NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nagyon drukkoltam. 😊 Szép és egyértelmű győzelem volt
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
És ez a csapat majdnem lemaradt a PO-ról?
Kveszten lesz a döntő 😛
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Szégyenlem magamat . 😕
Fél egy körül elaludtam,pedig ezt a meccset nagyon szerettem volna megnézni.....
Reggel hatkor ébredtem.Első dolgom volt megnézni az eredményt. A meccset majd később ..
Addig is KÖSZÖNJÜK-KÖSZÖNJÜK-KÖSZÖNJÜK...

GO PACKERS------GO
ilaris

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Rodgers is leszarja kb a PB-t, ha SB-t játszik a csapat....és ahhoz már csak 1W kell, Matty meg menjen PB-re 😊

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Grat a győzelemhez, ez a Tramon gyerek, tuti olyan anyagból van, ami vonzza a labdát. Keveset is droppol, nem is értem miért holmi Jenningseket erőltettek WRbe. 😛 😀.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Gratulálok, Rodgers példátlanul jól játszott, megérdemelten nyertetek, remélem Macik-Sajtfejűek döntő lesz 😊
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Szvsz. már jobb qb.vasza
Aaron air 3rd Po pro bowl Rodgers!vasza
Szerintem meg nem ebből a meccsből kell kiindulni.
Ryan még csak 3 éve van a ligában, de 33 meccset nyert meg és számtalan GWD-ot vezetett!mrzmancs
Gratula hozzá! Csak mikor a Pro bowlba jöttek a meghívók Rodgers neve valahogy lemaradt. Matty neve szerepelt a listán. Gondolj bele: végignyomtunk egy szezont Grant és Finley nélkül! Matty mire menne Turner és Gonzo nélkül? Rodgers látjuk mire megy. A statokat, amiket hoztál megsütheted, mert nem érnek semmit.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nagyon jó teljesítményt láthattunk ma mind a támadó-, mind a védősortól, talán az ST-nek volt egy gyengébb megmozdulása, de a return TD nem befolyásolta akkora mértékben a meccs végkimenetelét.DODO92
A ST nyerte meg a meccset, azzal a visszaengedett TD-vel! Zseniális húzás volt Slocumtól! 😊Sanco
Így ahogy mondod, lehet tényleg be volt tervezve, biztos pszichológia okok miatt. 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nagyon jó teljesítményt láthattunk ma mind a támadó-, mind a védősortól, talán az ST-nek volt egy gyengébb megmozdulása, de a return TD nem befolyásolta akkora mértékben a meccs végkimenetelét.DODO92
A ST nyerte meg a meccset, azzal a visszaengedett TD-vel! Zseniális húzás volt Slocumtól! 😊
több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
De Rodgerst ez hajtja... Ettől lesz ő jobb QB szvsz. 😀
Az év elején egy Rich Eisen podcastban elég sokat beszél erről, egészen a high school évektől ez kísérte őt.kobalu91
Szvsz. már jobb qb.vasza
Aaron air 3rd Po pro bowl Rodgers!vasza
Szerintem meg nem ebből a meccsből kell kiindulni.
Ryan még csak 3 éve van a ligában, de 33 meccset nyert meg és számtalan GWD-ot vezetett!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Rodgerssel szemben iszonyat kritikus mindenki ellenben Ryant mindenhol istenítik. Én sem bántásból írom de Ryant már a draft óta aranygyereknek állítják be míg Rodgerst a draft óta kritizálják mindennel ahogy azt fentebb már leírta Gergőbácsi is. Egyikük képességét sem vitatom de Rodgersnek 10szer annyi dologgal kellet megküzdenie mint Ryannek.JayB
De Rodgerst ez hajtja... Ettől lesz ő jobb QB szvsz. 😀
Az év elején egy Rich Eisen podcastban elég sokat beszél erről, egészen a high school évektől ez kísérte őt.kobalu91
Szvsz. már jobb qb.vasza
Aaron air 3rd Po pro bowl Rodgers!
több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Gratulálok!
Eszméletlen jól játszott a csapat...a Falcons meg kitudja mikor volt ennyire peches... 😕
Jók voltatok ma este!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szóhoz se jutok 😀 Gyönyörű meccsel ajándékoztak meg minket a fiúk! Az elkapók kitettek magukért, kevés volt a drop, Jennings jóvátette a korai hibáját! Védelem hozta a formáját, fantasztikus!

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fantasztikus 😊 Főcsoportdöntő 😊 whá de jó érzés 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ez annyira gyönyörű volt! Komolyan, sírok! 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nagyon jó teljesítményt láthattunk ma mind a támadó-, mind a védősortól, talán az ST-nek volt egy gyengébb megmozdulása, de a return TD nem befolyásolta akkora mértékben a meccs végkimenetelét.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv minden Sajtfejűnek! 😊

Kb . a 2005-ös 4-12-es Samkon Gado-s mindenki sérültös szezontól figyelem komolyabban a játékot, és a GB-t 😊 szóval nem a "bandwagonre szálltam fel" 😛

És hogy érdemben is hozzászóljak: ahogy előttem is írták, kell egy igen combos passrush... (én a sec-et most valahogy nem féltem...persze egyik nincs meg a másik nélkül,ugye...). Meg (megint csak előttem szólókat ismételve) az elkapóinknak sem kellene szappanos kézzel pályára lépni (szerintem ez igazából szinte csak koncentráció kérdése)
több mint 13 éve
Dörmi 8
Egy kicsit off. Láttátok az egyetemi döntőn a kis Casey Matthews-t? Szinte ugyanolyan kinézetre és játékra is, mint a mi Clay-ünk (a forced fumble is ugyanazzal a technikával volt)! Döbbenetes egy család! El tudnám képzelni a kis fickót Green Bayben is, csak kár hogy MLB, az a poszt nálunk most eléggé telített.zolten
Számomra az volt a meccs legemlékezetesebb momentuma. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=XW7gK1Q2rTM
A Bearsbe is beférne, Angelo úgyis szeret YouTube videó alapján draftolni...

TYT CHI

Run, Jay! Run!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egy kicsit off. Láttátok az egyetemi döntőn a kis Casey Matthews-t? Szinte ugyanolyan kinézetre és játékra is, mint a mi Clay-ünk (a forced fumble is ugyanazzal a technikával volt)! Döbbenetes egy család! El tudnám képzelni a kis fickót Green Bayben is, csak kár hogy MLB, az a poszt nálunk most eléggé telített.zolten
http://twitter.com/CaseyMatthews55
jönne ő.... 😛
Nem tudom hogy alakul a ma este...
Égjen a harci tűz! Még ha esetleg egy-két labdabirtoklásos hátrányba kerülnénk az elején, nem fogják feladni, egymásért küzdenek, nincs lehetetlen!
Ajándék minden perc, maradjanak éhesek és koncentráltak!

Ahogy Woodson mondta: NO EXCUSES!

Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
WÁÁÁ Gameday végre emberek! Kezdjük a ráhangolódást Lombardi mesterrel: http://www.nfl.com/videos/nfl-playoffs/09000d5d81da7820/Prove-how-much-you-want-itMaG1Xx
Úhhh kár volt megnézni ezt a videót 😛 Mostmár 20 percenként az órát fogom nézni hogy mikor van már este :/

A mai meccsen kelleni fog megint Starks, bár nem tartom valószínűnek hogy megint akkora meccse lesz mint a Sasok ellen de ne legyen igazam 😊
Rodgers ha hozza a szokásos hidegvérű játékát és végre nem dropolnak az elkapók akkor jó esélyeink vannak szvsz.
D oldalon megkell fogni a futójátékot, és akkor Ryan sem fog annyira virgonckodni, ha meg igen akkor ott az esély a Sec-nek hogy 1-2 INT-re.Shieldsnek már nagyon érik egy, szerintem ma meglesz. És hát persze a jó pass rush. Ha Claymakerre duplán odafigyelnek akkor Woodson-Walden páros odaérhet.

Go Pack Go! 😉Hall Of Green
Remélem megajándékoz a Packers minket egy olyan élménnyel mint anno a Cards ellen.undisputedly
Csak a végjáték ne legyen ugyanolyan de egyébként benne vagyok 😀

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
WÁÁÁ Gameday végre emberek! Kezdjük a ráhangolódást Lombardi mesterrel: http://www.nfl.com/videos/nfl-playoffs/09000d5d81da7820/Prove-how-much-you-want-itMaG1Xx
Úhhh kár volt megnézni ezt a videót 😛 Mostmár 20 percenként az órát fogom nézni hogy mikor van már este :/

A mai meccsen kelleni fog megint Starks, bár nem tartom valószínűnek hogy megint akkora meccse lesz mint a Sasok ellen de ne legyen igazam 😊
Rodgers ha hozza a szokásos hidegvérű játékát és végre nem dropolnak az elkapók akkor jó esélyeink vannak szvsz.
D oldalon megkell fogni a futójátékot, és akkor Ryan sem fog annyira virgonckodni, ha meg igen akkor ott az esély a Sec-nek hogy 1-2 INT-re.Shieldsnek már nagyon érik egy, szerintem ma meglesz. És hát persze a jó pass rush. Ha Claymakerre duplán odafigyelnek akkor Woodson-Walden páros odaérhet.

Go Pack Go! 😉Hall Of Green
Remélem megajándékoz a Packers minket egy olyan élménnyel mint anno a Cards ellen.
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Egy kicsit off. Láttátok az egyetemi döntőn a kis Casey Matthews-t? Szinte ugyanolyan kinézetre és játékra is, mint a mi Clay-ünk (a forced fumble is ugyanazzal a technikával volt)! Döbbenetes egy család! El tudnám képzelni a kis fickót Green Bayben is, csak kár hogy MLB, az a poszt nálunk most eléggé telített.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
WÁÁÁ Gameday végre emberek! Kezdjük a ráhangolódást Lombardi mesterrel: http://www.nfl.com/videos/nfl-playoffs/09000d5d81da7820/Prove-how-much-you-want-itMaG1Xx
Úhhh kár volt megnézni ezt a videót 😛 Mostmár 20 percenként az órát fogom nézni hogy mikor van már este :/

A mai meccsen kelleni fog megint Starks, bár nem tartom valószínűnek hogy megint akkora meccse lesz mint a Sasok ellen de ne legyen igazam 😊
Rodgers ha hozza a szokásos hidegvérű játékát és végre nem dropolnak az elkapók akkor jó esélyeink vannak szvsz.
D oldalon megkell fogni a futójátékot, és akkor Ryan sem fog annyira virgonckodni, ha meg igen akkor ott az esély a Sec-nek hogy 1-2 INT-re.Shieldsnek már nagyon érik egy, szerintem ma meglesz. És hát persze a jó pass rush. Ha Claymakerre duplán odafigyelnek akkor Woodson-Walden páros odaérhet.

Go Pack Go! 😉

több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
az Eagles elleni Sound FX: Leading the pack videó HDban az archivumba 😀
http://www60.zippyshare.com/v/8132180/file.html



na mostmár tényleg ideges vagyok, még 16 óra

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szal ismét GAMEDAY!
és ismét: SEE YOU IN CHICAGO/SEATTLE!