NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem még felesleges egy kicsit is aggódni, én még hátradőlve élvezem a meccseket :cool:kobalu91
Amíg minden héten ott látom Cliftont az Injury Report-ban, addig én nem 😊
Bár ez tavaly is bejött 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
sztem ezentúl egyszerűbb lenne csak az egészséges játékosokat összeszedni.bebop
Még kb. kettővel több egészséges van, mint sérült .. 😀

Vic azt írta egy kérdésre, hogy azért sem hozunk másik S-t Collins helyére, mert ott van M.D. Jennings, Woodson és Bush is, akik képesek S-t játszani.
Kérdem én, akkor miért nem nézünk szét DL ügyben? Jeleneg 4 egészséges játékos van, még Pickett is alig játszik a lábsérülése miatt. Van 1-2 ember, akivel meg lehetne támogatni a keretet, bár épp futás ellen vagyunk jelenleg "ligaelit" 3 meccs alapján.LN
Szerintem is jelenleg elegen vagyunk safety poszton, de azért ha a Burnett-Peprah duóból valaki kiesne akkor komolyan érdemes lenne elgondolkodni valaki szerződtetésén... A cornerek posztja se lenne olyan mély ha onnan valakit be kellene állítani. Meg azért van különbség a között, hogy valaki TUD, vagy tényleg KÉPES safety-t játszani... (persze ha tényleg minőségi játékost szerződtetnénk 😉 )
Én nagyon bízok abban, hogy valamit Teddy Thompsonék kitalálnak, tavaly is elég nagy volt a szezon ezen szakaszában a "mongyonle" hangulat, és lám mi lett a vége... Várom a 'Super Bowl Champions' pólóm megérkezését 😀
Szerintem még felesleges egy kicsit is aggódni, én még hátradőlve élvezem a meccseket :cool:
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
sztem ezentúl egyszerűbb lenne csak az egészséges játékosokat összeszedni.bebop
Még kb. kettővel több egészséges van, mint sérült .. 😀

Vic azt írta egy kérdésre, hogy azért sem hozunk másik S-t Collins helyére, mert ott van M.D. Jennings, Woodson és Bush is, akik képesek S-t játszani.
Kérdem én, akkor miért nem nézünk szét DL ügyben? Jeleneg 4 egészséges játékos van, még Pickett is alig játszik a lábsérülése miatt. Van 1-2 ember, akivel meg lehetne támogatni a keretet, bár épp futás ellen vagyunk jelenleg "ligaelit" 3 meccs alapján.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Bulaga, Bryan T Knee DNP DNP - -
Clifton, Chad T Knee LP FP - -
Collins, Nick S Neck Out Out - -
Finley, Jermichael TE Ankle LP LP - -
Grant, Ryan RB Kidney DNP DNP - -
Jones, Brad LB Hamstring DNP DNP - -
Lattimore, Jamari LB Shoulder - LP - -
Lee, Pat CB Back DNP LP - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP LP - -
Neal, Mike DE Knee Out Out - -
Pickett, Ryan DE Foot LP FP - -
So'oto, Vic LB Back FP FP - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP LP - -
Woodson, Charles CB Foot/Knee DNP DNP - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out Out -LN
sztem ezentúl egyszerűbb lenne csak az egészséges játékosokat összeszedni.

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulaga, Bryan T Knee DNP DNP - -
Clifton, Chad T Knee LP FP - -
Collins, Nick S Neck Out Out - -
Finley, Jermichael TE Ankle LP LP - -
Grant, Ryan RB Kidney DNP DNP - -
Jones, Brad LB Hamstring DNP DNP - -
Lattimore, Jamari LB Shoulder - LP - -
Lee, Pat CB Back DNP LP - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP LP - -
Neal, Mike DE Knee Out Out - -
Pickett, Ryan DE Foot LP FP - -
So'oto, Vic LB Back FP FP - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP LP - -
Woodson, Charles CB Foot/Knee DNP DNP - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out Out -
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na most jön a "bárányhimlő" meccs, ki kell kapnunk hogy átessünk egy pofonon mielőtt leeresztenénk és elhinnék hogy tényleg olyan übercsászárok vagyunk hibátlan mérleggel gyűrűvel az ujjunkon. 😊JayB
akkor tényleg most, mint a Falcons ellen jöjjön el ez. Ami SNF, és a Georgia Dome-ban lesz (megint) aztán STL, MIN és bye week. Mindenesetre Orton, McGahee és B. Lloyd is meg van fantasyban, szóval kezdetem őket. 😀gamerkr
Azért szerintem nem eresztenek le a srácok. Na és persze szerintem a legkeményebb meccs bye week-ig a Falcons lesz.
Ha az megvan, akkor a 7-0 is meglesz szerintem. Bye week után más kérdés, nem jön e rosszkor, bár a sérüléseket akkor majd ki lehet pihenni, attól tartok lesz egy pár, ahogy most kinéz.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na most jön a "bárányhimlő" meccs, ki kell kapnunk hogy átessünk egy pofonon mielőtt leeresztenénk és elhinnék hogy tényleg olyan übercsászárok vagyunk hibátlan mérleggel gyűrűvel az ujjunkon. 😊JayB
akkor tényleg most, mint a Falcons ellen jöjjön el ez. Ami SNF, és a Georgia Dome-ban lesz (megint) aztán STL, MIN és bye week. Mindenesetre Orton, McGahee és B. Lloyd is meg van fantasyban, szóval kezdetem őket. 😀

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Na most jön a "bárányhimlő" meccs, ki kell kapnunk hogy átessünk egy pofonon mielőtt leeresztenénk és elhinnék hogy tényleg olyan übercsászárok vagyunk hibátlan mérleggel gyűrűvel az ujjunkon. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Köszi az infókat. Nem vagyok az a chatelős típus. 😊 Kívánságaid teljesüljenek, jó lenne látni mindhármójukat, hacsak epizódszerepben is. Bízom benne, hogy nagyot javul a D, a Bronco fantasy playákat padoztatom is. No ilyenkor szokott jönni egy csúnya betli :/ (mint pl. Skins, Fins tavaly)Gergőbácsi
Melóhelyen voltam kb. 10-ig (azért amikor a koléga megérkezett, spuriztam haza, a TD előtt 2 play-el már otthon voltam 😀 ).
A packers.com-on szoktam nézegetni a chatet, amit 2 órával a meccs előtt kezdenek el, abban kicsit előbb közlik az inaktívokat és érdekes infókat lehet megtudni Mike Spofford és Vic révén. Még ha néha csípős véleményt is süt el Vic 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Injury Report

Bulaga, Bryan T Knee DNP - - -
Clifton, Chad T Knee LP - - -
Collins, Nick S Neck Out - - -
Finley, Jermichael TE Ankle LP - - -
Grant, Ryan RB Kidney DNP - - -
Jones, Brad LB Hamstring DNP - - -
Lee, Pat CB Back DNP - - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP - - -
Neal, Mike DE Knee Out - - -
Pickett, Ryan DE Foot LP - - -
So'oto, Vic LB Back FP - - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP - - -
Woodson, Charles CB Foot/Knee DNP - - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out - - -

Kórház a város szélén....LN
So'oto FP? Ideje lenne már bevetni.... Lehet, hogy csak én emlékszem rosszul, de CJ Wilson mintha szürkébb lenne/kevesebb lehetőséget kapna a D-lineban. Wynn nagyon jó eddig, Nealről már letettem.Gergőbácsi
Neal bye week után jöhet vissza, ez téma volt a packers chaten a meccs előtt vasárnap.
So'oto már a múlt héten is FP volt a hét második felében, de kimaradt a keretből. Most benne lehet, Jones sérülése miatt (remélem legalábbis, szerintem az előszezonban jobb volt, mint Jones).
Mivel Grant valszeg kihagyja a Broncos elleni meccset, ott lehet a keretben és talán futhat is Green végre. House is beférhetne végre.
Newhouse meg gondolom első kezdő meccsére készülhet.LN
Köszi az infókat. Nem vagyok az a chatelős típus. 😊 Kívánságaid teljesüljenek, jó lenne látni mindhármójukat, hacsak epizódszerepben is. Bízom benne, hogy nagyot javul a D, a Bronco fantasy playákat padoztatom is. No ilyenkor szokott jönni egy csúnya betli :/ (mint pl. Skins, Fins tavaly)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Injury Report

Bulaga, Bryan T Knee DNP - - -
Clifton, Chad T Knee LP - - -
Collins, Nick S Neck Out - - -
Finley, Jermichael TE Ankle LP - - -
Grant, Ryan RB Kidney DNP - - -
Jones, Brad LB Hamstring DNP - - -
Lee, Pat CB Back DNP - - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP - - -
Neal, Mike DE Knee Out - - -
Pickett, Ryan DE Foot LP - - -
So'oto, Vic LB Back FP - - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP - - -
Woodson, Charles CB Foot/Knee DNP - - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out - - -

Kórház a város szélén....LN
So'oto FP? Ideje lenne már bevetni.... Lehet, hogy csak én emlékszem rosszul, de CJ Wilson mintha szürkébb lenne/kevesebb lehetőséget kapna a D-lineban. Wynn nagyon jó eddig, Nealről már letettem.Gergőbácsi
Neal bye week után jöhet vissza, ez téma volt a packers chaten a meccs előtt vasárnap.
So'oto már a múlt héten is FP volt a hét második felében, de kimaradt a keretből. Most benne lehet, Jones sérülése miatt (remélem legalábbis, szerintem az előszezonban jobb volt, mint Jones).
Mivel Grant valszeg kihagyja a Broncos elleni meccset, ott lehet a keretben és talán futhat is Green végre. House is beférhetne végre.
Newhouse meg gondolom első kezdő meccsére készülhet.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Injury Report

Bulaga, Bryan T Knee DNP - - -
Clifton, Chad T Knee LP - - -
Collins, Nick S Neck Out - - -
Finley, Jermichael TE Ankle LP - - -
Grant, Ryan RB Kidney DNP - - -
Jones, Brad LB Hamstring DNP - - -
Lee, Pat CB Back DNP - - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP - - -
Neal, Mike DE Knee Out - - -
Pickett, Ryan DE Foot LP - - -
So'oto, Vic LB Back FP - - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP - - -
Woodson, Charles CB Foot/Knee DNP - - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out - - -

Kórház a város szélén....LN
So'oto FP? Ideje lenne már bevetni.... Lehet, hogy csak én emlékszem rosszul, de CJ Wilson mintha szürkébb lenne/kevesebb lehetőséget kapna a D-lineban. Wynn nagyon jó eddig, Nealről már letettem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Injury Report

Bulaga, Bryan T Knee DNP - - -
Clifton, Chad T Knee LP - - -
Collins, Nick S Neck Out - - -
Finley, Jermichael TE Ankle LP - - -
Grant, Ryan RB Kidney DNP - - -
Jones, Brad LB Hamstring DNP - - -
Lee, Pat CB Back DNP - - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP - - -
Neal, Mike DE Knee Out - - -
Pickett, Ryan DE Foot LP - - -
So'oto, Vic LB Back FP - - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP - - -
Woodson, Charles CB Foot/Knee DNP - - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out - - -

Kórház a város szélén....
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amíg ilyen féloldalas marad a passrush, addig CM-et leveszik és dobálnak amíg kedvük tartja.LN
...vagy inkább amíg Woodson vagy Burnett meg nem unja 😀kobalu91
Attól még dobálnak, max becsúszik 1-2-3 INT 😊 De ez jelenleg 37+ kísérletből vagyon meccsenként, jobb lenne, ha csak 20+ lenne... (jelenleg 81/132 ellenünk a mérleg, ami 61.4% pontosság és ugyebár 1078 yard.. rettenet sok)
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Amíg ilyen féloldalas marad a passrush, addig CM-et leveszik és dobálnak amíg kedvük tartja.LN
...vagy inkább amíg Woodson vagy Burnett meg nem unja 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Grantnek megzúzódott a veséje a negyedik negyedben, de ha minden igaz nem lesz belőle semmi baj. Igen ritka sérülés, kár lenne, ha komolyabb lenne a dolog 😕kobalu91
Mielőbbi gyógyulást neki!

Tudom, hogy még az ötöde sem telt el az alapszakasznak, meg hogy a statisztikák nem igazán érnek lóf#szt sem, meg hogy nem újdonság, de az offense top10 passz és futás terén is, yardokban és TD-kben egyaránt. És még bőven van hová fejlődni.

Bízom abban, hogy még növelni tudunk ezen a teljesítményen legalább addig, míg a D igazán magára nem talál.Gergőbácsi
így is lehet mondani 😊
Futás ellen első, passz ellen meg majdnem utolsó a védelem. (Konkrétan csak a NE kapott több yardot.)
Személy szerint a passrusht hiányolom leginkább, Walden az nem Zombo, ez egyszer biztos. Szívesen megnézném So'oto-t is, de nem fogjuk sajnos látni egyhamar.
Amíg ilyen féloldalas marad a passrush, addig CM-et leveszik és dobálnak amíg kedvük tartja.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Grantnek megzúzódott a veséje a negyedik negyedben, de ha minden igaz nem lesz belőle semmi baj. Igen ritka sérülés, kár lenne, ha komolyabb lenne a dolog 😕kobalu91
Mielőbbi gyógyulást neki!

Tudom, hogy még az ötöde sem telt el az alapszakasznak, meg hogy a statisztikák nem igazán érnek lóf#szt sem, meg hogy nem újdonság, de az offense top10 passz és futás terén is, yardokban és TD-kben egyaránt. És még bőven van hová fejlődni.

Bízom abban, hogy még növelni tudunk ezen a teljesítményen legalább addig, míg a D igazán magára nem talál.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Grantnek megzúzódott a veséje a negyedik negyedben, de ha minden igaz nem lesz belőle semmi baj. Igen ritka sérülés, kár lenne, ha komolyabb lenne a dolog 😕
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Annyit még mindenképp érdemes megjegyezni, hogy Grant kurva jó teljesítményt nyújtott. Remélem Starks és ő, ha az egyiknek nem megy, a másik tud jó teljesítményt hozni. Green esetleges jó teljesítménye hab lenne a tortán.Gergőbácsi
Kerülne végre a keretbe. A meccs előtti chaten kérdezték Vic-et, miért nincs a keretben So'oto és House, a válasz az volt, hogy MM szerint keveset gyakoroltak és sérültek is voltak, kell még idő. Green is hasonlő cipőben jár, bár ST-ben már volt pályán.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
utólag könnyű okoskodni, de én még úgy Urlacher INT-jénél sem aggódtam, biztos voltam benne, hogy meglesz ez. Jermichael a legjobb tight end a ligában, ezt már tavaly is mondtam, csak hát ugye akkor az a sérülés..Hurka
szerintem nincs olyan ember a Földön (vagy nagyon elvakult Bears fan), aki látott reális esélyt a fordításra. Egy pillanatig nem volt kétséges a Packers győzelme.tüsi91
Azt nem mondom, hogy a tavalyi eredmény egy szerencsés szezon, de a tavalyi Bears jobb volt.
Leginkább a hívások voltak jobbak, de mintha biztosabb keze lett volna a WR-eknek is. Ha ebben nem lesz javulás, nem lesz PO.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Annyit még mindenképp érdemes megjegyezni, hogy Grant kurva jó teljesítményt nyújtott. Remélem Starks és ő, ha az egyiknek nem megy, a másik tud jó teljesítményt hozni. Green esetleges jó teljesítménye hab lenne a tortán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
utólag könnyű okoskodni, de én még úgy Urlacher INT-jénél sem aggódtam, biztos voltam benne, hogy meglesz ez. Jermichael a legjobb tight end a ligában, ezt már tavaly is mondtam, csak hát ugye akkor az a sérülés..Hurka
szerintem nincs olyan ember a Földön (vagy nagyon elvakult Bears fan), aki látott reális esélyt a fordításra. Egy pillanatig nem volt kétséges a Packers győzelme.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
utólag könnyű okoskodni, de én még úgy Urlacher INT-jénél sem aggódtam, biztos voltam benne, hogy meglesz ez. Jermichael a legjobb tight end a ligában, ezt már tavaly is mondtam, csak hát ugye akkor az a sérülés..Hurka
Az az Urlacher INT csak 2 dolog miatt idegesítő. Egyrészt ugye első INT (reméljük egy ideig nem is lesz másik). Másrészt meg Rodgers majd minden évben dob egyet neki 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
utólag könnyű okoskodni, de én még úgy Urlacher INT-jénél sem aggódtam, biztos voltam benne, hogy meglesz ez. Jermichael a legjobb tight end a ligában, ezt már tavaly is mondtam, csak hát ugye akkor az a sérülés..
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Rodgers MVP, Burnett DPOY 😀