NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a rang ismét megmutatta
Elképesztő ez a csapat, minek írjak én ide még bármit is, elképesztő királyok voltunk
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Grat Srácok!

Az elején kitépkedtétek a tollainkat...
Utána megfőztetek minket...
A végén meg meg is kajáltatok minket...
Mi ehhez biztosítottuk számotokra: tányér, kés, villa, kanál, és persze a szalvétát amivel a végén megtöröltétek a szátokat.

Most már nyerjétek meg az SB-t!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagy meccs volt,GB-i szempontból mindenképp.
Óriási a csapat,ennyi sérüléssel már a playoff is nagy eredmény,de a konferencia döntő egészen hihetetlen,a játékosok erejét mutatja.
Nem véletlenül az a rangom,ami,főleg,ha létrejön a GB-CHI konf döntő 😛
Go Pack Go!

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
muszáj nekünk nyerni a SB-t, ha jövőre lockout lesz. az elsőt mi nyertük, nyerjük meg az utolsót is 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
You dropped that! 😂

szerk.: látszik hogy a drop happy receivereink egyből észreveszik a dropot 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Aki tervezi megnézni az ismétlést, annak ajánlom figyelmébe Starks blokkjait pass prot-ben!
Kész főnyeremény lehet a srác. 😊
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Egyszerűen tökéletes játékot mutattatok be , élmény volt nézni, gratula! NFC-ből egyértelműen a sajtfejűek érdemelnék meg a SB-részvételt! Ennyi sérülés után, idegenben végig, ilyen erős ellenfelek ellen, ilyen szuper játékot bemutatni, fantasztikus!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Natural. Bird. Killers. 😉
egyelőre ennyiGergőbácsi
Hmmm, és még bent van a Seahawks... 😂

Gratula a győzelemért! 😊Vrijbloed
nagytestűek ellen viszont nem véd... 😛 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rodgers klasszis játékot mutatott, nekem rettenetesen tetszett hogy kiválóan vette észre a védelem gyengéit, és gyönyörűen hívta át a playeket. kobalu91
nincs új a nap alatt-
érik az SB

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kuhn azért szép csendben megint hozott 2 TD-t (:
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Natural. Bird. Killers. 😉
egyelőre ennyiGergőbácsi
Hmmm, és még bent van a Seahawks... 😂

Gratula a győzelemért! 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Brühühühűűű 😀
Nehéz most szavakat találni. Az biztos hogy a Picksix-szel nyertük meg a meccset. JayB szavaival élve még egy kicsit odatapostunk a nyakukra, mikor kellett. 😊
Ilyen passzjátékot legszebb álmaimban sem gondoltam, Rodgers klasszis játékot mutatott, nekem rettenetesen tetszett hogy kiválóan vette észre a védelem gyengéit, és gyönyörűen hívta át a playeket.
A futójátékkal tényleg jól etettük a védelmet, de úgy érzem majd ez a későbbiekben kevés lehet, főleg mivel úgyis nyitott pályán lesz az NFC döntő.
Védelem 10/10-es, remélem ezt a formát még folytatják. Jó volt látni, hogy rettenetesen jól működtek a keresztblitz-ek. Bárkivel játszunk majd, ott nem lesz ilyen jó fal, akár még ennél is jobb sülhet ki belőle 😊
Fejben ezek után már nem hiszem hogy nagy gondot okozhatna a dolog, de mostantól nem hiszem hogy kell motiváció. Elég nagy történet ez így is hogy idáig meneteltünk ennyi sérülttel. Vince Bácsi büszke lenne mindenkire 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Natural. Bird. Killers. 😉
egyelőre ennyi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ez tényleg fantasztikus volt! A győzelmet egyébként sem kell magyarázni de itt aztán tényleg nem volt kérdés. Egyszerűen nem tudnék gyenge pontot találni annyira egyben volt a csapat, aki esetleg hibázott az is bőségesen javított utána. Ráadásul még MM is nyert chalenget, ez volt a hab a tortán. 😂 Köszönjük srácok!
A jövőheti ütközetere viszont tényleg nagyon fel kell készülni fejben, mi leszünk az esélyesebbek, nem szabad engedni, hogy ez teher legyen.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát ez csodálatos volt, nem hittem el, amit látok 😊. Tramonra nem találok szavakat, hihetetlenül teljesít. Rodgerst nem hittem el egyszerűen. Matthews is megkeserítette a védők életét.. Az egész D gyönyörű volt. Persze ez az O-ra is igaz.. Jennings és a többi Wr is nagyon összeszedte magát, félelmeteset játszottak ők is.
És jó volt látni, hogy odafigyeltek a futójátékra, még ha tegnap azzal finoman szólva sem domináltunk. Tetszett, hogy erőltették MM-ék, és így nem tudott a D kizárólag passzra átállni.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szerintem meg nem ebből a meccsből kell kiindulni.
Ryan még csak 3 éve van a ligában, de 33 meccset nyert meg és számtalan GWD-ot vezetett!mrzmancs
Gratula hozzá! Csak mikor a Pro bowlba jöttek a meghívók Rodgers neve valahogy lemaradt. Matty neve szerepelt a listán. Gondolj bele: végignyomtunk egy szezont Grant és Finley nélkül! Matty mire menne Turner és Gonzo nélkül? Rodgers látjuk mire megy. A statokat, amiket hoztál megsütheted, mert nem érnek semmit.vasza
Tisztában vagyok vele, hogy a PO-ban nem a statok számítanak.
Tegnap/ma nektek jött ki jobban a lépés. Azt sajnálom, hogy nem játszottunk jól, mert jó játékkal kikapni kevésbé bosszantó, mint így.
Grat!mrzmancs
Minden csapat annyira annyira játszik jól, amennyire hagyják. 😉 Lehet, hogy elcsépelt közhely, de igaz!
Az viszont maximálisan megsüvegelendő, hogy az eredmény ellenére is nagyon sportszerű volt a mérkőzés, az elejétől a végéig. Pedig nem egy alkalom lett volna odanyomni kicsit. (Pl: Rodgers futott TD-je)
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nézem a highlightokat 😊 és a Tramon picksixnél látszik, hogy Hawk nem is figyel a playre, még hátra felé magyaráz.

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Aaron air 3rd Po pro bowl Rodgers!vasza
Szerintem meg nem ebből a meccsből kell kiindulni.
Ryan még csak 3 éve van a ligában, de 33 meccset nyert meg és számtalan GWD-ot vezetett!mrzmancs
Gratula hozzá! Csak mikor a Pro bowlba jöttek a meghívók Rodgers neve valahogy lemaradt. Matty neve szerepelt a listán. Gondolj bele: végignyomtunk egy szezont Grant és Finley nélkül! Matty mire menne Turner és Gonzo nélkül? Rodgers látjuk mire megy. A statokat, amiket hoztál megsütheted, mert nem érnek semmit.vasza
Tisztában vagyok vele, hogy a PO-ban nem a statok számítanak.
Tegnap/ma nektek jött ki jobban a lépés. Azt sajnálom, hogy nem játszottunk jól, mert jó játékkal kikapni kevésbé bosszantó, mint így.
Grat!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Istenem de szép szezon!!!! Most nem szabad lazulni, most először nem underdogként hanem egyértelmű esélyesként kell nyerni, ugyanilyen motiváltan és koncentráltan kell tovább menni. Önbizalmat lehet meríteni ebből a meccsből de csak mértékkel, nem szabad átesni a ló tuloldalára csak azért mert egy Bears/Seattle lesz az ellenfél. Életemben másodszor megcsillant egy halvány szikra arra hogy Super Bowlt játszunk, anniyra jó érzés 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Kössz szépen! A többi díj mikorra várható?SIpetya
A legfontosabbat, az Associated Press díjazottjait (sajnos) csak az SB előtt/alatt hozzák nyilvánosságra. :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még a Ravens-Steelers meccsen mondták, hogy CM3 lett a DPOY az NFC-ben. A többi győztesről tud valaki dobni egy linket?SIpetya
Az NFL 101 Awards osztotta ki ezeket a díjakat.

AFC OPOY: Tom Brady (QB, New England Patriots)
NFC OPOY: Michael Vick (QB, Philadelphia Eagles)
AFC DPOY: Troy Polamalu (SS, Pittsburgh Steelers)
NFC DPOY: Clay Matthews (OLB, Green Bay Packers)
AFC COY: Todd Haley (Kansas City Chiefs)
NFC COY: Mike Smith (Atlanta Falcons)vassadi27
Kössz szépen! A többi díj mikorra várható?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Még a Ravens-Steelers meccsen mondták, hogy CM3 lett a DPOY az NFC-ben. A többi győztesről tud valaki dobni egy linket?SIpetya
Az NFL 101 Awards osztotta ki ezeket a díjakat.

AFC OPOY: Tom Brady (QB, New England Patriots)
NFC OPOY: Michael Vick (QB, Philadelphia Eagles)
AFC DPOY: Troy Polamalu (SS, Pittsburgh Steelers)
NFC DPOY: Clay Matthews (OLB, Green Bay Packers)
AFC COY: Todd Haley (Kansas City Chiefs)
NFC COY: Mike Smith (Atlanta Falcons)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még a Ravens-Steelers meccsen mondták, hogy CM3 lett a DPOY az NFC-ben. A többi győztesről tud valaki dobni egy linket?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Bejött, amit vártam a meccstől, gratulálok a győzelemhez. 😉 Most már nem lehet, hogy ne jöjjön össze a Bears-Packers konferencia-döntő. (De azért beszúrom ide az "Ez a PO, bármi megtörténhet" klisét. 😊 ) És ha Rodgers tudja tartani ezt a formát, szerintem SB-résztvevők lesztek.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lehet nem kéne melóba jönni meccsnézés után 😀
Sornyomtatóra nyomtatok éppen (ugye mondani sem kell, hogy tegnap reggel óta nem volt alvás) és kicsit bután néztem magam elé, hogy miért van a nyomtatóra írva, hogy Forced Fumble 😊 Aztán rájöttem, hogy az FF az a Form Feed 😀