NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ezen már én is gondolkoztam, szerintem 5 TE lesz, Finley, Quarless, Williams, Taylor, Crabtree.
Finley nem kérdés, szerintem Crabtree sem, mert egész évben jól blokkolt, és azért a keze sem ügyetlen, bár passzban nem használjuk.
Taylor ST, és ha kell felmegy TE-nek is, Quarless meg elvileg jó elkapó, mégis alig használtuk tavaly, remélem idén többet.
Williams is jó elkapó, bár ebből csak egy szép elkapást láttunk múlt héten.
Bár Havner is maradhatna, ST-ben jó, akárcsak Swain, aki meg a WR corps-ból szorult ki.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A TE-ekre leszek kíváncsi. Itt van ugye Finley, Quarless, Crabtree, Havner. Előbbi 2 inkább elkapó, utóbbi block+ST. Ráadásul 2 újonc, Williams és Taylor is, ahol szintén van egy elkapó, és egy ST-menő. Taylorról azt írják, hogy nagyon állat st-ben, úgyhogy szerintem ő marad, viszont fogalmam sincs, hogy ki megy. Mondjuk sztem jó eséllyel Havner, de az úgy még mindig 5 TE..

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Jolly most milyen jól jönne a D-Line-ba.
Szerintem megejtünk egy-két évközi szerződés hosszabbítást majd.

Jarred 'Special Team Captain' Bush-t mindenképp rosteren kell tartanunk 😊gamerkr
😀
Kövezzetek meg érte, de remélem Grant nem marad. Birom a srácot, de szerintem nem ér majdnem 6 misit.
Ennél meg csak jobb szerződést akarna. Plusz szerintem Green jobb lesz. Legalábbis ezt érzem, év végén meg majd lehet a szememre vetni 😀LN
Nem fog ő sokat kérni, 29-30 éves RB nem kérhet sokat.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jolly most milyen jól jönne a D-Line-ba.
Szerintem megejtünk egy-két évközi szerződés hosszabbítást majd.

Jarred 'Special Team Captain' Bush-t mindenképp rosteren kell tartanunk 😊gamerkr
😀
Kövezzetek meg érte, de remélem Grant nem marad. Birom a srácot, de szerintem nem ér majdnem 6 misit.
Ennél meg csak jobb szerződést akarna. Plusz szerintem Green jobb lesz. Legalábbis ezt érzem, év végén meg majd lehet a szememre vetni 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jolly most milyen jól jönne a D-Line-ba.
Szerintem megejtünk egy-két évközi szerződés hosszabbítást majd.

Jarred 'Special Team Captain' Bush-t mindenképp rosteren kell tartanunk 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Összeszedtem nagyjából, hogy kik lesznek Fa-k jövőre (tudom korai, de kíváncsi voltam)
Van benne 1-2 név akit meg kellene tartani (Finley, Nelson és Sitton mindenképp, Flynnt én elengedném kezdőnek valahová)

Jarred Bush
Jermichael Finley
Matt Flynn
Ryan Grant
Howard Green
Pat Lee
Jordy Nelson
Josh Sitton
Erik Walden
Scott Wells

Papíron Havner is, nem tudom milyen szerződést kapott, amikor visszajött, Swain meg RFA lesz.

Na és persze Johnny Jolly, de hát ő már a keretbe sincs írva, szerintem felejtős lesz a legény.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Neal hála égnek úgy fest rendben.

Egy kis latolgatás a Jsonline oldalról a kerettel kapcsolatban. Szerintem elég sok benne az igazság 😊

http://www.jsonline.com/sports/packers/127917878.html
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Neal nem egészséges... :/

http://www.packers.com/news-and-events/article_spofford/article-1/Packers-await-news-on-Neal/c99fd5cd-39fa-4d81-aef0-16a02cf4980a
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na meglestem a meccset, elsősorban Harrell miatt. Nem volt rossz, voltak bíztató jelek. A legtöbb hiba MM szerint a tapasztalatlanságra vezethető vissza, faszságokat nem csinált "he jsut needs some playing time". Egy harmadik csapatot irányítani tele rookie-kal Rodgersnek sem lenne könnyű, ezt szintén MCarthy mondta. Kiváncsian várom a folytatást tőle.JayB
Ahhoz képest, hogy kikkel volt a pályán, jó volt. De még Flynn is megszenvedett a második számú fallal, vagyis annak jobb oldalával. Newhouse lassú volt, jópárszor átmentek ott. A bal oldalon a Lang-Sherrod vagy a Sherrod-Lang (cserélgette őket MM) egész jó volt. McDonald meg az első snaptől eltekintve jól adta fel a labdát és jól is tolta. Szerintem jövőre kezdő lesz.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Na meglestem a meccset, elsősorban Harrell miatt. Nem volt rossz, voltak bíztató jelek. A legtöbb hiba MM szerint a tapasztalatlanságra vezethető vissza, faszságokat nem csinált "he jsut needs some playing time". Egy harmadik csapatot irányítani tele rookie-kal Rodgersnek sem lenne könnyű, ezt szintén MCarthy mondta. Kiváncsian várom a folytatást tőle.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintetek ki fog jobb futóteljesítményt elérni? Grant, Startks vagy esetleg Green? A lesajnált és általában nem jegyzett futóegységünktől én - meglepetésre - kiemelkedő teljesítményt várok. Persze magunkhoz képest.

Ki lesz a legjobb újoncunk?Gergőbácsi
Grantnek kinéz egy jó szezon (talán egy 1000 yard közeli teljesítmény..), reméljük Green-t látjuk az Arizona ellen.

A legjobb újonc meg szerintem Cobb lesz, ha 9-10 yarddal előrébb kezdhetne az offense, az félelmetes lenne,.. De egy UDFA titán is szóba jöhet 😊, találnánk egy Shields szintű CB-t megint, na azzal szerintem sokan kiegyeznénk.

plusz ott van House, akit még nem láttunk játszani!gamerkr
Cobb szerintem jó lesz, meglesz az a pár yard plusz.
Futásban szerintem Grant-Starks-Green lesz a sorrend eleinte az biztos, de én Greentől várok kissebb csodát. Sokan lesajnálják, hogy passz orientált offense-ből jön, ami igaz is, ráadásul tán pont itt volt egy olyan, hogy a legtöbb yardját screenekből szerezte.

De screenből senki nem tud futott yardot, max elkapottat 😀 Pláne nem 1000 felett 😊
UDFA titánnak meg ott van Josh Gordy, egész jó volt, igaz a cserék ellen, de szerintem jobb volt, mint Bush meg Lee együtt 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szerintetek ki fog jobb futóteljesítményt elérni? Grant, Startks vagy esetleg Green? A lesajnált és általában nem jegyzett futóegységünktől én - meglepetésre - kiemelkedő teljesítményt várok. Persze magunkhoz képest.

Ki lesz a legjobb újoncunk?Gergőbácsi
Grantnek kinéz egy jó szezon (talán egy 1000 yard közeli teljesítmény..), reméljük Green-t látjuk az Arizona ellen.

A legjobb újonc meg szerintem Cobb lesz, ha 9-10 yarddal előrébb kezdhetne az offense, az félelmetes lenne,.. De egy UDFA titán is szóba jöhet 😊, találnánk egy Shields szintű CB-t megint, na azzal szerintem sokan kiegyeznénk.

plusz ott van House, akit még nem láttunk játszani!

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Szerintetek ki fog jobb futóteljesítményt elérni? Grant, Startks vagy esetleg Green? A lesajnált és általában nem jegyzett futóegységünktől én - meglepetésre - kiemelkedő teljesítményt várok. Persze magunkhoz képest.

Ki lesz a legjobb újoncunk?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LB Diyral Briggs cut

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
LN, te nézted a playoffot? 😛 mert akkor nem mondanád azt, hogy cseréljük el Bushot..Hurka
Ha CB-ként kell pályára lépnie, nem jutunk idén PO-ba 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
LN, te nézted a playoffot? 😛 mert akkor nem mondanád azt, hogy cseréljük el Bushot..
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még jobban felértékeli a SB győzelem értékét, hogy Bush-sal a sorainkban értük el azt!
Bush volt talán az egyetlen, aki végig játszott a Cleveland ellen, viszont még a Browns 3.sora is agyba-főbe szívatta. Nagy gondban leszünk, ha netán a Williams-Woodson-Shields trióból ketten kiesnek.Sanco
Cseréljük el könyörgöm 😀 mégis csak egy SB győztes CB, csak kell valakinek 😀
Megmondom őszintén Lee-től picit többet vártam, a TD-nél lemaradt az emberéről.
Remélem a következő meccsen mindenki lesz, House-ra is kíváncsi leszek.
Sajna nem jött le a meccs amíg elindultam 😕 , de mintha nickelben is OLB-t próbáltunk volna 1-2 play erejéig. Mintha CM, Zombo és Walden egyszerre lett volna fent.LN
Hát azért ne cseréljük el, ST-ben elég jó 😀 Cornernek viszont tényleg szar, de ottvan House majd ő megmutatja reméljük 😊 Végülis TT-ék CB témában otthon vannak, lásd Shields 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Még jobban felértékeli a SB győzelem értékét, hogy Bush-sal a sorainkban értük el azt!
Bush volt talán az egyetlen, aki végig játszott a Cleveland ellen, viszont még a Browns 3.sora is agyba-főbe szívatta. Nagy gondban leszünk, ha netán a Williams-Woodson-Shields trióból ketten kiesnek.Sanco
Cseréljük el könyörgöm 😀 mégis csak egy SB győztes CB, csak kell valakinek 😀
Megmondom őszintén Lee-től picit többet vártam, a TD-nél lemaradt az emberéről.
Remélem a következő meccsen mindenki lesz, House-ra is kíváncsi leszek.
Sajna nem jött le a meccs amíg elindultam 😕 , de mintha nickelben is OLB-t próbáltunk volna 1-2 play erejéig. Mintha CM, Zombo és Walden egyszerre lett volna fent.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Még jobban felértékeli a SB győzelem értékét, hogy Bush-sal a sorainkban értük el azt!
Bush volt talán az egyetlen, aki végig játszott a Cleveland ellen, viszont még a Browns 3.sora is agyba-főbe szívatta. Nagy gondban leszünk, ha netán a Williams-Woodson-Shields trióból ketten kiesnek.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tömören? Az O-line még nincs kész. Amikor Lang-Sherrod vagy Sherrod-Lang volt a baloldal, párszor átment rajtuk a Browns cseresor is.
A csapat többi része nagyjából, bár sok volt a hiányzó CB, Lee és Bush messze nem elég, még ilyenkor sem.
A futás elleni védelem meg döcög helyenként.

Flynn és Harrell dolgát a cseresorok igencsak megnehezítették, a második-harmadik O-line nem acélos.
Cobb szerintem elkapásban zseniális, ST viszont elég gyatra volt, mindig középen bele a sűrűbe.

Most töltöm le, ha megvan, bővebben mesélek, kicsit szaggatott a stream.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
látom ki is kaptunk, mondjuk úgy annyira nem izgat, ha valaki látta, akkor egy recapet megköszönnék tőle 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
The Packers have confirmed the following players will not suit up tonight: Swain, Woodson, Underwood, House, Shields, Brandian Ross /CB/, Briggs, Chris Donaldson /DE/, Adrian Battles /G/ and Chris Campbell /T/.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ami érdekes hogy az oldalon Shieldset mint nickelt emlegetik és Woodson lenne Tramon párja..én pont fordítva képzelném el a dolgot de Woodson mindkét helyen remek, úgy hogy még a rotálásuk sem lenne váratlan. Szóval ez is érdekes lesz, főleg ha még D.House is jól muzsikálna, bár ő nem hiszem hogy első évében nagyon beletudna szólni a ebbe a kérdésbe 😊 De azért jólenne ha tévednék 😛 Tavaly sem vártuk Shieldstől hogy ilyen jó lesz.Hall Of Green
mondjuk az, hogy őt írják nickelnek, szerintem csak annyit jelent, hogy ő a 3. számú, azt nem, hogy feltétlenül Woodson játszik kívül. TC alapján Shields nagyot fejlődött.
SS-re kíváncsi leszek, mert Peprah nagyot alkotott tavaly, Burnetten meg láttuk, hogy nagyon tehetséges. kellemes gondok..Szobi22
Azon is múlik mennyit fejlődtek. Egyelőre Peprah szerintem. De nem én döntök 😀
Másrészt, az OL érdekel, Sherrod, mint LG, valamint ki lesz a cseréje.
Harmadrészt a második-harmadik negyedtől az ILB corps. Nem nevezném nagy neveknek a jelenlegi cseresort, érdekel hogyan mozognak. Chillar hiányozni fog.... bár lehet csak nekem, és az lenne a legjobb 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ami érdekes hogy az oldalon Shieldset mint nickelt emlegetik és Woodson lenne Tramon párja..én pont fordítva képzelném el a dolgot de Woodson mindkét helyen remek, úgy hogy még a rotálásuk sem lenne váratlan. Szóval ez is érdekes lesz, főleg ha még D.House is jól muzsikálna, bár ő nem hiszem hogy első évében nagyon beletudna szólni a ebbe a kérdésbe 😊 De azért jólenne ha tévednék 😛 Tavaly sem vártuk Shieldstől hogy ilyen jó lesz.Hall Of Green
mondjuk az, hogy őt írják nickelnek, szerintem csak annyit jelent, hogy ő a 3. számú, azt nem, hogy feltétlenül Woodson játszik kívül. TC alapján Shields nagyot fejlődött.
SS-re kíváncsi leszek, mert Peprah nagyot alkotott tavaly, Burnetten meg láttuk, hogy nagyon tehetséges. kellemes gondok..

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Gameday :cool: jó újra kimondani 😊 SS poszton kit favorizáltok? Burnett vagy Peprah?
Sokan harcolnak a helyükért, sok kérdéses pozíció van úgyhogy érdekes lesz a mai meccs 😊Hall Of Green
Bizony! Lássuk, hogyan küzdenek a srácok zöld-aranyban!
SS poszton ha a hozzá fűzött reményt nézem, akkor Burnett, ha a stabilitást, megbízhatóságot, akkor Peprah a befutó. talán még az átképzés alatt álló Underwood is beleszólhat. A hivatalos oldal szerint cornerben leszünk vékonyak.
Kíváncsi vagyok még három dologra: hogy muzsikál a falban Pickett és Raji mellett Neal, Green és a többiek, Clay mellett OLB-ből ki nyújtja a legtöbbet, valamint Sherrod, az O-fal és futó monstereink alakítása. 😊Gergőbácsi
Ami érdekes hogy az oldalon Shieldset mint nickelt emlegetik és Woodson lenne Tramon párja..én pont fordítva képzelném el a dolgot de Woodson mindkét helyen remek, úgy hogy még a rotálásuk sem lenne váratlan. Szóval ez is érdekes lesz, főleg ha még D.House is jól muzsikálna, bár ő nem hiszem hogy első évében nagyon beletudna szólni a ebbe a kérdésbe 😊 De azért jólenne ha tévednék 😛 Tavaly sem vártuk Shieldstől hogy ilyen jó lesz.