Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Gratulálok, jobbak voltatok nálunk, habár a végén már állva néztem a meccset, és nem sokon múlt, hogy ne a hosszabbítás döntsön. Végül is sikerült elverni saját magunkat. Szóval gratula és hozzátok el a SB kupáját is!
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Hatalmas teljesítményt láthattunk ma a védelemtől! A támadósor és a ST is nagyon jó volt, de amit ma Shields játszott az elképesztő. 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
BOOM=B.J. RAJI!

sztem elég ennyi mondanom, jöhetnek a likeok:

SEE YOU IN DALLAS!Hurka
szánalmas likevadász 😛Newman
de leszarom most a likeokat, csak úgy írtam
délelőtt majd írok valami recap félét, ha valaki szeretné, most egy ép gondolatom nem lenne
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Lenyeltem 3 sört az utolsó negyedben : :o
Úgyhogy most csak annyit
KÖSZÖNJÜK FIUK:
ilaris

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
NFC CHAMPS!
SUPERBOOOOWWWLLLL
el sem hiszem. ez hihetetlen érzés 😊
akkor 2 hét múlva Dallasban 😊
whááááááásfdvnédsjlvldsá 😀😀😀DDD
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Superbowl srácok, SUPERBOOOWWWWWWL 😀

GB
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
BOOM=B.J. RAJI!

sztem elég ennyi mondanom, jöhetnek a likeok:

SEE YOU IN DALLAS!Hurka
szánalmas likevadász 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
BOOM=B.J. RAJI!

sztem elég ennyi mondanom, jöhetnek a likeok:

SEE YOU IN DALLAS!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
SB!Megérdemelt győzelem volt,teljes mértékben megérdemli a csapat,grat! 😊

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
SUPERBOWL BABY

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
GYEREEEEE
http://www.youtube.com/watch?v=xtH_xDYVYa0
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ejnye:!!!!!!
A harmadik harmadot szétfújták a zebrák 😕

ilaris

(még megveretnek bennünket😕)

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Enyhén felhős idő, -8°C, hőérzet -15°C :o , szél 20km/h, páratartalom 49%, légnyomás 1030PA, látótávolság 16 km 😀MaG1Xx
Az a 16km... Rodgers legalább ellát addig ahova dobni kell 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Packers bandwagon 😀
Az állva maradt 4 csapat Qb-ja közül egyedül Áronban érzem én kívülállóként,hogy ő már egy "intézmény".
Akárki nyer ma, remélem a döntőt is behúzza.
Jó szurkolást.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Gameday! :cool: Csak teljen már az a fránya idő...
Hatalmas tétje van a mai meccsnek, és remélem ez negatívan fog hatni Cutlerre. Rodgersből nem nézem ki hogy elizgulná...na de meglátjuk este 😊Hall Of Green
Tavaly a Cards elleni, pontrekordot hozó wildcard meccsen se tűnt Áron izgulósnak. Akkor nagyon szimpatikusak lettetek számomra (főleg Rogers), most is nektek szurkolok.
Akkor a meccs után megmondtam, hogy ti csak jobbak lesztek annál, mi meg várhatóan (Warner búcsúja után) megyünk a süllyesztőbe. Valahogy így is történt...
Sajnos a mai meccsre nincs tuti jövendölésem 😊csongi
Igen, nem egy izgulós fajta és ezt átmenti nagyrészt a csapatra is. Favre mögött töltött 3(?) évet, és át is vette a stílusát ilyen téren 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Enyhén felhős idő, -8°C, hőérzet -15°C :o , szél 20km/h, páratartalom 49%, légnyomás 1030PA, látótávolság 16 km 😀MaG1Xx
Kösz. Ideális, nem lesz probléma. Egyik félnek sem. 😂

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gameday! :cool: Csak teljen már az a fránya idő...
Hatalmas tétje van a mai meccsnek, és remélem ez negatívan fog hatni Cutlerre. Rodgersből nem nézem ki hogy elizgulná...na de meglátjuk este 😊Hall Of Green
Tavaly a Cards elleni, pontrekordot hozó wildcard meccsen se tűnt Áron izgulósnak. Akkor nagyon szimpatikusak lettetek számomra (főleg Rogers), most is nektek szurkolok.
Akkor a meccs után megmondtam, hogy ti csak jobbak lesztek annál, mi meg várhatóan (Warner búcsúja után) megyünk a süllyesztőbe. Valahogy így is történt...
Sajnos a mai meccsre nincs tuti jövendölésem 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Enyhén felhős idő, -8°C, hőérzet -15°C :o , szél 20km/h, páratartalom 49%, légnyomás 1030PA, látótávolság 16 km 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
én azt hittem a 97 a flagek száma ebben a szezonban 😛davemayer
Éééééés majdnem 😊
78 sárgát dobtak a csapatra, míg ellenfeleinkre 98-at... 😀LN
ezért lesz lockout, ez az arány tarthatatlan állapot 😛 😂 😂 😂

győzzön a jobb, nagy derbit várok, sajnos a home field ellenére ti vagytok az esélyesekdavemayer
így van, győzzön a jobb, de az lehetőleg mi legyünk. Úgysem fog számítani, ki van esélyesnek kikiáltva. Tényleg, milyen az időjárás a Soldieren?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
én azt hittem a 97 a flagek száma ebben a szezonban 😛davemayer
Éééééés majdnem 😊
78 sárgát dobtak a csapatra, míg ellenfeleinkre 98-at... 😀LN
ezért lesz lockout, ez az arány tarthatatlan állapot 😛 😂 😂 😂

győzzön a jobb, nagy derbit várok, sajnos a home field ellenére ti vagytok az esélyesek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Egy fickó medvét tervez sütni egy sport bárban :o
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dd991d/article/st-paul-bar-to-roast-bear-as-show-of-support-for-packers?module=HP_headlines
Azért vannak nem egészen épelméjűek... 😀 Mondjuk ezt sokan mondják egész Wisconsinra, de sebaj 😊Gergőbácsi
Ez hozzott ide engem is. Medve husi, nyam-nyam. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
http://www.youtube.com/watch?v=rni7Wt3n8sw&feature=related
Egyszerűen imádom ezt a pasast,korszakos WR,imádom a játékát,de emellett nagyszerű ember is,egy igazi role model(bár pont ő maga mondja hogy nem tekinti magát annak)példát vehetnének róla az ilyen Desan Jackson félék.Egyébként is szimpatikus csapat volt nekem mindig is a Packers,Driver csak rátesz erre még egy lapáttal,ugyhogy ha nem baj én az öreg miatt felugrok hozzátok a vagonra.Úgyhogy hajrá!Cowboykarcsi
Már hogy lenne baj, üdv köztünk! +1
Ahonnan indult és ahová jutott...

Pár nappal ezelőtt már benyomtam, de honorary captainünk a legendás ex-Packer, HOF (és mellesleg a világ egyik legbefolyásosabb üzletembere) defensive end, Willie Davis lesz. Ahogy mondják, ő is a Packer people ékes példája. Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=iEVvn1pMHZ4

Remélem, ma este a játékosok erőt merítenek a dicső elődökből.
"If you got Willie Davis, nobody can beat you."

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=rni7Wt3n8sw&feature=related
Egyszerűen imádom ezt a pasast,korszakos WR,imádom a játékát,de emellett nagyszerű ember is,egy igazi role model(bár pont ő maga mondja hogy nem tekinti magát annak)példát vehetnének róla az ilyen Desan Jackson félék.Egyébként is szimpatikus csapat volt nekem mindig is a Packers,Driver csak rátesz erre még egy lapáttal,ugyhogy ha nem baj én az öreg miatt felugrok hozzátok a vagonra.Úgyhogy hajrá!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egy fickó medvét tervez sütni egy sport bárban :o
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dd991d/article/st-paul-bar-to-roast-bear-as-show-of-support-for-packers?module=HP_headlines
Azért vannak nem egészen épelméjűek... 😀 Mondjuk ezt sokan mondják egész Wisconsinra, de sebaj 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Huhh, elérkezett ez is. Szezon közben ez álmaimban nem fordult elő, és még most is nehezen tudom elhinni. Ez a mai is egy jutalomjáték, úgy is kell hozzáállni és játszani, múlt héten láthattuk, azzal mire mehet a csapat. Felszabadultan, örömmel kell játszani, és akkor meglesz 😊

GO PACKERS!!