NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Bár itt a topikon még "green" vagyok még akkor kezdtem szurkolni a csomagolóknak amikor Aaron még csak kispadról figyelte a 4 es számú játékost(mellesleg miatta lettem GBP fun).

Ennyit rólam. 😊

Szerintem eljött az ideje egy magyar GreenBay honlapnak! Nem tudom volt e már szó róla?
Én elkezdtem egy kis grafikát kreálni de a tartalmat olyanoknak kellene összerakni akik kompetensebbek nálam. Várom a reakciókat illetve az ötleteket.Próbálok linkelni egy jpg-t a tervemről.(még nincs kész)



Üdv Mindenkinek: Chromi3d
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Things that happen when you're 4-0: A shirtless Scott Wells running thru the locker room wearing a pink wrestling mask.

😀 😀JayB
VIDEÓT nekünk 😀
és a Green Day igenis hatalmas császár
Szobi22
Ez itt talán nem is olyan nagy off, minap találtam 😀
http://www.youtube.com/watch?v=1nDq1HoNm-E
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Things that happen when you're 4-0: A shirtless Scott Wells running thru the locker room wearing a pink wrestling mask.

😀 😀JayB
VIDEÓT nekünk 😀
és a Green Day igenis hatalmas császár

és köszöntöm legújabb fórumtársunkat 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Things that happen when you're 4-0: A shirtless Scott Wells running thru the locker room wearing a pink wrestling mask.

😀 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Grant visszatér az edzésbe, játszik a Falcons ellen. Már csak Bulagáról kellenek hasonlóan jó hírek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Örömmel fogadom köszöntéseteket Srácok 😊)
Tény hogy Áron most jó formába van és ahogy te is mondtad Mag1Xx hullámvölgyei is vannak de mindent latba véve SAINTS elleni kezdő meccs számára meghatározta a kezdést. Legalább is Remélem. Amióta Grant viszont felépült a sérülésből sokszor indít futójátékot vele aminek örülök. Ez a Cobb srác meg hatalmas reménység. Falcons csapatnál Turner lesz kemény dió ezért RAJI-ban nagyon bízom nem engedik sokat futni! 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
DONALD DRIVER
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Üdv Minden Packers rajongónak! 😊 Erre a fórumra most csatlakoztam bár 2008-óta vagyok FUN-ja a csapatnak egy NYG elleni mérkőzés óta és hát mit mondhatnék belopták magukat a szívembe 😊 Eddig szépen haladunk a cél felé. Falcons elleni meccsre gyors tipp?😊Zoletti
Üdvözlünk kiccsaládunk körében! 😀
Kicsit korai a tiipelés de szerintem befigyel egy L. Volt már rá példa, hogy ilyen teljesítmény után benyaltunk egy vereséget. Áronnál is vannak hullámvölgyek azért. De ne legyen igazam.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Üdv Minden Packers rajongónak! 😊 Erre a fórumra most csatlakoztam bár 2008-óta vagyok FUN-ja a csapatnak egy NYG elleni mérkőzés óta és hát mit mondhatnék belopták magukat a szívembe 😊 Eddig szépen haladunk a cél felé. Falcons elleni meccsre gyors tipp?😊Zoletti
Üdv Zoletti, helyes a választás. Elvégre ez a legnagyobb franchise.
Tipp Atlantára? Tippem: kemény lesz 😀

Ha mindent ki tudnak adni magukból, amire valóban képesek (főleg a D), akkor meglehet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv Minden Packers rajongónak! 😊 Erre a fórumra most csatlakoztam bár 2008-óta vagyok FUN-ja a csapatnak egy NYG elleni mérkőzés óta és hát mit mondhatnék belopták magukat a szívembe 😊 Eddig szépen haladunk a cél felé. Falcons elleni meccsre gyors tipp?😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Woodson nagyon jól halad a Hall of Fame felé, ennek roppantul örülök 😊

Ja és Rodgers career passer ratingje 100 felett 😊
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szomorú ügy, érett ez már neki sajnos. 😕

Élvezetes kis meccs volt. Egyébként Matthewst oké hogy kettőzik de magához képest kicsit halvány, tavaly jobban megoldotta ezt a nehéz szitut.JayB
Nekem is úgy tűnik, hogy nem megy neki annyira mint tavaly, dehát majd belelendül, remélem.


Néhány érdekesség:

- a 148 pont az első négy meccsen franchise record a csapat NFLbe lépése óta (1921).
- Aaron Rodgers az első QB az NFL történetében 400+ yarddal/négy passzolt-/két futott TDvel.
- Woodson a második helyre került NFL rangsorban a 11. INT ret touchdownjával. Már csak Rod Woodson van előtte tizenkettővel.

itt a többi, érdemes átnézni 😀
http://blog.packers.com/2011/10/02/packers-broncos-post-game-notes-quotes/

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem Jolly fogja megoldani a DE gondot... :/
Jolly arrestedSanco
Azt hiszem ezzel sportolói karrierje véget is ért. Ebből mostmár börtön lesz szerintem
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem Jolly fogja megoldani a DE gondot... :/
Jolly arrested
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Élvezetes kis meccs volt. Egyébként Matthewst oké hogy kettőzik de magához képest kicsit halvány, tavaly jobban megoldotta ezt a nehéz szitut.JayB
Hát, Greene szerint nem gyengébb, csak jobb lett futás ellen (ami igaz, rengeteg a LOS mögötti szerelése).
Szerintem csak azért van, nehogy utolérje Greene-t a sackek számában 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mindent leírtatok nagyjából előttem, kivéve ami nekem a legnagyobb pozitívum volt a meccsben: Jones játéka, és hogy végre használtuk őt is. félelmetes ez az elkapó-sor

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Élvezetes kis meccs volt. Egyébként Matthewst oké hogy kettőzik de magához képest kicsit halvány, tavaly jobban megoldotta ezt a nehéz szitut.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver career totals now 706 grabs, 9686 yds, 54 TDs. Returned after 2Q knee injury: "Doctors wanted me to sit, they know I’m hard-headed.”

Packers signed WR Jordy Nelson to a three-year, $13.35 million extension through 2014. The deal contains $5 million guaranteed.

Az offense félelmetes (Masthay egyszer puntolt), a defense még keresi a tavalyi énjét, a Falcons ellen fel kell javulnunk, ott 2 playmaker WR is lesz (White,J.Jones) és persze Gonzalez. Meg hát Turner, aki a tavalyi alapszakasz meccsen is tündökölt, szóval jó kis derbi lesz.

Akkor Falconstól jöhet az ébresztő pofon, nehogy elbízzuk magunkat? Bármi is lesz, ha Áron és az elkapók így fognak játszani és vereség lesz, őket nagyon fogom sajnálni.gamerkr
Amíg a DL csak futás ellen tűrhető, az irányítóra meg helyenként hangyányi nyomást sem gyakorol, akkor bármikor benne van egy pofon. A bal oldal még hagyján, bár CM 2-3 emberrel viaskodik, 2-t kap Raji, a maradék 1 meg Wynn. Amíg nem lesz Neal vagy legalább Zombo, addig be is fogjuk nyelni a 250-300 yardokat a közepesnél jobb QB-któl.

Remélem még Finley is kap egy jó kis szeződést, utána meg lehet a teljes jövő évi draftot a védelemre "költeni"
DL, CB minimum
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
erre minden esélyetek megvan, idén mi pass rush nélkül próbálkozunk érvényesülni 😀

ha a védelmetek jó napot fog ki esélyünk nem lesz, ha betliznek akkor kb egy 40-40 körüli döntetlenre számítok 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Driver career totals now 706 grabs, 9686 yds, 54 TDs. Returned after 2Q knee injury: "Doctors wanted me to sit, they know I’m hard-headed.”

Packers signed WR Jordy Nelson to a three-year, $13.35 million extension through 2014. The deal contains $5 million guaranteed.

Az offense félelmetes (Masthay egyszer puntolt), a defense még keresi a tavalyi énjét, a Falcons ellen fel kell javulnunk, ott 2 playmaker WR is lesz (White,J.Jones) és persze Gonzalez. Meg hát Turner, aki a tavalyi alapszakasz meccsen is tündökölt, szóval jó kis derbi lesz.

Akkor Falconstól jöhet az ébresztő pofon, nehogy elbízzuk magunkat? Bármi is lesz, ha Áron és az elkapók így fognak játszani és vereség lesz, őket nagyon fogom sajnálni.

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hm, egyfelöl örülök a 4-0-nak, meg hogy magasan a legbrutálabb O-nk van a ligában, másfelől viszont a pass d# továbbra is kritikán aluli, a pickek ellenére is. Úgy szoptuk a jardokat, hogy rossz volt nézni, ez előbb-utóbb visszaüt. Remélem DC kitalál vmit a hétre, különben Falcons mocskosul megrak bennünket.

Egyébként 10. győzelmünk volt sorozatban, a leghosszabb streak '62 óta. 😊

ja és DD a legnagyobb! 😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Charles!! fenomén ez az ember!

sz: hoppá rossz topic

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
CM3 betöri a vadcsikókat 😀bebop
helyes a többes szám, gyakran fog 2-3 csikót "megülni" 😀
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
off:
sorry, hogy ide teszem fel ezt a kérdést, de hogy tudom beállítani sig-nek a jó kis superbowlos In Mccarthy we trust cuccot? 😊

szerk: oké, sikerült meghekkelni!

on:

CM3 betöri a vadcsikókat 😀

GB
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem egy sima Packers győzelem lesz a mai meccsen! Remélem a kedvenc Linebackerem, Matthews alakítani fog! 😀