Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Ponst most írtam le ezt a Pats topikban. Úgy gondoltam ide is leírom.
Úgy néz ki a második favoritom a Green Bay lett. Nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen. De azért az elkövetkező Pats-GB meccseken kérdés nélkül a Pats-et választom. 😊 Szimpatikus a csapat. Nagyon remélem, hogy sikerül megnyerni a SB-t. Drukkolok nagyon!polonic
Jó választás. 😉

Más: érdekes összesítést olvastam a starterek által kihagyott meccsek számát illetően. http://www.footballoutsiders.com/fo-espn-feature-columns/2011/espn-starter-games-lost-and-packers
több "okos" emberke mondja külhoni fórumokon, hogy a Bears így meg úgy csak azért jutott el idáig, mert kevés sérült a kezdők közül stb stb. Közhelyesen szólva a pályán lévőknek kell a meccseket megnyerni. És ők megtették. Pont a Pack lehet a példa, hogy felül lehet kerekedni egy csomó dolgon... Pusztán érdekes stat.... Enyhe kontraszt van azért a két csapat között 😀
Még egy dolog, amit talán segít a sok sérülés közepette: a jövőt illetően olyanok is megmutathatták, éles helyzetben, sok play erejéig - így kellemes fejtörés lesz egy két playa esetében offszezonban, kit tartsunk meg, kit kell elengedni....

Persze ez nem magyarázat előre, inkább dicséret a csapat és a csapatvezetés felé, hogy ilyen helyzetből eljutottak eddig a lehetőségig. Mindenkinek, aki a pályán volt és teljesített!

Horribile dictu 😛 : dicséret és elismerés illeti a Medvéket is, mert mindenki által lesajnált csapatként eljutottak oda, hogy saját pályájukon egy lépésre vannak a SB-tól.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Tramon kapott PB meghívót 😊 de nem lesz ott remélem 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt tudtátok h Áronkának van a legjobb ratingje azok közül akik 1500 passzkísérleten vannak túl 😊 98.4Lokter
De a legkevesebb gyűrűje sajnos. Ebben a statisztikában komolyan javulnia kell február 6.-ig. :cool:kobalu91
Hát, itteni idő szerint inkább 7-ig 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Azt tudtátok h Áronkának van a legjobb ratingje azok közül akik 1500 passzkísérleten vannak túl 😊 98.4Lokter
De a legkevesebb gyűrűje sajnos. Ebben a statisztikában komolyan javulnia kell február 6.-ig. :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt tudtátok h Áronkának van a legjobb ratingje azok közül akik 1500 passzkísérleten vannak túl 😊 98.4
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Ezt imdáom Rodgersben, ezt a hozzáállást, iszonyatosan laza de nem rossz értelemben.

“Brian is probably my favorite player to play against just because I enjoy the seconds between snaps,” Rodgers said. “He’s a very funny guy on the field. I know a lot of his calls probably don’t mean a lot, and he probably knows the same thing about some of my calls, so we have some fun with each other back and forth, not only between plays, TV timeouts, (but) at the line of scrimmage.”


http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Mike Smith:
FIELD GOAL!!
U wanna take one more shot?
Vagy Ryan vagy Az OC mondhatott itt egy végzetes Yes-t, telljesen másképp alakult volna a meccs ha berúgják a 3 pontot.JayB
Kegyetlen ez a játék, -3-ból pár másodperc alatt +7, legalábbis a mi szempontunkból. Nem mintha velünk nem történt volna ilyen, vagy ne történhetne.... de ezért is gyönyörű ez a játék!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Mike Smith:
FIELD GOAL!!
U wanna take one more shot?
Vagy Ryan vagy Az OC mondhatott itt egy végzetes Yes-t, telljesen másképp alakult volna a meccs ha berúgják a 3 pontot.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Végre egy sound FX, amiben a pufi angolna is szerepel 😀
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81dcbdf0/Sound-FX-Packers-vs-Falconskobalu91
Mike Smith A-rodról: "can't throw a f..kin' incompletion" 😂 😂

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Végre egy sound FX, amiben a pufi angolna is szerepel 😀
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81dcbdf0/Sound-FX-Packers-vs-Falconskobalu91
Pufifánk hatalmas! Szó szerint is. 😀

ezt a Sound Fx-et is tegyük el ínségesebb időkre HQban:
http://www32.zippyshare.com/v/39255250/file.html

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
McAuley-hoz: Nagyon remélem, hogy nem fog a bírókon eldőlni....ha jogos, csapjon sárgát mindkét oldalra, azzal nincs gondom....csak ne borítsa semerre a pályát....győzzön az ember csapata tisztességes módon...Bear
Egyetértek! Remélem összekapják magukat a zebrák is.MaG1Xx
Amilyen össze-vissza fújások voltak, az idei NFC North meccseken én már nem csodálkoznék semmin. Katasztrófális meccseket csináltak idén a zebrák.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Végre egy sound FX, amiben a pufi angolna is szerepel 😀
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81dcbdf0/Sound-FX-Packers-vs-Falcons
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én pontzuhatagra 😀 . Rodgers szétszedi a bears secondaryt, Forte meg szétfut minket. Hesternek nem lesz visszahordott TD-je, de lesz egy nagy punt rítörnje. 31-28ra nyerünk.
A próféta szólt belőlem 😐 .MarioAna
Úgy legyen, ámen! 😀 Bár ha ilyen szoros lesz akkor megint defibrillátort kell használnom. 😂

McAuley-hoz: Nagyon remélem, hogy nem fog a bírókon eldőlni....ha jogos, csapjon sárgát mindkét oldalra, azzal nincs gondom....csak ne borítsa semerre a pályát....győzzön az ember csapata tisztességes módon...Bear
Egyetértek! Remélem összekapják magukat a zebrák is.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
McAuley-hoz: Nagyon remélem, hogy nem fog a bírókon eldőlni....ha jogos, csapjon sárgát mindkét oldalra, azzal nincs gondom....csak ne borítsa semerre a pályát....győzzön az ember csapata tisztességes módon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ááh eddig egész jól elvoltam a héten, alig-alig gondoltam a meccsre de most megint ez a gombóc a torokban. :o
A darabos meccskezdés tényleg lassan kabala lesz de szvsz Chicago ellen ez most nem fog beleférni, megint kevés pontos ütközetre számítok.MaG1Xx
Én pontzuhatagra 😀 . Rodgers szétszedi a bears secondaryt, Forte meg szétfut minket. Hesternek nem lesz visszahordott TD-je, de lesz egy nagy punt rítörnje. 31-28ra nyerünk.
A próféta szólt belőlem 😐 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ááh eddig egész jól elvoltam a héten, alig-alig gondoltam a meccsre de most megint ez a gombóc a torokban. :o
A darabos meccskezdés tényleg lassan kabala lesz de szvsz Chicago ellen ez most nem fog beleférni, megint kevés pontos ütközetre számítok.

Ja és egy kérés az O felé: legyünk türelmesek, mint Atlantában.Gergőbácsi
ugyugy! jó volt látni, hogy a kezdeti bizonytalanság ellenére sem mutatkozott az idegesség szikrája sem. ha ezt most is meg tudnánk oldani akkor az nagyon jó lenne.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Press conference live a packers.comon, ha jól látom.

Ja és egy kérés az O felé: legyünk türelmesek, mint Atlantában.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Jah. Aligha fogunk sok pontot kapni, ebben szinte biztos vagyok. Múlthéttel ellentétben ezt most Rodgerséknek kell hozni.JayB
Mennyi lenne a sok neked? 21+ pl?
Kétféle érzésem van: először a szezonban lesz 7+ hátrányunk, turnover is lesz, iszonyat szenvedés és kapaszkodás lesz, sok pont ide-oda, na ekkor fog elválni, ahogy kedves állatorvos barátom mondta mindig, a szar a húgytól.
A másik: a D-k villognak, az offensek nem, aztán egy-két hiba a végén eldönti.

Ja, ha megfogjuk Hestert és jó mezőnypozíciókat harcolunk ki, kötelességemnek fogom érezni, hogy kérjek egy "Slocum for president" rangot. 😀
Egyet nagyon remélek (azaz kettőt): nagyon koncentráltak leszünk (kevés drop és dropped int) és a D nem ad fel túl nagy playeket (gondolok itt főleg a LB-k kontra Bears TE-k és Shields, szerintem sok play fog rájuk menni)Gergőbácsi
Szvsz 3 TD-nél nem kapunk többet. Ha igen akkor baj van mert nemhiszem hogy 3-4 TD-nél többet tudnánk termelni O téren.JayB
Értem. Szerintem sem tudunk majd többet nyomni 3-4 nél. DE cáfoljanak rám!
Közben Aaron Nagler tvítelte, hogy: "Terry McAuley's crew is calling the NFC Championship. Yes, the same Terry McAuley who flagged the Pack 18 times in Week 3."
NEM előre mentegetőzésként. Remélem hogy nem csinálunk magunkból rossz értelemben NFC (sárga) zászlóshajót.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Minden meccsre igaz, de a vasárnapira különösen, hogy több pontot kell szereznetek, mint nekünk, ha nyerni akartok. Szerintem ez lesz a meccs kulcsa. 😊tüsi91
Jah. Aligha fogunk sok pontot kapni, ebben szinte biztos vagyok. Múlthéttel ellentétben ezt most Rodgerséknek kell hozni.JayB
Mennyi lenne a sok neked? 21+ pl?
Kétféle érzésem van: először a szezonban lesz 7+ hátrányunk, turnover is lesz, iszonyat szenvedés és kapaszkodás lesz, sok pont ide-oda, na ekkor fog elválni, ahogy kedves állatorvos barátom mondta mindig, a szar a húgytól.
A másik: a D-k villognak, az offensek nem, aztán egy-két hiba a végén eldönti.

Ja, ha megfogjuk Hestert és jó mezőnypozíciókat harcolunk ki, kötelességemnek fogom érezni, hogy kérjek egy "Slocum for president" rangot. 😀
Egyet nagyon remélek (azaz kettőt): nagyon koncentráltak leszünk (kevés drop és dropped int) és a D nem ad fel túl nagy playeket (gondolok itt főleg a LB-k kontra Bears TE-k és Shields, szerintem sok play fog rájuk menni)Gergőbácsi
Szvsz 3 TD-nél nem kapunk többet. Ha igen akkor baj van mert nemhiszem hogy 3-4 TD-nél többet tudnánk termelni O téren.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Minden meccsre igaz, de a vasárnapira különösen, hogy több pontot kell szereznetek, mint nekünk, ha nyerni akartok. Szerintem ez lesz a meccs kulcsa. 😊tüsi91
Jah. Aligha fogunk sok pontot kapni, ebben szinte biztos vagyok. Múlthéttel ellentétben ezt most Rodgerséknek kell hozni.JayB
Mennyi lenne a sok neked? 21+ pl?
Kétféle érzésem van: először a szezonban lesz 7+ hátrányunk, turnover is lesz, iszonyat szenvedés és kapaszkodás lesz, sok pont ide-oda, na ekkor fog elválni, ahogy kedves állatorvos barátom mondta mindig, a szar a húgytól.
A másik: a D-k villognak, az offensek nem, aztán egy-két hiba a végén eldönti.

Ja, ha megfogjuk Hestert és jó mezőnypozíciókat harcolunk ki, kötelességemnek fogom érezni, hogy kérjek egy "Slocum for president" rangot. 😀
Egyet nagyon remélek (azaz kettőt): nagyon koncentráltak leszünk (kevés drop és dropped int) és a D nem ad fel túl nagy playeket (gondolok itt főleg a LB-k kontra Bears TE-k és Shields, szerintem sok play fog rájuk menni)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Minden meccsre igaz, de a vasárnapira különösen, hogy több pontot kell szereznetek, mint nekünk, ha nyerni akartok. Szerintem ez lesz a meccs kulcsa. 😊tüsi91
Jah. Aligha fogunk sok pontot kapni, ebben szinte biztos vagyok. Múlthéttel ellentétben ezt most Rodgerséknek kell hozni.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Minden meccsre igaz, de a vasárnapira különösen, hogy több pontot kell szereznetek, mint nekünk, ha nyerni akartok. Szerintem ez lesz a meccs kulcsa. 😊
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ponst most írtam le ezt a Pats topikban. Úgy gondoltam ide is leírom.
Úgy néz ki a második favoritom a Green Bay lett. Nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen. De azért az elkövetkező Pats-GB meccseken kérdés nélkül a Pats-et választom. 😊 Szimpatikus a csapat. Nagyon remélem, hogy sikerül megnyerni a SB-t. Drukkolok nagyon!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Az elmúlt két meccsen is labdavesztéssel kezdtünk, én személy szerint akkor fogok félni, ha ez vasárnap nem így lesz 😀

Hesternek viszont lehetőleg semmi esélyt nem kéne adni, inkább menjen ki minden punt oldalt (vagy legyen touchback), a kickoffok is legyenek rövidek
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Mike Vandermause szerinti 3 kulcs a győzelemhez:
-A futás megfogása-->Cutler passzra késztetése
-Nemszabad elveszíteni a labdát egyszer sem
-ST-ben Hestert ki kell iktatniJayB
Nagyjából igaz, de én inkább azt mondanám, hogy Forte megfogása, hiába dolgozik jól a D-line, ha a screeneket megesszünk, mert sokan vannak a boxban.
Labdát meg alapból nem kell veszíteni 😊
ST meg... igaz..


http://bleacherreport.com/articles/576204-nfl-playoff-predictions-10-reasons-green-bay-packers-will-beat-chicago-bearsLN
Jájj, de nem szeretem az ilyen 10 dolog ami miatt lenyomjuk a Macikat.... 😊 Lehet hogy a babona. 😛
Egyetértek Vandermause-zal, annyival kiegészítve, hogy oda kell érni Cutlerhez, vagy nagy nyomást rárakni, és a futásnál a nagy playt nem engedni. saját oldalunkon ne droppoljunk, fumblizzunk, és óvakodjunk Hestertől.
Szvsz egyébként mindkét irányító fog dobni picket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.