Foot / Knee LP LP LP probable
Zombo, Frank LB Knee Out Out Out Out
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Pickett has concussion"gamerkr
Ez meg pláne nem jó, ha nem megy át a teszten, akkor érdekes lesz a fal...

Wynn - Raji - Wilson - Green, s ha nincs Shields, érdekes lesz. Bush is sokat lesz fent 😕 Akkor már inkább House és D.J. Smith (vagy M.D. Jennings) legyen a nickel-dime páros.LN
pont most olvastam valahol egy cikket, hogy Bush és Lee is House előtt van a depth charton :/Szobi22
Hmm... egy normális depht charton lehet még én is Bush előtt lennék CB-ként 😂

Remélem a következő drafton a D kap kiemelt jelentőséget, mondjuk ILB, CB, DL, CB, DL, S sorrendben 😀 Úgyis lesz vagy 10 pick, lehet majd cserélgetni felfelé.
Zombo amilyen sérülékeny, Walden meg amennyire hurka passrush-ban, kellene valami. Nem is értem, hogy Elmore hogy nem maradt a keretben. Csapattársa Reed egészen jól nyomta a hétvégén. Anno reméltem, hogy őt hozzuk második körben (mondjuk Cobb nyerőnek tűnik eddig).
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
"Pickett has concussion"gamerkr
Ez meg pláne nem jó, ha nem megy át a teszten, akkor érdekes lesz a fal...

Wynn - Raji - Wilson - Green, s ha nincs Shields, érdekes lesz. Bush is sokat lesz fent 😕 Akkor már inkább House és D.J. Smith (vagy M.D. Jennings) legyen a nickel-dime páros.LN
pont most olvastam valahol egy cikket, hogy Bush és Lee is House előtt van a depth charton :/

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Pickett has concussion"gamerkr
Ez meg pláne nem jó, ha nem megy át a teszten, akkor érdekes lesz a fal...

Wynn - Raji - Wilson - Green, s ha nincs Shields, érdekes lesz. Bush is sokat lesz fent 😕 Akkor már inkább House és D.J. Smith (vagy M.D. Jennings) legyen a nickel-dime páros.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Newhouse will play, Shields is doubtful, Pickett has concussion"

hát nem erre a hírre szeret hazaérkezni az ember. Neal meg a ráadás :/
Pozitívum, hogy Newhouse nem sérült. Viszont Bush-t én sem akarom a kezdőben látni. 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
No guarantee Mike Neal will be able to play this YEAR. 😒JayB
Akkor irány IR és kéne valami éppkézláb DE.

Szerintem Allen 1 sack lesz. Kuhn, Crabtree és D.J. Williams is be fog segíteni blokkolásnál.

Btw szerintem Quarless menni fog az év végén, ahogy kinéz Williams jobban blokkol nála. Az elkapás meg kevésbé számít, bár Williamsnek nincs rossz keze. Quarless keze meg lehet nem olyan jó, mert tavaly sem nagyon kereste Rodgers a labdával.


Shields állapota meg azt jelentheti, hogy House aktív részese is lehet a keretnek a hétvégén. Remélem Bush nem lesz kezdő :o
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
No guarantee Mike Neal will be able to play this YEAR. 😒