Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Valamelyik NFL.com-os videóban mondta egyik kommentátor vagy szakértő, hogy MM a legkevésbé értékelt coatch a ligában. És valóban...
De tényleg igazatok van, tegyük a dolgunkat szépen csendben, jó lesz nekünk a Vince Lombardi Trophy is. 😀MaG1Xx
Extra motiváció.... Woodson vagy Rodgers a meccs előtt: "Mike on 3.... 1..2...3 MIKE"! Nem lenne rossz. 😉

Más: Jenkins apja eltűnt... remélem nincs komolyabb gond, iszonyat szar érzés lehet. 😕
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=5531§ion_id=40

Így módosulhat az előbbi: "Mike and Cullen on 3"

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Valamelyik NFL.com-os videóban mondta egyik kommentátor vagy szakértő, hogy MM a legkevésbé értékelt coatch a ligában. És valóban...
De tényleg igazatok van, tegyük a dolgunkat szépen csendben, jó lesz nekünk a Vince Lombardi Trophy is. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Én nagyon remélem hogy MM megkapja a AP Coach of the Year díjat. 110%-ig megérdemelné, amit véghez vitt ezzel a csapattal, nem hiszem, hogy sokan utána csinálnák!MaG1Xx
Én is bíztam benne. Ok, hogy Belichick volt a favorit, és sejteni lehetett, hogy ő kapja, de engem az bosszant, hogy MM még egy szavazatot sem kapott.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Köszi!
Nyerjük meg mindkettőt, biztos ami biztos. 😊
De hosszú lesz ez a hétvége...
http://www.youtube.com/watch?v=fyzHjug4Lic&feature=related
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Grat neki!
Én nem. Nem tudom NFL-ben előfordult e már, de NHL-ben volt, hogy Ron Hextall lett a PO MVP, és bukták a szériát. Vegyük át a kupát, akkor nyugodt leszek.
Huh de messze van vasárnap.vasza
Egyetlen egyszer, még 1971-ben. A Baltimore Colts nyert 16-13-ra és a dallasi Chuck Howley lett a MVP. Szóval elég nagy a sansz (~98%), hogy a győztesből lesz a MVP. 😉
De persze igazad van. Ha már Rodgersék kezében van a Lombardi, az a 100%. 😊
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Quarterback Aaron Rodgers of the Green Bay Packers was named the FedEx Air NFL Player of the Year. :cool:vasza
Packers scout Alonzo Highsmith has been named NFL Scout of the Year for 2010. :cool:

"As Evan Silva of Rotoworld and Profootballtalk points out, Highsmith is the scout who recommended Pro Bowl CB Tramon Williams to the Packers after the Texans cut him back in 2006. Williams has been a difference maker in Green Bay whereas none of the cornerbacks kept over him in 2006 remain with the Texans."

Még szerzünk egy SB MVP díjat és elégedett is leszek. 😀Sanco
Grat neki!
Én nem. Nem tudom NFL-ben előfordult e már, de NHL-ben volt, hogy Ron Hextall lett a PO MVP, és bukták a szériát. Vegyük át a kupát, akkor nyugodt leszek.
Huh de messze van vasárnap.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én nagyon remélem hogy MM megkapja a AP Coach of the Year díjat. 110%-ig megérdemelné, amit véghez vitt ezzel a csapattal, nem hiszem, hogy sokan utána csinálnák!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Quarterback Aaron Rodgers of the Green Bay Packers was named the FedEx Air NFL Player of the Year. :cool:vasza
Packers scout Alonzo Highsmith has been named NFL Scout of the Year for 2010. :cool:

"As Evan Silva of Rotoworld and Profootballtalk points out, Highsmith is the scout who recommended Pro Bowl CB Tramon Williams to the Packers after the Texans cut him back in 2006. Williams has been a difference maker in Green Bay whereas none of the cornerbacks kept over him in 2006 remain with the Texans."

Még szerzünk egy SB MVP díjat és elégedett is leszek. 😀
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Quarterback Aaron Rodgers of the Green Bay Packers was named the FedEx Air NFL Player of the Year. :cool:
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Engem sokkolt, hogy szinte mindenkinek a Steelers a 2. csapata és még nem tértem magamhoz.Sanco
nekem nem :o csak megjegyeztem hogy szimpatikus a játékuk!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hétfőn meg disznóvágás lesz (kollégiumban, igen :o ).

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
na de jó, hétfőn reggel 7-kor kelhetek, mert megyek kosarazni Szombathelyre, király... 😊Hurka
jobb lenne ha le sem kéne feküdnöd hanem ünnepelhetnél 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
na de jó, hétfőn reggel 7-kor kelhetek, mert megyek kosarazni Szombathelyre, király... 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nagy a csend a topikban. Vihar előtti? Remélem! 😀MaG1Xx
Engem sokkolt, hogy szinte mindenkinek a Steelers a 2. csapata és még nem tértem magamhoz.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én is inkább az interjúkat, elemzéseket, videókat bújom, a meccseket az offseasonra tartogatom. 😊

Nagy a csend a topikban. Vihar előtti? Remélem! 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Segítek: visszaszámlálás 😀 😛MaG1Xx
húúú már alig várom 😀 Szerencsére el vagyunk látva sok interjúval, videóval, és ott vannak a lejátszott meccsek (bár azokat jó lenne a tavaszi-nyári időszakra tartogatni...) és a Larry McCarren show utolsó 3 adását is felrakták, ahol Jarrett Bush is volt vendég 😀

több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Segítek: visszaszámlálás 😀 😛

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
vagy 4???😛

több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
vagy 4???😛

több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Visszaszámlálás indul!!!!!

3

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Lehet tudni valamit hogy mi lett a twitter dolog vége?Hall Of Green
Kipukkadt a lufi, most minden szép és jó! 😊
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20110130/PKR01/110130037/1058/PKR03Sanco
Nah ezt örömmel olvasom! 😀 Mostmár 100%osan lehet koncentrálni vasárnapra.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért Favre is előkerül most újra. Mark Murphy, a jelenlegi elnök (vagy nem tudom nálatok hogy hívják a posztját) lenyilatkozta, hogy a Packers Favre-ot visszaakarja hozni a "Green Bay-családba", de még nem most, ha csak eljön a megfelelő idő rá. http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2011/02/packers-brett-favre-aaron-rodgers-super-bowl-xlv-steelers/1?csp=34sports&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TP-TheHuddle+(Sports+-+The+Huddle)
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nézzétek meg a Media Day interjúkat NFL.comon nagyon jók! 😀

The Old Man 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Lehet tudni valamit hogy mi lett a twitter dolog vége?Hall Of Green
Kipukkadt a lufi, most minden szép és jó! 😊
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20110130/PKR01/110130037/1058/PKR03
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Lehet tudni valamit hogy mi lett a twitter dolog vége?