Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én azt hittem a 97 a flagek száma ebben a szezonban 😛davemayer
Éééééés majdnem 😊
78 sárgát dobtak a csapatra, míg ellenfeleinkre 98-at... 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
én azt hittem a 97 a flagek száma ebben a szezonban 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Dehogyis kabala! Nem csináltam kabalát és vudut sem mint a Bears topikban. 😊
Ha jól számolom, ennyi TD-t dobott Aaron Rodgers a Green Bay színeiben pályafutása alatt. Csak vártam, hogy valamely szurkolótárs ráérez-e 😊 Remélem a szám ma növekedni fog, a 100 az rendkívüli lenne. Gergőbácsi
Én azt hittem ezzel a számmal utalsz az utolsó Packers SB győzelemre 😀 De így se rossz. Remélem én is, hogy Rodgers 100 főlé jut ma. tetszik a Packers a játéka. És hát a 4 csapat közül ti vagytok az egyetlen passzbuzi csapat szóval a következő két meccsen hajrá sajtfejek Már csak Louie Anderson miatt is 😀FViktor93
Lehetne a SB is, milyen igaz 😀 ..... Köszönjük a sz urkolást! (tényleg jól számoltam?... :/ )Gergőbácsi
87 a szezonban, nfl.com szerint, mellé meg a 10 a PO-ban (ez meg hirdetve mindenhol, mint első QB az első 3 PO meccsen).
Szóval jól 😊

/off
Magyarázzák itt az oktatásban, hogy nem kell a lexikális tudás.
Hát elnézem Szablert és azt mondom, igenis kell 😀
/on
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nyugodtan juthat 100 fölé, csak dobjon hozzá nagyjából 6 int-et...no meg 2-3 fumbli sem árthat.... 😛 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
mi ez a 97 minden hozzászólásod után? újabb kabala? 😊kobalu91
Dehogyis kabala! Nem csináltam kabalát és vudut sem mint a Bears topikban. 😊
Ha jól számolom, ennyi TD-t dobott Aaron Rodgers a Green Bay színeiben pályafutása alatt. Csak vártam, hogy valamely szurkolótárs ráérez-e 😊 Remélem a szám ma növekedni fog, a 100 az rendkívüli lenne. Gergőbácsi
Én azt hittem ezzel a számmal utalsz az utolsó Packers SB győzelemre 😀 De így se rossz. Remélem én is, hogy Rodgers 100 főlé jut ma. tetszik a Packers a játéka. És hát a 4 csapat közül ti vagytok az egyetlen passzbuzi csapat szóval a következő két meccsen hajrá sajtfejek Már csak Louie Anderson miatt is 😀FViktor93
Lehetne a SB is, milyen igaz 😀 ..... Köszönjük a sz urkolást! (tényleg jól számoltam?... :/ )

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
...97Gergőbácsi
mi ez a 97 minden hozzászólásod után? újabb kabala? 😊kobalu91
Dehogyis kabala! Nem csináltam kabalát és vudut sem mint a Bears topikban. 😊
Ha jól számolom, ennyi TD-t dobott Aaron Rodgers a Green Bay színeiben pályafutása alatt. Csak vártam, hogy valamely szurkolótárs ráérez-e 😊 Remélem a szám ma növekedni fog, a 100 az rendkívüli lenne. Gergőbácsi
Én azt hittem ezzel a számmal utalsz az utolsó Packers SB győzelemre 😀 De így se rossz. Remélem én is, hogy Rodgers 100 főlé jut ma. tetszik a Packers a játéka. És hát a 4 csapat közül ti vagytok az egyetlen passzbuzi csapat szóval a következő két meccsen hajrá sajtfejek Már csak Louie Anderson miatt is 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
...97Gergőbácsi
mi ez a 97 minden hozzászólásod után? újabb kabala? 😊kobalu91
Dehogyis kabala! Nem csináltam kabalát és vudut sem mint a Bears topikban. 😊
Ha jól számolom, ennyi TD-t dobott Aaron Rodgers a Green Bay színeiben pályafutása alatt. Csak vártam, hogy valamely szurkolótárs ráérez-e 😊 Remélem a szám ma növekedni fog, a 100 az rendkívüli lenne.

JayB: ahogy mondják, evés közben jön meg az étvágy! Most már tényleg nagyon szar érzés lenne a vereség... ahogy amikor Woodson mondta, hogy mindegy, hogy Chicago vagy Seattle, jövünk, benne volt az, hogy "mindegy", olyan értelemben, hogy nekik ezután a sérülésekkel és hullámvölgyekkel tarkított szezon után már minden perc csak bónusz, de azt gondolom, ők is úgy vannak vele, ahogy Te. Pláne a régi motorosok.Gergőbácsi
l
lájkolom 😀
akkor az eredménykövetőben jó lenne ha ez a szám 100 fölé emelkedne 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
...97Gergőbácsi
mi ez a 97 minden hozzászólásod után? újabb kabala? 😊kobalu91
Dehogyis kabala! Nem csináltam kabalát és vudut sem mint a Bears topikban. 😊
Ha jól számolom, ennyi TD-t dobott Aaron Rodgers a Green Bay színeiben pályafutása alatt. Csak vártam, hogy valamely szurkolótárs ráérez-e 😊 Remélem a szám ma növekedni fog, a 100 az rendkívüli lenne.

JayB: ahogy mondják, evés közben jön meg az étvágy! Most már tényleg nagyon szar érzés lenne a vereség... ahogy amikor Woodson mondta, hogy mindegy, hogy Chicago vagy Seattle, jövünk, benne volt az, hogy "mindegy", olyan értelemben, hogy nekik ezután a sérülésekkel és hullámvölgyekkel tarkított szezon után már minden perc csak bónusz, de azt gondolom, ők is úgy vannak vele, ahogy Te. Pláne a régi motorosok.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Hogyha eddig minden playoff meccsen kikaptunk volna akkor is nyugodt szívvel keltem volna fel másnap mondván jutalom, most nem így van, ha már ittvagyunk csináljuk meg! Ha Super Bowlban kapunk ki sokkal kevésbé leszek szomorú mintha ma...
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
...97Gergőbácsi
mi ez a 97 minden hozzászólásod után? újabb kabala? 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
hatalmas tisztelet azért a cikkért a főoldalon!.brk
csak most sikerült befejeznem a cikket, de a meccsig még el lehet olvasni. 😊

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2018Szabler
Jó munka, mint azt megszokhattuk. Tényleg remek.

Bízom benne, hogy állni fogjuk a nyomást, mert abból sok lesz. Ha higgadtak tudunk maradni a kivitelezésben, akkor rendben lesz minden. Remélhetőleg egy-két semleges nézőt is szurkolásra sarkall majd a játékunk. Mindent bele!
Go Pack Go! 97

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
hatalmas tisztelet azért a cikkért a főoldalon!.brk
csak most sikerült befejeznem a cikket, de a meccsig még el lehet olvasni. 😊

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2018

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
GAMEDAAAY!
na akkor: SEE YOU IN DALLAS!Hurka
reméljük 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
GAMEDAAAY!
na akkor: SEE YOU IN DALLAS!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
http://www.packers.com/media-center/videos/Mike-McCarthy-Show-with-James-Starks/08ffa2ec-74d2-469a-bd9b-8c1e917d0f04
Nagyon jókat beszél Starks, nagyon szerény kis srác. 😊kobalu91
Nem volt rossz ez a show. Nem semmi csoda lenne, ha a kőkemény Bears run D ellen jól tudna futni. Már csak pár óra.

97

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Zombo tuti out, őt sajnálom.
Ellenben a szokásos para megvan, vagyis jó előjel is van. Clifton térde... 😀 Amíg parázok miatta, gond nem lehet 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
előreláthatólag olyan -7, -10 fok várható, szal huh..brk
Zöld öbölben ez szauna 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
el se hiszem, hogy még versenyben vagyunk, szokatlan sajnos. de fantasztikus lehetőség kapujában állunk, a fiatalokat biztos hajtja a bizonyítási vágy (ugye kvázi félig B csapat), az öregek pedig megtesznek mindent azért a gyűrűért 😊 motivációs probléma biztos nincs, és érzem én annyira profinak a srácokat, hogy ne izgulják el a meccset. GO PACK GO!
előreláthatólag olyan -7, -10 fok várható, szal huh.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.packers.com/media-center/videos/Mike-McCarthy-Show-with-James-Starks/08ffa2ec-74d2-469a-bd9b-8c1e917d0f04
Nagyon jókat beszél Starks, nagyon szerény kis srác. 😊
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Gameday! :cool: Csak teljen már az a fránya idő...
Hatalmas tétje van a mai meccsnek, és remélem ez negatívan fog hatni Cutlerre. Rodgersből nem nézem ki hogy elizgulná...na de meglátjuk este 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Rövidebb, de magsabb puntokat fogtok elvileg rugdalni, de nem ki a pályáról, hanem Hester kezébe. http://www.jsonline.com/sports/packers/114404579.htmldeny79
Van egy - nem is annyira - titkos St fegyverünk ám! Jarrett Bush!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
De megnéznék néhány ilyet holnap 😛
http://www.youtube.com/watch?v=b4pNBSK3pYQ
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rövidebb, de magsabb puntokat fogtok elvileg rugdalni, de nem ki a pályáról, hanem Hester kezébe. http://www.jsonline.com/sports/packers/114404579.html
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Cutler is 1-3 against Green Bay since arriving in Chicago before last season. He has not been on the plus side in turnover differential in any of those games, and overall he has thrown nine picks and only four scores while completing just 55.8 percent of his passes.

remélem nem javul a statisztikája 😛Hall Of Green
Otthon 1-1, 3 TD, 3 INT 😀. Ez már klasszis teljesítmény azért. 😀tüsi91
Akkor ezt most kihozzák a fiúk x-re? 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Vasárnap a legendás Hall of Famer defensive end, Willie Davis lesz a tiszteletbeli csapatkapitány. :cool:
A sokak szerint legjobb QB, Bart Starr beszél egy kicsit Bill Curryről, az akkori csapat centeréről.
Azt tudjuk, milyen hatalmas játékosa volt az NFL-nek Davis, de Curry elmondja, milyen EMBER ő.
Remélem erőt ad a mostaniaknak, hogy a korábbi Lombardi-linknek megfelelően ne álmodozzanak, hanem küzdejenek, ha kell, haljanak meg minden yardért.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.