Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Eagles signed DE Cullen Jenkins to a five-year, $25 million contract.

:/

nem semmi amit a sasok művelnek...gamerkr
Jenkins nagyon fog hiányozni a DL-ből, főleg a pass rusht tekintve. 😕 Viszont így talán megérné tradelni pár Eagles játékosért, hátha így könnyebben elengednék őket.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Eagles signed DE Cullen Jenkins to a five-year, $25 million contract.

:/

nem semmi amit a sasok művelnek...gamerkr
Kezdenek SB esélyes csapatként kinézni.... :/
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Eagles signed DE Cullen Jenkins to a five-year, $25 million contract.

:/

nem semmi amit a sasok művelnek...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szervusztok !
A csapat honlapjan tovabbra sem talalom mikor vannak/lesznek latogathato edzesek.
Ha valaki tudna segiteni, esetleg ajanlani egy oldalt, azt megkoszonnem. 😊
U.undisputedly
Ez talán kisegít:
http://www.jsonline.com/blogs/sports/126435233.htmlSanco
Koszonom.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Akor jelen állás szerint House és Green aki még nem írt alá?
Gergőbácsi
Ma ők is aláírtak.

Plusz Havner és Brett Swain is!

http://www.jsonline.com/blogs/sports/126452933.html

ma felgyorsulnak az események egy kicsikét, reméljük Kuhn is megkapja és aláírja a szerződését. és kiderülhetne Cullen Jenkins sorsa is.gamerkr
TE poszt érdekes lesz.
Finley és D.J. Williams szerintem tuti, Crabtree is, ő blokkol a legjobban. Kérdés, Quarless vagy Havner? mindkettő? Taylor az ST-ben lesz, Bush párja az tuti. 😀

Azt hiszem, ha Swain is aláírt, akkor Jones nem marad. Swain kimondottam 5. számú WR volt, s marad is.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szervusztok !
A csapat honlapjan tovabbra sem talalom mikor vannak/lesznek latogathato edzesek.
Ha valaki tudna segiteni, esetleg ajanlani egy oldalt, azt megkoszonnem. 😊
U.undisputedly
Ez talán kisegít:
http://www.jsonline.com/blogs/sports/126435233.html
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Akor jelen állás szerint House és Green aki még nem írt alá?
Gergőbácsi
Ma ők is aláírtak.

Plusz Havner és Brett Swain is!

http://www.jsonline.com/blogs/sports/126452933.html

ma felgyorsulnak az események egy kicsikét, reméljük Kuhn is megkapja és aláírja a szerződését. és kiderülhetne Cullen Jenkins sorsa is.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szervusztok !
A csapat honlapjan tovabbra sem talalom mikor vannak/lesznek latogathato edzesek.
Ha valaki tudna segiteni, esetleg ajanlani egy oldalt, azt megkoszonnem. 😊
U.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.jsonline.com/sports/packers/126436963.html

Kis eszmefuttatás az O-line-ról
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Amennyire én tudom, már csak ők nem.


Grat 😀LN
Úgy értem McCarthy kislánya 😀Gergőbácsi
...de Te vagy az apja.... 😀Bear
hát szezon közben kívántam néha, hogy inkább a nejét baszogassa, ne a playhívásokat erőltesse 😊 végülis jól sült el Mike. Így is, úgy is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Akor jelen állás szerint House és Green aki még nem írt alá?

Megszületett a legkisebb Packers fan is :cool:Gergőbácsi
Amennyire én tudom, már csak ők nem.


Grat 😀LN
Úgy értem McCarthy kislánya 😀Gergőbácsi
...de Te vagy az apja.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Akor jelen állás szerint House és Green aki még nem írt alá?

Megszületett a legkisebb Packers fan is :cool:Gergőbácsi
Amennyire én tudom, már csak ők nem.


Grat 😀LN
Úgy értem McCarthy kislánya 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Akor jelen állás szerint House és Green aki még nem írt alá?

Megszületett a legkisebb Packers fan is :cool:Gergőbácsi
Amennyire én tudom, már csak ők nem.


Grat 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Akor jelen állás szerint House és Green aki még nem írt alá?

Megszületett a legkisebb Packers fan is :cool:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tauscher is ment.

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-release-seven-players/dab18783-b902-4e9e-b128-6527703c2965LN
Hatalmas köszönet neki és persze mindenkinek, aki Green Bayben szolgált, és most elmegy.Gergőbácsi
Ráadásul Tauscher helyi srác.

Azért remélem a Barnett release nem cut még, jó lenne valami hasznos cetli érte.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tauscher is ment.

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-release-seven-players/dab18783-b902-4e9e-b128-6527703c2965LN
Hatalmas köszönet neki és persze mindenkinek, aki Green Bayben szolgált, és most elmegy.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tauscher is ment.

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-release-seven-players/dab18783-b902-4e9e-b128-6527703c2965
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Úgy kell Nnamdinak helyet csinálni, hogy Jolly marad!!! :mad: 😊Sanco
Reméljük nem "botlik" meg mégegyszer és akkor marad, ebben biztos vagyok 😂LN
Esetleg nyithatna egy gyógyszertárat.
Asoval érdekes lenne a backfield, asszem Williams nem örvendene, Shields-zel és HOuse-zal egyetemben. 😊Gergőbácsi
Vagy Burnett, Woodson mondta, visszamegy safetynek, ha kell 😀

Maradva a realitás talaján, Kuhn szerződése legyen a következő, amit valaki bejelent, pls :rolleyes:
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Hááát.. kit vágsz akkor még ki? 😊
Az új fiúk közül sincs még mindenkinek szerződése, és ez a $12.7m a teljes cap alatti összeg ha jól emlékszem (minthogy kb 70k-val volt alatta a csapat) 😀


Mondjuk ha Tauscher cut, akkor abból lesz még $4.1m
No és persze Johnny Jolly $2.5m, ha egyáltalán beleszámoljuk még ideLN
Úgy kell Nnamdinak helyet csinálni, hogy Jolly marad!!! :mad: 😊Sanco
Reméljük nem "botlik" meg mégegyszer és akkor marad, ebben biztos vagyok 😂LN
Esetleg nyithatna egy gyógyszertárat.
Asoval érdekes lenne a backfield, asszem Williams nem örvendene, Shields-zel és HOuse-zal egyetemben. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hááát.. kit vágsz akkor még ki? 😊
Az új fiúk közül sincs még mindenkinek szerződése, és ez a $12.7m a teljes cap alatti összeg ha jól emlékszem (minthogy kb 70k-val volt alatta a csapat) 😀


Mondjuk ha Tauscher cut, akkor abból lesz még $4.1m
No és persze Johnny Jolly $2.5m, ha egyáltalán beleszámoljuk még ideLN
Úgy kell Nnamdinak helyet csinálni, hogy Jolly marad!!! :mad: 😊Sanco
Reméljük nem "botlik" meg mégegyszer és akkor marad, ebben biztos vagyok 😂
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Hááát.. kit vágsz akkor még ki? 😊
Az új fiúk közül sincs még mindenkinek szerződése, és ez a $12.7m a teljes cap alatti összeg ha jól emlékszem (minthogy kb 70k-val volt alatta a csapat) 😀


Mondjuk ha Tauscher cut, akkor abból lesz még $4.1m
No és persze Johnny Jolly $2.5m, ha egyáltalán beleszámoljuk még ideLN
Úgy kell Nnamdinak helyet csinálni, hogy Jolly marad!!! :mad: 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers signed No. 64 overall pick WR/KR Randall Cobb to a four-year, $3.2 million contract.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Through the release of linebacker Nick Barnett, end Justin Harrell, linebacker Brady Poppinga and Chillar, general manager Ted Thompson has sliced off $12.7 million of the Packers' salary cap. Those same cuts will cost him $2.48 million next year because of the pro-rated shares left over in each player's contract.LN
Nmandi here we come 😀JayB
Hááát.. kit vágsz akkor még ki? 😊
Az új fiúk közül sincs még mindenkinek szerződése, és ez a $12.7m a teljes cap alatti összeg ha jól emlékszem (minthogy kb 70k-val volt alatta a csapat) 😀


Mondjuk ha Tauscher cut, akkor abból lesz még $4.1m
No és persze Johnny Jolly $2.5m, ha egyáltalán beleszámoljuk még ide
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Through the release of linebacker Nick Barnett, end Justin Harrell, linebacker Brady Poppinga and Chillar, general manager Ted Thompson has sliced off $12.7 million of the Packers' salary cap. Those same cuts will cost him $2.48 million next year because of the pro-rated shares left over in each player's contract.LN
Nmandi here we come 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Through the release of linebacker Nick Barnett, end Justin Harrell, linebacker Brady Poppinga and Chillar, general manager Ted Thompson has sliced off $12.7 million of the Packers' salary cap. Those same cuts will cost him $2.48 million next year because of the pro-rated shares left over in each player's contract.