Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Jó kis videó Watsonnal.

 youtu.be/lSkkW80Aaio

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Fulton belement egy elég komoly szerződés módosításba. Warford megszerzését ezzel feladják vajon?

 twitter.com/FieldYates/status/1266388884725923841
Merlin85
Szerintem eddig sem volt opció Warford. Fultonnal meg belottek egy árat ami kicsivel fölötte van annak amit a piacon kapna ha elküldik és megmondták neki vagy ez vagy cut. Jó deal ez mindkét félnek.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Fulton belement egy elég komoly szerződés módosításba. Warford megszerzését ezzel feladják vajon?

 twitter.com/FieldYates/status/1266388884725923841

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ezzel a kezdéssel kiegyeznék a KC ellen 😀

 www.youtube.com/watch?v=K9liGJXIWfY

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Az nagy BoB tett lenne azert megint. Marmint ha most, hogy nincs elso koros pick, az konkretan az 1/1 lenne. 😀
ulpianus
Texasban van halálbüntetés?
Amadeus
Van de tervezik megvaltoztatni arra hogy BoB csapatban kell játszani egy szezont.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Az nagy BoB tett lenne azert megint. Marmint ha most, hogy nincs elso koros pick, az konkretan az 1/1 lenne. 😀
ulpianus
Texasban van halálbüntetés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Ha még ezek a játékosok közül valakit megszereznénk derűsebben várnám a szezont.

Larry Warford, ha kevesebbért szerződtetik mint most Zach Fulton-t, ha nem akkor maradjon Fulton
Eric Reid
Logan Ryan

Legalább 1-et szerezz meg BoBy!! 😀
Merlin85
Azért Warford és Fulton ég és föld. Mikor kinytott a piac olvasni lehetett, hogy a szabadügynökök nem is tárgyalnak a csapattal, nem akarják tönkre tenni a karrierjüket. Nem gondolnám hogy érdemi erősítés jönne még.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ha még ezek a játékosok közül valakit megszereznénk derűsebben várnám a szezont.

Larry Warford, ha kevesebbért szerződtetik mint most Zach Fulton-t, ha nem akkor maradjon Fulton
Eric Reid
Logan Ryan

Legalább 1-et szerezz meg BoBy!! 😀

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
😀


több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09
Ne már, azért ennyire nem lehetsz pesszimista 😀. Értem hogy lelépett Hopkins, de ez a csapat tavaly ott volt a legjobb 8-ban, BOB-el. Amíg Watson a QB, addig ez a csapat veszélyes lesz. Plusz ha jól rémlik, akkor 2 éve 0-3-al kezdett a Texans, aztán jött 9 győztes meccs zsinórban (amit a Colts zárt keretbe 😊 ).
Az első 6 meccsből van legalább 3 ahol egyáltalán nem lesztek underdogok, abból 2-t illik nyerni, és becsúszhat egy meglepi is, szóval 2-4 vagy 3-3 lehet a worst case scenario.
Baba Yaga
A 13as szezon előtt 15-1et jósoltam nagy optimistán és 2-14 lett😃 tippmixelni tudok.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Az nagy BoB tett lenne azert megint. Marmint ha most, hogy nincs elso koros pick, az konkretan az 1/1 lenne. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09
Ne már, azért ennyire nem lehetsz pesszimista 😀. Értem hogy lelépett Hopkins, de ez a csapat tavaly ott volt a legjobb 8-ban, BOB-el. Amíg Watson a QB, addig ez a csapat veszélyes lesz. Plusz ha jól rémlik, akkor 2 éve 0-3-al kezdett a Texans, aztán jött 9 győztes meccs zsinórban (amit a Colts zárt keretbe 😊 ).
Az első 6 meccsből van legalább 3 ahol egyáltalán nem lesztek underdogok, abból 2-t illik nyerni, és becsúszhat egy meglepi is, szóval 2-4 vagy 3-3 lehet a worst case scenario.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Most már nekem is leesett hogy mekkora ordas nagy baromságot írtam 😃
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ha a vírus miatt elmarad vagy későbbre csúszik a szezon kezdés, akkor a 2 legnehezebb meccse marad el a csapatnak. Simán benne van a 0-2-es szezon kezdet, de 2 SB várományos csapat ellen az nem lenne akkora szégyen, csak legyenek partyban legalább.

több mint 4 éve
gedam 5 802
Schedulehöz hozzászólás? Én elsőre 7 győzelmet látok de az nagyon optimista.
samu09
az első két meccsen el is dől bob sorsa.
ha 0-2-vel kezdtek totál szétesés is lehet. de ha azon a meccseken jó játékot produkáltok simán contenderek lesztek. a texansnál kb. mindkét véglet elképzelhető.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Schedulehöz hozzászólás? Én elsőre 7 győzelmet látok de az nagyon optimista.
samu09
9-7 és BoB megtarthatja valamelyik állását... Steelers ellen mindhárom Watt tesó egy meccsen wohoo 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Schedulehöz hozzászólás? Én elsőre 7 győzelmet látok de az nagyon optimista.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Egy kis nosztalgia.

 nflhungary.com/2020/05/03/minden-idok-legfurcsabb-merkozeset-a-texans-nyerte/?fbclid=IwAR2xmv6t3v3i8v39Ah-8AZznfEi-oDrABIR_9FnTqXWCZXF74E7oUomk1Ws

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Új mezszámok. Hopkinsét egyelőre nem kapja meg senki, Clowneyet kiosztották.

 twitter.com/houstontexans/status/1256599836566138880?s=21

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Conley 5. Éves opciója nem lett lehívva.
Amadeus
Úgyanúgy visszaigazolják mint Hargravest.
Közben JoJo Titanshez szerződött. Tipikus.
samu09
Az egész AFC South imád egymástól DB-ket kukázni. 😊
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Conley 5. Éves opciója nem lett lehívva.
Amadeus
Úgyanúgy visszaigazolják mint Hargravest.
Közben JoJo Titanshez szerződött. Tipikus.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
Conley 5. Éves opciója nem lett lehívva.

criminal lawyer or criminal lawyer?