NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan

A futókérdéshez meg, elég megnézni a számokat, majdnem mindegy ki fut. Másrészt, amiről én spec nem tudtam, Grant engedett a fizuból, csak 2.5-et kap, nem 3.5 felet.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821b48be/article/report-packers-rb-grant-restructures-contract-to-make-rosterLN
akkor még jó,hogy pár kommenttel feljebb leírtam 😛Newman
Hmm.. látom. Simán átugrottam az angol részt 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble

A futókérdéshez meg, elég megnézni a számokat, majdnem mindegy ki fut. Másrészt, amiről én spec nem tudtam, Grant engedett a fizuból, csak 2.5-et kap, nem 3.5 felet.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821b48be/article/report-packers-rb-grant-restructures-contract-to-make-rosterLN
akkor még jó,hogy pár kommenttel feljebb leírtam 😛

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Csak 3 negyedet néztem meg, az O-Line tényleg gáz volt, Clifton engedett sacket, de sokszor kellett menekülnie Áronnak Harrelnek is. Ha Rodgers elindul a saját lábán, nem tudok nem a Lions meccsre gondolni...

A futójátékunk a tavalyi szezon közepét idézte sajnos, viszont Starks bemutatta, hogy elkapni is jól tud 😀
Wilson v. Neal egyenként vagy együtt, de nagyon kellenek DLineba!
Onside kick gyakorlása is megvolt ahogy látom, Harrell faszán tolta, remélem Chiefs ellen kap egy félidőt.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajna nem láttam tegnap a meccset, megvárom a TT-n, aztán megnézem.
Azt olvasom, hogy az O-line megint alulmúlta önmagát.

A futókérdéshez meg, elég megnézni a számokat, majdnem mindegy ki fut. Másrészt, amiről én spec nem tudtam, Grant engedett a fizuból, csak 2.5-et kap, nem 3.5 felet.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821b48be/article/report-packers-rb-grant-restructures-contract-to-make-roster
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
A Rams elleni meccsen a csapat megint a harmadik számú mezben fog játszani, mint tavaly a 49ers ellen. Reméljük újra nyerünk benne 😊 http://www.packers.com/news-and-events/article_zeller/article-1/Third-jersey-to-be-worn-for-Rams-game/5750ba7a-22e4-4979-9ae8-8c497cbaf308

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
Tökéletes kiegészítői egymásnak a megosztott carrys rendszerben.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Nance dolgot én sem értem, szerintem nyilvánvaló, hogy ő nem fog odaférni. Grant pedig egy igazi igásló, de nem kiemelkedő tehetség, Starksal szemben. Ezzel nem azt mondom, hogy ő az új AP, csak annyit, hogy sokkal ösztönösebb RB, mint Grant. És szerintem ez a szezon be is fogja ezt bizonyítani. Grantnek sokat köszönhetünk, ez vitathatatlan, és simán lehet, hogy egy jó futásblokkoló fallal ő lenne a király. De nekünk nem az van. És ha Grant rám cáfol..ez legyen a Packers legnagyobb gondja 😊Szobi22
Jól mondod.
Sőt, Grant előnye még, hogy majd 300 carry óta nem volt fumble futásnál. Ez meglehetősen nagy előny.
De ebben a rendszerben, amikor középen alig nyitunk neki, nincs se T se G húzás, akkor az izomból futás halálra van ítélve.
Starks ezt érzi, sőt jól blokkol (SB-n is szépen felvette Polamalu blitzét is).
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A Nance dolgot én sem értem, szerintem nyilvánvaló, hogy ő nem fog odaférni. Grant pedig egy igazi igásló, de nem kiemelkedő tehetség, Starksal szemben. Ezzel nem azt mondom, hogy ő az új AP, csak annyit, hogy sokkal ösztönösebb RB, mint Grant. És szerintem ez a szezon be is fogja ezt bizonyítani. Grantnek sokat köszönhetünk, ez vitathatatlan, és simán lehet, hogy egy jó futásblokkoló fallal ő lenne a király. De nekünk nem az van. És ha Grant rám cáfol..ez legyen a Packers legnagyobb gondja 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ennyire megakartok szabadulni tőle? 😀
Egészségesen valószínűleg a legjobb RB-etek és szvsz egy picit túlértékelitek Starks teljesítményét,láttam szinte minden meccsét,a playoffban mindet és kétségtelen,hogy blokkolásban kiemelkedő,de futásban nem nyújtott szerintem átlag feletitt.Lehet dobni a köveket.... 😀Newman
Grant nem a "legjobb", hanem két évig "a"z RB volt. Kb. majd minden snapnél fent volt, ezért lehetett meg az 1200+..
A 4.4 mondjuk elég jó, a 3.9 y/c nem valami kiemelkedő és csak erre képes. A futásainak legtöbbje "lehajtom a fejem és megyek amerre mondták". Legtöbbször a blokkoló hátába, akkor is, ha mellette ott a rés. Egyetlen erénye, hogy van sebessége, ha van rés. De ha nincs, akkor vége. Mondjuk nála csak Jackson volt roszabb ebből a szempontból. Jackson már nem egyszer a tackle érkezte előtt összehúzta magát, ha jött az ember.

Pl. a Steelers ellen SB-n, volt egy helyzet, amikor Starks lepattant Crabtree-ről, mert visszanyomták a blokkot, irányt váltott, és futott kb. 8-10 yardot, Grant megpróbálta volna eltolni...

Nem utálom, nincs vele bajom, csak.. szerintem erősen közepes futó.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én sose rajongtam Grantért. Lehet, hogy gyors, de ha nem nyitnak neki egy folyosót (márpedig ez a fal nem nagyon nyit), akkor nem sokra megyünk a sebességével. Starksban legalább megvan az az ösztön, hogy ilyen helyzeteket megoldjon, míg Grant ilyenkor is rendszerint követi az "eredeti tervet" és belerongyol a védőkbe. Az meg, hogy melyikőjüknek jobb a keze, ill. melyik blokkol jobban, nem kérdés.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
Én nemértem mi ez az anti Grant dolog. Simán ő a legjobb RB, csak nem olyan látványos mint Starks. Az meg hogy Nance-el kell harcolnia aki eddg semmit sem csinált az elég vicces.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem lesz ebből semmi 😉
Updating a previous item, the Packers agreed to guarantee Ryan Grant's 2011 base salary when they reworked his contract earlier in camp.This will lock Grant into a roster spot. Though his cost moved from $3.5 million to $2.5 million, the Packers aren't going to cut ties with a player guaranteed that much money. Grant remains the favorite for carries in Green Bay, but a possession-by-possession rotation with James Starks is a looming possibility.
Ennyire megakartok szabadulni tőle? 😀
Egészségesen valószínűleg a legjobb RB-etek és szvsz egy picit túlértékelitek Starks teljesítményét,láttam szinte minden meccsét,a playoffban mindet és kétségtelen,hogy blokkolásban kiemelkedő,de futásban nem nyújtott szerintem átlag feletitt.Lehet dobni a köveket.... 😀

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Grant vs Nance
szvsz Nance lenne az ésszerűbb választás, de jó lenne ha Grantet nem kivágná TT, hanem eltradelnéSanco
Ha engem kérdezel, cut lesz ebből. Tavaly év elején hiányzott ugyan, de a végén és a rájátszásban már nem.
Starks és Green nagyon jók lesznek ketten. Greentől megmondom őszintén, sokat várok, legfeljebb pofáraesem 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
ez volt már? kidobott GB ST playbook lapjai az utcán: http://www.wbay.com/story/15311322/2011/08/22/pages-from-packers-playbook-fly-out-in-allouezDiamondsHead44
Szerintem ezt már a tavalyi szezon előtt kidobták. 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Grant vs Nance
szvsz Nance lenne az ésszerűbb választás, de jó lenne ha Grantet nem kivágná TT, hanem eltradelné
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Pár jó pickért? 😂
Már egy közepes is túl sok lenne 😛Wyatt
hát a Kolb csere után én már mindent eltudok képzelni 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
Pár jó pickért? 😂
Már egy közepes is túl sok lenne 😛Wyatt
én olyan 3. kört tartanék reálisnak, lámáknak 2. kör 😛
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez volt már? kidobott GB ST playbook lapjai az utcán: http://www.wbay.com/story/15311322/2011/08/22/pages-from-packers-playbook-fly-out-in-allouez

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pár jó pickért? 😂
Már egy közepes is túl sok lenne 😛

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Flynn trade pár jo pickért vagy egy évig biztos backup de utána semmi?
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20110823/PKR07/110823146/Tom-Oates-column-Trading-Flynn-tempting-Packers-need-experienced-backup?odyssey=mod|newswell|text|FRONTPAGE|pJayB
Trade. Harrell is bebizonyította, hogy nem ügyetlen.
Játszon már valahol a srác, hogy megmutassa mit tud. Megnézném a Billsben pl. Még a 49ers és a Dolphins lehet, akikre igazán ráfér egy jó QB.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
Flynn trade pár jo pickért vagy egy évig biztos backup de utána semmi?
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20110823/PKR07/110823146/Tom-Oates-column-Trading-Flynn-tempting-Packers-need-experienced-backup?odyssey=mod|newswell|text|FRONTPAGE|p
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem meglepő módon Lang nyerte a kezdő LG helyért folyó harcot,jobb is ez így.Sherrod T,remélhetőleg jövőre kezdő (L)T 😊Newman
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a szezon vége felé már pályán lesz.LN
Belegondoltam ma reggel, a lehetséges jövő évi O-line felállásba. Ha Sitton kap egy jó szerződést, akkor akár 2-3 évre teljesen ugyanaz lehet a fal (feltéve, hogy Lang beválik mint LG és Sherrod LT)

Sherrod (22) - Lang (23) - McDonald (24) - Sitton (25) - Bulaga (22)

A jelenglegi életkorokat figyelembe véve, nem lenne egy vén fal, az biztos 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem meglepő módon Lang nyerte a kezdő LG helyért folyó harcot,jobb is ez így.Sherrod T,remélhetőleg jövőre kezdő (L)T 😊Newman
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a szezon vége felé már pályán lesz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem meglepő módon Lang nyerte a kezdő LG helyért folyó harcot,jobb is ez így.Sherrod T,remélhetőleg jövőre kezdő (L)T 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
egy ps meccs bemelegítéséről IR-re? pfff :/JayB
Azért fent volt pár playt is a meccsen. Kemény legény, csak rendbejön hamar 😀
Kuhn fejelte hátba 😐

Másnak is feltünt, hogy szakállal Kuhn úgy néz ki, mint egy fiatalabb Chuck Norris... akarom mondani a fiatal Chuck Norris néz ki úgy, mint Kuhn.... 😀