NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Több mint bíztató. Az O lehengerlő, a D-ben sincsenek nagy dolgok, szvsz meccsről meccsre egyre jobban össze fog állni az is. Biztos cseréink vannak, ha a motiváció ugyanúgy meglesz mint tavaly akkor kizárt hogy ne legyünk nagyon komoly meccsben a Super Bowl részvételért.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ha igazak a hírek, Tramon "csak" zúzódás.
bár azt passzolom, hogy ezzel ki kell e hagynia bármennyit is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Igaz, mondjuk az ST-ben volt egy kis pozitív Randall-lenesség 😀😀😀kobalu91
hát ezt már nem most olvasom először, de még mindig nem tudok napirendre térni fölötte 😂 😂
szerintem megvan a szezon első aranyköpése 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Cobb-ra tényleg nincsenek szavak, a return TDjénél majd kiugrottam a székből, érdemes a lassításokban Kuhn-t figyelni, hogy lökdösi előre amikor már majd elesett Cobb. 😊gamerkr
Segítek: Rookie Player of the Week.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
pff, most, hogy magamhoz tértem. először is: ha ez így folytatódik, nem élem túl a szezont, az biztos, a szívem azért nem bír el akármit.

Az O tényleg félelmetes, futás is viszonylag működött, a passz meg zseniális. Jones pl labdát sem kapott, ha jól emlékszem 😛
D-t elég nehéz megítélni, mert tényleg komoly benézések voltak, viszont sztem ez a NO-offense top5-ben lesz.
ST: mondanám, hogy folytatjuk, ahol abbahagytuk, csak éppen Cobb TD-je hosszú hagyományt szakított meg. mondjuk egyértelmű, hogy hiba volt, onnan nem szabad elindulni 😛
Walden királyul tolta nagyon, secondary is egyben van (bush pl levédekezett egy passzt!), de persze van hova fejlődni. Wynn kifejezetten pozitív csalódás volt
ja, és eléggé mennek ezek a Rodgers->Jennings külső vállas megoldások

ÉS Boldog szülinapot, kobalu! a csapat is mindent megtett 😊Szobi22
Köszönöm szépen Szobi!!! 😊
Jobban nem is indulhatott volna a napom, én maradéktalanul elégedett vagyok a srácokkal 😀
Igaz, mondjuk az ST-ben volt egy kis pozitív Randall-lenesség 😀😀😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
egyetértek szobival, mások szívével játszadozni a csapatnak nem menő dolog..
A defenset nagyon meg kell javítani, főleg az LB-sorral nem voltam elégedettHurka
Nekem valahogy a passzsiettetés hiányzott, futás ellen csak azok a fránya misstackle hegyek voltak rosszak, azok remélem csökkenni fognak.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
egyetértek szobival, mások szívével játszadozni a csapatnak nem menő dolog..
A defenset nagyon meg kell javítani, főleg az LB-sorral nem voltam elégedett
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Cobb nem egy ügyetlen srác, nagyon örülök a draftolásának!
O-Line sem volt teljesen siralmas, volt pár hiba, de most belefért.
Tramon miatt aggódom, oké, hogy összedrótozzák, de feljött helyére Bush és kb kaptuk a TD-t... (jó, nem róla de na már)
első félidőben Saints O# mint olyan nem létezett, nagyon jól játszottunk, végére érzésem szerint kiengedtünk, senki sem hitte, hogy szopás lehet itt (én sem voltam már olyan állapotban, hogy aggódni tudjak), szerencsére nem is lett.
Starks irányába úgy érzem nagyobb a bizalom, de meg is érdemli a srác, kapásból tudnék 3 playt mondani, ami Grantnél -2 lett volna, ő meg kihozta +2re, bizalomra ad okot.
mondjuk eléggé pozitívan állhatunk a dolgokhoz, mivel a liga egyik legjobbnak jósolt O#-e ellen kezdtünk ám, megérte reggel 6ig tolni 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az O tényleg félelmetes, futás is viszonylag működött, a passz meg zseniális. Jones pl labdát sem kapott, ha jól emlékszem 😛
Szobi22
1 passz, 1 yardért 😀 ennyi jutott neki. Amíg meg nem kapta, szerintem nagyon pályán sem volt.
Ha belegondolok, hogy milyen 5 elkapó van... még egy Eagles secondaryban sincs ennyi minőségi corner 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pff, most, hogy magamhoz tértem. először is: ha ez így folytatódik, nem élem túl a szezont, az biztos, a szívem azért nem bír el akármit.

Az O tényleg félelmetes, futás is viszonylag működött, a passz meg zseniális. Jones pl labdát sem kapott, ha jól emlékszem 😛
D-t elég nehéz megítélni, mert tényleg komoly benézések voltak, viszont sztem ez a NO-offense top5-ben lesz.
ST: mondanám, hogy folytatjuk, ahol abbahagytuk, csak éppen Cobb TD-je hosszú hagyományt szakított meg. mondjuk egyértelmű, hogy hiba volt, onnan nem szabad elindulni 😛
Walden királyul tolta nagyon, secondary is egyben van (bush pl levédekezett egy passzt!), de persze van hova fejlődni. Wynn kifejezetten pozitív csalódás volt
ja, és eléggé mennek ezek a Rodgers->Jennings külső vállas megoldások

ÉS Boldog szülinapot, kobalu! a csapat is mindent megtett 😊

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 525 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Burnett egy állat volt, megint. Ami különösen tetszett, az a 2 futott td, az órával is próbáltunk játszani, valamelyest sikerült is, 103 yardot futottunk összesen, ami azért elég szép. Az O#-re tényleg nem lehet egy szavunk sem, Áron kitünően indította a szezonját, az elkapók is hozták a kezeiket. Amit sajnálok, Driver 41 elkapott yardnál fejezte be :/, a Panthers ellen meg kell lennie.

A labda másik oldalán már voltak gondok. Hawk és Bishop szép misstackle-ket mutatott be, de nem volt olyan a védelemben aki ne hibázott volna nagyot, persze különböző playekben 😊, de a végén csak ők nyerték meg a meccset, plusz ne feledjük a fumble-t az első Saints támadásnál!

Cobb-ra tényleg nincsenek szavak, a return TDjénél majd kiugrottam a székből, érdemes a lassításokban Kuhn-t figyelni, hogy lökdösi előre amikor már majd elesett Cobb. 😊

Woodsonnak meg kinéz egy szép kis csekk majd.

szerk.: reméljük Tramonnak nincs nagy baja.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnos nem láttam, de 3-4 bejátszás megnézése után nagy meccs lehetett. Go Pack Go!
Cobbot persze hogy még padoztattam fantasyben 😊Gergőbácsi
Mindkét oldalon van mit javítani. Az #O rettentet jó volt, talán 4x volt 3&out. Az ST egyrészt pocsék volt (punt return TD-t kaptunk), másrészt meg remek, lásd Cobb 108 yard 😀

Ami mókás, Cobb azt nyilatkozta (MM megerősítette), hogy mindkét TD-je hiba eredménye 😀
Az elsőnél nem hallotta, hogy Rodgers áthívta a playt és eredeti route-ot futott 😊 A visszahordásnál meg azt nem hallotta, hogy térdeljen le 😀

A #D meg.. Rengeteg misstackle, volt olyan futás, hogy 5-6 is volt benne. Pass ellen meg nem voltunk olyan jók. Mondjuk Brees volt az ellenfél, de akkor sem kellene 400 yard felett benyelni. Futás ellen most egész jó volt, főleg a tavalyhoz képest.

Burnett mindenhol ott volt, nagyon jól tolta.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Sajnos nem láttam, de 3-4 bejátszás megnézése után nagy meccs lehetett. Go Pack Go!
Cobbot persze hogy még padoztattam fantasyben 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ez menő volt meccs után: Reporter: What makes you so successful against pressure defenses? Rodgers: Probably the offseason workouts. (Smirk on his face)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Sajnos nem fogom tudni élőben nézni, majd csak ismétlést látom. Go pack go!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Davon House CB Ankle Out (Definitely Will Not Play) Out
Vic So'oto LB Back Out (Definitely Will Not Play) Out
Frank Zombo LB Shoulder Out (Definitely Will Not Play) Out
Mike Neal DE Knee Limited Participation in Practice Questionable
Chad Clifton T Knee Full Participation in Practice Probable
Ryan Taylor TE Hip Full Participation in Practice Probable
Jermichael Finley TE Ankle Limited Participation in Practice Probable


szépen kezdődik. Clifton térde a szokásos 😐
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy boldog ember már biztos lesz ma Green Bayben 😀

"My new little joy is here! Charity Danette Driver born last night. God is good. Go Pack Go" 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tippem a szezonra: Week 1 NO: W
Week 2 @CAR: W
Week 3 @CHI: W
Week 4 DEN: W
Week 5 @ATL: L
Week 6 STL: W
Week 7: @MIN: W
Week 8: BYE
Week 9: @SD: L
Week 10: MIN: W
Week 11: TB: W ( de megfogunk szenvedni)
Week 12: @DET: L
Week 13: @NYG: W
Week 14: OAK: W
Week 15: @KC: W
Week 16: CHI: L
Week 17: DET: W

Ezzel úgy ki is egyeznék 😊Hall Of Green
Ez így jól is van 😊 A 3. héten Chicagoban nagy meccs lesz, de ha jó lesz a passrush, akkor meglesz, a többi meg úgy van 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
háh, csapjunk bele
GO PACK GO!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 525 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GAMEDAY! 😊

Hát elérkezett végre. Utoljára 2006ban szenvedtünk vereséget első meccsünkön. Nem számítok sok pont különbségre az egész meccsen, a D# remélem megtudja állítani a futójátékokat, ez lesz a meccs kulcsa szerintem a számunkra. A Dline-on sok sok dolog fog múlni, ha Breesen nagy lesz a nyomás, tuti többet fogják futtatni a labdát. Persze benne van, hogy olyan légi parádét rendeznek a csapatok, hogy csak kapkodjuk a fejünket 😀, Lance Moore viszont nem játszik a Szenteknél, de így is Colston, Henderson, Meachem és Graham (!) a célpontok élén, hát lesz dolga a sec-nek.

Csak kezdődjön már :cool:

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Megnéztem az America's Game-et, egyszerűen AWESOME.
McCarthy, A-Rod és Woodson volt csak benne, azt hittem, még Jennings vagy Driver benne lesz. de így is óriási volt, woodson ritka őszintén nyilatkozott a félidei beszédéről a Super Bowlon. 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 525 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én alá is írom ha lehet, dobok egy mailt Rogernek hogy ugorjunk a divisional-körre 😊

Nem mondhatjuk, hogy könnyű lesz az út, de tavaly sem volt kedvező a sorsolásunk. Az az atlantai derbi tényleg nem lesz kellemes (megint), Matty-Ice egyszer reméljük tiszteletét teszi a Lambeau-n is.
Hiányolom a Dallast a scheduleből, már olyan jól feltérképeztük őket az elmúlt 2 évben. 😊

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
tippem a szezonra: Week 1 NO: W
Week 2 @CAR: W
Week 3 @CHI: W
Week 4 DEN: W
Week 5 @ATL: L
Week 6 STL: W
Week 7: @MIN: W
Week 8: BYE
Week 9: @SD: L
Week 10: MIN: W
Week 11: TB: W ( de megfogunk szenvedni)
Week 12: @DET: L
Week 13: @NYG: W
Week 14: OAK: W
Week 15: @KC: W
Week 16: CHI: L
Week 17: DET: W

Ezzel úgy ki is egyeznék 😊

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb lesz az eső 1990-es születésű játékos aki pályára lép az NFL-ben.

Csak hogy ne kerüljünk legalulra a topic listában 😛JayB
jézusom, az olyan idős, mint én. paraSzobi22
belegondolni is félelmetes...

holnap gameday. én egy nagyon nagy offense párharcot várok. szerintem kulcs lesz a pass rush mindkét oldalon. ha Breesnek elég időt hagyunk tudjuk mire képes, úgyhogy siettetni kell mindenképpen. és a legfontosabb: a dropokat felejtsük el! az én tippem: 34-28as W 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Cobb lesz az eső 1990-es születésű játékos aki pályára lép az NFL-ben.

Csak hogy ne kerüljünk legalulra a topic listában 😛JayB
jézusom, az olyan idős, mint én. para