Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Nem lesz sétagalopp ez a meccs. Kicsit szurkoltam a Hawks-nak, de esélyük egy percig sem volt. A Macik nem szálltak el a pihenő után. Kőkemény meccs lesz.

Más: az Öreg visszavonult. Haragudtam rá sokáig, de ma rendeltem egy 4-es mezt. Jól fog mutatni a zöld 4-es a fehér 12-es mellett. :cool:
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
azt álmodtam, hogy bejutunk SB-ba, de oda út közben megálltunk a csapattal valami farmon, ahol elhülyültünk meg minden, aztán jött vmi főgonosz és hogy megmentsen minket CM3 ment oda, kb mint vmi félisten, de őt átváltoztatta kukoricává (!) és kettétörte. olyan szar kedvem lett, amikor felkeltem.. rosszabb fajta trip 😀
:o :o 😂 😂.brk
😂 😂
én azt álmodtam hogy megvertük a Bearst a másik ágon meg Vikings Pats 21-104... 😊

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
azt álmodtam, hogy bejutunk SB-ba, de oda út közben megálltunk a csapattal valami farmon, ahol elhülyültünk meg minden, aztán jött vmi főgonosz és hogy megmentsen minket CM3 ment oda, kb mint vmi félisten, de őt átváltoztatta kukoricává (!) és kettétörte. olyan szar kedvem lett, amikor felkeltem.. rosszabb fajta trip 😀
:o :o 😂 😂
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Cutler is 1-3 against Green Bay since arriving in Chicago before last season. He has not been on the plus side in turnover differential in any of those games, and overall he has thrown nine picks and only four scores while completing just 55.8 percent of his passes.

remélem nem javul a statisztikája 😛Hall Of Green
Otthon 1-1, 3 TD, 3 INT 😀. Ez már klasszis teljesítmény azért. 😀
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cutler is 1-3 against Green Bay since arriving in Chicago before last season. He has not been on the plus side in turnover differential in any of those games, and overall he has thrown nine picks and only four scores while completing just 55.8 percent of his passes.

remélem nem javul a statisztikája 😛

több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Köszi Gergőbácsi, tényleg nagyon jó! És tényleg ez kell, ezt kell hogy megértsék a srácok, hogy óriási lehetőség kapujában vannak ami nagyon kevés játékosnak adatik meg.
Ez az idézet is sokat mond a kommentek között:
He [Rodgers] displayed the kind of savvy decision-making that made the Packers practicably unstoppable on every possession in the game. Most important, he kept pushing his teammates even when that game was no longer in question. As proof, Pro Bowl wide receiver Greg Jennings said Rodgers shot him a nasty glare after Jennings slipped on a route when the score was 42-21. The message, as Jennings explained later, was clear: The Packers aren’t about to let up at this time of the year. “He was pretty perturbed, but that’s his mindset right now,” Jennings said. “It’s scary when you have a guy who’s approaching things like that.”
És hogy fokozzuk az izgalmakat: a Mester eddig szerencsét hozott, itt a következő üzenete:
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81dd03b0/One-more-victory?module=HP_video

ÁÁ nem tudom, hogy bírom ki holnap estig, tényleg valami nyugtatót után kell néznem 😂

GO PACK GO! Let me see your hearts!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Nagyon jó írás. Ajánlom minden Packers fan szíves figyelmébe. http://www.acmepackingcompany.com/2011/1/17/1940615/one-chance-make-it-count

One chance, make it count.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hatalmas tisztelet azért a cikkért a főoldalon!
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kicsit félek tőle, hogy a srácok hogy "viselik" ezt a Packers a tuti döntős dolgot.Bár remélem a tapasztaltabb játékosok tudják a fiatalabbakat segíteni. Mindenesetre én nem szeretem ha esélyeseknek vagyunk kikiáltva 😛 az underdog szerep eddig jól feküdt..

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagyon várom már ezt az összecsapást! A sok fiatal miatt a Packersnek szurkolok majd, de leginkább annak, hogy jó meccset lássunk!
Go Packers! :cool:
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hülyézzetek le de én örülök, hogy nem otthon játszunk, most ezzel a hype-pal nem biztos, hogy előny lenne.

This is my second year, I have a chance to go to the Super Bowl," said defensive nose tackle B.J. Raji. "Meanwhile, my defensive coordinator has been in the game 25 years, and he’s never been. It’s a big game for a lot of guys.”

“I try to let them know, this is my tenth year, I’ve been one time. A guy like Driver has never been," "It is a special opportunity we have, we have to make the best of it. Me and 'Wood' try to tell the young players how hard it is to get to the Super Bowl. It’s not every year that you make it this far.” said Pickett

Szívem szakad meg ha Woodsonnak nem sikerül gyűrűt nyernie. JayB
Ez is egy plussz lehet, hogy az "öregekért" is hajtani fog a csapat.

[Ez érdekes,nálam is vmi ilyen van,nem szeretem a Packerst de tisztelem őket és ha nyertek akkor sok szerencsét a Superbowlon.
Ditka foglamazta meg ezt jól:"Our rivalry wasn't built on hatred. It was built on respect."anfernee
Igen, ez a rivalizálás nem olyan mint a Jets-Pats, itt a kölcsönös tisztelet maximálisan megvan.JayB
Abszolut, ezért is szeretem jobban az NFC-t. Nyilván megy a szócsata - ez kell is egy egészséges szinten 😀 - de nem süllyedünk Jets stb. mélységekbe, tényleg meg vana kölcsönös tisztelet.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
This is my second year, I have a chance to go to the Super Bowl," said defensive nose tackle B.J. Raji. "Meanwhile, my defensive coordinator has been in the game 25 years, and he’s never been. It’s a big game for a lot of guys.”

“I try to let them know, this is my tenth year, I’ve been one time. A guy like Driver has never been," "It is a special opportunity we have, we have to make the best of it. Me and 'Wood' try to tell the young players how hard it is to get to the Super Bowl. It’s not every year that you make it this far.” said Pickett

Szívem szakad meg ha Woodsonnak nem sikerül gyűrűt nyernie.
[Ez érdekes,nálam is vmi ilyen van,nem szeretem a Packerst de tisztelem őket és ha nyertek akkor sok szerencsét a Superbowlon.
Ditka foglamazta meg ezt jól:"Our rivalry wasn't built on hatred. It was built on respect."anfernee
Igen, ez a rivalizálás nem olyan mint a Jets-Pats, itt a kölcsönös tisztelet maximálisan megvan.JayB
Igen, azt hiszem, valóban elmondhatjuk, hogy kölcsönösen tisztelik egymást a csapatok....az milyen durva már, h Halas ajánlotta Lombardit HC-nek.... 😀
Pl. én is a Packsnek drukkoltam anno a Giants ellen a konf. döntőben...

Nekem akkor szakadna meg a szívem, ha Urlacher, Briggs, Kreutz (mostanság Peppers) nem nyernének SB-t...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Valószínűleg gaza lesz azoknak, akik azt várják, nem lesz egyoldalú meccs. Ahogy több résztvevő is mondta, ezek a srácok szinte betéve ismerik az ellenfelet, a siker azon múlhat, hogy ki csinálja meg azt jobban, amit éppen kell (no ez milyen szép semmitmondó mondat volt).
Fergeteges O-nk a két meccen 27 pontot termelt, no de a Bears sem alázott meg minket. Lehet, hogy Áron első két drive-ja két intivel zárul, lehet, hogy Raji ezúttal FB-ként vagy HB-ként fut TD-t, lehet, hogy Briggs a negyedik playben olyat odabasz A-rodnak, hogy csak a negyedik negyedben tud visszaállni, lehet, hogy Shields visszavisz egy kickoffot TD-re, lehet, hogy a Bears blokkol egy FG kísérletet.
A fenébe.... nem bírom az izgalmakat 😊
De sokkal sokkal szívesebben látom, hogy a Chicagoval játszhatunk, mint bármely más csapattal.
Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
This is my second year, I have a chance to go to the Super Bowl," said defensive nose tackle B.J. Raji. "Meanwhile, my defensive coordinator has been in the game 25 years, and he’s never been. It’s a big game for a lot of guys.”

“I try to let them know, this is my tenth year, I’ve been one time. A guy like Driver has never been," "It is a special opportunity we have, we have to make the best of it. Me and 'Wood' try to tell the young players how hard it is to get to the Super Bowl. It’s not every year that you make it this far.” said Pickett

Szívem szakad meg ha Woodsonnak nem sikerül gyűrűt nyernie.
[Ez érdekes,nálam is vmi ilyen van,nem szeretem a Packerst de tisztelem őket és ha nyertek akkor sok szerencsét a Superbowlon.
Ditka foglamazta meg ezt jól:"Our rivalry wasn't built on hatred. It was built on respect."anfernee
Igen, ez a rivalizálás nem olyan mint a Jets-Pats, itt a kölcsönös tisztelet maximálisan megvan.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nekem sem tetszik ez a hype, nem mondom hogy nem jogos de tényleg jobb az underdog szerep.JayB
Azt szerintem senki sem vitatja, hogy jobb csapat vagytok, legalábbis annak tűntök. Ezzel semmi gond. Írják is le, azzal sincs gond. Azzal már több, hogy gyakorlatilag teljesen biztossá veszik, hogy mi nekünk semmi esélyünk és jobb ha ki se állunk, vagy már igen jó, ha megússzuk -10en belül. Ez a hype ez sokakban gyűlöletet szül. Bennem nem, mert én attól függetlenül, hogy csoportellenfél, meg ősi rivális, meg stb. én, ha nem is azt mondom, hogy szimpatizálok a Packerssel, de valamilyen szinten kedvelem őket. De sokakban ez a hype ez nagyon ellenszenvessé teszi a csapatot.tüsi91
Ez érdekes,nálam is vmi ilyen van,nem szeretem a Packerst de tisztelem őket és ha nyertek akkor sok szerencsét a Superbowlon.
Ditka foglamazta meg ezt jól:"Our rivalry wasn't built on hatred. It was built on respect."

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nekem sem tetszik ez a hype, nem mondom hogy nem jogos de tényleg jobb az underdog szerep.JayB
Azt szerintem senki sem vitatja, hogy jobb csapat vagytok, legalábbis annak tűntök. Ezzel semmi gond. Írják is le, azzal sincs gond. Azzal már több, hogy gyakorlatilag teljesen biztossá veszik, hogy mi nekünk semmi esélyünk és jobb ha ki se állunk, vagy már igen jó, ha megússzuk -10en belül. Ez a hype ez sokakban gyűlöletet szül. Bennem nem, mert én attól függetlenül, hogy csoportellenfél, meg ősi rivális, meg stb. én, ha nem is azt mondom, hogy szimpatizálok a Packerssel, de valamilyen szinten kedvelem őket. De sokakban ez a hype ez nagyon ellenszenvessé teszi a csapatot.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Nekem sem tetszik ez a hype, nem mondom hogy nem jogos de tényleg jobb az underdog szerep.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mindenhol azt olvasni hogy a Bears D, Bears D Bears D. Miért is? Mind engedett pontban mint kapott yardban jobb a Packers D...JayB
Itt nem az a lényeg,azért storyznak Bears D-ről annyit mert az a key,h Rodgers szétszedi e őket vagy nem...azt biztosra veszik h Packers D nem sokat enged Cutlernek...futás ellen kérdéses talán,de a highlight Rodgers játéka és az h tudunk e egyáltalán tenni vmit ellene...anfernee
Egyrészt, másrészt, míg nálatok aránylag kiegyensúlyozott az offense és a defense erőviszonya addig nálunk nem annyira. Bár néha nem tudom eldönteni, hogy nálunk hogy van. Néha az offense jó és a defense szar és fordítva.

mondjuk én meg rengeteg helyen azt olvasom, hogy vajon a Jets vagy a Steelers lesz-é a Packers ellenfele a Superbowlon. Pedig addig még van a Packersnek egy meccse. de ez még hagyján, ha az alapszakaszbeli meccsen mindkét alkalommal szarrá vertek volna minket. Mindegy. Jobban kedvelem magunkat underdogként, mint esélyesként. Ezért is örültem, hogy a sokak szemében már tuti SB résztvevő Pats kiesett.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mindenhol azt olvasni hogy a Bears D, Bears D Bears D. Miért is? Mind engedett pontban mint kapott yardban jobb a Packers D...JayB
Itt nem az a lényeg,azért storyznak Bears D-ről annyit mert az a key,h Rodgers szétszedi e őket vagy nem...azt biztosra veszik h Packers D nem sokat enged Cutlernek...futás ellen kérdéses talán,de a highlight Rodgers játéka és az h tudunk e egyáltalán tenni vmit ellene...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Mindenhol azt olvasni hogy a Bears D, Bears D Bears D. Miért is? Mind engedett pontban mint kapott yardban jobb a Packers D...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Más: érdekes összesítést olvastam a starterek által kihagyott meccsek számát illetően. http://www.footballoutsiders.com/fo-espn-feature-columns/2011/espn-starter-games-lost-and-packers
Gergőbácsi
"Nick Barnett is at the end of his career."

Ezt komolyan gondolta?LN
hol írja ezt? az espn insideres cikkre nem is mentem rá, csak ez a vékonyka táblázat volt amit néztem....

A túl a karrierjén azért mindenképpen erős túlzás.... ha nem is marad Green Bayben, akkor máshol még sztem simán játszhat Barnett.
Azt el tudom képzelni, hogy Hawk szerződését megpróbálják átdolgozni hogy megtartsák, Bishop és Chillar ugye hosszú távú hosszabbítást kaptak...nem tudom Barnettnek mennyi van, de érdekes lesz a szitu.Gergőbácsi
Barnettnek is van még év. (5,5 ill 6 millió/év)
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Más: érdekes összesítést olvastam a starterek által kihagyott meccsek számát illetően. http://www.footballoutsiders.com/fo-espn-feature-columns/2011/espn-starter-games-lost-and-packers
Gergőbácsi
"Nick Barnett is at the end of his career."

Ezt komolyan gondolta?LN
hol írja ezt? az espn insideres cikkre nem is mentem rá, csak ez a vékonyka táblázat volt amit néztem....

A túl a karrierjén azért mindenképpen erős túlzás.... ha nem is marad Green Bayben, akkor máshol még sztem simán játszhat Barnett.
Azt el tudom képzelni, hogy Hawk szerződését megpróbálják átdolgozni hogy megtartsák, Bishop és Chillar ugye hosszú távú hosszabbítást kaptak...nem tudom Barnettnek mennyi van, de érdekes lesz a szitu.Gergőbácsi
14-es sorszámú komment.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Barnett top 3 kedvenc, isten ments hogy elküldjük. Woodson mellett ő a másik "fővezér" a D-ben, ez sem Hawk-ról sem Bishopról nem mondható el.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Más: érdekes összesítést olvastam a starterek által kihagyott meccsek számát illetően. http://www.footballoutsiders.com/fo-espn-feature-columns/2011/espn-starter-games-lost-and-packers
Gergőbácsi
"Nick Barnett is at the end of his career."

Ezt komolyan gondolta?LN
hol írja ezt? az espn insideres cikkre nem is mentem rá, csak ez a vékonyka táblázat volt amit néztem....

A túl a karrierjén azért mindenképpen erős túlzás.... ha nem is marad Green Bayben, akkor máshol még sztem simán játszhat Barnett.
Azt el tudom képzelni, hogy Hawk szerződését megpróbálják átdolgozni hogy megtartsák, Bishop és Chillar ugye hosszú távú hosszabbítást kaptak...nem tudom Barnettnek mennyi van, de érdekes lesz a szitu.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Más: érdekes összesítést olvastam a starterek által kihagyott meccsek számát illetően. http://www.footballoutsiders.com/fo-espn-feature-columns/2011/espn-starter-games-lost-and-packers
Gergőbácsi
"Nick Barnett is at the end of his career."

Ezt komolyan gondolta?