NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kár volt Zombot dicsérni. :/
"Packers OLB Frank Zombo will miss a "significant" amount of time after fracturing his scapula in warmups prior to the team's second preseason game.
The scapula is another term for the shoulder blade. Zombo might be a candidate for injured reserve, depending on the Packers medical staff's timetable. Zombo and Erik Walden have been rotating with the first-team defense at right outside linebacker, so that job now figures to go to Walden. There have been rumors that Brad Jones, a starter in 2009, is on the roster bubble."
Sanco
Ilyen nincs... 😕 Nagyon kár érte, idén nagyon jó éve lehetett volna :/Hall Of Green
Remélem csak PUP lesz nem IR. 6 hetet írnak a jsonline-on.
Főleg, hogy Jones térde is bibis, a Colts ellen szerintem CM-Walden kezd és Elmore is bizonyíthat, Lattimore és So'oto mellett.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
egy ps meccs bemelegítéséről IR-re? pfff :/
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kár volt Zombot dicsérni. :/
"Packers OLB Frank Zombo will miss a "significant" amount of time after fracturing his scapula in warmups prior to the team's second preseason game.
The scapula is another term for the shoulder blade. Zombo might be a candidate for injured reserve, depending on the Packers medical staff's timetable. Zombo and Erik Walden have been rotating with the first-team defense at right outside linebacker, so that job now figures to go to Walden. There have been rumors that Brad Jones, a starter in 2009, is on the roster bubble."
Sanco
Ilyen nincs... 😕 Nagyon kár érte, idén nagyon jó éve lehetett volna :/

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
:/

Sajnos nagyon korán kezdjük megint... Ma Starks edzett, és M. Neal is visszatérhet a Colts ellen.gamerkr
Mindketten nagyon kellenek.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
:/

Sajnos nagyon korán kezdjük megint... Ma Starks edzett, és M. Neal is visszatérhet a Colts ellen.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kár volt Zombot dicsérni. :/
"Packers OLB Frank Zombo will miss a "significant" amount of time after fracturing his scapula in warmups prior to the team's second preseason game.
The scapula is another term for the shoulder blade. Zombo might be a candidate for injured reserve, depending on the Packers medical staff's timetable. Zombo and Erik Walden have been rotating with the first-team defense at right outside linebacker, so that job now figures to go to Walden. There have been rumors that Brad Jones, a starter in 2009, is on the roster bubble."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
http://www.jsonline.com/sports/packers/128160128.html
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Megtekintettem a mérkőzést.
Off: Passzjátékban nagyon ott van a csapat! :cool: Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan elkapónk a keretszűkítés után, aki más csapatban ugyan, de pályára fog lépni idén az NFL-ben.
Jó lenne, ha mi is találnánk valami balekot, akinek borsos áron el tudnánk passzolni a backup QB-nk. Biztos, hogy Flynnel nem járna rosszul a jövendőbeli csapata, viszont nem hiszem, hogy túl sok motivációt jelentene neki még egy év padozás. Harrell tökéletes backup lehetne a következő 2-3 évben.
Futás (inkább futásblokkolás). Hát az meg mi? Merthogy az nem nagyon létezik. Ami (kevés)yardot futásból tudtunk szerezni, az nagymértékben a RB-k kreativitásának volt köszönhető. Ezen a téren van 2 jó RB-nk, Starks és Green (esetleg Nance, de ő PS várományos), meg van Grant, akinek blokkok nélkül nem fog sok babér teremni. 😕
O-line: Akár Sherrod, akár Lang nyeri a pos.battle-t, az LG poszt tűnik a fal legsebezhetőbb pontjának.
Def: Szerintem ez rendben lesz. SS poszton Burnett nálam egyértelműen Peprah előtt van, és ez nagyon biztató, mert tavaly Peprah is nagyon megbízhatóan teljesített. Collins, Woodson, Williams, CMIII, Hawk, Bishop, Raji, Pickett adottak. Shields remélem megint "formába lendül", mert eddig kicsit gyengébbnek tűnik, mint tavaly, sokszor le van maradva. OLB poszton is egyértelműnek tűnik, hogy Zombo lesz a befutó. Sokkal hatékonyabb, mint Walden, vagy az eddig nagyon halovány Elmore. A falban Wilson elég aktív, bár ez az agyrázkódás nem fog segíteni neki, Neal egyelőre a "harrelli utat" járja, de azt nagyon szorgalmasan :/ Wynn viszont kellemes csalódás. Ami nagyon tetszett még, az a két backup ILB teljesítménye: Smith mindig labda közelben volt, több szép tacklet is csinált, Francois is szerelt párszor, sőt neki még passrushra is futotta az erejéből, többször átjutott az O-lineon.
ST: Ahogy várható volt, az új szabályból mi sokat profitálhatunk, Crosby szorgalmasan rugdossa a TB-eket, a visszahordás viszont még mindig nem az igazi.Sanco
Ahogy mondja az úr 😊 Sherrod nem igazán találja a helyét még.
Annyit tennék hozzá, hogy kipróbálnám LG poszton McDonaldot, szerintem eddig minden meccsen jó volt C-ben, megnézném G-ben is. A futásblokkolás tényleg pocsék.
Elmore DE volt, kell neki még idő szerintem. Guy nem értem miért nem volt nevezve, amúgy is kevés a DL. Smith nagyon jó, nekem is tetszik, hiába mondták, hogy "undersized".
Burnett nagyon állat, ott nem lesz gond. CB oldalon viszont Shieldsnek tényleg javulni kell, Busht nem akarom CB-ként a pályán 😀 Akkor már inkább Gordy.
ST: akit nem említettél, Masthay. Lassan elit punter lesz a srácból, olyan jól rugdos, rendre 10y vagy azon belülre érkezik a labda. Néztem, a rúgás helyéről simán rúg 60-65 yardot is, vagyis ha kell, majdnem átrúgja a pályát, a hangtime is remek.

Majd minden meccsen van második-harmadik sorból valaki, aki igen jó. So'oto volt ilyen az első meccsen.

Ami még érdekes, hogy szerintem most Newhouse sokkal jobb volt, mint múlt héten RTként.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Megtekintettem a mérkőzést.
Off: Passzjátékban nagyon ott van a csapat! :cool: Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan elkapónk a keretszűkítés után, aki más csapatban ugyan, de pályára fog lépni idén az NFL-ben.
Jó lenne, ha mi is találnánk valami balekot, akinek borsos áron el tudnánk passzolni a backup QB-nk. Biztos, hogy Flynnel nem járna rosszul a jövendőbeli csapata, viszont nem hiszem, hogy túl sok motivációt jelentene neki még egy év padozás. Harrell tökéletes backup lehetne a következő 2-3 évben.
Futás (inkább futásblokkolás). Hát az meg mi? Merthogy az nem nagyon létezik. Ami (kevés)yardot futásból tudtunk szerezni, az nagymértékben a RB-k kreativitásának volt köszönhető. Ezen a téren van 2 jó RB-nk, Starks és Green (esetleg Nance, de ő PS várományos), meg van Grant, akinek blokkok nélkül nem fog sok babér teremni. 😕
O-line: Akár Sherrod, akár Lang nyeri a pos.battle-t, az LG poszt tűnik a fal legsebezhetőbb pontjának.
Def: Szerintem ez rendben lesz. SS poszton Burnett nálam egyértelműen Peprah előtt van, és ez nagyon biztató, mert tavaly Peprah is nagyon megbízhatóan teljesített. Collins, Woodson, Williams, CMIII, Hawk, Bishop, Raji, Pickett adottak. Shields remélem megint "formába lendül", mert eddig kicsit gyengébbnek tűnik, mint tavaly, sokszor le van maradva. OLB poszton is egyértelműnek tűnik, hogy Zombo lesz a befutó. Sokkal hatékonyabb, mint Walden, vagy az eddig nagyon halovány Elmore. A falban Wilson elég aktív, bár ez az agyrázkódás nem fog segíteni neki, Neal egyelőre a "harrelli utat" járja, de azt nagyon szorgalmasan :/ Wynn viszont kellemes csalódás. Ami nagyon tetszett még, az a két backup ILB teljesítménye: Smith mindig labda közelben volt, több szép tacklet is csinált, Francois is szerelt párszor, sőt neki még passrushra is futotta az erejéből, többször átjutott az O-lineon.
ST: Ahogy várható volt, az új szabályból mi sokat profitálhatunk, Crosby szorgalmasan rugdossa a TB-eket, a visszahordás viszont még mindig nem az igazi.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na és persze megint nem úsztuk meg sérülés nélkül

The Packers reported just two injuries from the game. Defensive end C.J. Wilson, starting in place of the injured Mike Neal, was taken to the locker room in the second quarter for concussion testing, and rookie receiver Randall Cobb sustained a bruised knee.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ezt a Bush-Lee-Gordy hármast azért nem értem, mert Busht egyszerűen nem lehet kihagyni a ST miatt.

A meccset nem láttam, csak az összefoglalót, de nem győzött meg. Valaki majd írjon egy recapet légyszi!Szobi22
Erre mondhatom, hogy oké, de CB-ként helyenként ritka szar. Egyébként az ST érdekes lesz, mert a jobb ST tagoknak az eredeti posztjukon nincs sok esélyük rosteren maradni. Lásd Bush, Swain, Havner. Sőt, R. Taylor is TE-ként kb. 4-5. számú lesz/lenne. Mint ahogy az ST tagja Lee és Underwood is, pályán, mint CB meg sose/alig lesznek.


Csak az első félidőt láttam, azt is félálomban, várom a torrentet.
Annyi biztos, hogy A. Green nem volt rossz. Ellenben Rodgers kétarcú volt, pocsék kezdet, majd egy 5/5 no-huddle drive TD-vel a végén.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
7/9 81 yard 1 TD 0 INT faszaa 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ezt a Bush-Lee-Gordy hármast azért nem értem, mert Busht egyszerűen nem lehet kihagyni a ST miatt.

A meccset nem láttam, csak az összefoglalót, de nem győzött meg. Valaki majd írjon egy recapet légyszi!

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tud valaki adni egy streamet? 😊kobalu91
http://www.firstrowsports.eu/watch/79397/1/watch-green-bay-packers-vs-arizona-cardinals.html
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
tud valaki adni egy streamet? 😊kobalu91
http://www.firstrowsports.eu/watch/79397/1/watch-green-bay-packers-vs-arizona-cardinals.html

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
tud valaki adni egy streamet? 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House akkor ma sem lesz pályán.
Elmore remélem többet lesz, mint szombaton.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Not suiting up for the Packers tonight: WR Shaky Smithson, WR Brett Swain, CB/S Brandon Underwood, CB Davon House, S Anthony Levine, TE Spencer Havner, RB James Starks, LB Clay Matthews, G Adrian Battles, T Chris Campbell, DE Lawrence Guy, DE Mike Neal

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még semmi, amennyire tudom, de már csak 3 óra 😊

Amennyit találtam, hogy CM, Starks és Neal kérdéses.LN
remélem látjuk őket játszani, + House-nak is meglesz az első meccse ( rá már nagyon kíváncsi vagyok)Hall Of Green
Nealt nem bánom ha pihen, a térde nem volt rendben, CM sem lehet teljesen egészséges, kb 3 snapet volt fent múlthéten.
House állítólag lesz, legalábbis a hét elején bizakodott.LN
Érdemes lesz figyelni még Langot LG-ben, nagy harcban van Sherrodal a posztért. CB poszton Bush-Lee-Gordy hármasból mennek a helyekért, és ugye Matthews mellett a többi OLB-t. Neal helyett CJ Wilson-J.Wynn lesz. És remélem látjuk ma már Alex Green-t is.. megéri fentmaradni 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gameday a Lambeau-n! :cool: Inaktívokról van már valami hír?Hall Of Green
Még semmi, amennyire tudom, de már csak 3 óra 😊

Amennyit találtam, hogy CM, Starks és Neal kérdéses.LN
remélem látjuk őket játszani, + House-nak is meglesz az első meccse ( rá már nagyon kíváncsi vagyok)Hall Of Green
Nealt nem bánom ha pihen, a térde nem volt rendben, CM sem lehet teljesen egészséges, kb 3 snapet volt fent múlthéten.
House állítólag lesz, legalábbis a hét elején bizakodott.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Gameday a Lambeau-n! :cool: Inaktívokról van már valami hír?Hall Of Green
Még semmi, amennyire tudom, de már csak 3 óra 😊

Amennyit találtam, hogy CM, Starks és Neal kérdéses.LN
remélem látjuk őket játszani, + House-nak is meglesz az első meccse ( rá már nagyon kíváncsi vagyok)

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tegnapi tc-n készült 😀
JayB
Szólni kéne neki, hogy a 12 a menő mostanság 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gameday a Lambeau-n! :cool: Inaktívokról van már valami hír?Hall Of Green
Még semmi, amennyire tudom, de már csak 3 óra 😊

Amennyit találtam, hogy CM, Starks és Neal kérdéses.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Gameday a Lambeau-n! :cool: Inaktívokról van már valami hír?

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
tegnapi tc-n készült 😀