NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Apropó, ez volt az ötvenedik meccse Áronnak starterként, és 5 TD-re van a száz dobott touchdowntól.


X-rays on Ryan Grant's ribs Sunday came back negative.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulagának mielőbbi felépülést!Gergőbácsi
Így legyen!
Ha már sérültek.
Neal a bye week előtt nem jön vissza, Zombo vélhetően igen, a röntgenje már jó, legalábbis tegnap a meccs előtti cseten Mike Spofford ezt mondta.
Nomeg azt, hogy nincs még meg, ki jöjjön a keretbe Collins helyett.

Azt a szabályt nem ismertem, hogy amíg nincs meg ki kerüljön helyette a rosterre, addig ott kell maradnia. Mindig tanul az ember 😊
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
a múlt évi első talihoz képest ez most harmat gyenge volt, mindkét oldalon többet vártam, habár elég nagy volt a nyomás rajtunk, de nem is volt kérdéses, hogy a GB az erősebb csapat, a védelem ötletesebb volt és volt kinek adni a labdát, amig nálunk nem, illetve ha meg is kapták nem tudták megfogni. De van még idő, mindkét oldalon elkel az építkezés, mert a java még csak ezután jön. Jó szurkolást az idényre nektek is!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tényleg a lényeg, hogy megvan a W, de még egy jó dolog: egyre kevesebb pontot engedünk. Ennek (is) nagyon örülök. Talán a passz elleni javulás is még jobban érezhető lesz.

Fontos csoportrivális elleni győzelem, lehet, hogy nagy szerepe lesz majd a végelszámolásnál. Bulagának mielőbbi felépülést!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Még egy hasonló meccs a Broncos ellen és Rodgers 100 feletti passer ratinggel áll majd karrierátlagot nézve... 😀

Még egy érdekes dolog, amit észrevettem.
Ha a Cowboys megveri a Redskinst, amire van esély, akkor csak 3 veretlen csapat lesz, a Packers, a Lions és a Bills 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lényeg a győzelem ahogy mondani szokás. 😊 A végén az ST nem tudom mit művelt, Masthay puntjánál pont lehetett látni merre megy a labda, furcsálltam is, hogy Hester felé mozog mindenki...

Run D# lehúzta a rolót rendesen, Cutlernek engedélyeztünk ugyan 300+ yardot, de volt nyomás rajta, Burnettnek nagy éve lesz, csak maradjon egészséges. Sikerült megint közel 100 yardot futnunk, ami azért jó jel, sokkal kiegyensúlyozottabb az offense mint tavaly ilyenkor.

Bulaga reméljük rendben lesz, Newhouse ugyan jól mozgott ahhoz képest kik álltak a labda túl oldalán, de én az összeszokottságra szavaznék. 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Megvan a win, és ez a lényeg, de elég sok volt a hiba, ráadásul megint nem úsztuk meg sérülés nélkül.
-Én sem értettem a rövid passzokat Starksnak, a 3-4. után be lehetett volna látni, hogy nem működnek.
-D: egész jól megfogták a checkdownokat is a futáson kívül, talán csak egy hosszabb játék volt belőle.
-Végre elkezdtük rendesen használni Finleyt, zseniális volt.
-Peprahnak bele kell rázódnia, tegnap egyértelműen gyenge láncszem volt a D-ben. Szemben Burnettel, aki tényleg kiemelkedő.
-Newhouse kifejezetten jól játszott.
-AZ OL-ben továbbra is rengeteg a buta hiba (false startokra gondolok első sorban)

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rushing D hirtelen első lett, nem is értem miért 😀 (pass pedig utolsó előtti, fejlődünk fejlődünk)

Azért most sem álltunk messze attól hogy szorossá tegyük a meccset, 2 elkerülhető TO is volt, végén a Bears ST jól átb*szott mindenkit, de szerencsére visszafújták.
Végre 1 meccs ahol Grant tudott futni erőből, míg Starks kereste a lyukakat, rendre oda ért a CHI LB sor, Grant fogta magát elindult, futott 10 yardot aztán megint és megint... 😀 szép volt Rájen
örömteli hogy végre használjuk Finley-t az red zoneban, de nem is számoltam hány olyan drive zárás volt hogy starks 1 y, starks 1y, starks rövid passz 2-3y, hát nem valami változatos play calling.

Burnett megint jó volt, nem tökéletes, de így is kiemelkedett.KGB
Burnett és Finley gyakorlatilag ketten megnyerte a meccset a fantasy csapatomnak, ennél boldogabb nem is lehetnék. :cool:
több mint 13 éve
KGB 79
Rushing D hirtelen első lett, nem is értem miért 😀 (pass pedig utolsó előtti, fejlődünk fejlődünk)

Azért most sem álltunk messze attól hogy szorossá tegyük a meccset, 2 elkerülhető TO is volt, végén a Bears ST jól átb*szott mindenkit, de szerencsére visszafújták.
Végre 1 meccs ahol Grant tudott futni erőből, míg Starks kereste a lyukakat, rendre oda ért a CHI LB sor, Grant fogta magát elindult, futott 10 yardot aztán megint és megint... 😀 szép volt Rájen
örömteli hogy végre használjuk Finley-t az red zoneban, de nem is számoltam hány olyan drive zárás volt hogy starks 1 y, starks 1y, starks rövid passz 2-3y, hát nem valami változatos play calling.

Burnett megint jó volt, nem tökéletes, de így is kiemelkedett.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
GAMEEEEEEEEEEEEEEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inactive for the Packers today: RB Alex Green, CB Davon House, S Nick Collins, LB Frank Zombo, T Derek Sherrod, DE Mike Neal, LB Vic So'oto.


Ma se lesz So'oto 😕
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na sikerült haza érni 😊

Már mindent elmondtatok előttem, remélem egy klasszikus NFC North-battle-t láttunk majd. A Peprah-Burnett safety duóra szerintem nem lesz panasz, a pass rush-ra annál inkább. Több nyomás kell Cutlerre, meglepődnék ha 6 sacket engedélyeznének megint, tuti össze kapták magukat a falembereik.

Reméljük mindenki a jó cipőjét húzza fel és nem lesznek csúszkálások. 😀
Go Pack Go!

Héttől meg MIN-DET, ne feledjétek! 😊gamerkr
Követem.
Melóhelyen vagyok, elvileg 22.00-ig, de megkértem a kolegát, igyekezzen befelé, haza szeretnék érni kezdésre 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na sikerült haza érni 😊

Már mindent elmondtatok előttem, remélem egy klasszikus NFC North-battle-t láttunk majd. A Peprah-Burnett safety duóra szerintem nem lesz panasz, a pass rush-ra annál inkább. Több nyomás kell Cutlerre, meglepődnék ha 6 sacket engedélyeznének megint, tuti össze kapták magukat a falembereik.

Reméljük mindenki a jó cipőjét húzza fel és nem lesznek csúszkálások. 😀
Go Pack Go!

Héttől meg MIN-DET, ne feledjétek! 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Soldieron általában szoros meccseket játszik a 2 csapat, akármilyen legyen az egyik és akármilyen a másik csapat. Én szerintem 20 szerzett ponttal meg lehet már nyerni a meccset. Cutler amióta Bear, még sohasem játszott igazán jól a Packers ellen, nem hiszem, hogy ez pont ma törne meg. Nálunk Roy Williams játéka kérdéses, ha nem játszik az komoly szopó, mert Knox és Hester tandem nem valami fényes. Legalábbis múlt héten nem volt az.

Rodgers se szokta élete meccsét dobálni a Bears ellen, szintúgy az a véleményem, hogy nem ma törik meg. A ti offensetek is szenved ellenünk (csakúgy mint a mienk). Az OL sztem vért hugyozott a héten, meglátjuk mi jön ki belőle. Carimi nincs, Omiyale lesz szemben Matthewsel.

Sok egyebet nem lehet mondani. Szoros meccsre számítok 3-4 ponttal (max 7) nyer vki. Abban márcsak reménykedek, hogy mi leszünk. Jó szurkolást este!tüsi91
Jó szurkolást!
Go Pack Go!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Soldieron általában szoros meccseket játszik a 2 csapat, akármilyen legyen az egyik és akármilyen a másik csapat. Én szerintem 20 szerzett ponttal meg lehet már nyerni a meccset. Cutler amióta Bear, még sohasem játszott igazán jól a Packers ellen, nem hiszem, hogy ez pont ma törne meg. Nálunk Roy Williams játéka kérdéses, ha nem játszik az komoly szopó, mert Knox és Hester tandem nem valami fényes. Legalábbis múlt héten nem volt az.

Rodgers se szokta élete meccsét dobálni a Bears ellen, szintúgy az a véleményem, hogy nem ma törik meg. A ti offensetek is szenved ellenünk (csakúgy mint a mienk). Az OL sztem vért hugyozott a héten, meglátjuk mi jön ki belőle. Carimi nincs, Omiyale lesz szemben Matthewsel.

Sok egyebet nem lehet mondani. Szoros meccsre számítok 3-4 ponttal (max 7) nyer vki. Abban márcsak reménykedek, hogy mi leszünk. Jó szurkolást este!
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Tramon fog játszani Bears ellen?Stez
Szerintem biztosan megpróbálják, ha csak egy minimális esély van rá.

Ti mit vártok a meccstől? Mindenhol leírják, nem lesz nagy pontgazdag meccs...

Pesszimista énem azt mondatja velem, hogy nem fogjuk tudni sokszor földre vinni Cutlert, még egyszer tuti nem lesz egy olyan gyenge napja az O-linejuknak mint a NO ellen....

Mi vagyunk a favoritok, remélem rámcáfolnak a srácok, és higgadt, tempós focival, a labdaeladásokat elkerülve elhozzuk a győzelmet. Go Pack!Gergőbácsi
ahogy már előttem is írták/írtátok a passrushnak felkell javulnia, így belelehetne 1-2 pickbe és sackbe kergetni Cutlert. csak ugye Forte miatt nem lehet szétblitzelni őket, mert benyaljuk..bár biztos vagyok benne hogy így is lesz 40+ yardos elkapása Fortenak. Támadásban a Starks/Grant futópáros hozna egy 100 yard körüli meccset már elégedettek lehetnénk velük. Passzjátékkal szerintem nemlesz baj.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Forte-tól agyvérzést fogok kapni már előre látom, brutál mód nyaljuk a check down/screen passzokat a Bears O meg gyakorlatilag ebből él.JayB
ja, én is ettől tartok nagyonSzobi22
Épp ezért szerintem Woodson lesz rajta, esetleg Bush, mert külön ember kell rá, az biztos.LN
Szerintem ez lesz a minimum hogy rajta lesz egy ember, és remélem Capers bácsi is egész héten a screenek elleni védekezésre gyúrta a srácokat, ha ezt sikerül megoldani, akkor Cutlernek tovább kell maradnia a zsebben/hosszabb passzokat kell majd bevállalnia. Akkor már könnyebb lesz szerintem majd a labdaszerzés is. :cool:
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Forte-tól agyvérzést fogok kapni már előre látom, brutál mód nyaljuk a check down/screen passzokat a Bears O meg gyakorlatilag ebből él.JayB
ja, én is ettől tartok nagyonSzobi22
Épp ezért szerintem Woodson lesz rajta, esetleg Bush, mert külön ember kell rá, az biztos.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Forte-tól agyvérzést fogok kapni már előre látom, brutál mód nyaljuk a check down/screen passzokat a Bears O meg gyakorlatilag ebből él.JayB
ja, én is ettől tartok nagyon

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Forte-tól agyvérzést fogok kapni már előre látom, brutál mód nyaljuk a check down/screen passzokat a Bears O meg gyakorlatilag ebből él.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tramon fog játszani Bears ellen?Stez
Szerintem biztosan megpróbálják, ha csak egy minimális esély van rá.

Ti mit vártok a meccstől? Mindenhol leírják, nem lesz nagy pontgazdag meccs...

Pesszimista énem azt mondatja velem, hogy nem fogjuk tudni sokszor földre vinni Cutlert, még egyszer tuti nem lesz egy olyan gyenge napja az O-linejuknak mint a NO ellen....

Mi vagyunk a favoritok, remélem rámcáfolnak a srácok, és higgadt, tempós focival, a labdaeladásokat elkerülve elhozzuk a győzelmet. Go Pack!Gergőbácsi
Ha olyan lesz a passrush, mint eddig, akkor alig. A támadókkal szerintem nem nagyon lesz baj, futni sokat most nem fogunk, az ellen nagyon jó a Bears, de a sec talán sebezhetőbb, főled 4-5 WR felállás mellett.
Ellenben az kérdés, mi mennyire fogjuk Forte-t kikapcsolni. Nagyon ki kéne (ehhez a screen passzok ellen is jól kéne védekezni végre), és akkor kb kihúztuk a macik méregfogát (szép képzavar).

Személy szerint kb. 1 TD-nyi, de inkább több győzelmet remélek.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tramon fog játszani Bears ellen?Stez
Szerintem biztosan megpróbálják, ha csak egy minimális esély van rá.

Ti mit vártok a meccstől? Mindenhol leírják, nem lesz nagy pontgazdag meccs...

Pesszimista énem azt mondatja velem, hogy nem fogjuk tudni sokszor földre vinni Cutlert, még egyszer tuti nem lesz egy olyan gyenge napja az O-linejuknak mint a NO ellen....

Mi vagyunk a favoritok, remélem rámcáfolnak a srácok, és higgadt, tempós focival, a labdaeladásokat elkerülve elhozzuk a győzelmet. Go Pack!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Tramon fog játszani Bears ellen?

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kíváncsi vagyok So'oto keretben lesz e, és ha igen, pályára léphet e. Szerinem Walden helyén megnézhetnénk, úgyis ramaty a passrush eddig idén.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
No, az injury reportot nézve, minden esély megvan So'oto és House pályára lépésére

Clifton, Chad T Knee LP FP DNP probable
Collins, Nick S Neck Out Out Out Out
Finley, Jermichael TE Ankle FP FP FP probable
Green, Alex RB Achilles FP FP FP probable
House, Davon CB Ankle LP FP FP probable
Matthews, Clay LB Quadricep DNP DNP LP probable
Neal, Mike DE Knee Out Out Out Out
Pickett, Ryan DE Foot LP LP LP probable
So'oto, Vic LB Back LP FP FP probable
Williams, Tramon CB Shoulder LP LP LP probable
Woodson, Charles CB Foot DNP DNP LP probable
Zombo, Frank LB Shoulder Out Out Out Out