NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Azt hiszem senki nem érdemelte meg nála jobban a gyűrűt! Hatalmas játékos, hatalmas ember! Nagyon örülök hogy láthatjuk még a pályán.MaG1Xx
és ha jól nézem 344 yard kell neki a 10 000-hez. hihetetlen sportember!.brk
Na és pont annyi yardja van, mint Loftonnak. A hétvégén megelőzi. Azt sajnálom, hogy nem a Lambeau-n lett meg.LN
Én egész meccs alatt tiszta ideg voltam a múlt héten, folyamatosan azt szuggeráltam, hogy Áron dobjon már neki még egy rohadt passzt 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ezt most találtam. Valahogy nem tudom megunni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=GOgUSv1wdBIkobalu91
Azt hiszem senki nem érdemelte meg nála jobban a gyűrűt! Hatalmas játékos, hatalmas ember! Nagyon örülök hogy láthatjuk még a pályán.MaG1Xx
és ha jól nézem 344 yard kell neki a 10 000-hez. hihetetlen sportember!.brk
Na és pont annyi yardja van, mint Loftonnak. A hétvégén megelőzi. Azt sajnálom, hogy nem a Lambeau-n lett meg.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Ezt most találtam. Valahogy nem tudom megunni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=GOgUSv1wdBIkobalu91
Azt hiszem senki nem érdemelte meg nála jobban a gyűrűt! Hatalmas játékos, hatalmas ember! Nagyon örülök hogy láthatjuk még a pályán.MaG1Xx
51 játékos veresége nem is izgatott akkor amikor láttam Woodsont és Drivert ahogy sérülés miatt kívülről nézik életük valszeg utolsó nagy lehetőségét. Akkor mondtam hogyha van isten akkor egyszerűen nem veszíthetünk, az eredményt ismerjük 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ezt most találtam. Valahogy nem tudom megunni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=GOgUSv1wdBIkobalu91
Azt hiszem senki nem érdemelte meg nála jobban a gyűrűt! Hatalmas játékos, hatalmas ember! Nagyon örülök hogy láthatjuk még a pályán.MaG1Xx
és ha jól nézem 344 yard kell neki a 10 000-hez. hihetetlen sportember!
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Graham Harrell fizetése 220.000 USD, a practice squad minimum 96 ezer, rajta kívül mindenki "minimálbéren" van. Megakarjuk tartani? 😊JayB
Örülhetsz 😊
Amúgy nagyon elégedettek voltak vele camp/PS után, de mondjuk ezt nyilván jobban tudod nálam. Flynnt úgyis elviszik, utána pedig nagyon úgy fest, hogy rá számítunk. Sok draftolt QB után kivételesen egy UDFA 😊Szobi22
Úgy biza.

Injury report update (Friday)

Clifton DNP Probable
Finley LP Probable
A. Green LP Questionable
House FP Probable
Neal O Out
So'oto DNP Out
Taylor FP Probable
Williams DNP Questionable
Zombo O Out


Halál komolyan mondom, kezd lassan tavalyi feelingem lenni, Clifton és az ő térde 😀LN
Lassan készülhet Sherrod szerintem..Tramon-t nem erőltetném, nem olyan veszélyes ez a Newton, ha így lenne és nem játszana akkor House-t belehetne dobni! 😊 Bár ahogy olvasom, Lee lesz a dime és Bush a nickel..

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Graham Harrell fizetése 220.000 USD, a practice squad minimum 96 ezer, rajta kívül mindenki "minimálbéren" van. Megakarjuk tartani? 😊JayB
Örülhetsz 😊
Amúgy nagyon elégedettek voltak vele camp/PS után, de mondjuk ezt nyilván jobban tudod nálam. Flynnt úgyis elviszik, utána pedig nagyon úgy fest, hogy rá számítunk. Sok draftolt QB után kivételesen egy UDFA 😊Szobi22
Úgy biza.

Injury report update (Friday)

Clifton DNP Probable
Finley LP Probable
A. Green LP Questionable
House FP Probable
Neal O Out
So'oto DNP Out
Taylor FP Probable
Williams DNP Questionable
Zombo O Out


Halál komolyan mondom, kezd lassan tavalyi feelingem lenni, Clifton és az ő térde 😀
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ezt most találtam. Valahogy nem tudom megunni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=GOgUSv1wdBIkobalu91
Azt hiszem senki nem érdemelte meg nála jobban a gyűrűt! Hatalmas játékos, hatalmas ember! Nagyon örülök hogy láthatjuk még a pályán.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Graham Harrell fizetése 220.000 USD, a practice squad minimum 96 ezer, rajta kívül mindenki "minimálbéren" van. Megakarjuk tartani? 😊JayB
Örülhetsz 😊
Amúgy nagyon elégedettek voltak vele camp/PS után, de mondjuk ezt nyilván jobban tudod nálam. Flynnt úgyis elviszik, utána pedig nagyon úgy fest, hogy rá számítunk. Sok draftolt QB után kivételesen egy UDFA 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Graham Harrell fizetése 220.000 USD, a practice squad minimum 96 ezer, rajta kívül mindenki "minimálbéren" van. Megakarjuk tartani? 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ezt most találtam. Valahogy nem tudom megunni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=GOgUSv1wdBI
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Abban pl azt látom, hogy szerdán a sérültlista
LP: Clifton, Finley, House, So'oto
FP: Taylor
O: Neal, Zombo
DNP: WilliamsLN
Annyi változás csütörtökre, hogy So'oto DNP 😐LN
Ejj, a fenébe....
Remélem Satu hamarosan bemutatkozhat, valamint azt is, hogy Williams gyógyulása nem lesz olyan hosszantartó és Shields, Lee és Bush jól fogják tolni.Gergőbácsi
Az is jó lenne, ha House is bemutatkozna. Had szokja a légkört.
Williams meg In better news on the injury front, cornerback Tramon Williams has “a chance” to play this weekend in Carolina, McCarthy said.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Abban pl azt látom, hogy szerdán a sérültlista
LP: Clifton, Finley, House, So'oto
FP: Taylor
O: Neal, Zombo
DNP: WilliamsLN
Annyi változás csütörtökre, hogy So'oto DNP 😐LN
Ejj, a fenébe....
Remélem Satu hamarosan bemutatkozhat, valamint azt is, hogy Williams gyógyulása nem lesz olyan hosszantartó és Shields, Lee és Bush jól fogják tolni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Abban pl azt látom, hogy szerdán a sérültlista
LP: Clifton, Finley, House, So'oto
FP: Taylor
O: Neal, Zombo
DNP: WilliamsLN
Annyi változás csütörtökre, hogy So'oto DNP 😐
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tudja valaki, hogy ki csinálja a facebook-on a Green Bay Packers Hungary csoportot?LN
nem tudom, de amikor Ricsiék olvasták be, felkaptam én is a fejem. 😊gamerkr
Már valami freewebes honlapkezdemény is van. Korábban én is törtem a fejem, valami pats.hu-hoz hasonlón, a tárhely még meglenne, de a többi... 😀 design pl nem az erősségem 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 529 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tudja valaki, hogy ki csinálja a facebook-on a Green Bay Packers Hungary csoportot?LN
nem tudom, de amikor Ricsiék olvasták be, felkaptam én is a fejem. 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tudja valaki, hogy ki csinálja a facebook-on a Green Bay Packers Hungary csoportot?
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MM: Mike Neal had a surgical procedure yesterday and will miss significant time 😕gamerkr
csak nehogy Harrell 2 legyenSzobi22
pont ugyanez ugrott be mikor görgettem vissza és megláttam... hozni kell D-linemant, nem vitásGergőbácsi
Ha nem is kerül IR-re Neal, akkor is kell, erre mertem Olshansky-t javasolni, azt hiszem épp FA.
Másrészt meg akkor -1 OLB, abból van 6, más poszton nem nagyon látok "felesleget". Az vagy Jones vagy Lattimore lenne szerintem.


Leszedtem a hivatalos Packers app-ot androidra, kicsit lassú, és nem frissít magától, de azért valamennyire használható.
Abban pl azt látom, hogy szerdán a sérültlista
LP: Clifton, Finley, House, So'oto
FP: Taylor
O: Neal, Zombo
DNP: Williams
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
(habár a Saints ellen nem villogott a def.)tüsi91
Pont annyit nyújtott amennyit kell, én nem bánom ha minden meccsen kapunk 30at, csak az O szerezzen 40et 😀 . Meg amikor clutch helyzet van akkor szedjük össze magunkat, mint Saints elleni utolsó mp-ben 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
MM: Mike Neal had a surgical procedure yesterday and will miss significant time 😕gamerkr
csak nehogy Harrell 2 legyenSzobi22
pont ugyanez ugrott be mikor görgettem vissza és megláttam... hozni kell D-linemant, nem vitás

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért érdekes lenne,ha Newton meglepne titeket. Benne van a pakliban azért.Amadeus91
Szerintem Newton megtudja a hétvégén mi az az NFL... Az Arizona védelme és a Packers védelme közt ég és föld a különbség (habár a Saints ellen nem villogott a def.)
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Teddy Thompsonék úgy tűnik 2008-ban Sancheznek is munkát adtak 😀 (mondjuk ezzel azért lehet bőven vitatkozni) 😀
http://www.nfl.com/videos/buffalo-bills/09000d5d8223e162/N-if-L-What-if-Favre-stayed-a-Packer
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Semmi nagy mellény de én nagyon sima eredményt várok, Newton első meccse volt de szvsz élete meccse is egyben, nem kell tőle félni. Persze ha a srácok is hasonlóan gondolkodnak akkor lehet gond, láttunk már erre példát, mégiscsak NFL-ben vagyunk ugye. A reálitás a minimum 15-20 pont különbség.JayB
Én is egyetértek veled, azért a Cards D-jét (relatíve) könnyebb olvasni, mint a miénket. Capers bácsi úgyis elővarázsol majd olyan váratlan blitzeket a kalapból, hogy Cam nem mindig fog tudni reagálni rá, akármilyen mozgékony.
A Panthers védelmében Beason kiesésével arra is jó esélyt látok, hogy Starksnak nagy meccse lesz majd.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Woodson 10000 pénzes büntetést kapott a boxért, remélem ezzel kiengedte a fáradt gőzt és a játékra koncentrál.

Kicsit azért tartok a hétvégi meccstől, nehogy nagymellénnyel menjünk ki a pályára, tényleg láttunk már olyant, hogy papírforma győzelmet balf...oskodtunk el. Továbbra is abban bízom hogy a D odateszi magát, viszont nem várok nagy pontkülönbégű wint.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Áron lett az NFC-ben a hét támadójátékosa.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Azért érdekes lenne,ha Newton meglepne titeket. Benne van a pakliban azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?