NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 523 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Players released:

OG Caleb Schlauderaff, 6th-round pick in 2011
CB Brandian Ross, undrafted rookie in '11
WR Diondre Borel, undrafted rookie in '11
OG Sampson Genus, undrafted rookie in '11
CB Brandon Underwood, 6th-round pick in '09
WR Chastin West, undrafted free agent.
WR Kerry Taylor, undrafted rookie in '11.
WR Tori Gurley, undrafted rookie in '11.
NT Jay Ross, undrafted rookie in '11.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sittonért meg nagy grat a vezetőségnek! Az egyik legjobb guard a ligában.Gergőbácsi
Ezzel gyakorlatilag az O-line adott még vagy 2-3 évig, feltéve, ha nem kerítünk egy jobb LG-t.
Wells szerződése ugyan lejár, de lehet, hogy jövőre McDonald lesz a kezdő C, ha meg nem, szerintem év közben hosszabítunk Wells-el.

itt a maradék FA lista jövőre, lehet szemezgetni 😊
Jarred Bush
Jermichael Finley
Matt Flynn
Ryan Grant
Howard Green
Pat Lee
Jordy Nelson
Erik Walden
Scott Wells

Finley és Nelson hosszabítása még beleférhet az idén. Ha igazak a hírek, hogy Sitton 7m körül kap évente, akkor is maradt 5-6m idénre is a cap alatt.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Roster tipp valaki?
Gergőbácsi
Először megijedtem hogy 10 WR lesz rosteren :o , de után rájöttem, hogy csak elírtad a TE-t WR-nek 😊. Amugy nagyjából én is erre tippelnék, sok név kimaradt nekem így ránézésre, pl Justin Harrell és Brandon Jones így elsőre, lehet lemaradtam róluk, őket cutoltuk vagy csak nem férnek be az 53as keretbe? Jó tudom, hogy Harrell szökőévente 1szer játszik, meg LB poszton tömve vagyunk, csak érdekel.MarioAna
Tényleg, elírtam 😊

Sittonért meg nagy grat a vezetőségnek! Az egyik legjobb guard a ligában.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Roster tipp valaki?
Gergőbácsi
Először megijedtem hogy 10 WR lesz rosteren :o , de után rájöttem, hogy csak elírtad a TE-t WR-nek 😊. Amugy nagyjából én is erre tippelnék, sok név kimaradt nekem így ránézésre, pl Justin Harrell és Brandon Jones így elsőre, lehet lemaradtam róluk, őket cutoltuk vagy csak nem férnek be az 53as keretbe? Jó tudom, hogy Harrell szökőévente 1szer játszik, meg LB poszton tömve vagyunk, csak érdekel.MarioAna
Harrell cut volt, Brad Jones nem volt valami meggyőző, So'oto jobb volt egész PS-ben, a rosteren meg Walden és Zombo is előtte lenne szerintem
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Számokat még nem találtam, de Sitton 5 évvel megtoldotta a szerződését. 😀
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Roster tipp valaki?
Gergőbácsi
Először megijedtem hogy 10 WR lesz rosteren :o , de után rájöttem, hogy csak elírtad a TE-t WR-nek 😊. Amugy nagyjából én is erre tippelnék, sok név kimaradt nekem így ránézésre, pl Justin Harrell és Brandon Jones így elsőre, lehet lemaradtam róluk, őket cutoltuk vagy csak nem férnek be az 53as keretbe? Jó tudom, hogy Harrell szökőévente 1szer játszik, meg LB poszton tömve vagyunk, csak érdekel.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Roster tipp valaki?

QB: Rodgers, Flynn
RB: Grant, Starks, Green
FB: Kuhn, Johnson
WR:Finley, Quarless, Crabtree, Williams
WR: Jennings, Driver, Nelson, Jones, Cobb, West
OL: Clifton, Lang, Wells, Sitton, Bulaga, Sherrod, McDonald, Newhouse, Dietrich-Smith

DL: Raji, Pickett, Neal, Wilson, Wynn, Green
LB: Matthews, Hawk, Bishop, Walden, Francois, Smith, So'oto, Zombo
CB: Woodson, Williams, Shields, Lee, House, Bush
S: Collins, Burnett, Peprah, Levine

LS: Goode
K: Crosby
P: MasthayGergőbácsi
Ennél jobbat nem nagyon lehet mondani 😊
Egy olyan tippem van esetleg, hogy West helyett R. Taylor kerül be, igaz, hogy TE, de a keze jó és ST-ben is jobb talán mint West. Márpedig az ST-nk most sem az igazi, tegnap is volt kickoff után félpályás visszahordás. Ami az új szabályok mellett még gyenge 😐


Még nincs TYTn meccs, de amennyit láttam tegnap, So'oto igen jó meccset nyomott addig. Sack, FF, statból látom INT.. és a nagyját kezdők ellen érte el...
Mosolyogtam egyet, mert a sack után CM tavalyi ünneplését nyomta le 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Roster tipp valaki?

QB: Rodgers, Flynn
RB: Grant, Starks, Green
FB: Kuhn, Johnson
WR:Finley, Quarless, Crabtree, Williams
WR: Jennings, Driver, Nelson, Jones, Cobb, West
OL: Clifton, Lang, Wells, Sitton, Bulaga, Sherrod, McDonald, Newhouse, Dietrich-Smith

DL: Raji, Pickett, Neal, Wilson, Wynn, Green
LB: Matthews, Hawk, Bishop, Walden, Francois, Smith, So'oto, Zombo
CB: Woodson, Williams, Shields, Lee, House, Bush
S: Collins, Burnett, Peprah, Levine

LS: Goode
K: Crosby
P: Masthay

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
inaktívok

18 Randall Cobb WR
21 Charles Woodson CB
34 Anthony Levine S
36 Nick Collins S
50 A.J. Hawk LB
52 Clay Matthews LB
58 Frank Zombo LB
69 Chris Campbell T
80 Donald Driver WR
87 Jordy Nelson WR
88 Jermichael Finley TE
89 James Jones WR
91 Lawrence Guy DE
96 Mike Neal DE


szép lista
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A mai meccstől annyit várok hogy a szépen felépített pozitív preseasont Harrell ne bassza el egy káosz meccsel. 😛JayB
Ezen felül én annyit, hogy Wynn, Wilson, Green és talán Neal valamit tud előrelépni, plusz House is jó lenne ha tudna erősíteni.Gergőbácsi
Wilson és Neal jók, csak legyenek egészségesek. Inkább Guy, Elmore mutasson valamit, meg D.J. Williams a vajkezéből. 😊
Ha Elmore nem mutat valamit, So'oto lesz rosteren.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
A mai meccstől annyit várok hogy a szépen felépített pozitív preseasont Harrell ne bassza el egy káosz meccsel. 😛JayB
Ezen felül én annyit, hogy Wynn, Wilson, Green és talán Neal valamit tud előrelépni, plusz House is jó lenne ha tudna erősíteni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
A mai meccstől annyit várok hogy a szépen felépített pozitív preseasont Harrell ne bassza el egy káosz meccsel. 😛
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
"Jarrett Bush is currently in the lead for the Packers' dime back job.
It's an indication that rookie Davon House and former second-round disappointment Pat Lee have continued to fail to step up. The Packers are always better off when Bush is focusing strictly on special teams. He's awful in coverage."

:/Sanco

:/ azért én bízok benne hogy House ki tudja szorítani majd év közben. Bush ST-ben király, de ahogy az utolsó mondat is mondja coverage-ben szar..

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Jarrett Bush is currently in the lead for the Packers' dime back job.
It's an indication that rookie Davon House and former second-round disappointment Pat Lee have continued to fail to step up. The Packers are always better off when Bush is focusing strictly on special teams. He's awful in coverage."

:/Sanco
Az utolsó mondat teljesen igaz. A Colts elleni második TD-nél is csak ment az ember után, hátra sem nézett a labda felé.
House gondolom nem edzett annyit, hogy felvegye a ritmust.
Lee-től többet vártam amikor draftoltuk, Underwoodtól szintén. A végén még Gordy is jobb lesz náluk.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
"Jarrett Bush is currently in the lead for the Packers' dime back job.
It's an indication that rookie Davon House and former second-round disappointment Pat Lee have continued to fail to step up. The Packers are always better off when Bush is focusing strictly on special teams. He's awful in coverage."

:/
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Így már 80an vagyunk, jön még ugye 27 cut. A 3. számú irányító is beleszámít ugye, vagyis +1 helyet foglal el a rosteren?

Az egyik legnagyobb kérdés számomra, hogy Zombot meghagyjuk-e, esetleg IR... A másik, hogy Gordy-Lee-Ross hármasból melyik jut be, esetleg Underwood mint safety? Tavaly 10 DB volt rosteren az első héten. House remélem több játékidőt kap a Chiefs ellen.gamerkr
Szerintem meghagyjuk, 4-6 hét amivel számoltak, kezdésre ebből 2 elmegy.
Ha egészséges lenne, azt mondanám, látva So'oto teljesítményét, hogy Jones cut, de így nem tudom.

Lehet lassan kellene egy 53as tippet nyomni. 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 523 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Így már 80an vagyunk, jön még ugye 27 cut. A 3. számú irányító is beleszámít ugye, vagyis +1 helyet foglal el a rosteren?

Az egyik legnagyobb kérdés számomra, hogy Zombot meghagyjuk-e, esetleg IR... A másik, hogy Gordy-Lee-Ross hármasból melyik jut be, esetleg Underwood mint safety? Tavaly 10 DB volt rosteren az első héten. House remélem több játékidőt kap a Chiefs ellen.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ugye ma lesz az első keretszűkítés nálunk is?gamerkr
Muszáj, ma kell 80-ra szűkíteni a keretet. Ha úgy veszed, a második, Sherman, Swain és Havner már a múlt héten el lett küldve.


No, ami már biztos: Packers release WR Robinson
A továbbiak pedig: Packers release LB Asiodu and G Battles
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 523 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ugye ma lesz az első keretszűkítés nálunk is?

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Havner és Swain ill rookie OT Theo Sherman cut. várható voltSzobi22
szinte papírforma, Havner fogadok a maciknál köt ki, most vesztettek el egy TE-t.kobalu91
Egyik sem férne oda a saját posztján, ezt aláírom. Ellenben fogy az amúgy sem veretes ST... mindketten benne voltak, Swain talán még a jobbak között is volt.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Havner és Swain ill rookie OT Theo Sherman cut. várható voltSzobi22
szinte papírforma, Havner fogadok a maciknál köt ki, most vesztettek el egy TE-t.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Havner és Swain ill rookie OT Theo Sherman cut. várható volt

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Csak 3 negyedet néztem meg, az O-Line tényleg gáz volt, Clifton engedett sacket, de sokszor kellett menekülnie Áronnak Harrelnek is. Ha Rodgers elindul a saját lábán, nem tudok nem a Lions meccsre gondolni...

A futójátékunk a tavalyi szezon közepét idézte sajnos, viszont Starks bemutatta, hogy elkapni is jól tud 😀
Wilson v. Neal egyenként vagy együtt, de nagyon kellenek DLineba!
Onside kick gyakorlása is megvolt ahogy látom, Harrell faszán tolta, remélem Chiefs ellen kap egy félidőt.gamerkr
Az első félidőt láttam eddig. Clifton nagyon gyenge volt, ha nem sack, akkor Freeney eltolta, mintha csak gyakorló bábú lett volna, ha meg egyik sem, akkor holding. Látszik már rajta a kor, ha jövő héten is ilyen lesz, akkor Sherrod legyen a kezdő inkább (btw. Clifton 5 misit kap idén...).
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Clutch Harrell 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ezt azért úgy eléggé kiszámoltátok 😀 De legalább mókás volt a meccs vége