NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Boldog 35. születésnapot Mr Woodsonnak. Bár kicsit keserű en írom ezt, jobban örülnék ha mondjuk olyan 30 körül járna 😊 CB-ben ez már nagyon aggastyán.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulaga, Bryan T Knee DNP DNP DNP Out
Clifton, Chad T Knee LP FP DNP probable
Collins, Nick S Neck Out Out Out Out
Driver, Donald WR Shin DNP FP LP probable
Grant, Ryan RB Kidney FP FP FP probable
Jones, Brad LB Hamstring LP LP DNP questionable
Lattimore, Jamari LB Shoulder LP LP LP probable
Lee, Pat CB Back LP LP LP probable
Matthews, Clay LB Quadricep DNP DNP DNP probable
Neal, Mike DE Knee Out Out Out Out
Quarless, Andrew TE Knee DNP DNP DNP doubtful
Taylor, Ryan TE Shoulder LP FP FP probable
Williams, Tramon CB Shoulder LP LP LP probable
Woodson, Charles CB Foot / Knee DNP DNP LP probable
Zombo, Frank LB Shoulder LP LP LP Out


Zombo még nem lesz 😕
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
MM hogy meglepődött, hogy megnyerte a challenget. 😂 "Oh, really??"

Jó látni, hogy ilyen jó a hangulat a pálya szélén meg az öltözőben is.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Eszméletlen ez a gyerek... 😀
http://www.packers.com/media-center/videos/Sound-FX-Aaron-Rodgers-and-Mike-McCarthy/7940022b-6b04-4ec1-99ca-50c2fd348552kobalu91
"Is that long enough fo' ya'?" 😂
Nem tudom, mennyit dumált könnyedén korábban a sideline mellett, de jó látni, hogy úgy néz ki, egyre jobban élvezi a játékot. Mekkora már ahogy viccesen meg akarja dumálni a bíróval a TD-int cserét. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Eszméletlen ez a gyerek... 😀
http://www.packers.com/media-center/videos/Sound-FX-Aaron-Rodgers-and-Mike-McCarthy/7940022b-6b04-4ec1-99ca-50c2fd348552
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, egy bajnokcsapat topicjában mindig sok a fun 😂Wyatt
nem akartam élből ezzel indítani az "újaknak", de a következőnél valószínűleg kiborultam volna. szóval köszi, hogy kimondtad helyettem 😊Szobi22
Kérlek, adta magát 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Injury report:

Bulaga, Bryan T Knee DNP - - -
Clifton, Chad T Knee LP - - -
Collins, Nick S Neck Out - - -
Driver, Donald WR Shin DNP - - -
Grant, Ryan RB Kidney FP - - -
Jones, Brad LB Hamstring LP - - -
Lattimore, Jamari LB Shoulder LP - - -
Lee, Pat CB Back LP - - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP - - -
Neal, Mike DE Knee Out - - -
Quarless, Andrew TE Knee DNP - - -
Taylor, Ryan TE Shoulder LP - - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP - - -
Woodson, Charles CB Foot / Knee DNP - - -
Zombo, Frank LB Shoulder LP
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát igen, egy bajnokcsapat topicjában mindig sok a fun 😂Wyatt
nem akartam élből ezzel indítani az "újaknak", de a következőnél valószínűleg kiborultam volna. szóval köszi, hogy kimondtad helyettem 😊Szobi22
Olyan izék vagytok 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát igen, egy bajnokcsapat topicjában mindig sok a fun 😂Wyatt
nem akartam élből ezzel indítani az "újaknak", de a következőnél valószínűleg kiborultam volna. szóval köszi, hogy kimondtad helyettem 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, egy bajnokcsapat topicjában mindig sok a fun 😂

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Végre edzett Zombo, igaz még limited! Bulaga is jól halad, Ryan Grant good to go.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Felszabadult két hely egy fantasy ligában, bowl.hu-s arcokkal, ESPN-es, csapatvédős, normál pontozással. Gondoltam hátha van Packers drukker, aki bevállalna még egy ligát. Egyik csapat 1-3, másik 0-4-gyel áll jelenleg, de jó játékosokkal, csak magukra maradtak szegények. Bowl.hu rookie liga (csapatvédős) nevű topicban van vagyunk, ez a második liga.

Én intézem a liga ügyeit egyébként.

Bocsi az OFF-ért!

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Köszönöm a szíves fogadtatást!

Egyből egy noob kérdés. Hol tudnám neten nézni a GBP meccseit mert az IPTV előfizetésünkben nincs benne az ESPN (a nejem nem hajlandó extra csomagot fizetni ezért 😕 ) és a Sport2 csak tom brady királyfit protezsálja.

Előre is köszi a tippeket.

ÜdvChromi3d
Üdv a fedélzeten!
Nekem nincs is benne egyetlen extra csomagban sem 😕
Minden hétvégén, amikor nincs sporttv, akkor neten keresem, mindig van link, mostanság firstrowsports.tv főleg.
Meccs után meg a tyt-n meg lehet találni a meccset, normál minőségben vissza lehet nézni.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mondjuk azzal, ha meg tudnánk fogni Turnert, javulna a helyzet, csak a passzok miatt kénne aggódni.
Csak hát Matty fiút picit jobban óvja a fal, mint Cutlert (még az idei gyengébb kezdet ellenére is).LN
Tényleg csak picit, majdnem olyan sz@r idén ez az OL, mint a Bears-é...empty taxi
Jaja, főleg hogy elment Dahl. de az a pici elég lesz. Ha nézted, azért Cutlerhez is alig értünk oda, nem annyiszor, mint azt az OL "indokolta" volna
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Köszönöm a szíves fogadtatást!

Egyből egy noob kérdés. Hol tudnám neten nézni a GBP meccseit mert az IPTV előfizetésünkben nincs benne az ESPN (a nejem nem hajlandó extra csomagot fizetni ezért 😕 ) és a Sort2 csak tom brady királyfit protezsálja.

Előre is köszi a tippeket.

ÜdvChromi3d
Szerencsére azért minket is preferár. 😊 Meccs időpontban nézz be az eredménykövető topicba, ott lesznek majd linkek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a szíves fogadtatást!

Egyből egy noob kérdés. Hol tudnám neten nézni a GBP meccseit mert az IPTV előfizetésünkben nincs benne az ESPN (a nejem nem hajlandó extra csomagot fizetni ezért 😕 ) és a Sport2 csak tom brady királyfit protezsálja.

Előre is köszi a tippeket.

Üdv
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
melyikőtöket láttam Szegeden Jordy Nelson dresszben?

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Inkább követnéd, amit Woodson (is) szokott mondani: "One play at a time..."kobalu91
Magával ragadott a fantáziám 😀 De teljesen igazad van, fölösleges tervezgetni mert pofára esés is lehet a vége, nfl-ről beszélünk, ugye..bebop
100%-ig biztos vagyok benne hogy idén nem lesz Super Bowl, 100 évente egyszer van olyan hogy az ilyen "retteget" agyondícsért legesélyesebb csapat nyer mint most mi. Ki kell élvezni ezt a sikerekben gazdag regular seasont, úgyse nyerünk 😛JayB
Na én is csatlakozom ehhez, olyan értelemben, hogy őszintén remélem, hogy a csapat legnagyobb része - az is, aki nagyban részese volt a diadalmas menetelésnek, az is, aki kevésbé - így gondolkodik. Akkor lehet, hogy úgy alakulnak a dolgok és az égiek is úgy akarják, hogy leszrá esély. Mármint a SB-ra esély. Nem túl jó nekünk ez a hype, kéne egy kijózanító pofon, de hát per pillanat ezzel a helyzettel együtt kell élnünk. One play at a time.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Ja, közös pesti meccsnézésben én is benne lennék!

Egyébként üdvözlet minden rookienak csapatunk fórumán!

Múlt héten vadlovakat törtünk be, a mostanin sólymot szelidítünk, jövő héten kosokat csomagolunk. Bye week előtt még vár ránk egy Viking hajó csáklyázás, elmondható, hogy elég kellemes a sorsolásunk. Összejöhet egy 6-1, vagy akár egy 7-0 is. Nem lenne semmi kezdés. Szünet után már lesznek keményebb meccsek is: Lions, Chargers, Giants ellen..

Dejó, hogy még ilyen sok meccs van!bebop
Inkább követnéd, amit Woodson (is) szokott mondani: "One play at a time..."kobalu91
Magával ragadott a fantáziám 😀 De teljesen igazad van, fölösleges tervezgetni mert pofára esés is lehet a vége, nfl-ről beszélünk, ugye..bebop
100%-ig biztos vagyok benne hogy idén nem lesz Super Bowl, 100 évente egyszer van olyan hogy az ilyen "retteget" agyondícsért legesélyesebb csapat nyer mint most mi. Ki kell élvezni ezt a sikerekben gazdag regular seasont, úgyse nyerünk 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk azzal, ha meg tudnánk fogni Turnert, javulna a helyzet, csak a passzok miatt kénne aggódni.
Csak hát Matty fiút picit jobban óvja a fal, mint Cutlert (még az idei gyengébb kezdet ellenére is).LN
Tényleg csak picit, majdnem olyan sz@r idén ez az OL, mint a Bears-é...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
üdv a fórumon neked is meg Zolettinek is!
a packers oldal/blog ötlet már többször felmerült az évek során, de mindig érdektelenségbe fulladt egy idő után. a fórum jól felfogja az érdeklődőket, messze ez a legegyszerűbb módja a meccsek, hírek megtárgyalásának.
mondjuk egy philly.blog.hu-s dolognak lenne létjogosultsága, de nem tudom kinek lenne annyi ideje.

viszont ha már itt tartunk, hozzunk végre össze egy fórumos packers meccsnézést! mindig halasztottuk, ez nem állapot. Budapesten, valamikor! (ez milyen építő jellegű hozzászólás volt 😀).brk
Ja, közös pesti meccsnézésben én is benne lennék!

Egyébként üdvözlet minden rookienak csapatunk fórumán!

Múlt héten vadlovakat törtünk be, a mostanin sólymot szelidítünk, jövő héten kosokat csomagolunk. Bye week előtt még vár ránk egy Viking hajó csáklyázás, elmondható, hogy elég kellemes a sorsolásunk. Összejöhet egy 6-1, vagy akár egy 7-0 is. Nem lenne semmi kezdés. Szünet után már lesznek keményebb meccsek is: Lions, Chargers, Giants ellen..

Dejó, hogy még ilyen sok meccs van!bebop
Inkább követnéd, amit Woodson (is) szokott mondani: "One play at a time..."kobalu91
Magával ragadott a fantáziám 😀 De teljesen igazad van, fölösleges tervezgetni mert pofára esés is lehet a vége, nfl-ről beszélünk, ugye..

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inkább követnéd, amit Woodson (is) szokott mondani: "One play at a time..."kobalu91
Mindig csak a következőért aggódom 😊
Szokásos para megvan, Clifton térde, most Bulaga is mellé, szerintem még nme lesz hétvégén sem.
Na és persze Zombooooooot akarooook! Passrusht.
Mondjuk azzal, ha meg tudnánk fogni Turnert, javulna a helyzet, csak a passzok miatt kénne aggódni.
Csak hát Matty fiút picit jobban óvja a fal, mint Cutlert (még az idei gyengébb kezdet ellenére is).
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
...Chromi3d
üdv a fórumon neked is meg Zolettinek is!
a packers oldal/blog ötlet már többször felmerült az évek során, de mindig érdektelenségbe fulladt egy idő után. a fórum jól felfogja az érdeklődőket, messze ez a legegyszerűbb módja a meccsek, hírek megtárgyalásának.
mondjuk egy philly.blog.hu-s dolognak lenne létjogosultsága, de nem tudom kinek lenne annyi ideje.

viszont ha már itt tartunk, hozzunk végre össze egy fórumos packers meccsnézést! mindig halasztottuk, ez nem állapot. Budapesten, valamikor! (ez milyen építő jellegű hozzászólás volt 😀).brk
Ja, közös pesti meccsnézésben én is benne lennék!

Egyébként üdvözlet minden rookienak csapatunk fórumán!

Múlt héten vadlovakat törtünk be, a mostanin sólymot szelidítünk, jövő héten kosokat csomagolunk. Bye week előtt még vár ránk egy Viking hajó csáklyázás, elmondható, hogy elég kellemes a sorsolásunk. Összejöhet egy 6-1, vagy akár egy 7-0 is. Nem lenne semmi kezdés. Szünet után már lesznek keményebb meccsek is: Lions, Chargers, Giants ellen..

Dejó, hogy még ilyen sok meccs van!bebop
Inkább követnéd, amit Woodson (is) szokott mondani: "One play at a time..."
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
...Chromi3d
üdv a fórumon neked is meg Zolettinek is!
a packers oldal/blog ötlet már többször felmerült az évek során, de mindig érdektelenségbe fulladt egy idő után. a fórum jól felfogja az érdeklődőket, messze ez a legegyszerűbb módja a meccsek, hírek megtárgyalásának.
mondjuk egy philly.blog.hu-s dolognak lenne létjogosultsága, de nem tudom kinek lenne annyi ideje.

viszont ha már itt tartunk, hozzunk végre össze egy fórumos packers meccsnézést! mindig halasztottuk, ez nem állapot. Budapesten, valamikor! (ez milyen építő jellegű hozzászólás volt 😀).brk
Ja, közös pesti meccsnézésben én is benne lennék!

Egyébként üdvözlet minden rookienak csapatunk fórumán!

Múlt héten vadlovakat törtünk be, a mostanin sólymot szelidítünk, jövő héten kosokat csomagolunk. Bye week előtt még vár ránk egy Viking hajó csáklyázás, elmondható, hogy elég kellemes a sorsolásunk. Összejöhet egy 6-1, vagy akár egy 7-0 is. Nem lenne semmi kezdés. Szünet után már lesznek keményebb meccsek is: Lions, Chargers, Giants ellen..

Dejó, hogy még ilyen sok meccs van!

GB
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Chromi3d
üdv a fórumon neked is meg Zolettinek is!
a packers oldal/blog ötlet már többször felmerült az évek során, de mindig érdektelenségbe fulladt egy idő után. a fórum jól felfogja az érdeklődőket, messze ez a legegyszerűbb módja a meccsek, hírek megtárgyalásának.
mondjuk egy philly.blog.hu-s dolognak lenne létjogosultsága, de nem tudom kinek lenne annyi ideje.

viszont ha már itt tartunk, hozzunk végre össze egy fórumos packers meccsnézést! mindig halasztottuk, ez nem állapot. Budapesten, valamikor! (ez milyen építő jellegű hozzászólás volt 😀)