NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Csak remélni tudom hogy nem jut Jeremy Thompson sorsára...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Hát ezt nem gondoltam volna. A tackle után felemelte a fejét és Smith után fordult. Azt hittem, hogy csak "óvatosságból" viszik le hordágyon. Remélem "csak" season ending és nem career ending sérülés, bár a legfontosabb, hogy felépüljön és tudjon hétköznapi életet élni.
Ami a posztot illeti, nyilván Peprah lesz a SS és Burnett veszi át Collins szerepét.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
egyébként én örülök hogy "csak" a szezont kell kihagynia..nagyon rosszul nézett ki tegnap :/Hall Of Green
még nem biztos, csak többet egyelőre nem tudnak. azt sem, hogy kell-e műteni pl.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Mielőbbi felépülést neki! Akkor Peprah SS Burnett FS?Hall Of Green
első körben tuti. Nem igen hiszem, hogy hoznánk valakit.

Peprah FS, Burnett SSgamerkr
akkor én voltam félreinformált 😀 egyébként én örülök hogy "csak" a szezont kell kihagynia..nagyon rosszul nézett ki tegnap :/

több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Akkor nálatok Collins, nálunk meg lehet hogy Harris... a sec két agya... érdekes lesz így még inkább a csata.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 529 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mielőbbi felépülést neki! Akkor Peprah SS Burnett FS?Hall Of Green
első körben tuti. Nem igen hiszem, hogy hoznánk valakit.

Peprah FS, Burnett SS

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Mielőbbi felépülést neki! Akkor Peprah SS Burnett FS?

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 529 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
:o :o :o bajok lesznek 😕

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Collins volt az egyik ha nem a legnagyobb agya ennek a D-nek, sokkal súlyosabb veszteség lesz mint Burnett volt.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins elvileg out for season :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:JayB
ja, én is pont most láttam FB-n 😕Szobi22
Dzsízásssz kegyelmezz...
Azért Peprah elég sebezhető lesz😕 lesz baja a secondarynek bőven. Ha meg Tramon se lesz, akkor meg főleg lesznek gondjaink.kobalu91
azt azért hozzátenném, hogy mikor valaki írta, hogy már játszik a hétvégén, eléggé meglepett a sérülése alapján. tipikus nyakgyilkos volt sajnos. jobbulást neki, remélhetőleg "csak" a szezonjának van vége 😕

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Collins elvileg out for season :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:JayB
ja, én is pont most láttam FB-n 😕Szobi22
Dzsízásssz kegyelmezz...
Azért Peprah elég sebezhető lesz😕 lesz baja a secondarynek bőven. Ha meg Tramon se lesz, akkor meg főleg lesznek gondjaink.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins elvileg out for season :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:JayB
ja, én is pont most láttam FB-n 😕

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Collins elvileg out for season :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


szerk: gyakorlatilag is.... gyáááh nem hsizem el, kezdődik 😕 😕
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.facebook.com/notes/donald-driver/my-thank-you-letter/10150290525685205

akkorát ordítottam amikor láttam, hogy visszafújják az első elkapását, de utána csak meg lett. 😊
Hozzászólások mindent elmondanak azt hiszem!gamerkr
Őszintén mondom, felugrottam a gép elől, de ugyevisszafújták. Azért sajnálom, hogy nem otthon lett meg, biztos lett volna valami ünneplés, így "csak" a labda lett eltéve.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ezen kívül én azon vagyok, hogy inkább felejtsük el ezt a tegnapi meccset, örüljünk a győzelemnek, és már készüljünk a Bears ellenHurka
Az első negyedet mindenképp.. illetve ne, Capers elemezze ki, miért volt ennyi szabad elkapó.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ezen kívül én azon vagyok, hogy inkább felejtsük el ezt a tegnapi meccset, örüljünk a győzelemnek, és már készüljünk a Bears ellen
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 529 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
http://www.facebook.com/notes/donald-driver/my-thank-you-letter/10150290525685205

akkorát ordítottam amikor láttam, hogy visszafújják az első elkapását, de utána csak meg lett. 😊
Hozzászólások mindent elmondanak azt hiszem!

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát Wow! Sajnos a meccs elején 7 pontnál nagyobb hátrányba került a csapat, ezzel megszakadt az a szép sorozat, hogy soha nem hagytunk ekkora fort az ellennek, a playoffban sem ugye.

Az elején nagyon ültek a playek amit Newtonra hívtak. Futásokat jól tartottuk, viszont a checkdown és screen passzokat nyeltük. Woodson és Burnett megint állat volt, Matthewsnak meg nagyon jó kor tud belenyúlni a meccsbe, és befolyásolni azt, de ezt már régóta tudjuk róla 😊

Nagyon remélem ez volt az első és utolsó meccs Tramon nélkül, látszódott a hiánya. Collins meg épüljön fel a Macik elleni meccsre, mert nagyon de nagyon kelleni fog!

Ami különösen tetszett az Starks, Grant-tel együtt hoztak 110 yardot futásban, ennyi bőven elég, szép play action/rolloutokat lehet csinálni, láttuk ezt a Jennings td-nél is.

ui.: végre van fórum :cool:gamerkr
Newton ezen játékai már az első meccsen is ültek. Nagyon jól megtervezett játékok.
Tramon nagyon hiányzott, egyszerűen nem volt rendes coverage. Jövő héten tuti lesz, már most is volt esély, hogy pályára lép, a repülőre úgy ült fel, hogy játszik.
Collins, amennyirelehet olvasni, jól van, ez mindeképp biztató.
Burnett valami fantasztikus, amit eddig nyújt, mindkét meccsen nagy volt.
Starks szépen lassan előlép első számú RB-nek. Most látszott, mennyivel okosabban fut, mint Grant, még a kommentátor is megjegyezte, hogy türelmes futó, megvárja a blokkokat 😊 (Btw. 6.8 yardos átlaga van, ami nem rossz ugyebár 😀 )
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
No, hát a csúnya (legalábbis az első félidő) W is W, és ez a lényeg. De azért majdnem bejött, amitől tartottam mert az első félidőben - néhány szép megmozdulástol eltekintve - valahol nagyon messze járt a csapat a pályától és ha Newton nem dobál három INTet, akkor ez méretes zakó is lehetett volna.

Vasárnap ősrangadó Soldier Fielden, nagyon fel kell szívni magunkat!

ja, és: 9,666 yard 😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 529 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát Wow! Sajnos a meccs elején 7 pontnál nagyobb hátrányba került a csapat, ezzel megszakadt az a szép sorozat, hogy soha nem hagytunk ekkora fort az ellennek, a playoffban sem ugye.

Az elején nagyon ültek a playek amit Newtonra hívtak. Futásokat jól tartottuk, viszont a checkdown és screen passzokat nyeltük. Woodson és Burnett megint állat volt, Matthewsnak meg nagyon jó kor tud belenyúlni a meccsbe, és befolyásolni azt, de ezt már régóta tudjuk róla 😊

Nagyon remélem ez volt az első és utolsó meccs Tramon nélkül, látszódott a hiánya. Collins meg épüljön fel a Macik elleni meccsre, mert nagyon de nagyon kelleni fog!

Ami különösen tetszett az Starks, Grant-tel együtt hoztak 110 yardot futásban, ennyi bőven elég, szép play action/rolloutokat lehet csinálni, láttuk ezt a Jennings td-nél is.

ui.: végre van fórum :cool:

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Lehoztuk a meccset, semmi több. Nem pörögtük túl a dolgot az biztos, lényeg a W.JayB
Sir Charles legalább vadállatkodott kicsit 😊
Busht látványát viszont nem bírom elviselni a secondaryben.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Lehoztuk a meccset, semmi több. Nem pörögtük túl a dolgot az biztos, lényeg a W.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tudja valaki, hogy ki csinálja a facebook-on a Green Bay Packers Hungary csoportot?LN
nem tudom, de amikor Ricsiék olvasták be, felkaptam én is a fejem. 😊gamerkr
A facebookos hozzászólások alapján valami 13-15 éves forma srác lehet
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
és ha jól nézem 344 yard kell neki a 10 000-hez. hihetetlen sportember!.brk
Na és pont annyi yardja van, mint Loftonnak. A hétvégén megelőzi. Azt sajnálom, hogy nem a Lambeau-n lett meg.LN
Én egész meccs alatt tiszta ideg voltam a múlt héten, folyamatosan azt szuggeráltam, hogy Áron dobjon már neki még egy rohadt passzt 😀kobalu91
Gondolom észrevetted, hogy a szokásos ünneplése sem volt meg a goal line előtt (igaz 1st down sem volt meg) 😊
Biztos vagyok benne, hogy lett volna valamilyen hangosbemondós ünneplés, meg tapsvihar.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ezt most találtam. Valahogy nem tudom megunni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=GOgUSv1wdBIkobalu91
Azt hiszem senki nem érdemelte meg nála jobban a gyűrűt! Hatalmas játékos, hatalmas ember! Nagyon örülök hogy láthatjuk még a pályán.MaG1Xx
Jo video, bar nem ertem, hogy mit keresnek benne Cutler meg Vick Int-ek, bar Webstere teszik meg mindig. 😉

Hatalmas jatekos, en miatta valamint Barnett es a nagy 4-es (tudom, divat utlani, nekem megsem megy) kedveltem meg a Packerst.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!